Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Santa Maria della Salute Empty Santa Maria della Salute

Sub Mar 18 2017, 00:48
[You must be registered and logged in to see this image.]

SANTA MARIA DELLA SALUTE

Žanr: drama
Uloge: Tamara Aleksić, Vojin Ćetković, Sloboda Mićalović, Nela Mihajlović, Aleksandar Đurica

Opis: Film prati život čuvenog srpskog pesnika iz doba romantizma, Laze Kostića, koji je imao pedeset godina kada se zaljubio u Lenku Dunđerski koja je u tom trenutku imala samo devetnaest godina. Film prati borbu za njihovu nemoguću ljubav, praćenu stihovima najlepše srpske ljubavne pesme "Santa Maria della Salute".

abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Santa Maria della Salute Empty Re: Santa Maria della Salute

Sub Mar 18 2017, 00:54
Pogledala sam prvu epizodu. Nije loše počelo. Jedina zamerka je što mladi i stariji Laza Kostić ne liče malo više. I u ponekim scenama je previše iskarikirano i naglašeno samo pojavljivanje Laze Kostića, zatim način na koji ga ljudi posmatraju kao da je vanzemaljac. Ali opet, to je Šotra... Ne smatram seriju dosadnom. Naprotiv, bilo bi mi dosadno da su se samo skoncentrisali na njihovu ljubavnu priču i da su zanemarili bitne činjenice iz Lazinog života.
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Santa Maria della Salute Empty Re: Santa Maria della Salute

Pet Apr 21 2017, 21:14
abandoned2829 ::Pogledala sam prvu epizodu. Nije loše počelo. Jedina zamerka je što mladi i stariji Laza Kostić ne liče malo više. I u ponekim scenama je previše iskarikirano i naglašeno samo pojavljivanje Laze Kostića, zatim način na koji ga ljudi posmatraju kao da je vanzemaljac. Ali opet, to je Šotra... Ne smatram seriju dosadnom. Naprotiv, bilo bi mi dosadno da su se samo skoncentrisali na njihovu ljubavnu priču i da su zanemarili bitne činjenice iz Lazinog života.

Večence Abandoned hst

Zainteresovana sam za ovu seriju. Meni se dopada sve što snima Šotra, a i dopada mi se ekipa glumaca. Molim te reci mi gde gledaš seriju, da bih mogla i ja da je pogledam. Hvala puno. jndgjn
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Santa Maria della Salute Empty Re: Santa Maria della Salute

Sub Apr 22 2017, 21:05
[You must be registered and logged in to see this link.] Seriju mozes da pratis na vk kod Dane. Inace, domaci sajtovi ne postavljaju ove nove domace serije zbog tuzbi RTS-a za autorska prava. Cak su vlasnike jednog sajta krivicno prijavili, malasef.

[You must be registered and logged in to see this link.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Santa Maria della Salute Empty Re: Santa Maria della Salute

Sub Apr 29 2017, 02:04
Mikana, izvini, nisam videla pitanje na vreme. Inače seriju pratim redovno smajlic Ako nemaš nalog na vk, imaš seriju i ovde [You must be registered and logged in to see this link.] Ali je postave tek u ponedeljak smajlic
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Santa Maria della Salute Empty Re: Santa Maria della Salute

Pon Maj 08 2017, 14:25
Jelenak ::[You must be registered and logged in to see this link.] Seriju mozes da pratis na vk kod Dane. Inace, domaci sajtovi ne postavljaju ove nove domace serije zbog tuzbi RTS-a za autorska prava. Cak su vlasnike jednog sajta krivicno prijavili, malasef.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hvala ti za  ovu preporuku. Super za link kod Dane, inače odavno imam nalog na VK. Baš sam imala problema sa nastavkom gledanja serije, odgledala sam četiri epke. hmjjf
Sponsored content

Santa Maria della Salute Empty Re: Santa Maria della Salute

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu