Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Söz

taj Čet Apr 06 2017, 17:31
Message reputation : 100% (1 vote)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Obećanje

Početak emitovanja: 3. april
Završetak emitovanja: nepoznat
Ukupan broj epizoda: nepoznat
Kanal: Star tv

Sinopsis: U Istanbulu je došlo do terorističkog napada u kome je umrlo na desetine ljudi. Taj sramni događaj promenio je tok života i starijeg poručnika Javuza Karasua. On donosi odluku da stvori novi tim u okviru specijalne vojne jedinice kako bi se suprotstavili ovim terorističkim napadima.

Suad1
Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.04.2017

Re: Söz

taj Pon Apr 10 2017, 20:19
Pozdrav, da li će neko prevoditi ovu seriju?
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Uto Apr 11 2017, 18:58
Suad1 ::Pozdrav, da li će neko prevoditi ovu seriju?

Ne znam stvarno.
Za sada seriju imaš sa ruskim prevodom. Ne znam ova ekipa koja prevodi na engleski da li će seriju prevoditi.
Suad1
Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.04.2017

taj Sre Apr 12 2017, 23:14
Hvala Jelenak. Mogu li dobiti link tih koji prevode seriju na ruski i link od tih što prevode serije na engleski? smajlic
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Čet Apr 13 2017, 18:25
Suad1 ::Hvala Jelenak. Mogu li dobiti link tih koji prevode seriju na ruski i link od tih što prevode serije na engleski? smajlic

Na vk imas grupu Dizi Mania koja prevodi brdo serija pa i ovu, ili potrazi malo na vk pretrazivac, nacices ako je oni ne prevode, prevodi je druga grupa. Sto se tice engleskog sajta, evo ti link sajta ali oni je ne prevode. Ne verujem ni da ce je prevoditi, nije ovo serija za zensku populaciju ma nemoj

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Broj poruka : 36
Datum upisa : 10.05.2017

taj Sre Maj 10 2017, 22:56
Da li još neko gleda ovu seriju? krez
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Maj 15 2017, 23:47
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] Društvo, ovde imate na yt na kanalu Dazzling Tima rezime dosadasnjih epizoda. Vidim po minutaži, to bude skoro sat vremena prevedenih najbitnih scena iz epizoda.

Willow

taj Sre Maj 17 2017, 00:32
Hvala krez
Taman da malo i na našem gledam, pošto sam našla link za sve epizode sa engleskim prevodom, a prvo naravno gledam na turskom, ne mogu dočekati prevod, toliko je dobra serija. krez
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Maj 17 2017, 13:43
Willow ::Hvala krez
Taman da malo i na našem gledam, pošto sam našla link za sve epizode sa engleskim prevodom, a prvo naravno gledam na turskom, ne mogu dočekati prevod, toliko je dobra serija. krez

E pa super, snasla si se. I ja sam gore u nekom od postova postavila link sajta koji prevodi na eng turske serije. Ne znam da li si taj sajt nasla, ne pratim seriju pa nisam ni videla da li su krenuli da je prevode.

Bitno da ima na nasem ono najbitnije od epizoda. smajlic
Willow

taj Sre Maj 17 2017, 14:18
To je taj sajt, preveli su prvih sedam epizoda što su izašle, našla sam FB grupu, stalno su u toku dešavanja. smajlic
Slobodno baci pogled, serija ne da je dobra, nije me toliko nova serija zainteresovala otkako sam gledala Kara Para Ask. smajlic
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Maj 23 2017, 17:48
Dazzling Team ce prevoditi seriju od pete epizoda. Pratite njihovu fb stranicu i yt kanal.

Evo cele pete epizode prevedene

Willow

taj Uto Okt 03 2017, 20:31
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu