Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Amar después de amar Empty Amar después de amar

Sre Maj 24 2017, 18:21
[You must be registered and logged in to see this link.]

LJUBAV POSLE LJUBAVI


Žanr: misterija, drama, romansa
Uloge: Erika Halvorsen, Gonzalo Demaría, Micaela Libson, Esteban Garrido...

Opis:
Jedan par je doživeo saobraćajnu nesreću koja otvara mnoga pitanja. Ženino telo je nestalo, dok se muškarac nalazi u komi. Njihov identitet otkriva da nisu bili supružnici, već ljubavnici. Tri godine pre, jedno prijateljstvo između dva bračna para je bilo uvod u zabranjenu ljubav. Raquel i Damian su bogati preduzetnici koji upoznaju Carolinu i Santiaga, mladu domaćicu i njenog muža građevinskog radnika. Promena škole njihove maloletne dece uzrokovaće da se ovaj par sretne i ne sluteći da će taj susret probuditi emocije između Caroline i Damiana...

SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sre Maj 24 2017, 18:28
Televisa sprema rimejk ove argentinske serije, potvrđeno je. Glavne uloge igraju Silvija Navaro, Horhe Salinas, Gabrijel Soto i Adrijana Luvijer.

SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sre Maj 24 2017, 18:30
ljub ljub

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sub Maj 27 2017, 03:20
Hijaoooo ljub ljub ljub ljub

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sub Maj 27 2017, 03:31
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Pet Jun 09 2017, 03:38
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Pet Jun 09 2017, 03:45
Izjava glumice koja igra Carolinu o vrucoj sceni sa Damjanom, dok mu na drugom ramenu spava zena:

Eleonora Wexler habló sobre la escena caliente con Federico Amador

Eleonora Wexler y Federico Amador subieron la temperatura en "Amar después de amar" donde interpretan a dos amantes, Damián y Carolina.

Eleonora Wexler y Federico Amador protagonizaron una escena muy caliente en Amar después de Amar, la novela del prime time de Telefe. Allí, el personaje de Damián toca a Carolina, su amante, de manera íntima mientras su mujer (Isabel Macedo) duerme en su otro hombro.

"Fue polémica la cuestión antes de hacerla, porque iba a ser muy fuerte y había que ver cómo contarlo", dijo Wexler sobre la fuerte escena de alto voltaje.

Y en declaraciones radiales continuó: "Sabíamos que algo iba a provocar seguro, pero la idea no era esa sino contar la cosa desde otro lugar y cómo hacerlo de una manera que no fuera grosera y fuera real. Carolina estaba prendida fuego ayer, y yo me prendí fuego cuando la vi".

"Cuando llegó el momento me agarraron unos nervios y un calor que no puedo explicar", confesó la actriz, pero para finalizar aclaró: "A mí me gustan las cosas cuando no me dan vergüenza, y esto no me dio vergüenza; me pareció que estaba muy bien realizado".
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Pon Jul 03 2017, 10:41
Pocela sam da gledam i znaci ne disem dok su Caro i Damjan u kadru dre
Ovaj mi je Dajman tako nebozovan i mocan ajooooj što me sramota
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Čet Jan 18 2018, 00:38
Prevedene najave:

[You must be registered and logged in to see this link.]


Prvu prevedenu epizodu možete pogledati [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Čet Jan 18 2018, 00:47
[You must be registered and logged in to see this link.]

Drage devojke, obavezno pogledajte ovu prvu prevedenu epizodu. Verujem da će vam se dopasti.  nsfg

Odlično je postavljena priča, odlična zamisao radnje scenarista. Odlično su počeli i odlično razradili priču i likove, bez praznog hoda sa puno dinamike i uzbuđenja. Radnja prati dva razdoblja, prošlost (tri godine pre nesreće) i sadašnjost. Misterija, drama, triler prati celu seriju, jednostavno se ovi žanrovi prepliču. Patetike ni malo. Jednom rečju, nisam skoro gledala ovako dobru seriju sa ovako razrađenom pričom. Muzika koja prati scene i samu radnju, savršeno uklopljena. Naslovna numera fenomenalna ljub
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Čet Jan 18 2018, 01:11
Seriju obavezno treba pogledati! Odlicna je ok

Mada kod mene Damjan pali i bez prevoda patos
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Čet Jan 18 2018, 22:38
Ovo obećava. Volim ovakve serije. Ovde barem možemo da vidimo i očekujemo više od čeloljuba - bilo bi pravo osveženje da se malo prebacim i na ovakve serije i da malo odmorim od Turaka. Nadam se da ću uskoro imati vremena i odgleati prvu ep. da vidim kako mi se čini.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Čet Jan 18 2018, 22:54
Avijenda ::Ovo obećava. Volim ovakve serije. Ovde barem možemo da vidimo i očekujemo više od čeloljuba - bilo bi pravo osveženje da se malo prebacim i na ovakve serije i da malo odmorim od Turaka. Nadam se da ću uskoro imati vremena i odgleati prvu ep. da vidim kako mi se čini.

Hajde, canim obavezno pogledaj. ooo yeeee


[You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Ned Jan 21 2018, 22:30
Jelenak ::[You must be registered and logged in to see this link.]

Drage devojke, obavezno pogledajte ovu prvu prevedenu epizodu. Verujem da će vam se dopasti.  nsfg

Odlično je postavljena priča, odlična zamisao radnje scenarista. Odlično su počeli i odlično razradili priču i likove, bez praznog hoda sa puno dinamike i uzbuđenja. Radnja prati dva razdoblja, prošlost (tri godine pre nesreće) i sadašnjost. Misterija, drama, triler prati celu seriju, jednostavno se ovi žanrovi prepliču. Patetike ni malo. Jednom rečju, nisam skoro gledala ovako dobru seriju sa ovako razrađenom pričom. Muzika koja prati scene i samu radnju, savršeno uklopljena. Naslovna numera fenomenalna ljub

Sve si rekla ok ok aminujem goodsmaile

Devojke, obavezno gledajte. Serija je fenomenalna. Ja skoro tako dobro osmišljenu seriju nisam pogledala. aminujem
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Uto Jan 23 2018, 19:50
Odgledala sam prvu ep. i ovo deluje ok. Ono što mi se u prvoj ep. svidelo je zapravo ovaj mističan deo oko nesreće i potreba da se u to uključi i inspektor, jer su pronašli samo Damjana i njenu tašnicu. Videćemo kako će biti dalje. Meni je inspektor sladak... dre Videla sam i da serija ima 70 ep. koje traju po 45-50 min., pa mi je to malo problem jer ih ima dosta. Mada kad uporedim sa turskim serijama onda je to 1 Turska kao skoro 3 ove pa će možda ići brzo. A nadam se da će biti i prevoda ostalih ep. Uglavnom razumem, ali opet ima izraza i nekih reči koje mi se razlikuju od onih meksičkih-španskih serija.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sre Jan 24 2018, 19:54
Avijenda ::Odgledala sam prvu ep. i ovo deluje ok. Ono što mi se u prvoj ep. svidelo je zapravo ovaj mističan deo oko nesreće i potreba da se u to uključi i inspektor, jer su pronašli samo Damjana i njenu tašnicu. Videćemo kako će biti dalje. Meni je inspektor sladak... dre Videla sam i da serija ima 70 ep. koje traju po 45-50 min., pa mi je to malo problem jer ih ima dosta. Mada kad uporedim sa turskim serijama onda je to 1 Turska kao skoro 3 ove pa će možda ići brzo. A nadam se da će biti i prevoda ostalih ep. Uglavnom razumem, ali opet ima izraza i nekih reči koje mi se razlikuju od onih meksičkih-španskih serija.  

To ti je canim oko 30-tak turskih epizoda koje traju preko dva sata, tako da nije to puno. Imamo mi radnog staža za gledanje patos Da, biće prevedena kompletna serija, tako da nemš brige za prevod.

Ako si nekad gledala španske serije (ne latinoameričke), onda primećuješ sličnosti u kvalitetu. Latinoamerikanci snimaju telenovele, dok kod brazilaca i argentinaca imaš prave dramske serije.

Taj mističan deo se provlači kroz celu seriju, jer se polako otkriva ta njihova prošlost i švaleraj koji je trajao tri godine.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sre Jan 24 2018, 20:07
[You must be registered and logged in to see this link.]
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sre Jan 24 2018, 21:05
Argentinske nisam gledala. Gledala sam neke kolumbijske i brazilske i bile su mi odlične. Ovu neću moći zbog posla da odgledam, što bi se reklo, u jednom dahu, ali svakako planiram da je odgledam, pre svega sbog tvoje preporuke, a i pratila sam po fb objave tako da sam videla da je svi hvale i da ima svega. Možda će i da zvuči glupo, ali posle ovih turskih serija uželela sam se da vidim nešto normalno i gde nije smak sveta poljubiti svoju voljenu osobu...ma ne mora ni da bude voljena samo neka bude nešto normalno i u 21.veku. Ova turska shvatanja mi stvarno nisu jasna.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Čet Jan 25 2018, 13:39
Avijenda ::Argentinske nisam gledala. Gledala sam neke  kolumbijske i brazilske i bile su mi odlične. Ovu neću moći zbog posla da odgledam, što bi se reklo, u jednom dahu, ali svakako planiram da je odgledam, pre svega sbog tvoje preporuke, a i pratila sam po fb objave tako da sam videla da je svi hvale i da ima svega. Možda će i da zvuči glupo, ali posle ovih turskih serija uželela sam se da vidim nešto normalno i gde nije smak sveta poljubiti svoju voljenu osobu...ma ne mora ni da bude voljena samo neka bude nešto normalno i u 21.veku. Ova turska shvatanja mi stvarno nisu jasna.

Baš pre neki dan komentarišem sa [You must be registered and logged in to see this link.] kako je žalosno da se ovako malo gledaju neke druge serije koje su puno kvalitetnije od turskih. Konkretno ova, serija koja ima odličnu priču, dinamiku, odlično osmišljene likove i gde nema praznog hoda. Toliko toga čak ima i za komentarisanje. Ali nekima je džaba, čim vide da nije tursko neće jednostavno ni da privire. Ali bitno da se gledaju po 10-12 turskih serija. 4fg4sdfg

ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Čet Jan 25 2018, 14:17
Serija je odlicna i stvarno je od srca preporucujem. Gledala sam je prosle godine bez prevoda i odusevila sam se, a sad je utisak jos jaci i bolji. Ali kao sto rece [You must be registered and logged in to see this link.] zenama je cool da gledaju po 10 i vise tr serija odjednom, ali cim im ponudis nesto drugacije odmah zauzmu gard. Daj im samo sto vise mahale, mahalusa i turske mafije i one kao na federima. Meni se vala smucio taj copy paste scenario gde mi je sve vec predvidivo posle par epizoda, a da ne pricam o onom laznom moralu kojim nas zaglupljuju. Zato sam i odustala od vecine serija koje sam zapocela. Odgledam samo fragije i nemam osecaj da sam nesto propustila. Zato vam jos jednom preporucujem ovu seriju jer je pravo osvezenje posle turskih boza i nebuloza.... A da ne spominjem analize koje se mogu pisati na dugacko i na siroko... Meni je ova serija pravi izvor inspiracije...
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Čet Jan 25 2018, 19:04
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sub Jan 27 2018, 20:17
Fantastična ova 4 epizoda. Polako je krenulo Damjanovo osvajanje, na šmekerski način. Karolina se još uvek kontroliše, ali kad ostanu samu prosto jedva se suzdržava. Glumica odlično iznosi lik.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Uto Feb 06 2018, 15:02
Izaziva ga, Karo dre
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sre Feb 07 2018, 00:00
Mariano, odnosno Santjago u seriji 😍😍😍 [You must be registered and logged in to see this link.] Darling, only for you komesar Godoj 😍😍😍


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Sre Feb 07 2018, 09:44
hahha, hvala canim. Ja se sa Damjanovim čarima još nisam upoznala, ma nemoj ali mi je zato komesar odmah zapao za oko. ljub
Sponsored content

Amar después de amar Empty Re: Amar después de amar

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu