Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 24
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Čet Apr 27 2017, 17:43
Avijenda ::
Jelenak ::

fgnsfg nsfg
Baš mi je drago canim, da si nam se pridružila. Sigurna sam da će ti se serija svideti. girl dance

Canim kiss Ako ništa drugo, ja ću početi da pratim seriju zbog ove proverene ekipe na temi, a ne sumnjam i da će mi se serija svideti, jer mi deluje na osnovu ovih kratkih scena i opisa koje sam videla, opuštajuće, zanimljivo i pri tome kvalitetno.

Baš tako. Hoće sigurna sam. U suštini, tema serije je kliše, već viđeno ali odlično posložena priča sa likovima i likovi koji su odlični za analizu i komentarisanje. Nisu statični, dosadni, već ukoliko scenaristi ne ukake kao što znaju, mogu ih jako lepo postepeno razvijati u pravom smeru i time dobijaju na kvalitetu same serije. Za sada je ovo odlično, dinamično. Radnja ide brzo, ne volim kad se vrte u krug a ovaj početak je za sada obećavajući. girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

taj Čet Apr 27 2017, 18:06
Avijenda ::Hi Sinoć sam dobila preporuku za ovu seriju pa reko da se javim i na ovoj temi. Nisam još uvek odgledala ni jednu epizodu, ali po ovim komentarima i ovim gifovima i sličicama koje ste izbacile, serija mi deluje cok interesantno (još jedan lepotančić na vidiku,dre  pa ćete morati da budete širokogrudne i meni da date malo od ovih kolačića). grtedjkdydfg  A kako su tu Modesty i Jelenak, onda ne sumnjam da je serija stvarno dobra, jer vidim da nam se ukusi mnogo ne razlikuju (zaključak na osnovu PŽ). Tako da prvom prilikom, bacam pogled na ovu seriju, taman da imam šta da gledam kada se završi PŽ, a evo do sinoć mi niko ništa nije preporučio, a ni sama nisam našla ništa interesantno, tako da se stvarno nadam da će mi se ova serija svideti.

...
Hello   zagrljaj

Stara dobra ekipa ponovo na okupu   dhjdg

Obavezno pogledaj seriju neces se pokajati. PZ je jedna, jedina i neponovljiva, ali u moru svega i svacega sto se trenutno prikazuje ovo je jedina serija koja je vredna paznje  ok
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 384
Datum upisa : 15.04.2016

taj Čet Apr 27 2017, 21:42
ModestyM ::
Hello   zagrljaj

Stara dobra ekipa ponovo na okupu   dhjdg

Obavezno pogledaj seriju neces se pokajati. PZ je jedna, jedina i neponovljiva, ali u moru svega i svacega sto se trenutno prikazuje ovo je jedina serija koja je vredna paznje  ok

Modesty poklooon Za PŽ se slažem, a i za ovo dalje. Stvarno je teško naći neku koja je vredna pažnje. PŽ mi je prva serija koju sam odgledala nakon Merameta, eto toliko dugo mi nijedna nije privukla pažnju. Pa se baš nadam da će me ova zainteresovati, a vidim da je i subotom što je veliki plus, jer nakon gledanje PŽ, sredom sam koma na poslu dre zvezde broji , a ovo ću makar moći da se naspavam. gargaretg I ako sam u nedostatku sa vremenom ove nedelje, morala sam da bacim malo pogled i ovako na brzinu pogledano moram da kažem da su mi oba junaka mmm. Ali da li zbog Loknice ili čega već nsfg , ovaj sa dužom kosom mi je već zapao za oko dre , a vidim i da ima ok hemije između njega i ove što je glumela u seriji Ruzgar (volim to kad između junaka postoji kao malo odbojnosti, gordosti, odbijanja i kako nakon toga polako upoznaju jedni druge i kako se postepeno zaljubljuju - romantik jesam postala (HulKer su krivi za to), ali u ljubav na prvi pogled čak ni u seriji ne verujem).
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Čet Apr 27 2017, 22:01
Prevedena najava

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Apr 27 2017, 23:50
Sadržaj 6. epizode:

Za Hazan i Edže dolaze teški dani u vili. Kada Nil zatekne Hazan u Sinanovu sobu, Hazan doživljava teške trenutke i suočava se sa još jednom "prljavom" Sinanovom igrom. Hazan odlazi iz vile slomljenog srca a vraćanjem u mahalu čeka je veliki šok koji će joj naneti jaki bol.

Razbijena bočica parfema donosi Edže nove probleme. Cela vila saznaje za to a za to vreme Fazilet i njene kćeri potrešene su jer su ostale bez svog doma. Hazan, Jagiz i Sinan se moraju suočiti sa prošlošću. Hazan je jako potrešena jer je ostala bez doma i teško prihvata to saznaje. Jagiz je odlučan da se drži po stranu u vezi Hazan i Sinana, ali će se opet naći između njih dvoje kad Sinan u pola noći ode po Hazan u hotel. No, Hazan odlučuje da potisne svoja osećanja prema Sinanu koja oseća.

Kada Fazilet uvidi da nema ništa od takmičenja, preduzima jako riskantan korak. Korak koji preduzima dovešće je licem u lice sa Jagizom. Udarac koji će Jagiz zadati Fazilet biće početak jedne velike drame.

[You must be registered and logged in to see this link.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Apr 28 2017, 01:06
Uh, kakav zaplet. Sta sad muti ovaj Jagiz da mi je znati. A Sinan mi pici po zivcima jer mi se uopste ne svidja ova njegova igrica u koju je uvukao Hazan. Ali olupace mu se to o glavu...
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Pet Apr 28 2017, 09:10
ModestyM ::Uh, kakav zaplet. Sta sad muti ovaj Jagiz da mi je znati. A Sinan mi pici po zivcima jer mi se uopste ne svidja ova njegova igrica u koju je uvukao Hazan. Ali olupace mu se to o glavu...

Da, moga bi Sinan vrlo lako da se zapetlja u svojim igricama, ne bi volila jer mi on i Hazan nekako više pašu nego Jagiz i Hazan fdgsfg al u svakom slučaju sam krajnje radoznala da vidim što su nam to scenaristi smislili oko ovog trokuta misli
Nadam se samo da će Hazan i dalje ostat kao lik hrabra i borbena, i da mi je neće pretvorit u neku patnicu nene e to bi mi bilo razočarenje.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Apr 28 2017, 12:02
I ja navijam za Sinana i Hazan, ali koliko god on pokazivao i neku drugu stranu svoje licnosti, ipak je on jos uvek razmazeno deriste za koga je ovo sa Hazan samo igrica za Nil i porodicu. Njih ce da iznervira i ostane dosledan sebi, ako vec otac misli da od njega nece biti nista, a ovu budalu ce pokusati konacno da otkaci. Hazan se ni kriva ni duzna nasla u svemu tome i jos ima kao otezavajucu okolnost to sto je Faziletina cerka.
Ovde bi moglo doci do potpunog preokreta, jer Hazan sada ima jedno misljenje o Sinanu  a znamo vec kakvo o Jagizu, ali tu bi vremenom moglo da dodje do promene ako shvati da je ovo za Sinana smo igra pre svega. Na Jagiza je ogorcena i ne moze da ga smisli, ali moze se pokazati da je on u svemu mnogo iskreniji bez obzira na onu noc u hotelu. Ne mislim ovde na njena osecanja prema njemu i da bi tu trebalo nesto da se promeni, ali ga vremenom moze gledati sasvim drugim ocima. Narocito ako se razocara u Sinana, a ja sam sigurna da hoce. E onda nek mu mast vadi na kasicicicu, i nek ga patosira i fizicki i psihicki dok se ne sastavi sam sa sobom...

Ovo mi se uopste nije dopalo, a mislim pre svega na onaj njegov osmeh kad ih ugleda kako se cupaju na krevetu. I naravno sve ono sto je rekao posle toga... Moja devojka je spavala u mom krevetu... ma bas lepo od njega... Jeste da mi je drago sto je Nil dozivela nervni slom zbog toga, ali to je uzasan postupak prema Hazan...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Apr 28 2017, 12:06
Ovde mi je sve nekako cudno i sve se mislim nece valjda...... 4fg4sdfg
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Apr 28 2017, 12:54
Slažem se sa svim Modesty, ovo što Sinan trenutno radi ni malo nije lipo, obit će mu se o glavu sigurno. Hazan ni malo nije lako, ubacio ju je u svoje igrice jadnu ni krivu ni dužnu, a da bi još sve bilo gore ona gaji posebnu simpatiju prema njemu, što naravno radi toga nju još sve više boli i povrijeđuje. Strah me da će njegov pad bit strahovito brz i bolan, al neka možda je i bolje tako da se napokon otrijezni, jer nastavi li ovako vrlo je moguće da će Jagiz utrčat u šesnesterac i pokupit Hazan 4fg4sdfg a meni su nekako slađi Sinan i Hazan nsfg potpuno dvije različite ličnosti i osobnosti, s različitim pogledima i potrebama, on neodgovoran, buntovan površan, a ona stabilna, odgovorna i staložena. I nekako osjećam da će biti burno u ovoj vezi, puno vatre i emocija, nekako mi karakterno likovi vuku prema tome. Dok Jagiz i Hazan trenuto ni jedno ni drugo mi nemaju ono nešto, ustvari kao da su slični.

A ovaj odnos oca i mlađe Fazletine kćeri mi je baš zagonetka, nešto se tu valja fdgsfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Apr 28 2017, 20:59

Ja mislim da ce Jagiz reci pred svima za onu noc fdgsfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Apr 28 2017, 22:17
Jeco, Jeco, pa sto nam ne prijavljujes da je prevedena i 5. epizoda sreca

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Apr 28 2017, 22:26
Jelenak ::
Ja mislim da ce Jagiz reci pred svima za onu noc fdgsfg
Isto mislimo, a ako Jagiz progovori pokopace Sinana nacisto. Nije kriv samo onaj ko je izvrsio zlocin, vec i onaj ko je taj zlocin planirao ili inicirao, tako da ce Sinan u isti kos sa Jagizom. Samo sto je u toj postavci stvari Jazgizova sansa za iskupljenjem mnogo veca, nego Sinanova da povrati njeno poverenje. Hazan i Yagiz su se sreli tako kako su se sreli, ali ona prema njemu nije imala nikakvih emocija i ne moze je razocarati i povrediti vise nego sto vec jeste, ali ce zato razocarenje u Sinana ostaviti mnogo vece posledice. Jagiz ima sansu da u buducnosti dokaze da nije onakav kao u hotelu, ali Sinana nece oprati ni Dunav ni Sava. Sta god da uradi u buducnosti vagace mu se i sagledavati iz svih uglova, i nikada nece moci do kraja da mu veruje.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Apr 28 2017, 22:52

Hajmo na gledanje pete ooo yeeee

To si dobro rekla, ali tu ce se Faziletka najvise ukopati, jer ona je poslala cerku svesno tamo, tj ispalo kako je ispalo ali ona je malu tamo svesno gurnula. Tu je sada pitanje samo na kojoj ce karti odigrati Sinan, a moze situaciju okrenuti i u svoju korist. Njega mala nije zanimala i kraj, reko bratu da on to resi i ovaj otiso da resi i bilo sta bilo. Tako da moze Sinan tu dobro da sagleda i okrene u svoju korist, ja mislim. Ali sve zavisi od njega samog i onoga sta hoce sa Hazan.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Apr 28 2017, 23:24
Kod Hazan je najveci problem sto prema Sinanu gaji emocije, a tu je sve onda mnogo komplikovanije. Zato ce biti mnogo vise povredjena nego posle onoga sa Jagizom u hotelu. Ona je i sad svesna da ovo sto se desava nije realno, svesna je da mu sluzi samo za inat i osvetu, ali hbg, zaljubljenost je cudo... uvek ona potajna nada de je moguce i ono sto je nemoguce. Pa sad koliko god bila svesna realnosti, ipak joj sve ono na neki nacin i imponuje. Zato ce i razocarenje biti vece...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Apr 29 2017, 02:23
Ybt pa ovaj sto igra Yagiza nema veze s vezom sto se tice glume 4fg4sdfg

Pocetak epizode kad se svadja sa Sinanom... omg... kakav glas, kakva vestacka gluma 4fg4sdfg
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Apr 29 2017, 10:10
Eto, odgledala i petu s prevodom tghs i dalje vjerujem u HazSin, iako mi on baš pleše po živcima ljutasam Ovaj Jagiz je još nedefiniran, "nema boja", Sinan mi je nekako životniji, a i Hazan treba neko ko će joj donijet malo živosti u život, Sinan je tu idealan okk

Jel večeras live???? U koliko sati???
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 29 2017, 10:53

Večeras je šesta ooo yeeee [You must be registered and logged in to see this link.] U 19h, canim pocinje ozet.

Izgleda resio da se uozbilji i pocne da radi lol!

Ivanaa
Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.04.2017

taj Sub Apr 29 2017, 12:29
Pozdrav zene, evo da se javim i ovde posto pratim seriju. Moram da branim mog Glavnog, previse ste ga napljuvale. E ovako, sto se tice serije kao serije dobri su mi. Drze paznju, a posle Gunesinih cerki ni jedna jedina mi nije bas drzala paznju svo vrijeme dok traje smajlic
Lik gospodje Fazilet, uzas. Tesko djeci sa onakvim majkama. Svaka majka zeli najbolje djeci, ali onoo mi je morbidno sto ona radi. Pogotovo sa ovom malom. Kao da joj je makro a ne majka, uzas.
Ece, prilicno dosadan lik. Malo me i kao glumica razocarala, bas mi je mucno da je gledam.
Hazan♡ Obozavam je ooo yeeee svidja mi se njen lik, apsolutno. Ne bih tu nista mijenjala.
Sto se tice porodice Egemen(ili kako vec, zaboravih), nekako mi ovaj tata cudno gleda Ece. Ne znam bas dokle su scenaristi spremni ici i sta su smislili, ali sve vise mi mirise na neka osjecanja ljubavna matorog prema Ece. A mislim da i to odgovara Fazilet, ako vec nije mogla malu uvaliti u Sinanov krevet, moze i tata. Ali eto, vidjecemo vec sta nam spremaju.
Ja vidim da sve ovde koje ste pisale, vi ste za Sinana a samim tim i za Hazan i Sinana. Medjutim, ja nisam. Meni je lik Jagiza dosta interesantniji, dosta bi mi bila zanimljivija njihova ljubav nego ljubav Sinana i Hazan. Ja imam 25 godina, tako da se odmah ogradim od toga da gledam ko mi je stariji ko mladji i tako te gluposti.
Sinan sladak momak, vrcav, kao cigra neka. Zanimljiv lik. Ali totalni klise prica njega i Hazan. Sirota muskaraca koja klasicnog turskog plejboja mijenja iz korijena, pri tome se konstantno bori sa njegovim poremecenim bivsim djevojkama i sponzorusama. Nekako mi kod njegovog lika nije interesantna ta neka promjena, toliko serija sa ovakvom pricom, znamo tacno sta i kako sledi. Dok vi kazete da je Jagiz dosadan i previse ambiciozan, ja nisam stekla takav utisak. Cak sta vise, meni njegov lik dodje i najinteresantniji. Mislim da je od samog pocetka lik Jagiza Egemena zamisljen kao glavni lik, muski, a lik Hazan kao glavni zenski lik. Po svim najavama prije emitovanja serije je tako predstavljeno. I u uvodnoj spici njegovo ime ide odmah posle Hazan, dok Sinanovo tek 11 po redu(ne kazem da je to neko mjerilo, ali eto). Meni je interesantnije da gledam promjenu jednog takvog lika, perfekcioniste rekla bih. Sinan mi je malo, ajmo reci, djetinjastiji lik za djevojku poput Hazan. Mislim da uz nju ipak ide neki cvrsci muskarac. E, vise me zanima takva promjena. Ozbiljnog muskarca koji ce poceti da gaji osjecanja prema curi kojoj je u facu bacio 100 dolara misleci da je jedna od onih najgorih(a znamo ko je zaduzen za to da tako i pomisli). Ok, Hazan sad osjeca nesto prema Sinanu(klasicna platonska ljubav). Ali meni vise ima hemije kad ona stoji sa Jagizom(cak i ovo malo scena zajednickih), jaca mi je ta neka mrznja i netrpeljivost izmedju njih nego ta kao ljubav sto ona osjeca prema Sinanu. Sinan i Hazan mi u kadru izgledaju kao jako dobri drugari, srednjoskolci, gdje drugarica potajno gaji simpatije prema drugu. Dok su mi Hazan i Jagiz ziva vatra plez
Ocigledno je da ce doci do ljubavnog trougla, pa neka bolji pobjedi i osvoji srce nase djevojke. Ja glasam za Jagiza. E da, i vidim da je neko komentarisao njegovu glumu. Ipak mislim da njegove osvojene nagrade i priznanja govore o tome kakav je glumac, ali svakako svako ima pravo na svoje misljenje. Pa, evo ja sam rekla da mi se ne svidja kako Ece glumi, i da mi je mucno gledati to
Lijep dan vam zelim, pa komentarisemo veceras posle epizode... hmjjf
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Apr 29 2017, 16:20
[You must be registered and logged in to see this link.] dobro dosla  fgnsfg

Slozila bih se sa svime sto si napisala sem sa dozivljajem Yagiza, jer je moj potpuno drugaciji. Takodje je nebitno koliko on i Sinan imaju godina jer mi to uopste nije presudno, ali tipovi kao Yagiz, ovako kruti i ustogljeni nisu mi interesantni ni u realnom zivotu. Uvek me pre privuku oni koji imaju nesto mangupsko i svalersko u sebi, tako da Yagiz kao lik nikako ne ispunjava moje kriterijume. Pa sad moze izmedju njega i Hazan buknuti ko zna koliko jaka ljubav, on ce mi i dalje biti dosadan. A da budem uskrena, ja nisam videla niti osetila ni trunku te hemije o kojoj ti pises.
E sad klise... hmm, vrlo diskutabilno, jer ako gurnem Sinana po strani i zamislim da ga nema, radjanje ljubavi izmedju Yagiza i Hazan mi ne bi bio nista manji klise nego sparivanje Hazan u Sinana. Velika ljubav koja je zapocela mrznjom, nista novo i nista sto vec nije vidjeno. Pa cak ni ovaj trougao nije nista novo za tr serije, jer jedan sam vec gledala u Kuzey Guney. Isto tako 2 brata i jedna devojka.
Ono za Yagizovu glumu sam ja napisala, a navela sam i scenu koja mi je bila reper za takav zakljucak. Ona njegova dreka u toj pocetnoj sceni 5. epizode koja mi je zaparala usi zbog uzasne boje glasa i potpune neuverljivosti. Kao da gledam i slusam nekoga ko je prvi put stao pred kamere, a da budem iskrena nije me ubedio ni u ostalim scenama...
A sto se tice nagrada, meni licno nisu nikakvo merilo za ono sto ja ocekujem od nekog glumca ili glumice. Evo recimo jedna Tuba B. je takodje vlasnica nekih silnih nagrada i ima gomilu fanova koji se klanjaju njenoj glumi, ali ja sam prema njenoj glumi potpuno ravnodusna. Narocito ako je uporedim sa jednom Farah Z.A. ili jednom Burcu B. jer za mene je kompletan glumac/glumica onaj koji moze sve, a ne da je ukalupljen samo u jedan profil uloge koja mu najbolje lezi  ma nemoj

Ali je super sto bar u necemu imamo razlicite poglede, jer ce time i komentarisanje biti interesantnije   ma nemoj
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 26
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

taj Sub Apr 29 2017, 16:32
Da upadnem i ja na temu, nisam dugo piskarala po forumu o nekoj seriji. Od ovih novijih mi je Fazilet privukla najvise paznje, jeste klasicna prica, ali fina sapunasta prica sa sirokom lepezom likova, svi su razliciti i otkaceni na svoj nacin. Ja bih samo smanjila duzinu epizoda, previse je dva i po sata, mada uspevaju da ostanu zanimljivi i drze paznju. Kuca porodice Egemen je koriscena u seriji Kara ekmek - Crni hleb, i mahala takodje, u toj seriji je isto bila gomila ludaka, pa su se ovi svi fino uklopili  ok

Seriju sam primetila zbog Caglara, i drago mi je da je dobio opet glavnu ulogu nakon "Ne brini za mene", a koliko vidim ovo ce mu biti uspesan projekat sudeci prema trenutnom rejtingu. Deniz sam gledala u "Ruzgarovom srcu", dobra je glumica, takodje mi je drago zbog nje da je dobila ulogu u ovoj seriji.

Ono sto mi se dopada jeste sto drze u neizvesnosti sa kim ce glavni zenski lik biti, samo da ne preteraju sa tim i preraste u dosadu prebacivanje loptice sa jedne na drugu stranu. Hazan kao lik je zanimljiva, nije tipicna junakinja, stoji na svojim nogama, i nadam se da ce tako ostati i nadalje. Jagiz ima dosta potencijala, pretpostavljam da ce prikazati i njegovu proslost, mozda ga je neka zenska i razocarala sudeci prema onoj sceni u hotelu i sa koliko je gorcine govorio sve ono Hazan. Ima tu neki razlog sigurno.
Sinan mi je isto zanimljiv, ali ima trenutaka koji mi se ne dopadaju. Recimo, ono pozivanje u hotel, pa onda uvaljivanje toga Jagizu jer on sam nije hteo/mogao da sredi tu situaciju koju je izazvao. Ocekujem njegovu promenu tokom serije, uglavnom se takvi likovi menjaju zbog neke zene, u ovom slucaju ce to biti Hazan. Ali ocekujem da kad on shvati da se stvarno zaljubio tokom ove igrice, Hazan vec bude zaljubljena u Jagiza.  ljub

Meni licno je par Jagiz-Hazan zanimljiv, i tu svasta mogu da naprave, samo ako scenaristi hoce. Takodje ne bih da od brace naprave neprijatelje da to ode u neku krajnost, jer mi je njihov odnos zanimljiv, Sinan ma koliko voleo da iznervira Jagiza, uvek posle ode kod njega, i od svih ludaka iz one kuce, mislim da mu je Jagiz i najblizi, ali se tako peckaju kao deca patos
Onaj najstariji sin je bas ljigav lik, na stranu to sto ga zenica drzi pod kontrolom, i sto zavidi braci ocigledno, ali ona scena na gradilistu gde se onako podmuklo smeje dok se Jagiz i Sinan prepiru, pa onda kao smiruje situaciju jer vidi da dolazi otac, tu mi je bas pokazao svoje odvratno lice bljak

Ima i ta tajna ko je dete one zene, mislim da je Hazim svakako otac tog deteta, to su ili Sinan ili Jagiz, jer su datumi rodjenja promenjeni, a njih dvojica su blizu godinama. Glumica koja igra Fazilet odlicna  aminujem

Jedan od najboljih fan radova za YagHaz  love

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

G

taj Sub Apr 29 2017, 16:54
Hmmm..... Interesantno je kako se uvek lakse vezujemo za likove koje tumace glumci koje smo ranije vec gledali  ma nemoj

Meni su i Sinan i Yagiz potpuno nepoznati, tako da sam po tom pitanju potpuno neutralna  ma nemoj
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 26
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

taj Sub Apr 29 2017, 17:18
Ako se ovo odnosi na moj post, ne moze mene glumac da veze likom samo na osnovu toga sto sam ga vec u nekoj seriji gledala, mora i lik da bude po mom ukusu hgnjd A lik Jagiza to jeste, jer sam licno ljubitelj price Gordost i predrasude, a ovde ima tih motiva, i mislim da bi Jagizov lik mogao da ide u tom smeru.

Dok recimo Sinana nisam nigde gledala, odn.glumca koji ga igra, ali kao sto sam ranije napisala, i njegov lik mi je zanimljiv, kao i odnos sa bratom. Tako da mislim da nema potrebe da se istice to sto Jagiza igra Caglar, kojeg sam ja vec gledala u nekoj drugoj seriji. I koliko vidim, lik Jagiza se upravo dopao vecini koja za Caglara nije pre ni znala ma nemoj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Apr 29 2017, 17:34
Ne, ne, ne odnosi se na tebe, vec sam to napisala uopsteno, jer se u nekoj drugoj situaciji moze odmositi i na mene. Ako mi je neki lik ostao drag iz neke serije, po difoltu ga na samom pocetku na isti nacin dozivljavam i u drugoj seriji. Osim ako se ne ispistavi da kao lik ne zavredjuje moju naklonost. Evo recimo ovaj najstariji brat... Bio mi je drag kao Ahmet u KVP a ovde je teski ljigavac...

Kazem samo da su mi obojica nepoznati, ali da sam iz nekog razloga kliknula sa Sinanom, dok sam prema Yagizu u svakom smislu ravnodusna. Interesanrniji mi je za analizu onaj najstariji kao ljiga, nego on koji mi je za sada samo jedna ravna linija... Ali ovo je tek pocetak i vreme ce pokazati sta i kako...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 29 2017, 17:43
helenna27 ::Ako se ovo odnosi na moj post, ne moze mene glumac da veze likom samo na osnovu toga sto sam ga vec u nekoj seriji gledala, mora i lik da bude po mom ukusu hgnjd A lik Jagiza to jeste, jer sam licno ljubitelj price Gordost i predrasude, a ovde ima tih motiva, i mislim da bi Jagizov lik mogao da ide u tom smeru.

Dok recimo Sinana nisam nigde gledala, odn.glumca koji ga igra, ali kao sto sam ranije napisala, i njegov lik mi je zanimljiv, kao i odnos sa bratom. Tako da mislim da nema potrebe da se istice to sto Jagiza igra Caglar, kojeg sam ja vec gledala u nekoj drugoj seriji. I koliko vidim, lik Jagiza se upravo dopao vecini koja za Caglara nije pre ni znala ma nemoj

Ooo koga ja to vidim ooo yeeee Ceracemo se mi, vidim ja patos Nego, canim pa kako si onda mogla onog hebivetra contea da voles... sad si me skroz razocarala lol!
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu