Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 24
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Čet Jun 15 2017, 16:38
Produkcija najavljuje finale 1. sezone sledećim rečima:
"Faziletina ambicija će otvoriti vrata neočekivanog kraja".

mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1260
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

taj Pet Jun 16 2017, 22:45
O bože, zaista strašno da se ubila Nil. Ne znam zašto njen otac koji je bio poslovan čovek, obrazovan, iz više klase nije više obratio pažnju na nju, pa pila je lekove za smirenje, što nije malo otvorio oči i video da mu je kćerka bolesna. Ne znam zašto su ovo napravili, ovi Turci već počinju da mi idu na kuki stalno su u bolnicama, zatvorima, pištoljčine rade, ubijaju se, krvna osveta, itd. da ne nabrajam jer sve znate. Scenarista im je da se smrzneš koje samo morbidne zamisli ima. Eto sutra ćemo odgledati tu zadnju 13. epku prve sezone, pa ćemo videti šta je zamišljeno. Baš su upropastili seriju totalno.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1388
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pet Jun 16 2017, 23:17
Ja se vec duze vreme pitam kud plovi ovaj FaziletTitanik brod?! Po ovom gore opisu i posle prvih par epizoda zelela sam da gledam dramu koja ce ici u potpuno drugom pravcu, bas onako kako kaze i naziv, Fazilet i njene cerke. Mislila sam da ce to biti nesto poput KPA gde je okosnica price bila jedna porodica, a ljubavna prica ( i to cak 3) nesto sto ide paralelno uz osnovnu pricu... Kad ono zaheb i to zesci! Negde sam se nadala da ce Fazilet biti poput Hulije iz PZ, lik koji u pocetku izaziva sve moguce negativne emocije, a da ce se onda klupko razmotati i da cemo dobiti prave razloge jedne ovakve zene koja gazi i preko mrtvih da dodje do cilja... kad ono opet zaheb... Od svega toga sam samo dobila osecaj da me je najcesce blam njenog blama... O ostalom da ne pricam, jer izem ti ja seriju o kojoj se komentarise samo u kontekstu toga ko je glavni, ko je koji u na uvodnoj spici, i kad ce taj glavni napokon da postane glavni... Teorije zavere i eseji ispisani samo na tu temu. Zato sam seriju izbrisala sa spiska onih u koje se uopste treba udubljivati i dozivljavam je jedino kao dobru zahebanciju. Da nije onako dobre atmosfere i zabave u live gledanju, odavno bih iskocila sa ovog broda koji pocinje da tone brze nego Titanik.

Za Nil sad vise i nisam sigurna da li se ubila ili ne, jer nekako mi je kroz fragi i ozet sve previse mirno ako uzmem u obzir da se iskasapila na Sinanovom krevetu. Ali mi je vise pun kofer tih turskih crnjaka i tih pateticnih scena bez kojih izgleda ne moze da prodje ni jedna serija u poslednje vreme.
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1260
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

taj Sub Jun 17 2017, 18:34
Svaka tebi cast Seeni, svaka ti je na mestu. U potpunosti se slazem sa tobom, tako da ne znam da li cu uopste i gledati drugu sezonu. Napravise od serije papazjaniju, tako da je za mene samo propusteno vreme zaludu, jer nista nisam dobila sa njom. Tapkanje u mestu ili uvodjenje nesuvislih dogadjanja mene je totalno razocaralo i zasto bih sebe prisiljavala da je gledam. 4fg4sdfg
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

taj Sub Jun 17 2017, 22:40
Samo da se izjasnim, ja stvarno ne znam šta je dobro u ovom Yagiz ili kako se već zove lik s obrvama i tulavom facom... Gledam za čim žene bale i stvarno se čudim. Ok meni se npr Kivo ne sviđa ali kontam šta se kod njega ženama sviđa, ni Murat mi se ono baš fizički ne sviđa, ali eto može proći....Ali majke mi za ovog lika ne vidim uopće da je išta dobro, npr. cure s Kara Sevde su me navukle na Emira svojim gifićima i stvarno ima nešto u tom glumcu, sjajan je, čekam ga u sledećem projektu, ali ovo čudo..faca koja ništa ne odaje (jer ne zna glumiti) a ni ljepote nigdje...a lude žene za njim.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jun 18 2017, 01:31
To ni meni [You must be registered and logged in to see this link.] nije jasno. Tolika opcinjenost jednim prosecnim tipom koji je uz to tako lose glumi da je meni ono negledljivo i neslusljivo. Stvarno ne znam kako bih ono nazvala, dahtanje, skicanje i izvlacenje glasa iz petnih zila. A jedina ekspresija koju je doktorirao je prevrtanje ocima. Sve ostalo jedna velika nula i iritantno do bola.
Glumac ne mora da bude lep da bi privukao paznju, ali mora da ima ono nesto cime zraci iz nutra, a iz ovog zraci samo ogromna supljina.
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

taj Ned Jun 18 2017, 08:11
Slažem se Mody ima i ne baš lijepih osoba ali koje zrače koje su šarmantne i prije svega kupe te svojom glumom a ne fizičkim izgledom...ja stvarno pokušavam da vidim šta je to u ovom liku i ništa...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Čet Jun 22 2017, 14:38
Meni je on sav iritantan i negledljiv, prepotentan a o glumi veze nema. Ne ume da prenese osecanja, jedina ekspresija lica mu je kolutanje ocima i nadobudni podmeh. Svi su oni sem Faziletke i Hazim beya losi glumci, samo sto je kod ovog to mnogo uocljivo zbog uloge. Alpu je legla uloga Sinana, iako i on nije neki glumac ali on ovaj lik Sinana sasvim dobro nosi i iznosi.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jul 23 2017, 00:09
Hbg, morala sam...   gargaretg  ''savrseno'' prevrtanje ocima na naguzovski nacin  patos
[You must be registered and logged in to see this image.]

Slatkis nas mali dhjdg

Jeste da mi njen lik pici po zivcima, ali za glumu kapa dole

Hmmmm.......... grtedjkdydfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jul 23 2017, 00:12
Jedan krata, ali sladak hmjjf

Joooj cure moje drage koliko mi nedostaje sobica i zahebancija... Jedino iz tog razloga jedva cekam drugu sezonu sreca
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Jul 23 2017, 00:34
Novost je da je režiser prve sezone dao otkaz za dalji rad na seriji i novi režiser je žena koja je radila Kordugum (Čvor sa Ibrom i Belcin) i Pitanje časti, sa Keremom B. Tamo je bila pomočni režiser valjda.

Hajd neka je otiso onaj Murat sto ala Bollywod patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Avg 15 2017, 17:22

Pocelo snimanje druge sezone serije. Nazan (Faziletka) je na svom insta story objavila deo scenarija scena Hazan i Naguza, navodno je scena u njegovom stanu.

Izgleda da snimaju vencanje, po ovom snimku. Zeni se Hazim bey? krez

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Avg 15 2017, 17:28
Jedna nova sa seta

Onj treci je ovde ionako visak krez
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Avg 23 2017, 00:17
Evo najave, kzlar ooo yeeee

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Sep 01 2017, 00:44
Druga najava ooo yeeee

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 01 2017, 02:02
Wooow, Yaguzovke verovatno u dubokom transu posle ove najave patos
Sto se mene tice interesovanje za ovu seriju mi je na minimumu. Ako budem gledala bice to samo zbog zahebancije, a da se udubljujem nema sanse kafa
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Sep 01 2017, 22:37
Vala ja nesto jedva cekam da pocne ooo yeeee

Od novih u planu je tabiki Ibrina i to je to.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 01 2017, 22:43
Ja sam ni tu ni tamo sto se tice zagrejanosti, ali cu sigurno gledati. Sobicak i onakva zahebancija je nesto zbog cega se vredi zrtvovti ma nek je serija i teski shit ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Sep 01 2017, 23:34
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Ja sam ni tu ni tamo sto se tice zagrejanosti, ali cu sigurno gledati. Sobicak i onakva zahebancija je nesto zbog cega se vredi zrtvovti ma nek je serija i teski shit ooo yeeee

Bas tako ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Sep 06 2017, 02:04
Zvanično, Faziletka počinje sledeće subotu, 16. septembra ooo yeeee

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Sep 08 2017, 17:55
Promo fotografije 2 sezone

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Sep 11 2017, 19:49
Treca najava

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Sep 17 2017, 14:45
Ja shita od serije 4fg4sdfg Jedina koja je vredna paznje je mala Ece, sve ostalo nije vredno pomena...
Hazan ostala bez mozga cim je uskocila u nove moderne krpe i natakarila se na stikle... Sve u svemu jedno veliko nista i nadam se da ce im uskoro odzvoniti...

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Sep 18 2017, 15:16
Ajme mene kakva splacina od epke, od Naguza i od Hazan bljak
Nisam jos pogledala epku sa prevodom, danas mi je u planu ali mi se hic ne gleda. Znaci, kakva ideja scenarista da onakvu Hazan iz prve sezone zaglupe i zatupe, aferim sana. Vecu glupost ne videh u zivotu gledanja turskih serija, a svasta smo se nagledali.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Sep 24 2017, 14:22

Najava 16 epizode

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu