Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 24
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1260
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Pon Maj 22 2017, 18:21
ModestyM ::[You must be registered and logged in to see this link.] canim, ne kvari nam zabavu  patos

To se Jeca i ja malkice zahebavamo girl dance  Kad je vec serija otisla s pravog puta, bar da izmastamo  scenario koji ce nas dobro zabaviti ziveli

Ali me uopste ne bi cudilo da mala baci okce na Yagu cipelica, ipak je ona Faziletkina cerka. Yagin stancic sigurno lepse mirise od Sukrijine stracare, a ona se lozi na taj snjuf snjuf efekat.... lol!

Da, da [You must be registered and logged in to see this link.] mala je dala .... Sad samo zavisi dal je drvoseca znao sta radi  patos

Samo se vi zahebavajte, maštajte, a ja maštam malo drugačije. Valjda zato što mi se mnogo dopadaju SinHaz.
Ma kako da se mala Ece ne loži na Yagovu stančugu, pa pala je odmah na ispitu kod mene kada je uzela onaj miris. A kako je onog blesavog tupana od verenika joj Jasina obrlatila, i to sve kroz njeno jadikovanje da nije kradljivica. Dečko prodade motor koji je obožavao, uze mamine dukate ... ode u zatvor. Opasnica je ona. Samo mislim da je Selin veća opasnica jer je bacila okce na Jasina koji će verujem biti njen.
Ma ako je mala razmaženka dala, neka je. Kao da joj je neko držao sveću. Uostalom njena prva ljubav je Jas, pa što ne bi to uradila. Nije valjda svetica.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1140
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pon Maj 22 2017, 19:34
Message reputation : 100% (1 vote)
I nama se [You must be registered and logged in to see this link.] dopadaju SinHaz, zato i hocemo da uvalimo Ece konkurenciji patos

Mala je pljunuta Faziletka, samo jos uvek u onom blagom i naivnom obliku. Ne moze nju neko da ubedi da nesto zeli ako i sama nema iste takve zelje. I sama je priznala Faziletki posle one frke sa Selin oko haljine da je pozelela sve sto ima i ova bogatasica. Ne u smislu da joj to uzme, kako to tripuje ova Selin koja je isti psihijatrijski slucaj kao i Nil, vec da je privlace te lepe i skupe stvari koje ne moze da ima. Mala kaze Faziletki u prosloj epizodi ''Ne zbunjuj me vise'', sto je negde i tacno, ali da je nezainteresovana za luksuz i bogatstvo, ne bi onako odreagovala na bilbord i Hazan kao najlepse lice Turske. Ona se svemu tome na momente opire samo zbog Jasina, jer je kao zaljubljena, ali cim njega nema u blizini odmah peva drugu pesmu. Lepo joj mali rece, ja mislio da ti places zbog mene sto sam u zatvoru, a ti places sto ti sestra uzela slavu ispred nosa... Kad pogledas onako realno, mala tu nije do kraja kriva, jer da je imala uz sebe nekoga da je drugacije usmerava ne bi bila ovako pogubljena. Ali sa druge strane onako slepo trckaranje za mamicom nije normalno, jer razumela bih da njih dve zive same, ali ona je uvek mogla da ima podrsku u Hazan. Da je imala mozga ne bi dozvolila da je majka onako blamira, i tu bi Hazan uvek stala na njenu stranu. Ali ne, mala ide za mamom kao da je maloumna. A zasto? Zato sto joj se jako svidja to sto joj mamica obecava i cime joj puni glavu.

Ali odvala epizode...
Hazim: Ko ti je to uradio?
Nil: Devojka mog decka. lool
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 24 2017, 01:17
[You must be registered and logged in to see this link.] ooo yeeee  patos

Bog te mazo pa ovo se zakuvava patos
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

taj Sre Maj 24 2017, 13:47
U kojoj seriji je glumila ova starija Kizlar? Našminkana mi je poznata skroz (ili liči na nekog meni poznatog krez

Vidim fanice se podijelile oko braće,, meni se ovaj s plavim očima ništa ne sviđa, ne volim muškarce s plavim očima hgnjd
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Sre Maj 24 2017, 16:12
seeni ::U kojoj seriji je glumila ova starija Kizlar? Našminkana mi je poznata skroz (ili liči na nekog meni poznatog krez

Vidim fanice se podijelile oko braće,, meni se ovaj s plavim očima ništa ne sviđa, ne volim muškarce s plavim očima hgnjd

Glumila je u Ruzgarovo srce, sto ih ukinuse sa 9 epizoda.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Taj Jagiz sa plavim ocima bi za pocetak trebao da prinauci da glumi, ali fanice i za to imaju opravdanje.

[You must be registered and logged in to see this link.] Jesi bacila pogled na epizode? Hajde pridruzi nam se. Ovde smo Sinanovke sve, dok na fb i forumu hr razjurile sve Sinanovke i ostale same Jaguzovke da izmisljaju scenario same sa sobom patos Odi na temu i sve ce ti biti jasno kad vidis ko od forumasica kolo vodi ma nemoj

seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

taj Sre Maj 24 2017, 16:34
Vjeruj mi da sam se pitala da li je to ona, ali nekako mi sad izgleda mlađe nego u Ruzgarevo srce. Ona je meni skroz lijepa..
Ma neću da gledam seriju u kojoj pola toga moram preskočiti i Afru i ovog s plavim očima, tražim nešto što neću preskakati makar na početku. Dosadilo mi polovično gledanje.

A čitala sam temu i tamo, sve znam ...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Sre Maj 24 2017, 16:59

Jeste, ona je. Cura je prelepa. Ja sam je u toj seriji prvi put gledala i dusa me boli sto su ukinuli seriju (iz subote prebacili je u ponedeljak samo kako bi joj srozali rejting).

Ja iskreno nisam ljubitelj ovih mahalskih serija, ova je bas takva. Ali je definitivno serija za odlicno zahebanciju i nama je cok lepo dok gledamo live. Ono je sve ludak do ludaka a mi se odlicno zezamo ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Maj 24 2017, 19:31
Sadržaj 10. epizode

JAGIZ PRAVI NEOČEKIVAN KORAK KA HAZAN

Hazan je nasela na Nilinu igru i proživljava najteže trenutke svog života. Jagiz će se u jednom trenutku naći u sredini onoga što se desilo Hazan. Sinan ne veruje onome što je Nil ispričala što će usmeriti sav bes njegovog oca na njega. Jagiz nije ravnodušan na situaciju u kojoj se nalazi Hazan i pravi neočekivani potez. Taj potez će ga odvesti do druge istine vezane za Hazan.

JAGIZ PRATI SVOJE SUMNJE U VEZI HOTELSKE SOBE

Sinan i Jagiz pokušavaju da pomognu Hazan svojim metodama, a Jagiz će istovremeno slediti svoje sumnje u vezi hotelske sobe. Edžin pokušaj da stvori most između svoje starije sestre i Jagiza biće fitilj koji će potpaliti nesporazume. Sinan je zarobljen između osećaja krivice prema Hazan i svojih osećanja prema njoj. Dok Jagiz napreduje ka istini u vezi hotelske sobe, gđa Fazilet će saznati veliku istinu što će promeniti ravnotežu svega.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 24 2017, 21:54
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Maj 24 2017, 22:54
Ah, Sinan ne pristaj na Niline ucene 4fg4sdfg

Prevedena najava
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 24 2017, 22:59
Ako pristane onda to govori stvarno mnogo o njemu. Koliko trebas imati veliko srce da se zrtvujes i provedes zivot sa ludacom kojoj je mesto na psihijatriji.

Ovo dvoje postali nerazdvojni
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Maj 25 2017, 00:03

Pazi ti kad mala ništa neće reći o onoj noći, zašto je Hazan otišla tamo. Mala je Faziletka broj 2, utrpaće se mala kod Jaguza garant.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Maj 25 2017, 00:12
Mala izgleda sva kao Glupko, ali bojim se da bi preko noci mogla da postane Faziletka br. 2. Narocito ako pocne da se desava nesto na ovoj relaciji, sto je vrlo moguce

Nije uopste nemoguce da se primi na Yagiza, jer mamica ce se svojski potruditi da je gurne u tom pravcu. Kad vec nije mogla da je ubaci tamo gde je namerila, daj bar nek je dobro uda...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Maj 25 2017, 00:31
ModestyM ::Mala izgleda sva kao Glupko, ali bojim se da bi preko noci mogla da postane Faziletka br. 2. Narocito ako pocne da se desava nesto na ovoj relaciji, sto je vrlo moguce

Nije uopste nemoguce da se primi na Yagiza, jer mamica ce se svojski potruditi da je gurne u tom pravcu. Kad vec nije mogla da je ubaci tamo gde je namerila, daj bar nek je dobro uda...

Da, da baš zbog toga ja i kažem, da će mala kad bude videla ovo dvoje ili skontala da se Selin zagrejala za malog, uradiće mala sve kako bi se osvetila Selin, jer proradiće ta Faziletkina žica u njoj i onda eto nje u akciji. Čini mi se da će u tom pravcu ići, jer što bi spajali sad Selin i Jasina da nemaju neku ideju u kom će pravcu ići ta priča.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Maj 25 2017, 00:47
Ja mislim da bi mala poludela kad bi recimo Hazan i Sinan stvarno postali par, jer to bi opet znacilo da Hazan uzima ono sto je njoj namenjeno. Ne naravno Sinana, ali ona je vec zatrovana idejom da je predodredjena za zivot u svili i kadifi. Zato me uopste ne bi zacudilo da pocne da se okrece Yazgizu i da pocne da tripuje nesto na tu temu. Ima ona tu neku zlica crtu u sebi... I jos uz to da se osveti svom drvoseci...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Maj 25 2017, 02:00
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Maj 25 2017, 19:19

Bu ne? dre

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Maj 25 2017, 20:29
To je verovatno posledica one tuce u kaficu....
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Maj 27 2017, 00:05
Veceras se twita za [You must be registered and logged in to see this link.] na twiteru. Evo i glasanje za par SinHaz ili JagHaz krez

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Maj 27 2017, 16:57
Slika sa seta, izgleda da se snimalo u vili

Sobica je spremna, vidimo se veceras kzlar ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Maj 28 2017, 00:01
Jaguzova odvala je najjaca, kaze ona devojka u hotelu i sada nije ista devojka 4fg4sdfg

mala
Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.04.2017

taj Ned Maj 28 2017, 10:28
10 epizoda je bila odlična..
Napokon Jagiz počeo da glumi kako treba.
Nisam sve skontala, pošto ne razumem bas turski i tako da jedva cekam prevod!
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Maj 28 2017, 10:32
Sinoc sam bila toliko umorna i nisam uspela da odgledam do kraja. Par puta sam zadremala i na kraju zaspala 4fg4sdfg

Sad sam pogledala fragi i slazem se [You must be registered and logged in to see this link.], to sto Yazo kaze je nevidjena odvala. Toliko o tome kako covek procenjuje ljude  fgas  Njemu ocigledno treba crtati jer voda kolo ono malu Ece i ponasa se kao islednik... verovatno mu treba pismeni dokaz sa sve pecatom da bi bio siguran da je neko ono sto jeste, ili nije ono sto je on utripovao u svojoj glavi... Sinan mozda jeste hebivetar, ali ima i vece srce i vece ono na m od svog ustogljenog brata...  kafa
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Maj 28 2017, 19:04
[You must be registered and logged in to see this link.] Zasto si obrisla post, canim? Al odgovoricu ti, zapamtila sam sta si napisala ma nemoj

Kada budes odgledala sa prevodom onu scenu Jagiza i Hazan, i sve ono sto mu je ona rekla, dobices odgovor na tvoje pitanje. Ali evo dok da ne cekas prevod, Minchi je prevela pa kopiram ovde prevod te scene.

Hazan: Hoćeš li reći što imaš? Ili ja odlazim.
Jago: Trenutno si ne mogu sabrati misli, svjestan sam toga (farkındayım)... Samo trenutak..
Hazan: Ne možeš si sabrati misli? Ako hoćeš, mogu pogađati, s obzirom koliko te poznajem...
Jago: Ti mene ne poznaješ.
Hazan: Aaa.. Ali ti si mene upoznao čim si me prvi put vidio! Ah, izvinjavam se. Ti ionako poznaješ djevojke poput mene, zar ne? Osim toga, svi muškarci poznaju djevojke poput mene! Te noći sam ja morala dokazivati da nisam kurva, zar ne? A sada moram dokazivati da nisam pretukla Nil. Zbog toga si se pojavio. Hajde, reci. Kako si ti, djevojka iz niže klase, jeftina učiteljica (hoca) boksa, mogla prebiti jadnu, nevinu, bogatašku djevojku? Ali znaš što, ovaj put te neću ni slušati. (Jago je sve mirno slušao, Hazan se okrene i odlazi)
Jago: Zašto si pocijepala onaj ček?
Hazan: Što je bilo? Iznenadio si se? To nisi očekivao od jeftine kurve kao što sam ja?
Jago: Zapravo sam postavio vrlo jednostavno pitanje i zanima me odgovor.
Hazan: Da ti otkrijem tajnu? Uopće me ne zanimaju ni tvoje pitanje, a ni tvoja znatiželja. Nemoj više da se pojavljuješ preda mnom. (odlazi)
Jago: (govori za sebe) Htjela ti ili ne, naći ću odgovor na moje pitanje. (odlazi)

Prevod by Mina, forum hr

Jasin: Ece! (dolazi do J&E) Tko je ovaj tip?
Ece: Jasine, ti.. Opet si pobjegao?
Jasin: Djevojko, pitam te tko je ovaj tip!!!
Jago: Mladiću, geçmiş olsun (neka prođe brzo, neka ostane u prošlosti). Naravno, nisi bio pri sebi (bio si u nesvijesti), inače bismo se upoznali. (pruža Jasinu ruku, ovaj blene ko tele u šarena vrata)
Ece: On nam je onog dana pomogao. Dok si bio u nesvijesti pozvao je hitnu pomoć.
Jago: Ja sam Jagiz Egemen, Jasine. Ako mi pružiš ruku, bit će mi drago da se upoznamo.
Jasin: Slušaj me, ne znam ja nikoga, ni Jagiza, ni Egemena. Sine, što moja obećanica (sözümü) radi kod tebe u autu?
Ece: Jasine, zar ne shvaćaš? Govorim ti da te je on spasio! On je pozvao hitnu pomoć!
Jasin: Djevojko, ne počinji opet s prvom pomoći! Zašto tog tipa držiš pod ruku?
Jago: Ti se smiri, a ja ću sve objasniti.
Jasin: Ma, što ćeš ti objašnjavat?
Ece: (Kremenko kreće prema Jagi) Jasine!!! Što to radiš?
Jasin: (obraća se Jagi) Što ti meni imaš objašnjavat? (Šukrije gleda iz daljine i kreće prema sinu)
Ece: (govori Jagi) Hajde molim te, idi.
Jago: Dok tvoj obećanac s tobom ne razgovara kao normalan čovjek, ne idem nikuda.
Jasin: Kakvog heroja tu izigravaš, ha?
Jago: Dijete (çocuk ), dosta je bilo.
Šukrije: Jasine!
Jasin: Gade, koga ti zoveš djetetom? (fizički napada Jagu)
Ženskadija u glas: Jasine! Pusti.. Jasine.. Nemoj.. (odvlače ga)
Šukrije: Ostavi tu curu! Neću ti nikada dati pristanak (blagoslov)!
Sestra: Brate, ako ti išta značim, ne čini to, molim te.
Ece: Govorim ti da si krivo shvatio. Trebao si me pustiti da ti objasnim.
Šukrije: Nije li dosta? Što nismo sve doživjeli zbog te zmije?
Jasin: (prijeti Jagi) Zahvali se mojoj majci i sestri, jasno?! Srest ćemo se mi, Jagize Egemenu! Neće se na ovome završiti, samo da znaš! (Jago u nevjerici odmahuje glavom)
Šukrije: Hajde, idi sine. (odvlači Kremenka)
Jasin: (okreće se i viče Ece) Znači tako bi to išlo dok sam ja u zatvoru, zar ne, Ece? Moja obećanica bi se vucarala u autima s nepoznatim muškarcima, ha? Eyvallah.. (Jago odmahuje glavom.. tc tc tc)
Jago: (Kremenkovići su otišli, J&E ostadoše sami) Jesi li dobro? Slušaj, nitko nema prava da s nekim razgovara na ovakav način. Bio on tvoj obećanac, ni on, a ni njegova majka.
Ece: Jasin u suštini nije takav, nego njegova majka. Dobar je, jako me voli. Ali, ljubomora je to. Postane takav kad je ljubomoran. Zapravo, ja sam ga jako rastužila. Zbog mene je u posljednje vrijeme dosta toga prošao. Zbog mene je bio u zatvoru.
Jago: Nije te saslušao, nije dozvolio da objasniš! Ali vi djevojke volite takve stvari, zar ne? Neka vas maltretira, šutite, neka govori što hoće, ne sluša vas, ne pokušava da razumije.. A potom krivite sebe. Nemojte to raditi. Nemoj. Ako te zaista voli, saslušat će te i razumjeti. Ako te zaista voli, kao normalna osoba, svojoj voljenoj će ukazati poštovanje. No, sad te molim da uđeš u auto, odvesti ću te do kuće, dobro? Ako se tako ophodi s ljudima, u svom kvartu, izvini, ali ja te ne mogu pustiti samu kući.
Ece: Puno ti hvala.
Jago: Hajde.. Možeš hodat? (odlaze do kuće)

Prevod by Mina, forum hr

Coook zanimljivo, naso Jaguz da komentarise Jasima 4fg4sdfg Allah, allah dao si za pravo covek, a zaboravio je sebe i sta je sve rekao Hazan, i sa vec nekim preubedjenjem dosao a da nije ni saslusao. Tako da jos jedan dokaz ko je i sta je Jaguz Egeman. mad72

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Maj 29 2017, 00:13
Message reputation : 100% (1 vote)

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]  nsfg
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu