Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 24
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Pon Apr 24 2017, 01:34
ModestyM ::Da, da, i ja to mislim.. da ce shvatiti sta oseca kad vidi da se i bata zagrejao...

Za Sinana je ovo definitivno igra koju je svesno zapoceo. Sinoc mi se ucinilo da je rekao nesto sto mi se nije dopalao, ali sad kad sam pogledala epizodu kod Ruskinja vidim da sam bila u pravu. Prvo dok stoji sam u dvoristu pre nego sto ce ga zaskociti ona bolesnica Nil, kad se priseca ocevih reci kako od njega nikada nece biti nista, ni covek ni muskarac, pa kaze sam za sebe da ce onda uraditi ono na sta su vec navikli od njega. Onda odhebe Nil u troskocima i ode do Hazan, pokupi je onako bolesnu s poda i odveze u bolnicu. Kad mu sestra u bolnici objasni situaciju, on kaze onako opet sam za sebe kako ove stvari nisu za njega, a onda cuje Hazan kako doziva oca i tu se u sekundi promeni i kaze, ne radi mi to... To je ona druga strana Sinana koja se polako budi, ali ne jos uvek dovoljno da bi to bila neka jaca emocija. Vise mi je to neka naklonost koja ga spuca u sekundi i koju ni sam sebi ne moze da objasni... A onda ono sto me je zacnulo... Budi se ujutru i prolazi pored Hazan koja mirno spava pa kaze ''Hajde probudi se vec jednom pa da zbrka ( haos, drama kako god) pocne.''
Zato me bas zanima njegov stav prema njoj kad sazna da je zaljubljena, jer on je vec i sada koristi tako sto ide na kartu svoje neodoljivosti. Dok sam gledala fragi za sledecu odmah mi je upao u oci onaj njegov osmeh dok gleda ove dve kako se cupaju na krevetu, a onda ono grljenje Hazan gde je vec jasno zasto i zbog koga.
Kako god, sve to ce mu se obiti o glavu kad shvati da se zatreskao. Bice interesantno gledati jednog takvog Sinana, narocito ako preko puta njega bude jedna Hazan koja ce ga s razlogom odbijati i vaditi mu mast na kasicicu.
Jedva cekam taj trenutak .... ooo yeeee

Jako je svestan ono sto radi i ono sto prouzrokuju. Tu se negde i krije u njemu neki revolt prema ocu, porodici i izabrao je ovaj nacin, jedna vrsta samoodbrane i zato je tu drugu dobru stranu zatajio i tek sada upoznajuci Hazan pocinje da se ta druga strana kod njega budi. I vidis, primecuje on to cim kaze nemoj da mi radis to.. znaci poznaje sebe, sakrio je to u sebi duboko. Mada, razumem ga. Pa one guske koje mu se nabacuju i ne zasluzuju drugacije ponasanje od onog kako ih tretira, kad su obicne glupave guske.

Hoce, obice mu se sigurno samo je pitanje da li ce i dalje kod Hazan biti ista osecanja ili ce joj se brat pribliziti pa ce poceti da se u abija zaljubljuje. Videcemo...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pon Apr 24 2017, 02:16
Nasi golupcici vode na twiteru ooo yeeee

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Apr 24 2017, 14:45
Hazan abi patos

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

22.04.2017 rejting 5. epizode

total
1 yenı gelın show tv 20:50 00:17 6,85 16,00
2 survıvor tv8 20:52 00:13 6,80 15,86
3 kalbımdekı denız fox tv 20:35 00:19 5,71 13,38
4 yenı gelın (ozet) show tv 20:00 20:50 4,90 12,60
5 fazılet hanım ve kızları star tv 20:42 00:00 4,66 10,89

ab grubu
1 survıvor tv8 20:52 00:13 7,43 18,06
2 fazılet hanım ve kızları star tv 20:42 00:00 5,48 13,38
3 adı efsane kanal d 20:59 00:15 4,91 11,89
4 kalbımdekı denız fox tv 20:35 00:19 4,36 10,63
5 yenı gelın show tv 20:50 00:17 4,14 10,07

abc1 grubu
1 survıvor tv8 20:52 00:13 7,82 18,38
2 kalbımdekı denız fox tv 20:35 00:19 5,40 12,76
3 fazılet hanım ve kızları star tv 20:42 00:00 5,05 11,93
4 yenı gelın show tv 20:50 00:17 4,68 11,00
5 adı efsane kanal d 20:59 00:15 4,38 10,25
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Apr 24 2017, 14:48

Iz najave za sledecu epizodu malo gifova

Sinan: Kız arkadaşım zaten bu yatakta uyudu Nil! ljub
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Apr 24 2017, 14:50
O kız sana aşık anlamıyor musun? ljub
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pon Apr 24 2017, 20:04
Jelenak ::

Jako je svestan ono sto radi i ono sto prouzrokuju. Tu se negde i krije u njemu neki revolt prema ocu, porodici i izabrao je ovaj nacin, jedna vrsta samoodbrane i zato je tu drugu dobru stranu zatajio i tek sada upoznajuci Hazan pocinje da se ta druga strana kod njega budi. I vidis, primecuje on to cim kaze nemoj da mi radis to.. znaci poznaje sebe, sakrio je to u sebi duboko. Mada, razumem ga. Pa one guske koje mu se nabacuju i ne zasluzuju drugacije ponasanje od onog kako ih tretira, kad su obicne glupave guske.

Hoce, obice mu se sigurno samo je pitanje da li ce i dalje kod Hazan biti ista osecanja ili ce joj se brat pribliziti pa ce poceti da se u abija zaljubljuje. Videcemo...
Oooo.... ne radi mi to krez

Znam da mnogi navijaju bas za ovu opciju, ali meni se abi hic ne dopada 4fg4sdfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Apr 24 2017, 20:44
Ni meni se ta varijanta hic ne svidja, abi mi je dosadan cikica patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Apr 24 2017, 20:47
I jos je plavusan, a takvi mi se tek hic ne dopadaju turpija nokte

Navikla sam na crne i cupave patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Apr 25 2017, 21:27
Ja navijam za njih.....   girl dance

Sinancic.... nhmcghj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Apr 26 2017, 00:18
Evo jedan lep klipic.... Sinan i Hazan drt
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Sre Apr 26 2017, 17:51
Pozdrav curke ooo yeeee

Na preporuku odgledala prvu, i odmah kliknula smajlic jedva čekam da pogledam i ostale prevedne.

Poseban pozdrav Modesty znaš ti što će se meni svidit smajlic a bome i ko će mi odmah zapet za oko ooo yeeee taman će mi dobro doć da prebrodim loknicu  gjsgn
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Apr 26 2017, 18:20
Kiky22 ::Pozdrav curke ooo yeeee

Na preporuku odgledala prvu, i odmah kliknula smajlic jedva čekam da pogledam i ostale prevedne.

Poseban pozdrav Modesty znaš ti što će se meni svidit smajlic a bome i ko će mi odmah zapet za oko ooo yeeee taman će mi dobro doć da prebrodim loknicu  gjsgn

Dobro nam dosla kiss

Znala sam da ce ti se dopasti. I ja sam isto kliknula na prvu jer serija ima ono nesto, a uz to su i slojeviti likovi koji su dusu dali za analizu.
Jedva cekam da odgledas i ostale prevedene pa u subotu da gledamo live nsfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Apr 26 2017, 22:37
Kiky22 ::Pozdrav curke ooo yeeee

Dobrodosla fgnsfg dhjdg

Evo nama jos jedne ovde loknice za kojom cemo uzdisati, ja se nadam drt

A evo donosim nam i drugu najavu za sestu epizodu

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Apr 26 2017, 23:31
Ooooo bice ovo odlicna epizoda ok

Kako mi je ona mala Selin odvratna nemam reci, razmazeno, nadobudno deriste koje treba dobro po dupetu

Fazilet standardno, iritira me do bola, ali se nadam da ce vremenom okrenuti plocu i shvatiti sta su joj prioriteti.... Cerke a ne vile, slava i bogatstvo...

A imacemo i fajt u ringu sreca

Nova loknica, sta reci..... dhjdg
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Sre Apr 26 2017, 23:41
Jel je ovo ona Nil iscepala njen dzemper koji mu je dala? dre
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Apr 26 2017, 23:47
SmizLa ::Jel je ovo ona Nil iscepala njen dzemper koji mu je dala? dre

Izgleda da jeste, u prethodnom fragiju smo to imale kako sece makazama, guska jedna kllk
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Apr 27 2017, 00:08
Ja tu Nil znam jos iz AFK gde je imala isto ovako odvratnu ulogu, samo sto je ovde jos odvratnija i iritantnija. Koliko smo saznali od njenog tatice ona se vec lecila na psihijatriji zbog Sinana, ali joj izgleda nema pomoci sem da joj vezu ludacku kosulju. Jos je ona mala Sinan lozi i jos vise podgreva to ludilo... Kaze ona Sinanu u prosloj epizodi, i ti mene volis samo se pravis lool
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Apr 27 2017, 00:16
Sinan bey  dre
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 384
Datum upisa : 15.04.2016

taj Čet Apr 27 2017, 15:55
Hi Sinoć sam dobila preporuku za ovu seriju pa reko da se javim i na ovoj temi. Nisam još uvek odgledala ni jednu epizodu, ali po ovim komentarima i ovim gifovima i sličicama koje ste izbacile, serija mi deluje cok interesantno (još jedan lepotančić na vidiku,dre pa ćete morati da budete širokogrudne i meni da date malo od ovih kolačića). grtedjkdydfg A kako su tu Modesty i Jelenak, onda ne sumnjam da je serija stvarno dobra, jer vidim da nam se ukusi mnogo ne razlikuju (zaključak na osnovu PŽ). Tako da prvom prilikom, bacam pogled na ovu seriju, taman da imam šta da gledam kada se završi PŽ, a evo do sinoć mi niko ništa nije preporučio, a ni sama nisam našla ništa interesantno, tako da se stvarno nadam da će mi se ova serija svideti.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Apr 27 2017, 16:04
Pogledala sve četiri s prevodom aminujem gotovo je navukla sam se hsfghs jedva čekam i petu, a onda u subotu da pratim live s vama kafa

Od likova odmah izdvajam Hazan. Draga, bobrena, poštena, al ima ludu mater koja je stalno spotiče i omalovažava, al bez obzira na sve u njoj se krije jedna hrabra žena, a svoju nesigurnost za sada pokazuje isključivo kad je pored nje Sinan, što naravno nije čudno jer  potajno gaji posebnu simpatiju za njega, nisam sigurna jel to već prava zaljubljenost, al je činjenica da prema njemu nije ravnodušna. Dovoljno je da je on pogleda ona odmah gubi onu svoju grubu vanjštinu, koju je izgradila da bi sebe zaštitila. Sinan mi je trenutno na klackalici, sve ovisi kako će se dalje ponašat prema Hazan, al imam neki osjećaj da i on ima neko drugo lice osim ovog koje nam pokazuje razmaženi egotriper, koji je naučio da dobije što želi, koji je svjestan svoga šarma i koji ga beskrupulozno koristi bez obzira na posljedice.  uglavnom navijam za njih dvoje:841631:  nekako su mi baš slatki. Nadam se samo da će ga Hazan malo namučit, da i on vidi da nije bogom dan, i da se svijet ne vrti oko njega.

Što se tiče Jagiza, biće on opasna konkurencija Sinanu. On je njegova sušta suprotnost. Prikazan kao staložen, odgovoran, jedan od onih koji tri puta razmisle prije nego što nešto kažu, ili učine. Proračunat. Hazan je ostavila poseban dojam na njega, i kao što Hazan u društvu Sinana gubi tlo pod nogama, tako i Jagiz pred Hazan, i to ga trenutno izduđuje. I on ima neko drugo lice, dalo se to naslutit kad je počeo razbijat po stanu, znači da ni on nije toliko savršen fdgsfg

Mama Fazlet je sve ono što ni jedna mama ne bi trebala bit. Kod mene je izgula sve poene kad je kći poslala u hotelsku sobu nene Al da se o tom liku pa da kažem i djelu da napisat roman i to više njih sigurno je. Ovaj lik će sigurno iz mene izvlačit svega i svačega hsfghs Al da pohvalim glumicu koja nosi ovaj lik, zaista je fantastična.

Mlađa kći/sestra, mi ide na živce, mogla bi i ovde napista svega i svačega, al eto za početak ću samo reć da imam potrebu da je nabubam,biće prilike napisat ću već svašta.

Za bračni par ću samo reć, da svaki lonac nađe poklopac. Iritantni do bola. I jedno i drugo podmukli, uživaju u tuđoj nesreći. Sigurna sam da ćemo od njih vidit svakavih gadosti.

Sestrica je do bola zločesta, užasna mi je.

Glava obitelji mi se čini kao jedan dobar i pošten čovijek, bar za sada.
A o Nil ne znam što bi rekla, cura je nakaradna, nestabilna, sirota bogataševa kći, koja je dobila sve al izgubila bitku sa stvarnošču.

Ma mogla bi ja sad pisat Markove konake, koliko me serija zarazila, al toliko za početak. Jedva čekam petu s prevodom, a onda klasika subota i live naocare
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Apr 27 2017, 16:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Avijenda ::Hi Sinoć sam dobila preporuku za ovu seriju pa reko da se javim i na ovoj temi. Nisam još uvek odgledala ni jednu epizodu, ali po ovim komentarima i ovim gifovima i sličicama koje ste izbacile, serija mi deluje cok interesantno (još jedan lepotančić na vidiku,dre  pa ćete morati da budete širokogrudne i meni da date malo od ovih kolačića). grtedjkdydfg  A kako su tu Modesty i Jelenak, onda ne sumnjam da je serija stvarno dobra, jer vidim da nam se ukusi mnogo ne razlikuju (zaključak na osnovu PŽ). Tako da prvom prilikom, bacam pogled na ovu seriju, taman da imam šta da gledam kada se završi PŽ, a evo do sinoć mi niko ništa nije preporučio, a ni sama nisam našla ništa interesantno, tako da se stvarno nadam da će mi se ova serija svideti.

Stara dobra ekipa opet na okupu girl dance loknicu će nam zamijenit nova polu loknica, al dostojna zamjena vole se

Drago mi je da si poslušala, sigurna sam da će ti se serija svidit, nastavljamo sa druženjem i u to ime živila ti meni ziveli
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Apr 27 2017, 16:20
Kiky22 ::
Stara dobra ekipa opet na okupu girl dance  loknicu će nam zamijenit nova polu loknica,  al dostojna zamjena vole se

Drago mi je da si poslušala, sigurna sam da će ti se serija svidit, nastavljamo sa druženjem i u to ime živila ti meni ziveli

Kiky ok Baš mi je drago što si mi preporučila ovo. dhjdg Jedva čekam da sednem i sve odgledam. Vidim ja da ću se navući na ovu seriju. nsfg A stvarno je proverena ekipa na temi, tako da ovde neće izostati jako zanimljivih, kvalitetnih i opširnih komentara o epizodi, likovima i uopšte seriji, pa se svemu tome jako veselim i jedva čekam da vam se uživo priključim. Loknicu teško da će mi bilo ko u skorije vreme zameniti, ali vidim da ovde stvarno ima šta da se vidi. grtedjkdydfg dre

Živeli. 23452
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Apr 27 2017, 16:40
Kiky22 ::Pogledala sve četiri s prevodom aminujem gotovo je navukla sam se hsfghs jedva čekam i petu, a onda u subotu da pratim live s vama kafa

Od likova odmah izdvajam Hazan. Draga, bobrena, poštena, al ima ludu mater koja je stalno spotiče i omalovažava, al bez obzira na sve u njoj se krije jedna hrabra žena, a svoju nesigurnost za sada pokazuje isključivo kad je pored nje Sinan, što naravno nije čudno jer  potajno gaji posebnu simpatiju za njega, nisam sigurna jel to već prava zaljubljenost, al je činjenica da prema njemu nije ravnodušna. Dovoljno je da je on pogleda ona odmah gubi onu svoju grubu vanjštinu, koju je izgradila da bi sebe zaštitila. Sinan mi je trenutno na klackalici, sve ovisi kako će se dalje ponašat prema Hazan, al imam neki osjećaj da i on ima neko drugo lice osim ovog koje nam pokazuje razmaženi egotriper, koji je naučio da dobije što želi, koji je svjestan svoga šarma i koji ga beskrupulozno koristi bez obzira na posljedice.  uglavnom navijam za njih dvoje:841631:  nekako su mi baš slatki. Nadam se samo da će ga Hazan malo namučit, da i on vidi da nije bogom dan, i da se svijet ne vrti oko njega.

Što se tiče Jagiza, biće on opasna konkurencija Sinanu. On je njegova sušta suprotnost. Prikazan kao staložen, odgovoran, jedan od onih koji tri puta razmisle prije nego što nešto kažu, ili učine. Proračunat. Hazan je ostavila poseban dojam na njega, i kao što Hazan u društvu Sinana gubi tlo pod nogama, tako i Jagiz pred Hazan, i to ga trenutno izduđuje. I on ima neko drugo lice, dalo se to naslutit kad je počeo razbijat po stanu, znači da ni on nije toliko savršen fdgsfg

Mama Fazlet je sve ono što ni jedna mama ne bi trebala bit. Kod mene je izgula sve poene kad je kći poslala u hotelsku sobu nene Al da se o tom liku pa da kažem i djelu da napisat roman i to više njih sigurno je. Ovaj lik će sigurno iz mene izvlačit svega i svačega hsfghs Al da pohvalim glumicu koja nosi ovaj lik, zaista je fantastična.

Mlađa kći/sestra, mi ide na živce, mogla bi i ovde napista svega i svačega, al eto za početak ću samo reć da imam potrebu da je nabubam,biće prilike napisat ću već svašta.

Za bračni par ću samo reć, da svaki lonac nađe poklopac. Iritantni do bola. I jedno i drugo podmukli, uživaju u tuđoj nesreći. Sigurna sam da ćemo od njih vidit svakavih gadosti.

Sestrica je do bola zločesta, užasna mi je.

Glava obitelji mi se čini kao jedan dobar i pošten čovijek, bar za sada.
A o Nil ne znam što bi rekla, cura je nakaradna, nestabilna, sirota bogataševa kći, koja je dobila sve al izgubila bitku sa stvarnošču.

Ma mogla bi ja sad pisat Markove konake, koliko me serija zarazila, al toliko za početak. Jedva čekam petu s prevodom, a onda klasika subota i live naocare

Odličan osvrt na likove, bravo goodsmaile Apsolutno se slažem sa svim.

Glumicu koja glumi Fazilet svaka cast za glumu, jer odlično radi svoj posao. Iritantna do bola, toliko da bih je zadavila čim se pojavi na ekran. A o karakteru i onome šta radi kćerkama to baška, priča za sebe znači.

Jedva čekam kako će nadalje razviti priču i u kom će smeru ići priča sa Hazan i Sinanom, i kako će njega kao lika razvijati. Ima sve predispozicije da bude jako dobar karakterno lik, samo da scenaristi se ne povampire odjednom pa nam ga prikažu kao negativca a bracu kao dobricu.

Navijam za [You must be registered and logged in to see this link.] ljub
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Apr 27 2017, 16:43
Avijenda ::Hi Sinoć sam dobila preporuku za ovu seriju pa reko da se javim i na ovoj temi. Nisam još uvek odgledala ni jednu epizodu, ali po ovim komentarima i ovim gifovima i sličicama koje ste izbacile, serija mi deluje cok interesantno (još jedan lepotančić na vidiku,dre  pa ćete morati da budete širokogrudne i meni da date malo od ovih kolačića). grtedjkdydfg  A kako su tu Modesty i Jelenak, onda ne sumnjam da je serija stvarno dobra, jer vidim da nam se ukusi mnogo ne razlikuju (zaključak na osnovu PŽ). Tako da prvom prilikom, bacam pogled na ovu seriju, taman da imam šta da gledam kada se završi PŽ, a evo do sinoć mi niko ništa nije preporučio, a ni sama nisam našla ništa interesantno, tako da se stvarno nadam da će mi se ova serija svideti.

fgnsfg nsfg
Baš mi je drago canim, da si nam se pridružila. Sigurna sam da će ti se serija svideti. girl dance
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Apr 27 2017, 17:06
Jelenak ::

fgnsfg nsfg
Baš mi je drago canim, da si nam se pridružila. Sigurna sam da će ti se serija svideti. girl dance

Canim kiss Ako ništa drugo, ja ću početi da pratim seriju zbog ove proverene ekipe na temi, a ne sumnjam i da će mi se serija svideti, jer mi deluje na osnovu ovih kratkih scena i opisa koje sam videla, opuštajuće, zanimljivo i pri tome kvalitetno.
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu