Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 24
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Uto Maj 02 2017, 18:09
Message reputation : 100% (1 vote)
ModestyM ::Auuuu kakva analiza, kakva explozija emocija na relaciji Yagiz/Hazan... Dajte brzo cvikere sa najvecom dioptrijom da i ja malo u tome uzivam  patos

Bože stvano različito vidimo i doživljavamo stvari, ja provalu tih emocija uopće ne vidim, osjeća se da se nešto valja iza brda, al nikakvu kemiju ja tu ne vidim. Ovaj Yagiz mi je za sada "mrtvo puhalo", al zato Sinan para vedrinom. HazSin su baš zanimljivi njoj treba baš Sinan da joj donese malo boja u život, a ko to može bolje od njega. Baš mi je zanimljiv onako vjetropirast, zaigran, s njim sve može bit, al dosadno ne. jaooooo
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 26
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

taj Uto Maj 02 2017, 18:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Prevedena 6. epizoda [You must be registered and logged in to see this link.]
mala
Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.04.2017

taj Sre Maj 03 2017, 00:29
Odgledala sam 6 epizodu sa prevedom i da se zahvalim puno sto ste je preveli, mnogo sam toga shvatila. :-)
Ljudi iskreno ja imam neki utisak da su Edze i onu Jagizovu sestru pomesali..
Vise me ona Jagizova sestra podseca na Fazilet nekako mi je zla i sve.
Ali videcemo jos, moze svasta da se desi :-)
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

taj Čet Maj 04 2017, 01:00
''Hazan je lepsa od devojke koju si ti odabrao.''

Mislim da je sad i definitivno jasno ko je zastitno lice Egeman kozmetike turpija nokte

Nazan Kesal kao Fazilet, moj naklon do poda aminujem
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Maj 04 2017, 10:41
Naravno da je Hazan najljepša tghs pametan je ovaj Sinan krez samo se brinem kako je uspio nagovorit Hazan na ovo, strah me da nije nešto smuljao, pa da mu se to poslije obije od glavu misli jer njih dvoje su mi zaista zanimljivi kao par, nešto kao vatra i voda, ova njihova veza bi mogal bit vrlo, vrlo zanimljiva već vidim potencijalnu erupciju. Ono u ringu mi je bio nagoviještaj ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Maj 04 2017, 18:15
I mene zanima kako ce se Hazan naci na onim fotografijama, jer mi nikako ne ide uz njen karakter da je pristala na tako nesto, osim ako je to uradila iz nekog inata. Sa druge strane, ne verujem ni da je Sinan pucao u prazno, da je izabrao nju a da ona o tome ne zna nista. Zato jedva cekam sledecu epizodu, mada sam ubedjena da cemo tu scenu videti na kraju, a rasplet tek u onoj tamo epizodi.
Ali mogu samo da zamislim Faziletkin sok kad shvati da je polagala nade u "pogresnu" cerku. Nadam se samo da ce Hazan zadrzati svoj dosadasnji stav i da nece dozvoliti da kao Ece postane igracka u maminim rukama.
mala

taj Čet Maj 04 2017, 22:14
Evo izašla je i druga najava za seriju..
Sa nestrpljenjem očekujem 7 epizodu.
Koliko sam zaključila Jagiz traži Edže
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Čet Maj 04 2017, 22:57
Sadržaj 7. epizode

EDŽE I JASIN ĆE SE ODJEDNOM NAĆI U KOŠMARU!

Kada Hazan shvati da je Sinan kupio kuću u kojoj je rođena i odrasla, neće znati šta ju je snašlo. Fazilet će napraviti haos kako bi pronašla Edže koja je pobegla sa Jasinom. A kada Hazan sazna da je njena majka prebila Edže na sred trga biće besna na svoju majku i počeće i sama da traži svoju sestru.

DVA BRATA ĆE SE SUPROTSTAVITI JEDAN DRUGOME!

Činjenica da je Sinan kupio Hazan kuću još jednom će sukobiti dva brata. Edže i Jasin će proživeti romantične trenutke u kući u kojoj su se sakrili, ali će se odjednom naći u košmaru. Edžinom pozivu u pomoć moraće da odgovori neočekivana osoba.

DEŠAVANJA KOJA ĆE PRIBLIŽITI HAZAN I SINANA!

Hazan je jako zabrinuta za svoju sestru i moraće jedanu od najtežih noći u svom životu da podeli sa Sinanom. Hazanina teška noć neće ići biti u skladu sa Sinanovim očekivanjima zbog čega će Jagiz biti na pragu rušenja čvrstih predrasuda prema Hazan. Sa druge strane, Hazan je probleme oko kuće ostavila po strani, Faziletino mešanje u datu situaciju dovešće do iznenađujućeg ishoda i za Hazan i za Sinana.

Ne svidja mi se ozet a ni najava. Od poljupca neće biti ništa 4fg4sdfg
mala

taj Čet Maj 04 2017, 22:59
Iskreno ni meni se ne sviđa.. :-(
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Maj 04 2017, 23:02
Ni meni najava nije nis specijalno, a poljubac ce neko prekinuti... Ipak je prerano da se tome poradujemo fgas
Ali mi se ne dopada ni ona opklada, jer to ce kad tad izaci na videlo i ode Sinan u mp3 sto se tice Hazan....

Ali sudeci po oba fragija, Hazan definitivno ima pogresnu sliku oca kao savrsene ocinske figure... Bice to tezak pad sa oblaka,...
mala

taj Čet Maj 04 2017, 23:06
Izgubiće Sinan opkladu i sve.. Ipak je Hazan namenjena Jagizu, oni su glavni glumci.
Da, izgleda da ima pogresnu sliku ali Fazilet ne zeli da otkrije svoju tajnu
I glupo mi non stop ova Edze i Jasin
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Čet Maj 04 2017, 23:09
Moraju da dramatizuju malo više sad gjsgn Osećam da polako pripremaju teren za onog ljigavka Jagiza, kako je samo rekao on će ići da potraži njenu sestru.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Maj 04 2017, 23:56
Ako Hazan uvale onom ljigavku ja definitivno odustajem od gledanja... Nije da se lozim samo na ljubavne parove po serijama, daleko od toga, ali lik je toliko neubedljiv i neharizmatican da su mi njegove scene mucne i sa ovom malom minutazom koju ima. Nisam ga nigde ranije gledala, ali ovo sto vidim od njegove glume je slabo i iritantno do bola.

Jeco ne se sikiriki previse, ovaj momenat sa opkladom nije nesto sto vec nismo gledale po tr serijama... onda ona sazna i ode sve u mp3 na duzi period... Ali ako im je to nacin da preko noci zblize YaGUZa i Hazan, onda sto se mene tice bij, bij, sto bi reko nas Mahircic kafa

naocare
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Maj 05 2017, 00:16
Nova....  nsfg

I jos malo fotkica iz sledece epizlode

Uh sto bih volela da se ovi dvoje spoje lutfen
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Maj 05 2017, 09:21
No sikiriki cure, nije Sinan još rekao svoje kafa možda u ovoj ep. poljubac neće past, al Sinan ne odustaje tako lako lutfen
jedno je sigurno, da ćemo imat borbu do samog kraja. očljklj S obzirom da sam Sinanovka, ni meni se ne sviđa ovaj rasplet s Yagizom, al mislim da ćemo još puno, puno obrata vidit. hsfghs
Mislim da će bit ko prvi djevojku poljubi, njegova je i zato go Sinan go okk
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Maj 05 2017, 17:18
Mislim da ce posle ove sedme epizode biti jasno u kom ce smeru ici serija nadalje. Ukoliko krenu da spajaju JagHaz, ja se oprastam od serije definitivno. To sto vide fanovi ja ne vidim medju njima, i drugo sam mi je glumac iritantan i ono njegovo napinjanje da odglumi bes i ljutnju mi je presmesno. Silne kurseve pohadjao po Americi al dzaba. Sto se mene tice, moze samo da glumi na svojim klipovima koje kaci po yt, jer od glume nema ni G u sebi.
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Maj 05 2017, 17:36
Ovo oko opklade mi nije bas jasno, ocito je Sinan dao taj predlog,
i to mi nije cudno, ali da Jagiz pristane na to vec jeste... Nije bez razloga svedok toga
onaj najstariji brat, posto gleda kako da ih saplete, u nekom trenutku ce on to otkriti Hazan, tako ce obojica da nagrabuse kod Hazan kafa

Ovo sa trazenjem Edze, jos jedna podudarnost sa Gordost i predrasude,
ovde Jagiz kupi poene clapping

Moram da izdvojim scenu iz prethodne epizode, Fazilet i Jagiz patos
Nadam se da ce imati jos zajednickih scena, ono je bio cirkus.
Kad je krenula da mu vice: "sto dolara, sto dolara" patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Maj 05 2017, 21:21
Jelenak ::Mislim da ce posle ove sedme epizode biti jasno u kom ce smeru ici serija nadalje. Ukoliko krenu da spajaju JagHaz, ja se oprastam od serije definitivno. To sto vide fanovi ja ne vidim medju njima, i drugo sam mi je glumac iritantan i ono njegovo napinjanje da odglumi bes i ljutnju mi je presmesno. Silne kurseve pohadjao po Americi al dzaba. Sto se mene tice, moze samo da glumi na svojim klipovima koje kaci po yt, jer od glume nema ni G u sebi.
ok ok

Decko ima harizme koliko i kuvana noga, a ono sto on pokusava i ne moze se nazvati glumom, vec amaterskim glumatanjem u pokusaju. Ja jos od prve epizode pisem koliko mi je njegovo napinjanje iritantno u tim nekim scenama besa, da sam se na momente zapitala da li je ono uopste njegov glas ili je sinhronizovan. Imam osecaj kao da gledam neku jako staru seriju gde glasovi zbog lose produkcije deluju vestacki i neprirodno. Jednom recju blagi ocaj.
Opet kazem, ne gledam ja serije iskljucivo zbog nekog ljubavnog para jer pre svega prica mora biti dobra, ali ako vec jedna takva ljubavna prica postoji onda hocu da se uzivim i uzivam, a ne da takve scene preskacem i premotavam. Njih dvoje bi mi bili jedna velika ravna linija, po sistemu slican se slicnom raduje u onom najnegativnijem smislu, i uvek mi je intrigantnije ono da se suprotnosti privlace.... On mi je toliko dosadan i neinteresantan, da ne znam kako od njega onako ukocenog mogu da naprave zivu vatru, osim da mu padne cigla na glavu pa da se vrati na pocetna podesavanja.
Sinan jeste hebivetar, ali bar ima zivota u sebi, a ovaj moze da zivne jedino ako mu promene baterije
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Maj 06 2017, 15:33

Nocas su snimali do ranih jutarnji sati, Deniz (Hazal) je objavila na svom ing da su radili do 05:30h dre
Inace, snima se osma epizoda. Uoste nisu dve epke odmakli, koliko obicno idu unapred. Navodno je i ova druga najava kasnila jer su jos snimali sedmu epizodu.

Sobica je spremna za veceras, vidimo se. frt

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Maj 06 2017, 22:54
Da ukradem iz sobocka.....  hmjjf

nsfg

Jos samo Jagizu da uvalimo Ece i da zaigramo sreca
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Maj 07 2017, 00:09
Bila je odlicna epizoda, a bome i sledeca ce biti bomba ako je suditi po najavi. Nisu nam prikazali scenu opklade, pa scenu kad Sinan pokaze njenu sliku iz najave, kao i scenu sa slike gde joj daje kljuceve od auta. To su sve scene koje smo videli u najavama ali nisu prikazane u ovoj epki. Verovatno cemo ih videti u narednoj.

Posto je mala Edze dala, ja samo ocekujem kako to kod turaka ide da ostane mala hamile iz prve i onda da stupi Faziletka na scenu i lepo malu udomi JaGUZU ooo yeeee

U najavi za osmu vidimo da Faziletka vraca kljuceve od kuce Hazimu, al isto tako ucenjuje Sukrije da sredi sa Salihe ne progovori krez

Ah be Cupavi bi da joj mrsi kosu ljub

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Maj 07 2017, 12:24
[You must be registered and logged in to see this link.]

Jedno veliko, veliko hvala  hvala
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Maj 07 2017, 12:53
Jelenak ::
Ah be Cupavi bi da joj mrsi kosu ljub

Eveeeeet......  hmjjf

helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Maj 07 2017, 13:48
Vratili su rejting, za proslu epizodu su pali za ceo procenat, sad se vracaju ooo yeeee

Total

AB

Na drustvenim mrezama..

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Maj 07 2017, 16:30
Odlicno je to sto su vratili rejting, Ab je odlican! ok
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu