Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Fi-Çi-Pİ

taj Sub Mar 18 2017, 15:22
[You must be registered and logged in to see this link.]

Fi-Çi-Pİ

Žanr: Drama, psiho, ljubavni triler
Uloge: Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Ozan Güven, Büşra Develi
Početak: 31. mart 2017.
Emiter: digitalna platforma Puhu TV

Opis: Priča je psihološko-ljubavni triler čiju okosnicu čini slavni psihijatar Can Manay. On je serijski ženskaroš, ali njegova opsesija s novom susjedom Duru će imati posljedice za cijeli niz likova, dok se ujedno rasvjetljava Manayeva vlastita mračna prošlost.

Glavni likovi u knjizi su psihijatar Can Manay (Ozan Güven), balerina Duru (Serenay Sarıkaya) koja pleše na Konzervatoriju i umjetnik/profesor na Konzervatoriju Deniz (Mehmet Günsür). Ostali sporedni likovi su jednako zanimljivi. Can je zaljubljen u Duru, dok su Duru i Deniz u vezi. Denizova studentica i talentirana glazbenica Ada mrzi Duru jer voli Deniza. Göksel je zaljubljen u Adu. Özge (Berrak Tüzünataç) je novinarka koja se ne boji nikoga i želi pronaći istinu. Njen šef Sadik i ona su uključeni u niz događaja, posebno zbog Sadıkove ljubavi. Bilge (Büşra Develi) je Canova studentica koja ima autističnog brata Doğrua. Priče svih likova su povezane u 3 knjige: Fi-Çi-Pİ

Fi se temelji na prvom romanu iz trilogije Fi-Çi-Pİ spisateljice i psihologinje Azre Kohen koja ih je u Turskoj prodala u milijunskoj nakladi. Ona i Nükhet Bıçakçı pišu scenarij. Prvi roman, Fi, je temelj za prvu sezonu od 20 epizoda, a iduće dvije sezone će obuhvatiti romane Çi i Pİ. Projekt vodi producentica Pelin Diştaş Yaşaroğlu, uz Kerema Çataya, vlasnika i producenta Ay Yapima, i redatelja Merta Baykala (Muhteşem Yüzyıl, Kardeşim Benim).

"Serija Fi predstavlja sljedeći korak u turskoj produkciji dramskog sadržaja, po prvi put posebno usmjerena na publiku koja konzumira digitalne sadržaje. Nevjerojatna glumačka postava, kao i epizode u trajanju od 60 minuta, označavaju Fi kao potpuno nov proizvod iz Turske.", kaže Pelin Diştaş Yaşaroğlu. Kerem Çatay dodaje: "Smatramo da je to budućnost TV-a, što je razlog našeg ulaganja kao predvodnika pokreta. Vjerujemo u važnost i potencijal OTT* platforme, koja će reformirati stil pripovijedanja i prikaza lokalnih sadržaja." (*OTT, skaćenica za "over-the-top"; Kod emitiranja se OTT sadržajem smatra isporuka audio, video i drugih medija preko interneta bez sudjelovanja sustava koji kontroliraju i/ili distribuiraju sadržaj.

Prevod: by Mina, forum hr

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Re: Fi-Çi-Pİ

taj Sub Mar 18 2017, 15:24

dre
[You must be registered and logged in to see this image.]
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 24
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

taj Sub Mar 18 2017, 16:10
Ova serija mi deluje zanimljivo. A ono što me najviše privlači je mali broj epizoda i trajanje od po 60 minuta. Mislim da će ovo biti dobro. Jedino što mi je Serenaj negledljiva, ne volim je nikako. Ali gledaću zbog celokupne priče, valjda bude vredelo na kraju.
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Mar 18 2017, 16:23
abandoned2829 ::Ova serija mi deluje zanimljivo. A ono što me najviše privlači je mali broj epizoda i trajanje od po 60 minuta. Mislim da će ovo biti dobro. Jedino što mi je Serenaj negledljiva, ne volim je nikako. Ali gledaću zbog celokupne priče, valjda bude vredelo na kraju.

I meni se sviđa. Najave su odlične. Volim ovaj žanr, ljubavni triler. Ali Serenay isto ne volim, tj na mene ona ne ostavlja nikakav utisak. Nije mi lepa, zgodna jeste... ima dobre noge krez Ali kao glumica, pa i osoba, ne ostavlja mi nikakav utisak. Doduse, nisam je nigde gledala. Sem u Adanali, ali tamo je bila jako mlada, klinka skoro tako da to i ne računam. Ovo o njoj pričam utiske koje ostavlja na meni dok je gledam na slikama, ili nekim snimcima po yt. Pogledala sam cak i neke klipove na yt iz Medcezira. Uočila sam da ne zna da plače. Nekako joj se lice preobliči i naduje patos Isto kao kod Neslihanke krez

I konačno, epizode od po 60 minuta. ok aminujem
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 24
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

taj Ned Mar 19 2017, 16:24
Ja razumem da ona ima svoje fanove i poštujem to. Naravno da nemamo svi isto mišljenje i isti utisak, zato se ona nekome i dopada. Ali ja jednostavno ne mogu da objasnim razlog svoje odbojnosti prema njoj. To je ono kada ne voliš nekoga bez ikakvih razloga krez  Prosto mi se ne dopada. Možda promenim mišljenje kad je budem gledala u ovoj seriji, jer je ni ja nisam gledala nigde. Ali sumnjam da ću je zavoleti...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Ned Mar 19 2017, 18:28
Promo fotke
Moram da priznam da mi se sviđaju ok

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Sre Mar 29 2017, 15:07
KOMENTARI U VEZI "VRUĆE" SCENE!

Uskoro na malim ekranima počinje serija "Fi!, u glavnim ulogama Ozan Guven, Serenay Sarikaya, Mehmet Gunsur i Berrak Tüzünataç.

Vruća scena sa Serenay i Mehmetom prikazana u jednom od tizera, izazvala je moru komentara na društvenim mrežama.

Berrak je u vezi tih komentara izjavila sledeće: "To je naš posao. Sve što je napisano u scenariju, mi ćemo odigrati bez problema, sa punom posvećenošću."

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Mar 29 2017, 15:10
Ekipa serija u aprilskom izdanju časopisa [You must be registered and logged in to see this link.] ok

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 01 2017, 19:36
Serija je sinoć imala premijeru i Gala veče, evo slika:

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 01 2017, 19:39
Prvu epizodu serije možete pogledati na našem sajtu[You must be registered and logged in to see this link.] smajlic

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 01 2017, 19:48
LelaLejla
Broj poruka : 96
Datum upisa : 07.03.2017

taj Ned Apr 02 2017, 02:20
Interesantna serija...Nisam ovo ocekivala...
Glumci su mi poznati sa svojim radom, ali ove dve dame JOK ni malo. Ono sto znam o njima je cije su devojke... patos
Pa iskreno receno njih dve rekla bih nemaju ni 30 kg...Strasno kako li to teku prirodi izgleda...
Sto se serije tice stvarno zanimljiva.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

taj Ned Apr 02 2017, 11:19
Evo i ja da se upisem na ovu temu. Nisam jos odgledala epizodu ali danas ili sutra cu pogledati. Serenay ni ja nikako ne volim, onu drugu gospodjicu takodje, ali zato Mustafu Gunsura volEm hmjjf
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Apr 02 2017, 13:09
Ipak nisam izdrzala i odgledah epizodu... I sto rece [You must be registered and logged in to see this link.] ovo stvarno nisam ocekivala. Da sam gledala na mute ne bih uopste imala osecaj da gledam tursku seriju, i stvarno sam pozitivno iznenadjena. Sto se mene tice ovo je za sada odlicno ok

Ne znam samo kako ce Turci preziveti ovoliko golotinje gargaretg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 02 2017, 19:29
Ma hajde posle Pesme na gledanje 2 epizode, pojavila se Ozge Ozpirinci kao Canova nova hebaljka.
Eeeee da vidite tu scenu, molim neki gif porfavor hmgm drt

Druga prevedena epizoda [You must be registered and logged in to see this link.] uzh3
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 02 2017, 19:39
ModestyM ::Ipak nisam izdrzala i odgledah epizodu... I sto rece [You must be registered and logged in to see this link.] ovo stvarno nisam ocekivala. Da sam gledala na mute ne bih uopste imala osecaj da gledam tursku seriju, i stvarno sam pozitivno iznenadjena. Sto se mene tice ovo je za sada odlicno ok

Zato i ide na net platformu a ne na tv, nemoj domacice da im se slucajno pokvare lool
Ako, ako vise ima za nas, nego gledaju one celoljube i veruju u bajke lol!
LelaLejla

taj Pon Apr 03 2017, 00:39
Jelenak ::
ModestyM ::Ipak nisam izdrzala i odgledah epizodu... I sto rece [You must be registered and logged in to see this link.] ovo stvarno nisam ocekivala. Da sam gledala na mute ne bih uopste imala osecaj da gledam tursku seriju, i stvarno sam pozitivno iznenadjena. Sto se mene tice ovo je za sada odlicno ok

Zato i ide na net platformu a ne na tv, nemoj domacice da im se slucajno pokvare lool
Ako, ako vise ima za nas, nego gledaju one celoljube i veruju u bajke lol!

Zivote moj...JEDINA moja.... patos ta prica mislis...MA da i onda dok gledaju u zvezde eto SAVRSENSTVA...
LelaLejla

taj Uto Apr 04 2017, 00:33
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Apr 04 2017, 20:42
Treca prevedena epizoda [You must be registered and logged in to see this link.]

Seriju Fi za tri dana ima preko 4,5 miliona pregleda.

Mislim kako i ne bi, i oni jadni konacno docekali ko mi da vidimo taj seks na turski nacin dgfs uzh3 Doduse sa sve gace, al hajd necemo bas u detalje, dok ih krene polako... dok se uhodaju pa ce ih skinuti krez
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Apr 04 2017, 20:49
:15 Obaveštenje:

Epizode serije "Fi" izlaziće jednom mesečno i to po tri epizode. Pošto je premijera serije bila 31.marta i tada su izašle prve tri epizode, znači naredne tri (4,5 i 6 epizoda) izaćiće krajem aprila, verovatno 30.aprila. Planirano je da ima ukupno 20 epizod. Da ponovimo, serija se NE emituje na tv već na digitalnoj platformi PUHU TV. Epizode su kao što ste i sami primetili kraće, tj traju 60 minuta, sem prve koja je bila nešto malo duža.

Seriju sa prevodom možete pratiti na našem sajtu [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Apr 04 2017, 22:14
[You must be registered and logged in to see this link.] Ekipa u Kanu sa svojim distributerima u predstavljanju seriju

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 08 2017, 17:24

Nova najava bice 14.aprila a novih pet epizoda bice pustene 28.eprila

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Apr 15 2017, 14:24

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 16 2017, 13:38
Najava je odlična, nove epizode 21. aprila. Jedva čekam ooo yeeee

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 22 2017, 14:32
Prevedena 4. epizoda [You must be registered and logged in to see this link.] hst
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu