Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 24
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
[You must be registered and logged in to see this image.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:38
Odmah sam zapazila macana sa duzom kosicom drt
Vidim u najavama sudario se sa Ruzgaricom (Zejnep iz Ruzgara) i baš su mi nekako skliknuli ljub
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Uto Apr 11 2017, 18:47
Pratim seriju, doduse na premotavanja ali sam u toku. I ja sam za Sinana i Hazan, ona je bas zaljubila u njega.

Evo najave 4 epizode:

Zaljubljena si u Sinana, Hazan! ljub

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Sre Apr 19 2017, 23:27
Prevedenu prvu epizodu mozete pogledati [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] baci pogled na prvu epku, canim hmgm

Ja sam bacila okce na Cupavog drt
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

taj Čet Apr 20 2017, 00:21
Jelenak ::Prevedenu prvu epizodu mozete pogledati [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] baci pogled na prvu epku, canim hmgm

Ja sam bacila okce na Cupavog drt
Thanks canim, kao da si znala da trazim po netu sta pametno da gledam hvala

Nisam cula za ovu seriju, al sad cu da bacim okce i vidim vredi li cemu...

E sad, hmmmm.... da li to znaci da je ONAJ cupavi sad samo moj liz01
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Apr 20 2017, 03:29
ModestyM ::
Thanks canim, kao da si znala da trazim po netu sta pametno da gledam hvala

Nisam cula za ovu seriju, al sad cu da bacim okce i vidim vredi li cemu...

E sad, hmmmm.... da li to znaci da je ONAJ cupavi sad samo moj liz01

Bogami u mahalu se bitka bije, jer do trece epke nismo znale ko je glavni, dal cupavi ili brat mu krez Al sto je najzesce i ruskinje, jer se obojica vrte oko Hazan, ove glavne likice patos

Radnja nije tako losa, mater im je lujka koja samo gleda priliku ovu mladju da udomi za bogatasa. Ima se stosta tu komentarisati, zanimljivija mi je od neveste npr misli

Cupavog cemo delimo, hebivetar je nevidjeni al cok mu stoji taj look uzh3
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Apr 20 2017, 22:54
Prevedena druga epizoda [You must be registered and logged in to see this link.]

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Apr 20 2017, 22:57
U subotu je peta epizoda, evo prevedenih najava smajlic

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Apr 21 2017, 00:15
Nemam sad vremena da komentarisem detaljnije, ali prvi utisak je vise nego pozitivan ok  Prva serija posle PZ koja me je zainteresovala. Likovi su odlicni za analizu a to me uvek vise privuce nego sladjusni glavni par i njihovo savatavanje po svaku cenu. Kad odgledam i ovu drugu prevedenu onda cu malkice da se bacim na analizu merhaba
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Apr 21 2017, 00:49
Sadržaj 5. epizode:

Neočekivan susret u kući kod Hazan biće prva bitka između dva brata. Izbiće velika svađa između njih dvojice. Za to vreme, Fazilet i njena mlađa ćerka Edže privlače svu pažnju na sebe u kući. Fazilet pravi planove kako da ostane da živi u bogatoj kući ali kako joj plan propada, dobija neočekivanu pomoć i ostaje da prenoći u bogatoj kući. Hazan, čim sazna da joj majka i sestra spavaju tamo, odmah odlazi u gluvo doba noći i neće ispasti baš sve onako kako je zamislila. U jednom trenutku naćiće se u Sinanovom zagrljaju. I sa druge strane, za Fazilet to neće biti noć kakvoj se nadala. Njen plan se ruši i preti joj opasnost. Hazan koja je pod Sinanovom zaštitom, pokušava da ne upadne u majčinu igru, ali je na granici krize.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Apr 21 2017, 01:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Deniz Baysal (Hazan u seriji) je na svom instagram profilu napisala da je jako pogodila ova scena iz 5 epizode (na slici) i da se nada da će i naše. I kaže da ove nedelje nas očekuje prelepa epizoda. girl dance ljub

Meni je samo bitan onaj detalj iz sazetka... Hazan u Sinanovom zagrljaju nsfg dhjdg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Apr 21 2017, 22:22
Nisam jos sve odgledala ali imam osecaj da je serija sve bolja i bolja.

Ne znam sta bih rekla za onakvu majku kao sto je Fazilet. Zena definitivno nije normalna, onako unistavati zivot rodjene cerke zbog svojih neostvarenih zelja i ambicija. Zeli ona bolji zivot za Ece, ma nije nego... zeli ga ona za sebe, a Ece je tu samo kao sredstvo kojim se dolazi do cilja. A mala je glupa da nema dalje. U pocetku mi je bilo zao, ali sad nemam ni trunke saosecanja, jer kao sto Hazan moze da se suprotstavi moze i ona. Nema 12 godina pa da se drzi mami za suknju, a nije ni sama bez podrske, jer bolje bi joj bilo da se drzi knjige kako joj Hazan savetuje nego sto se uhvatila majke koja je tako ocigledno udarena u glavu. A ludaca od majke kako je krenula svima ce okrenuti zivot naopacke samo da se docepa zivota u jednoj bogataskoj kuci. A najveci udarac za ludacu ce biti kad shvati da igra na pogresnu cerku, ali se nadam da Hazan nece upasti u zamku njenih spletki i prljavih igrica.

Jos im nisam popamtila imena sem Sinanu, ali ona dva druga brata su dva najobicnija kretena. Jedan teski papucic a drugi bolesno ambiciozan. Snajka bivsa manekenka plitka i glupa ali pokvarena do srzi. Jedna od onih koja bi uvek leba preko pogace. Jedina koja je mogla da joj stane na rep i da ih sve uopsteno drzi pod kontrolom, morala je da umre na pocetku da bi se sve otglo kontroli...
MelekOz
Broj poruka : 3

taj Pet Apr 21 2017, 23:36
Definitivno sam se "navukla" na seriju, pogledala prve dvije prevedene, a onda je slijedilo gledanje treće, četvrte ooo yeeee Dokaz da sam se "naavukla" je i posjet na forumu  smajlic
Fazilet odlično glumi,prava "mahaluša" koja se bori svim sredstvima do cilja ( bogatstvo njezine kćeri,a naravno zeli ona to i sebi).Selin je tipično razmaženo derište (sestra), iritantna, mislim da je i odabir glumice presudio što mi je njezin lik toliko mrzak jer mi je sva nekako neprirodna. Nil ( Sinanova eski sevgili) nitko drugi nego Ruja iz Ferihe  4fg4sdfg
A Sinan ljub
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 22 2017, 01:08
MelekOz ::Definitivno sam se "navukla" na seriju, pogledala prve dvije prevedene, a onda je slijedilo gledanje treće, četvrte ooo yeeee Dokaz da sam se "naavukla" je i posjet na forumu  smajlic
Fazilet odlično glumi,prava "mahaluša" koja se bori svim sredstvima do cilja ( bogatstvo njezine kćeri,a naravno zeli ona to i sebi).Selin je tipično razmaženo derište (sestra), iritantna, mislim da je i odabir glumice presudio što mi je njezin lik toliko mrzak jer mi je sva nekako neprirodna. Nil ( Sinanova eski sevgili) nitko drugi nego Ruja iz Ferihe  4fg4sdfg
A Sinan ljub  

Ma ko nam je to došao hst

Ja čekam kad će Faziletka da uđe kog gazde u krevet, jer nešto se mnogo vrti oko njega. Ja mislim da on nije ni svestan sa kakvom likušom ima posla, smuvaće ona njega očas posla. Ne znam da li će uspeti sa Edže, jer mala je mnogo glupa, ni malo promoćurna ko mater joj. Jer moramo joj priznati ma koliko nas nervira, žena ima kliker takav kakav ima a mala jok. Mala je glupa ko točak, malasef.

Ne bih volela Sinan da povredi Hazan, već da ovo što oseća to bude iskreno i sa njegove strane. Da vidimo kod njega onako jedan pravi preobražaj, iz jebivetra koga ništa u životu nije zanimalo sem noćni provod i kzlar do zaljubljenog muškarca koji čvrsto stoji na nogama i zna šta hoće.

Brat Jaguz mi je npr totalno dosadan lik. Ono nit smrdi nit mirise, ko sve on radan, vredan, čisti za svojim bratom ali džaba mu sve to. Dosadan je cooook gjsgn

Hazan i Sinan mi cok idu zajedno nsfg dhjdg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Apr 22 2017, 02:17
MelekOz ::Definitivno sam se "navukla" na seriju, pogledala prve dvije prevedene, a onda je slijedilo gledanje treće, četvrte ooo yeeee Dokaz da sam se "naavukla" je i posjet na forumu  smajlic
A Sinan ljub  
Hi

Joooj jesi li je videla.. Ruja (kuja)  4fg4sdfg Mislila sam da to odvratno stvorenje nigde vise necu gledati, kad ono medjutim.... Dezurna dizacica pritiska po serijama očljklj

Inace jos neke od gl. glumaca sam vec gledala... Fazilet AvC, onaj brat papucic KVP, mala Afra (Ece) Ozcanov film Druga sansa..... Ima ih jos koji su mi likom poznati, ali ne mogu da se setim odakle.

Jeco slazem se, onaj Jaguz em dosadan em iritantan, ali kad malo bolje razmislim, sem Hazan i Sinana, svi ostali su za dobro lekarsko posmatranje. Sve bih ja to kod cika Laze na stan i hranu plete
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 22 2017, 03:33
Jaguz mi deluje ko zarobljen u sopstvenoj kozi, ono skucen. Miran, povucen... hteo bi nesto al eto ni sam nije siguran sta bi. Garant ce se zaljubiti u Hazan i bice okrsaja sa bracom, ali ja navijam za Sinana definitivno. [You must be registered and logged in to see this link.] ljub
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Apr 22 2017, 14:43
Upravo sam odgledala drugu epizodu. Sto se mene tice serija je za sada odlicna. Sve vreme mi drzi paznju i nemam jos uvek zelju da premotavam neke scene kao u drugim serijama.
Fazilet mi je sve odvratnija kako vreme odmice i ne dao Bog nikome onakvu majku niti takvu zenu u svojoj blizini. Da Hazan i Ece nisu zamenile uloge onu noc, Ece je mogla da dozivi sve ono u hotelskoj sobi, ali gospodji Fazilet  to uopste nije smetnja u lovu na bogatu vilu u koju ce smestiti svoju guzicu. Ako treba podvodice i rodjenu cerku nebitno kome samo da se smesti u svilu i kadifu. Jeste da ona non stop trabunja o Ecinoj pobedi na onom konkursu kao karti za bolji zivot, ali gurnula bi ona nju i u vatru ako treba na svom putu do cilja. Kakvo mahalsko pinasanje, nekultura i prostakluk... Ruga se onim svojim mahalusama a gora je i prostija od njih 1000 puta. 
Za Ece sta reci, glupa ko tocilo i plitka ko planinski potok. Svaki drugi opis je potpuno suvisan. Sve je rekla o sebi onom recenicom "Zelim sve ono sto ti zelis". U toj sceni je napravljena greska u prevodu, mislim na onu scenu kad je Fazilet sva histericna izvede iz kuce i pokazuje mahalu, u fazonu zar zelis ovakav zivot... Prevedeno je da mala kaze kako zeli da ostari sa Jaseminom (valjda se tako zove onaj njen sevgili), a ustvari daje majci odgovor koji zeli da cuje...Na kraju se sve to i ispostavilo kao tacno, jer Ece postaje sve vise opcinjena bogatstvom koje gleda oko sebe i pocinje da razmislja maminim pilecim mozgom. I jedna i druga misle da su sjaj i luksuz dovoljni za srecu, a corave su za istinu, jer pred sobom imaju porodicu u kojoj je potpuni raspad sistema. Ali ko hebe takve trivijalnosti, bitno da oni spavaju na svilenim jastucima.

Gospodin udovac mi je nesto jako cudan.. nesto mi tu opasno smrducka. Ne cini mi se bas da on na Ece gleda kao na devojku koja moze da mu bude cerka. Od one reakcije kad vidi njenu fotografiju pa do ove poslednje scene kad je ugleda kako spava u njegovom krevetu. I da crnjak bude veci, tu scenu zatice mala sirota razmazena Selin.
Gohan i dalje tupson i papucic kome zena jos dodatno puni glavu kako je poslednja rupa na svirali u porodici, a ja bih volela da znam cime se doticni gospodin bavi u zivotu!? Jedini koji aktivno radi u firmi je Yaguz, ovi ostali koliko vidim samo kupe kajmak.

Ova epizoda je otvorila jos jedno pitanje.... Ko od trojice sinova nije pravi sin svojih roditelja!? Videli smo ko mu je majka i da je jedne noci dala bebu u zamenu za crno koferce (sa gomilom novca u njemu garant). Zena rece da joj je pokojnica sestra, ali koja li je tu sad prica i kakva se tu tajna krije?!

Hazan i Sinan polako ulaze jedno drugom u zivot i od srca navijam za njih dvoje.

Ok i ova prica je vec vidjena, on bogati mangup i kralj provoda, a ona obicna devojka koja ce da zaludi i ukroti takvog mangupa....ali sve dok je prica cele serije dobra meni to uopste ne smeta.
Jedva cekam da odgledam trecu i cetvrtu epizodu...
MelekOz
Broj poruka : 3

taj Sub Apr 22 2017, 17:33
Treća epizoda prevedena ooo yeeee ooo yeeee
Fazilet je definitivno skoro do kraja isprala mozak Ece jer cura je u dilemi ljubav ili bogatstvo,svileni prekrivači ,mekani kreveti. Nesigurna ,iskompleksirana Ece čini mi se mogla bi se vrlo lako zatreskati se u simbol bogatstva i sjaja -svježeg udovca ,a tome doprinosi i činjenica da joj nedostaje očinska figura. fdgsfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Apr 22 2017, 23:29
Upravo sam odgledala  trecu sa prevodom i serija je stvarno sve bolja i bolja ok

Fazilet mi je i dalje odvratno iritantna i samo cekam trenutak kada ce da aterira sa tih svojih visina i razbije se kao tikva u hiljadu komada. Opet kazem, ne daj Boze nikome da mu majka onako zeli dobro kao ona svojim cerkama ajdepopepope
Mala Ece krenula izgleda sa Jasilom na vencanje, ali nije bas sigurna da li je donela pravu odluku. Ona scena kad joj mama pokazuje mahalski zivot koji je ocekuje ako izabere ljubav, nije joj isparila iz glave... Boljim se da ce se mala ipak predomisliti u poslednjem trenutku..
Sinan, ah Sinan.... Izjavio pred novinarima da je u kolima sa njim bila njegova nova devojka, i to pred onom odvratnom Nil sto mi je samo povecalo ugodjaj ooo yeeee

E sad koji mu je motiv za tako nesto videcemo, ali ona scena iz teretane mu se u svakom slucaju urezala u pamcenje...

A sad odoh kod Ruskinja da odgledam i cetvrtu... jndgjn

[You must be registered and logged in to see this image.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Apr 23 2017, 00:29
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 23 2017, 01:29
Tooo Sinan, reko ovoj guski kako je njegova devojka spavala u njegov krevet ooo yeeee girl dance
Ah, rekla mu je ova njena drugarica iz teretane da je zaljubljena u njega. Joooooj ne bih volela da je povredi tuzan
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Apr 23 2017, 17:42
I ja se bojim da je ne povredi, jer sa ovim saznanjem da je zaljubljena u njega stvari se ipak menjaju. Sad sve zavisi samo od njega, da li ce ga to pozitivno uzdrmati ili ce dobiti na samopouzdanju da se na neki nacin oseca jos nadmocnije u tom svom zavodjenju, jer koliko god se on i sad osecao nadmocno jer je svestan svog uticaja na zene, ipak je Hazan neko ko mu se suprotstavlja i nema kocnicu kada treba da mu saspe nesto u lice. On mi je jos uvek nedefinisan, jer smesno je jos uvek govoriti o nekim njegovim emocijama. Evidentno je da ga nesto kod nje privlaci, ali ni on toga jos nije svestan u pravom smislu. Definitivno je ne gleda kao jednu od onih lutkica koje poput Nil svesno i nadobudno povredjuje, ali isto tako mislim da mu je trenutno dobro posluzila u ovom licnom ratu koji vodi sa ocem i porodicom. Na stranu sada Fazilet i njene ambicije koje su svima jasne kao dan, ali on svojim postupcima samo steti Nazan. Za njega je sve ovo dobra igra, ali ona je zbog njegove izjave ispred bolnice na prvom mestu izgubila posao. On takodje jos uvek ne konta da u njihovim potpuno drugacijim svetovima i  stvari potpuno drugacije funkcionisu, da je u svetu u kome je ona odrasla tako nesto veliki udarac na cast i postenje jedne devojke. On je navikao na one poput Nil koje koliko god da ponizis i uvredis uvek se vracaju po jos. Volela bih da me Sinan vec u sledecoj epizodi razuveri, ali ni meni se ne dopada sto se prijateljica izlaprdala i otkrila Hazaninu tajnu o zaljubljenosti. Vise bih volela da je to doslo spontano, jer ovako je on u jos vecoj prednosti, jer on je i zapoceo ovu igricu uveren u svoj sarm i prodju kod devojaka. Recimo u 4. epizodi kad ga ona pita zasto ja, sta hoces od mene, zar sam ja neko koga koristis da se resis bivse devojke, zar ja?? Aludirajuci na svoj izgled i ono sto jeste... Okrece se da ode, a on zapocinje svoj monolog, u fazonu mozda je bas ona privukla njegovu paznju, pa mozda su njemu dosadile sve ono nalickane koje lice jedna na drugu, pa mozda on bas trazi nesto prirodno i drugacije... a onda joj pridje s ledja i sapne na uvo kako ce joj dokazati da moze da mu veruje... I dok ona mucena ostaje onako kao ukopana, on se okrece i odlazi a oko glave mu onaj samozadovoljni osmeh, gde sam samo dosla do zakljucka da njemu ovakvi monolozi uopste nisu nepoznati kao taktika osvajanja i zavodjenja... Niti je Hazan prva devojka kojoj je tako nesto rekao... Pa onda ona noc kad je obamrlu od temperature stavi u svoj krevet, a onda je pogleda i kaze, pa ti si izgleda lepa devojka Hazan abi....
Zato kazem, vuce njega nesto neobjasnjivo ka njoj to je ocigledno, ali je to jos uvek daleko od emocija. Emocije ce doci tek kad ih on postane svestna i kad i prvo prizna sebi. Ali bojim se da ce je do tada svesno ili nesvesno povrediti, da mu vise ni iskrenost nece biti od pomoci....
Jedino se nadam da ce ona ostati dosledna sebi i svom karakteru, i da ce je cak i saznanje da on zna drzati na istoj smernici kada je on u pitanju. Da ce imati isti stav kao i onda kada ga je volela izdaleka.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 23 2017, 20:33
Mislim da ce on postati svestan svojih osecanja onog trenutka kad vidi da se abi zagrejo za Hazan. E tad ce mu doci iz dupeta u glavu. A dotle kao sto kazes, verovatno ce biti povredjenja od strane njega. Mozda je svesno nece povrediti, ali ce mu itekako imponovati saznanje da je zaljubljena u njega.

Jedva cekam drugi fragi i novu epizodu, da vidimo sta ce biti dalje. ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Apr 23 2017, 21:27
Da, da, i ja to mislim.. da ce shvatiti sta oseca kad vidi da se i bata zagrejao...

Za Sinana je ovo definitivno igra koju je svesno zapoceo. Sinoc mi se ucinilo da je rekao nesto sto mi se nije dopalao, ali sad kad sam pogledala epizodu kod Ruskinja vidim da sam bila u pravu. Prvo dok stoji sam u dvoristu pre nego sto ce ga zaskociti ona bolesnica Nil, kad se priseca ocevih reci kako od njega nikada nece biti nista, ni covek ni muskarac, pa kaze sam za sebe da ce onda uraditi ono na sta su vec navikli od njega. Onda odhebe Nil u troskocima i ode do Hazan, pokupi je onako bolesnu s poda i odveze u bolnicu. Kad mu sestra u bolnici objasni situaciju, on kaze onako opet sam za sebe kako ove stvari nisu za njega, a onda cuje Hazan kako doziva oca i tu se u sekundi promeni i kaze, ne radi mi to... To je ona druga strana Sinana koja se polako budi, ali ne jos uvek dovoljno da bi to bila neka jaca emocija. Vise mi je to neka naklonost koja ga spuca u sekundi i koju ni sam sebi ne moze da objasni... A onda ono sto me je zacnulo... Budi se ujutru i prolazi pored Hazan koja mirno spava pa kaze ''Hajde probudi se vec jednom pa da zbrka ( haos, drama kako god) pocne.''
Zato me bas zanima njegov stav prema njoj kad sazna da je zaljubljena, jer on je vec i sada koristi tako sto ide na kartu svoje neodoljivosti. Dok sam gledala fragi za sledecu odmah mi je upao u oci onaj njegov osmeh dok gleda ove dve kako se cupaju na krevetu, a onda ono grljenje Hazan gde je vec jasno zasto i zbog koga.
Kako god, sve to ce mu se obiti o glavu kad shvati da se zatreskao. Bice interesantno gledati jednog takvog Sinana, narocito ako preko puta njega bude jedna Hazan koja ce ga s razlogom odbijati i vaditi mu mast na kasicicu.
Jedva cekam taj trenutak .... ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Apr 24 2017, 01:26

Prevedene 3 i 4. epizoda [You must be registered and logged in to see this link.]
ooo yeeee
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu