Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Dolunay

taj Sre Maj 31 2017, 21:22
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

PUN MESEC

Žanr: Romantična komedija
Uloge: Ozgu Gurel, Can Yaman
Broj epizode: Nepoznat
TV kanal: Star tv

Nemoguća ljubav Nazli i Ferita

Opis: Nazli (Ozge Gurel) koja želi da postane profesionalni kuvar, učeći da kuva Japansku hranu sanja o tome da jednog dana otvori svoj restoran. Da bi mogla da plati studentski dom postaće Feritov (Džan Jaman) lični kuvar. Bogati biznismen Ferit i Nazli upoznaće se spletom slučajnih okolnosti i otvoriće vrata nemoguće ljubavi.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1389
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Dolunay

taj Uto Avg 08 2017, 22:53
Ja sam se vec bila ''zabrinula'' sto ovde nemamo jednu dezurnu zlobnicu da nam pici po zivcima, kad ono hooop... evo nam se hala Demet povampirila.
[You must be registered and logged in to see this image.]

I frizuru je na kraju promenila u skladu sa zlom koje je vec pocelo da kulja iz nje. Ali realno gledajuci, bilo je  samo pitanje trenutka kada ce da se popismani i ponovo poblentavi za Feritom i prolupa sto je Nazli toliko blizu njega. Samo mi nije jasno sta ce sa brdjaninom, jer ako je vec imao nameru da ubije Ferita, kako guska misli da se izvuce iz tog braka. A da joj je to potajno namera to je jasno kao dan, cim ona pokusava da evocira stare uspomone sa bivsim sevgilijem. Vec sam jednom napisala da ona njega nikad i nije prebolela vec se samo iz inata udala za brdju. Onda je preovladala mrznja, sve dok joj se nije ukazala prva prilika da mu se opet priblizi. Bulut je po njoj odlicna spona koja bi mogla da ih ponovo zblizi, ali tu je Nazli kao velika prepreka. Em je bliska sa Feritom, em je Bulut neizmerno voli. Zato mora da je ukloni po svaku cenu.
Ali ybg, Nazli je za sve ono sto je ceka i sama kriva. Sad nek se kuva u istom loncu sa sa sekicom kafa

Verovatno ce sad malo odugovlaciti, ali Nazli bi mogla da se uvali u jos vece probleme ako pokusa da se resi one koverte. Mozda je Ferit nece odmah otvoriti tako da ce Asuman uspeti da upozori Nazli da ju je Demet izigrala. Uglavnom, zaplet koji je vec lako predvideti, narocito onaj deo kad Ferit sazna istinu.

A taman im fino krenulo....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Avg 08 2017, 23:03
Kako ce on samo da se razocara, a taman se fino otopio...

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 10 2017, 23:33
Epizoda ok, u svakom slucaju bolja i dinamicnija od prosle.
Ferit bey nam se opasno zagrejao, da ne kazem zaljubio, pa tako vidno iskocio iz svog zacrtanog koloseka, ali ja na zalost nikako da se u to uzivim. Ustvari, on sam mi je dovoljan u kadru, ali cim je tu i Nazli, tacnije cim progovori, meni odmah utisak paaaaf.... Toliko mazno i nanjavo da to vec opasno pocinje da mi pici po zivcima. Jedno je kad tako razgovara sa Bulutom, ali onakvo njanjavljenje sa Feritom mi u sekundu ubije svaku volju za romantikom. Steta sto mu ne nadjose neku bolju partnerku koja zna da iznese ono 2u1, i dete i zena u istoj osobi. Nek skoknu malo kod komsija u AB i vide kako to Aslica radi.... Inace, uhvatim sebe sinoc dok sam gledala s prevodom, kako razmisljam o Türkü Turan (Ayla) na Ozginom mestu. Devojku sam vec ranije gledala u dve serije i kud i kamo je bolja kao glumica, a i lik Ayle mi se bas dopada, onako sva cool i opustena... Jedina je skontala i procitala Ferita pa mi je bila cok simpaticna u parkicu dok mu namesta da on i Nazli ostanu sami, mada ako cemo realno, pitanje je da li bi bila ovako opustena da ne zna kakvi su pravi Nazlini osecaji prema Denizu. Ali kad je pogledam u odnosu na druge likove, Bulut, Fatos, Nazli, Asuman..... stvarno mi se dopada kao lik u svakom pogledu. Steta sto se Deniz uhvatio za pogresnu osobu, ali valjda ce vremenom ponovo pogledati na Aylu nekadasnjim ocima.
Fatos i Engin totalno neubedljivi... Prica covek kako mu je slomljeno srce, a ja ne znam ni kad se on toliko zagrejao da bi se sad ovako osecao. A za to vreme Tarik muci svoje ljubavne muke.. Pa tako ovde malo lud zbunjenog... Tariku se svidja Fatos a njoj Engin... Ayla zatreskana u Deniza, on u Nazli, a ona u Ferita.... Demet u Ferita, a on u Nazli.... Vec mi se od ovoga zavrtelo u glavi patos
Asuman konacno resila da se mane corava posla i postane dobra curica, ali na zalost kasno. Toliko veliko s**nje je napravila da sad moze da dubi na trepavicama nema joj spasa. Na zalost kad krene da tone nece tonuti sama, ali kad je Nazli kao starija sestra nije na vreme dozvala pameti, sad nek fino tonu zajedno...
I najveci sok epizode - brdjo i njegov odnos sa Bulutom. Jeste da je advokat savetovao da sa detetom uspostave prisan odnos i zadobiju njegovo poverenje, ali ono u sobi je ipak bilo izvan tih okvira da je cak i Demet ostala zabezeknuta. Jedan ubica i muljator je pokazao da ima vise osecaja od ove sto mu glumi ucveljenu i briznu tetku. A sad kad krene da jurca za Feritom, Bulut joj nece biti nista do sredstvo kojim ce pokusati da manipulise. Ona izgleda stvarno misli da moze da povrati ono sto je izgubila, pa tako eto nama psihoticne ludace u najavi.... kafa

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Avg 13 2017, 00:29
Fotke iz 7. epizode

U epizodi gostuje neki njihov poznati kuvar
spotuk
Broj poruka : 94
Datum upisa : 26.06.2015

taj Ned Avg 13 2017, 19:46

op op ljubomorna nazli  ljub
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Avg 13 2017, 21:24
Evo je i prevedena najava

Ljubomorna [You must be registered and logged in to see this link.] i to coook ljubomorna  nhmcghj

Jos fotkica iz sledece epziode ...

Rekla bih da rociste nije proslo onako kako su prizeljkivali...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Ned Avg 13 2017, 22:05

Vala i vreme je da privede neku, pa dokle ce bre covek da apstinira dok se ova balavica Nazli tu femka ko seosla mlada ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Uto Avg 15 2017, 17:17
Sadrzaj 8. epizode

Feritova prehlada ih zbližava sa Nazli

Uticaj zajedno provedenog vremena nastaviće da utiče i na dalje na Ferita i Nazli, u narednim danima. Ferit želi da se zahvali Nazli na pomoći. Nazli, zauzvrat želi da podeli poseban trenutak sa Feritom. Pokušavaju da kontrolišu svoja osećanja, zbog okolnosti u kojima se češće susreću. Što je udaljenost manja između njih, teža će biti situacija u kojima se nalaze. Deniz sada ima svoj posao i pokušava da napravi mesto gde bi se moglo slobodno disati. Nazli, zbog zbližavanja sa Denizom biće uznemirena od strane Alje. Dok sa jedne strane, Tarik pokušava da uteši Fatoš, koja pokušava da obnovi odnose sa Enginom, sa druge strane, Demet i Hakan pokušavaju da iskoriste sve adute kompanije kako bi isterali Ferita iz kompanije. Hakanov plav je da dokrajči Ferita, a Demetin da ponovo osvoji njegovo srce. U ovoj borbi svi će dobiti ono što zaslužuju.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Avg 15 2017, 23:32
Za sada samo ovo....
Ferit bey u akciji....  girl dance

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Avg 18 2017, 21:36
7. epizoda bas, bas dobra ok  Cak sam na trenutak osetila i hemijicu izmedju Nazli i Ferita, ali zbog njenog pileceg mozga ja i dalje ne mogu da se uzivim u potpunosti. Kaze Ferit kako nema lepo misljenje o zenama, da im ne veruje jer sve lazu, ali yok, yok... ti nisi takva, ti nikako... I eto uvertire za onaj scenario koji dolazi kasnije. Kad sazna istinu naplatice joj sa kamatom i za sve one zene od ranije. Ili u prevodu, nahebala je.... Ali da budem iskrena ni najmanje mi je nije zao. Hajde na stranu ona i Ferit, ali ovde je u pitanju Bulut koga mi je najzalije i tu nikako ne mogu da joj gledam kroz prste. A guska se sad jos vise ukanalila, prvo cepanjem one koverte, a onda opet olakim prelaskom preko Asumaninog muljanja. Cuj ti to, Asuman ce da sredi stvar i ovoj nista ne dolazi do malog mozga, da bar stavi prst na celo i za sekundu se zapita kako ce to jedna nebitna Asuman da stane na crtu mocnicima kao sto su Demet i Hakan??!! Ali na Nazlinu tupocu sam vec navikla pa me vise nista ne moze ni iznenaditi. A mali gmaz postao agent 002 i tek je sad krenula da tone i vuce Nazli sa sobom u zivo blato. Ono sa fotkom je napravilo dovoljno veliku stetu, ali ovo sad je takvo podmetanje klipova u tockove da ih obe u paketu nista nece oprati kad sva prljavstina ispliva na povrsinu. Nazalost najvece posledice snosi najneduznija osoba, mali Bulut, a sve sto on vise bude patio to ce Nazlina patnja sutra biti veca. Kazem, naplatice joj Ferit i sve ono sto nije stigao onim zenama zbog kojih sve druge gleda sa podozrenjem. Jos ovako zatreskan pa razocaran... Kukuu, ne bila joj ja u kozi....  Ali hbg, ne kaze se bez razloga ko sa decom spava popisan se budi, a Nazli je odavno izgubila sve konce kad je Asuman u pitanju. Pa sad nek ispasta kad mozga bas previse i nema kafa

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Avg 21 2017, 17:42
Evo ga i 2. fragi

Jedna nova i 8. epiaozde
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Avg 21 2017, 20:16

Jos fotki iz 8 epizode
Ferit bey i policajac  :confused

I jedna sa seta
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Avg 22 2017, 16:37
Sadrzaj 8 epizode:

Dok su svi zabrinuti zbog fotografija na sudu, Ferit i Nazli se bore sa svojim različitim problemima. Šta će biti posle toga? Hoće li nastaviti tako, priznavši osećanja jedno drugom, ili će se ponašati kao da se ništa nije desilo. Iako su svesni onoga što se desilo između njih, neočekivani razgoj kao bomba pašće u centar ove neizvesnosti. Za Deniza Nazli je kako blizu tako i daleko. Deniz planira da ukloni tu daljinu koja se nalazi između njih. U izradi ovih planova, putevi sa Feritom se često preklapaju. Demet i Hakan, kao zakonski Bulutovi staratelji već se spremaju za ulazak u kompaniju. Asuman će kao senka biti oko Demet.

spotuk

taj Uto Avg 22 2017, 22:39
pa i nije neki kraj bio... cudna mi je ova Alija cas je dobra cas ne. Logicno je da je Nazli nervira zbog Deniza ali opet cudno je sve to
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Avg 23 2017, 00:26

Meni vala epizoda nista posebno. Ova mi Nazli samo pici po zivcima, bezi od njega ko da je sugav. Kad god on pocne da krene da prica o toj noci, ona okrece temu i izbegava. Hebote, pa dal vidi sebe kako se ponasa? Pa klinke se tako ne ponasaju. Al bitno da ne zatvara usta od blebetanja bezveznog fgas

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 23 2017, 03:07
Nisam veceras stigla da odgledam epizodu, ali vise mi i nije preterano interesantno da gledam live. Vrte praznu pricu u krug i nemam bas volje da to gledam dva puta. Ovaj put cu sacekati prevod.

Evo je i prevedena najava
spotuk

taj Sre Avg 23 2017, 08:12
[You must be registered and logged in to see this link.] upravu si, stvarno se ponasa bezveze a epizoda nista posebno.
a sto je trudna Demet, sta li ce s tim uraditi bas me zanima
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 254
Datum upisa : 26.04.2017

taj Sre Avg 23 2017, 10:34
Drage cure, koliko se god ja trudila da odgledam odustajem. Jednosnavno ne mogu nikako da se zakačim. Svi, ama baš svi ženski likovi u seriji su mi odbojni, jednostavno ih ne mogu prožvakat. besan
Pa čak i Ferit bey to ne može popravit retgqr4
A ova Nazli majko mila, koja njunjava ženska, pa kud ona da zapadne ovakvog frajera :24lp

[You must be registered and logged in to see this link.] al zato sam se zakačila na onaj drugi par Bariš bey drt e tamo već frcaju iskrice :reew (nisam uspila sve odgledat, al dok odgledam tamo pišem svoje utiske)
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 23 2017, 12:08
Sta da ti kazem [You must be registered and logged in to see this link.] ja sam izgleda mazohista jer jos uvek gledam seriji i nisam dosla u fazu da bas odustanem. Do juce sam cak gledala i live, ali to je samo zato sto mi je utorak dan kad uvek radim pre podne pa sam kuci u to vreme. Prvih par epizoda me je bas drzalo, ali sad su i meni svi zenski likovi iritantni da mi na momente postaje negledljivo. Citam kako mnogi kritikuju lik Eylul iz KA, ali kad je uporedim sa Nazli ona je jos i divna koliko je ova tunjava i iritantna. Da budem iskrena ja gledam jedino zbog Ferta i malog Buluta, dok svi ostali nisu vredni pomena.

Oooooo cok mi je drago da si se zakacila za Baris avukata i Asli sofera ooo yeeee Jedva cekam da odgledas pa da zajedno komntarisemo. Rekoh ti ja da je to najbolji par sto se tice hemije hmjjf
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 23 2017, 22:49
Delic iz 8 eizod....

Jel ovaj Deniz stvarno blesav il se pravi blesav fgas
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Avg 24 2017, 12:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja ovu Nazli kad bih je doFatila pa ne znam sta bih joj uradila koliko me nervira i iritira svojim debilastim postupcima i recima. Jos ce sad srozati i lik Ferit beya, evo vec ide za njom pa jos poceo i zimnicu da pravi sa njom 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 24 2017, 22:06
Jooooj [You must be registered and logged in to see this link.] potpuno si u pravu. Srozace nam Ferita nacisto. Od onakvog cool tipa do ptice trkacice koja sprema zimnicu. A o njoj znas vec sta mislim. Jeste da kapiram zasto ne moze da se opusti, ali nista sem istine nema opravdanja. Nece ona biti nista cistija ako nastavi da bezi od njega, ali guska valjda misli da je to dovoljno. A ona njena njnjavost i pricanje 300 na sat me izuva iz cipela. Najradije bih je na mute.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Avg 26 2017, 23:30
Imam neki osecaj da ce Nazli da se ''spasi'' tako sto ce prihvatiti Deniza. Istinu sigurno nece reci.... kafa
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Avg 27 2017, 20:47
Dovedite Feritu neku normanu zenu molim vas!!!!! Ova Nazli je negledljiva ljutasamm
A nesto mi se javlja da bi i Deniz uskoro mogao da predje na onu drugu, mracnu stranu....
Sve u svemu cini mi se da je ovo prva serija koju gledam u kjoj je vise iritantnih likova od onih koji su normalni....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Avg 28 2017, 23:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Evo je i treca najava....

Deniz je kao sto sam i pretpostavila svestan da postoje emocije izmedju Ferita i Nazli, ali je sprema i na ratovanje za njenu ljubav... E ako nesto mrzim onda je to peti tocak koji se kotrlja tamo gde mu nije mesto. Sad je jos dobio krila posle Hakanove price, pa kako je Hakan dobio Demet u ratu protiv Ferita tako ce i on Nazli, a uopste ne vidi sustinu. Demet je nogirana od Ferita i tako iz inata i besa zavrsila u braku sa Hakanom, i ono najbitnije, ona i dalje slini za Feritom, pa ako Deniz zeli takvu ''ljubav'' onda je stvarno nevidjeni bezmozgovic.
Da li ovo Nazli ima nameru da prizna istinu??? Hmmm.... ako je tako onda kapiram zasto je to zapisano na papiricu, jer lakse je napisati nego reci u oci. A ujedno je ovo najbolja prilika za Deniza koju sigurno nece propustiti. Jeste da se to tice i njega kao Bulutovog ujaka, ali mislim da joj nece okrenuti ledja bas zato sto mu je to jedina sansa da ''pobedi'' u ovom ratu protiv Ferita. I tako ce se naci na Hakanovom mestu... mozda ce pored sebe imati Nazli, ali nikada nece biti srecan..sve dok u jednom trenutku ne poblentavi pa predje na onu drugu stranu...
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu