Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 24
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 254
Datum upisa : 26.04.2017

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Ned Maj 07 2017, 17:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Ništa mi se ovo ne sviđa, odgledal ep. i sve mi se čini da Yagiza lagano pripremaju za Hazan. Iako mi nikako nije jasno kako će to učinit. Oni glupi usporeni snimci i njihovi pogledi mene uopće ne dotiču. Između njih dvoje ja ne vidim aposlutno ništa. S druge strane ovi dvoje mi se lagano uvlače pod kožu, doduše moram priznat da ni tu još ne vidim onu pravu kemiju, kao da je sve to još pod nekom ručnom, al dobro, Hazan mu ne vjeruje ništa pa zbog toga i njen onoliki strah, a Sinan kao da je zatečen snagom emocije pa i on još ne zna što bi. U svakom slučaju ovi dvoje mi puno puno više imaju ono nešo što bi moglo razvit zanimljivu priču, al nešto se bojim da se
ne ide u tom smjeru tuzan

mala
Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.04.2017

taj Ned Maj 07 2017, 20:52
Odgledala sam 7 epizodu smajlic
Hvala puno devojkama na prevodu. Tacno Hazim pripremaju za Jagiza, ali meni to toliko nije bitno. Sa nestrpljenjem ocekujem 8 epizodu. ooo yeeee
I da ova serija se mnogo podudara sa serijom gordost i predrasude smajlic
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Pon Maj 08 2017, 15:22
Odgledala i ja dva dela sedme, ostao mi treci jos pa da iskomentarisem ovo sto sam odgledala.

Istog sam misljenja da polako pripremaju teren za JaGUza i Hazan, sto mi se ni malo ne svidja. Ukoliko ih spoje ja odustajem od gledanja. Njega kao glumca i lika kojeg igra stvarno ne mogu da svarim. A vala necu ni da svarim taj glupavi scenario u kome ce mi sad pokazati je 'l te nekog drugacijeg Jagiza. Dovoljno sam videla, nakompleksiran i pun sebe ko sanska koza. I bravo za Sinana sto mu je fino odgovorio, ama pogodio je ko prstom u g**** sto se kaze... Jagiz je ljut na sebe ustvari a lakse mu je da misli da je Hazan kriva za onu noc kad im je majka umrla. I to meni dovoljno govori o njemu kao karakteru i coveku. Rekoh iskomplekiran lik i pun sebe ko sanska koza fgas

Dok kod Sinana vidimo apsolutno sve. Jako je puno rekao o sebi i svom karakteru i onome sto oseca da se budi u njemu i bio jako iskren prema Hazan dok joj je govorio na uvo one reci, da ima potrebu da bude u njenoj blizini, da njegova dusa zeli biti pored nje... da ne zna ni kako, ni zasto... ali je tako. Jako, jako odlican njegov monolog njoj. I jako odlicno poznaje i cita abija a posebno mi je drago sto mu to i natrlja na nos, onako na finjaka a ovaj peni jer ga istina pogadja.

Evo slika sa seta, Hazan nam dolazi kod Nil u kuci izgleda gjsgn Ih kad bi je Hazan malo pocupala ooo yeeee krez

Zvoncica
Broj poruka : 7
Datum upisa : 08.05.2017

taj Pon Maj 08 2017, 22:25
Zdravo ja sam nova na forumu gledam ovu seriju samo zbog Yagiza i Hazan...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1388
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pon Maj 08 2017, 22:39
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Odgledala i ja dva dela sedme, ostao mi treci jos pa da iskomentarisem ovo sto sam odgledala.

Istog sam misljenja da polako pripremaju teren za JaGUza i Hazan, sto mi se ni malo ne svidja. Ukoliko ih spoje ja odustajem od gledanja. Njega kao glumca i lika kojeg igra stvarno ne mogu da svarim. A vala necu ni da svarim taj glupavi scenario u kome ce mi sad pokazati je 'l te nekog drugacijeg Jagiza. Dovoljno sam videla, nakompleksiran i pun sebe ko sanska koza. I bravo za Sinana sto mu je fino odgovorio, ama pogodio je ko prstom u g**** sto se kaze... Jagiz je ljut na sebe ustvari a lakse mu je da misli da je Hazan kriva za onu noc kad im je majka umrla. I to meni dovoljno govori o njemu kao karakteru i coveku. Rekoh iskomplekiran lik i pun sebe ko sanska koza fgas

Dok kod Sinana vidimo apsolutno sve. Jako je puno rekao o sebi i svom karakteru i onome sto oseca da se budi u njemu i bio jako iskren prema Hazan dok joj je govorio na uvo one reci, da ima potrebu da bude u njenoj blizini, da njegova dusa zeli biti pored nje... da ne zna ni kako, ni zasto... ali je tako. Jako, jako odlican njegov monolog njoj. I jako odlicno poznaje i cita abija a posebno mi je drago sto mu to i natrlja na nos, onako na finjaka a ovaj peni jer ga istina pogadja.

Evo slika sa seta, Hazan nam dolazi kod Nil u kuci izgleda gjsgn Ih kad bi je Hazan malo pocupala ooo yeeee krez

Jos uvek nisam odgledala epizodu sa prevodom bas zbog ovoga sto sam naglasila u tvom postu. Jednostavno mi je opalo interesovanje. Glumac je neharizmatican i odbojan, a gluma toliko losa da je meni ono negledljivo. Kad na to dodam i lik YaGUZA onakav kakav jeste, ustogljen, preglumljen, ljigav....ostajem bez svake motivacije za dalje gledanje. Mozda odgledam jos sledecu epizodu, a o onda BIJ, BIJ.... pa nek se oni jaGUZAju koliko oce kafa
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pon Maj 08 2017, 23:24
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Zdravo ja sam nova na forumu gledam ovu seriju samo zbog Yagiza i Hazan...

welcomeeee
Zvoncica

taj Uto Maj 09 2017, 09:20
[You must be registered and logged in to see this image.]
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 26
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

taj Uto Maj 09 2017, 14:22
Novi fan rad, odlicno je sreca

Sedma epizoda je dobra, bolja od prethodne. Inace dosta razvlace radnju, uhvate se jednog dogadjaja i vrte ga celu epizodu, jeste da drze paznju ali postaje zamorno.

One scene u sumi, ja sam se ismejala patos Ali koliko je Edze glupa ispala,
ja se i dalje cudim, sta mu sve nije priredila, ono se retko vidja patos  
Kad je krenuo Jagiz da zove hitnu, a ona "Koga zoves?" 4fg4sdfg

Kraj epizode odlican, jedva cekam dalje love
Ivona
Broj poruka : 26
Datum upisa : 09.05.2017

taj Uto Maj 09 2017, 18:31
Pozdrav dame! Nadam se da primate novog člana? smajlic

Duži period nisam pratila serije, a zatim sam sasvim slučajno naišla na Fazilet i njene kćerke... I šta reći serija me privukla... Radnja serije i tema bogati & siromašni do sada viđeni bezbroj puta, al opet drži pažnju pre svega zbog slojevitosti likova... A i sve nas kopka koji će brat na kraju ostati i osvojiti srce djevi bajnoj... Trenutno nisam ni tim Yagiz ni Sinan, mada mi je trenutno draži Sinan (doživljavam ga kao Petra Pana)... Osim toga interesuje me i prošlost Fazilet... Da li Faziletkina prošlost povezana i sa kupljenim djetetom porodice E... Zbog čega su ostali iznenađeni Hazim bey i pokojna mu supruga kada su videli Ece na slici... Da li ih podsjetila na neki događaj iz prošlosti ili je sve samo slučajnost na koju su scenaristi zaboravili a ja joj dala na značaju...
Glumica koja glumi Fazilet (ne znam joj ime) je genijalno donosi lik iako bih je ja najradije batinala na svakom koraku... Za njezine postupke nemam razumjevanja niti kod mene prolazi njena priča da kćerima želi sve najbolje jer njene najbolje namjere su popločani put do pakla...
O svim likovima imala bih dosta toga reći, al za početak neću više da vas smaram... smajlic
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Maj 09 2017, 23:34
[You must be registered and logged in to see this link.]  welcomeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Maj 10 2017, 01:12
[You must be registered and logged in to see this link.] Ece i onaj njen dobili su nadimak Glupko i Tupko od [You must be registered and logged in to see this link.] patos

[You must be registered and logged in to see this link.] Dobrodosla. Slobodno ti pisi, ne ustrucavaj se nsfg hst

Moje je misljenje da Faziletka nema nikakve veze u vezi tog kupljenog deteta.

helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Maj 10 2017, 10:55
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] Ece i onaj njen dobili su nadimak Glupko i Tupko od [You must be registered and logged in to see this link.] patos

Prave nadimke su i dobili patos  
Ali stvarno, onolika kolicina gluposti u samo jednoj epizodi 4fg4sdfg
Ono oko hitne, pa onaj beg u sumu, na kraju mu je mobilni gurnula u blato,
ja bih je ostavila tamo patos

Ivona, dobrodoslica i od mene. Ne smaras naravno, sto nas je vise na temi, to je bolje. Samo nastavi da pises svoje utiske nsfg
Zvoncica

taj Sre Maj 10 2017, 11:15
Glupko i tupko hahahhahahahahaaa
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Maj 10 2017, 13:42
Hijaooooo sta mi radi ovaj hebivetar ljub dre

I kad ce ta druga najava? Danas ili sutra gjsgn
Zvoncica

taj Sre Maj 10 2017, 13:52
Izgleda se njima ne zuri mozda do subote ujutru bude ( ne znam staviti smajlice nova sam cak ni slikice postaviti zato mi je svaki post prazan )
mala
Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.04.2017

taj Sre Maj 10 2017, 15:04
Sutra će nova najava
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Maj 10 2017, 15:47
Za nove cure na forumu i temi [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] evo [You must be registered and logged in to see this link.] pročitajte kako se postavljaju slike, gifovi i smajlići. Ukoliko ima nekih nejasnoća, slobodno pitajte na toj temi. smajlic
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Maj 10 2017, 15:55
Najava veceras ooo yeeee

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Sre Maj 10 2017, 16:00
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Najava veceras ooo yeeee

Opa bato, jedva čekam ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Maj 10 2017, 19:54
Ovo se pojavilo na twiteru, recenica koju JaGUZ govori.
Prevod je: "Da??? Nastavi... slusam te." misli

Zvoncica

taj Sre Maj 10 2017, 20:11
Neko ce od glumaca pravo imati problema zbog curenja scenarija?
Ivona
Broj poruka : 26
Datum upisa : 09.05.2017

taj Sre Maj 10 2017, 21:58
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Za nove cure na forumu i temi [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] evo [You must be registered and logged in to see this link.] pročitajte kako se postavljaju slike, gifovi i smajlići. Ukoliko ima nekih nejasnoća, slobodno pitajte na toj temi. smajlic

Hvala!
Ps. Neću temu zatrpavati nepotrebnim fotografijama, ovo je samo probna smajlic

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Maj 11 2017, 02:46
Pokloncic za ujutru ljub

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Maj 11 2017, 10:22