Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Dolunay

taj Sre Maj 31 2017, 21:22
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

PUN MESEC

Žanr: Romantična komedija
Uloge: Ozgu Gurel, Can Yaman
Broj epizode: Nepoznat
TV kanal: Star tv

Nemoguća ljubav Nazli i Ferita

Opis: Nazli (Ozge Gurel) koja želi da postane profesionalni kuvar, učeći da kuva Japansku hranu sanja o tome da jednog dana otvori svoj restoran. Da bi mogla da plati studentski dom postaće Feritov (Džan Jaman) lični kuvar. Bogati biznismen Ferit i Nazli upoznaće se spletom slučajnih okolnosti i otvoriće vrata nemoguće ljubavi.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Dolunay

taj Sre Jul 26 2017, 22:31
[You must be registered and logged in to see this link.] canim lepo ja rekoh sinoc da ce sa onakvim epizodama kao sinoc vrlo brzo da izgube rejting. I evo odmah rezultata jedne onako dosadne i razvucene epizode. A da ne pricam da me bes i razocarenje ne popustaju zbog onako tupave, glupave i naivne Nazli. Ma Turci su stvarno majstori da naprave vanserijski retardirane glavne junakinje. Toliko mi se srozala u ocima i toliko me je iziritirala da sad vise nema sanse da se uzivim u ljubavnu pricu izmedju nje i Ferita. Ok, skoro sve serije su zasnovane na nekim tajnama i lazima koje naprave pravi zaplet kad izadju na videlo, ali meni je ono od sinoc toliko ogavno da ne mogu da pronadjem nikakvo opravdanje. Kaze guska kako ne moze da mu kaze da je njena sestra napravila sranje, ali joj je zato normalno da i dalje bude pored njega i pravi se da nista ne zna. Sto se mene tice ona je sada ista kao Asuman, jer nije kriv samo onaj ko je pocinio zlocin, vec i onaj koji zna ko ga je pocinio a o tome cuti. Jos ima obraza da cmolji za Bulentom dok joj se ona gadura od sestre nasetava pred ocima kao da se nista nije desilo. Ne znam samo kako je nije sramota da ga uopste pogleda u oci.
Steta onolikog potencijala s pocetka, stvarno steta...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Omg....pa ovo je strasno....   4fg4sdfg  Mala jos peva i hebe joj se....  ljutasamm

Od sada gledam samo zbog njega.... hgnjd
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Čet Jul 27 2017, 00:25

Ma i mene je tupava i glupava Nazli izula iz cipela, jos cmolji i pita se kako je mogla. Hebote, njoj kao mozak da zablokira u takvim situacijama kad joj sestra napravi sranje.

Jadnicko nas, kad se bude bas zatresko i sazna, bice razocaran bas tuzan Hic mi nije zao Nazli, nego njega ljub
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jul 27 2017, 00:29
I meni je zao njega. Nije ni svestan koliko ce se razocarati tuzan A nje mi hic nece biti zao.... kafa
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jul 27 2017, 22:12

Enginova faca patos

[You must be registered and logged in to see this link.] canim  especially for you  girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jul 27 2017, 23:07
Odgledah 4. s prevodom i ako nista bar mi nije bila toliko dosadna, ali u svakom slusaju losija od prve tri. Ostali utisci nepromenjeni. Nazli me je izula iz cipela jos na samom pocetku sudeci da sam znala sta dolazi kasnije. Ono njeno cmoljenje za Bulutom i njegovom sudbinom samo mi je izazvalo grc u stomaku i zelju za bljuckanjem. Posle onoga sto se desavalo kasnije cisto licemerje i patetika. Bes i ogorcenost zbog sestrine gadosti, tacnije zelja da sve prizna Feritu, nestala je brzinom svetlosti, cim je cula kako ce on tog nekog zestoko i surovo kazniti. Hbg, ipak je taj mali gmaz njena seka koju ona mora da zastiti jer je njoj ostavljena u amanet. Bravo Nazli, postala si saucesnik i pomagac u stvaranju jednog pokvarenjaka i delikventa, pa sutra nemoj da se ceses tamo gde te ne svrbi kad se  Feritov bes i osveta s punim pravom sruce na tvoju glavu. Onaj srogi i ustogljeni Ferit s pocetka ce jos biti mala maca naspram onog besnog i razocaranog koji te ceka u buducnosti. Em otopio led i izasao iz ljusture, em poceo da pokazuje i emocije..... Ne bila ti ja Nazli u kozi kad se ta zver u njemu probudi...
Meni je sve ono bilo toliko gadno za gledanje, da je go*nava motka malo cime bi ih obe tukla do besvesti, a i onu Fatos zajedno sa njima. Ta glupa, naivna i licemerna Nazli kaze kako ne moze da pogleda ni Buluta ni Ferita u oci, ali joj to nije prepreka da se i dalje guzi u njegovoj kuhinji kao da je najvece nevinasce na svetu. Ona po Feritovoj kuhinji a mala gadura ponovo po kaficima slobodna i nekaznjena.
I ja sad kao treba da se uzivim u neki ask koji se polako radja.... ma vazi..... kafa
Jedino vredno gledanja su Bulut i Ferit, svi ostali sem mozda jos Deniza ne vrede ni pisljiva boba....
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Čet Jul 27 2017, 23:59
Ajme mene kad je vako pogledao ja rekoh sad ce je podici i postaviti na kuhinjski sto i reci joj sus vise, bona usta ne zatvaras i zavali joj zvalu hmgm patos ljub zagrli
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 28 2017, 00:08
Ti to canim izgleda cekas drvosecu   gargaretg  patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 28 2017, 19:58
Sadrzaj 5. epizode

Da li ce Ferit saznati tajnu koju kriju Nazli i Asuman?

Ferit i Nazli provode sve vise vremena zajedno i sve vise se bude osecanja medju njima.
Dok Ferit pokusava da spasi Buluta iz ruku Demet i Hakana, Demet stavlja Ferita u veoma tesku situaciju.
Ferit koristi tehnologiju kako bi pronasao osobu koja je prosledila informaciju. Takvo njegovo ponasanje ce saterati Asuman u cosak, a zbog svega toga Nazli ce se naci u veoma teskoj situaciji.
Alja nastavljajuci svoje prijateljstvo sa Denizom, postaje posmatrac njegovih osecanja prema Nazli.
Fatos zeli da kaze Enginu istinu, ali nikako ne pronalazi pravi trenutak. Novo prijateljstvo izmedju Fatos i Alje, dovesce do potpuno neocekivanih iznenadjenja.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 28 2017, 22:30
Fotke iz 5. epizode
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jul 28 2017, 22:44
Daj Boze sto pre da sazna pa da vidimo Nazli sta ce tad ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 28 2017, 22:48
I ja bih volela da se sto pre sazna, da ne razvlace i ne vrte u krug...ali znas vec canim kako to ide... poslednja epizoda prve sezone... kafa
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Jul 30 2017, 22:10
Evo druge najave, Fatos je uhvacena sad jos i Nazli...

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 31 2017, 18:35
Evo je i prevedena najava

Jedva cekam da i ove dve preostale budu uhvacene, Nazli i draga joj sestra Asuman. Nek onda sve tri lepo budu strpane u isti kos, sponzoruse koje bi i dupe prodale za novac, pa nek se glupa Nazli cese i tamo gde je ne svrbi. Toliko mi je ogavno sve ono oko Asuman da jedva cekam da ih Ferit sastavi sa zemljom.
Ivona
Broj poruka : 22
Datum upisa : 09.05.2017

taj Pon Jul 31 2017, 19:58
ModestyM ::Evo je i prevedena najava

Jedva cekam da i ove dve preostale budu uhvacene, Nazli i draga joj sestra Asuman. Nek onda sve tri lepo budu strpane u isti kos, sponzoruse koje bi i dupe prodale za novac, pa nek se glupa Nazli cese i tamo gde je ne svrbi. Toliko mi je ogavno sve ono oko Asuman da jedva cekam da ih Ferit sastavi sa zemljom.

Dobar ili lud su dva brata rođena... Te i Nazil koja je prikrila istinu štiteći ćurku Asuman i nadajući se da se mala opametila ispast će budala na kub i najgora od "sve djece"... Em što nedužno djete ispašta zbog hira glupave sponzoruše, em Nazil sakrivši istinu od Ferita učinila je Asuman medvjeđu uslugu, prikrila je njeno djelo i dala joj vjetar u leđa da nastavi sa svojim gadostima... Mogu mislit šta će se tek sve obiti o Nazilinu glavu zbog Asuman a i Fatoš koja se takođe uplela u laž...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jul 31 2017, 23:47

Deo iz sutrasnje 5 epizode... Mashallah, dobar momak patos

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 02 2017, 12:06
Utisci o 5. epizodi... Gde si bio, nigde, sta si radio, nista... Zali Boze utrosenog vremena 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 02 2017, 20:07

Auuuu.... ybt pa ona saobracajna nesreca nije bila obicna nesreca... Ovaj skot ih je UBIO aaaaaaaaa

[You must be registered and logged in to see this link.] kiss
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 03 2017, 22:13

D: Nekada, kada smo Ferit i ja bili zajedno, nikada nije bio takav.
N: Jeste li rekli "zajedno"?
D: Da, Ferit i ja smo bili vereni.

H: Ferit Aslan se nece probuditi sutra, to je sve!

F: Pokusavas da me zadavis jastukom?
N: Ne, zasto ?!
D: Ubices Ferita? Jesi li ti poludeo?

N: G. Ferit, jeste li dobro? Gospodine Ferit, ne daj Boze! Aa g. Ferit!
F: Hoces li tako probuditi ljude, zastrasujuci ih?
N: Ako niste primijetili, ja sam se uplasila!
F: Ako zelis, ne moras da ides kuci.
N: To je sasvim logicno, mislim da je logicno da ostanem ovde
Fatos:  Bilo bi logicno ako sada pobegnes odatle. Ovo je prava ljubav, prava Nazl!
spotuk
Broj poruka : 94
Datum upisa : 26.06.2015

taj Pet Avg 04 2017, 11:22
evoo i mene tek sam sad odgledala cetvrtu i petu, nisam bila tu. Bas sam se pitala u cemu je problem izmedju Ferita i njegove majke ali sad smo i to saznali
jedvaa cekam utorak da vidimo sta ce se desavati  sreca
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Avg 05 2017, 21:00
Evo i ja napokon odgledah epizodu. Opet je utisak za nijansu bolji nego u utorak, jer mi je live bio smor zivi.
Nisam bas odusevljena u kom smeru ovo ide jer sam ovu seriju dozivela kao letnju opustalicu, a oni je polako ali sigurno pretvaraju u dramu na turski nacin. Prvo ono sa pogibijom Demira i Zeynp, onda borba oko starateljstva, da bi smo sad dosli i do ubistava. Jednog dvostrukog koje je vec pocinjeno, i jedno koje je u pripremi. A da crnjak bude jos veci i mali Bulut je bio u kolima koja su dozivela nesrecu, pa sad imamo situaciju u kojoj mu je staratelj monstrum koji mu je ubio roditelje i koji je i njega ovako malog imao kao metu za odstrel. Kada sve to saberem i oduzmem, onda je serija miljama daleko od one letnje opustalice koju sam ocekivala...
Nazli mi je i dalje iritantna, ali to nije samo do njenog lika koji mi se uopste ne dopada, vec i do Ozgine glume koja je previse njanjava sto liku Nazli dodatno oduzima na ozbiljnosti. Ali hajde sad, sta je tu je, stavicu Ozge po strani i skoncentrisati se samo na Nazli.
Uglavnom, desava se lagano sve ono sto sam i predvidela ( a inace je to bas bilo tesko predvideti  fgas ) da ce gospodjica Nazli biti stavljena u isti kos sa Asuman i Fatos, jer Ferit izgovara bas sve ono o cemu sam ja vec toliko puta pisala. Prijateljica lazov cije je lazi i ona znala, a onda ono najbitnije: ''Asuman smo vadili iz zatvora, a ona prelazi preko toga kao da se radilo o obicnom nesporazumu.'' Pa sad nije tesko zamisliti sta ce se desiti kad sazna sta to Nazli jos krije, naspram cega je skrivanje Fatosine lazi jedno veliko nista. Jos ona fora oko telefona, da joj bas sad definitivno crkne i da uzme od Asuman onaj koji je na Feritovoj poternici. Vec 1000 puta vidjen scenario po kome se laz sazna na najogori moguci nacin. Fatos vec snosi posledice svojih lazi, ali to je nista naspram onooga sto ocekuje Nazli. Asuman ce se izvuci kao i svaki put do sada, jer ima glupu i naivnu sestru koja ce podmetnuti svoja ledja. Dzabe sto je Nazli zapretila da joj sledeca greska kupuje kartu za Antakiju, mala lisica i dalje nastavlja po starom. Bez blama prihvata skupi telefon koji joj salje Demet i tako nastavlja da bude marioneta u rukama ubistvenog para.
Ferit ih je odlicno procenio, s tim da je omasio samo u onome da je i Nazli lovac na bogatog muza, ali sve ostalo nije daleko od istine. Kaze Nazli kako Fatos nije onakva kakvom je on smatra, a ja samo u ovoj poslednjoj epizodi cuh najmanje dva puta da Fatos kaze BOGATI muskarac. U prevodu, nije bas obavezno, ali bi bilo pozeljno. Za Asuman je pogodio pravo u sredu, jer samo glupa Nazli moze tako olako da predje prego one kradje i zavora. A tek ono sa slikanjem i prodajom dokumenta... no comment koji je to kriminal. Opet kazem, u neku ruku razumem Nazli sto nema hrabrosti da kaze istinu jer zna sta moze da snadje njenu mladju sestru, ali ako je vec tako, onda je ona MORALA zesce da reaguje. Gospodjica skrenulaspravog puta je jos odavno trebala da seta antakijskim poljima.
Bice gadno kad Ferit sazna istinu, jer opet po onom vec 1000 puta vidjenom receptu on ce dozvoliti sebi da bude otopljen, da konacno promeni misljenje po kome ni jednoj zeni ne veruje, a onda baaaam.... i eto njegovog besa desetostruko pojacanog... I da budem iskrena, njega mi je ovde najvise zao, dok me njen hod po mukama vec sada hic ne dotice...
Brdjo i ova njegova plavusa, sta reci, nevolje u raju zbog kojih ce tek nevini da stradaju. Demir i Zeynep su uklonjeni zbog deonica, Feritu se crno pise zbog probudjene brdjine ljubomore. Demet je svoju ljubav prema Feritu godinama pokrivala mrznjom zbog odbacenosti od starih prijatelja i porodice, ali cim je videla malu pukotinu u tom zidu, i mrznja prema Feritu pocinje da se otapa. Sad ce brdji meta biti Ferit, a njoj Nazli pa ko prezivi pricace.... kafa

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Avg 06 2017, 20:17

Ferit nam je izgleda bolestan a Nazli ga neguje. Usput je ljubomoran i na Deniza, ali Alja mu kasnije na klupi govori da Nazli gleda Deniza samo kao prijatelja i da medju njima ne moze biti nista. Kazem ti ovo da ne bi bio ljubomoran krez Naravno, on odmah trazi od nje da zatvori tu temu ili ce smesta otici.... I tako.... turpija nokte

spotuk

taj Ned Avg 06 2017, 20:52
opaaa  love love love
mislim da je ova najava procurela, da su je cuvali za sutra ili ponedeljak a neko je objavio ranije
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Avg 07 2017, 21:00

Mukica nasa, koje njega razocarenje ceka nije ni svestan gshs

Ooooo... al ce Feri da nam kipti od ljubomore.... krez

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Avg 08 2017, 00:15
Jos fotkica iz 6. epizode
spotuk

taj Uto Avg 08 2017, 22:28
Ok epizoda, samo me zanima da li ce odugovlaciti sa ovim za Auman. Licno mislim da hoce jos malo da puste da se zaljube i jedno i drugo pa onda BUMMM!!!!
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu