Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Dolunay

taj Sre Maj 31 2017, 21:22
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

PUN MESEC

Žanr: Romantična komedija
Uloge: Ozgu Gurel, Can Yaman
Broj epizode: Nepoznat
TV kanal: Star tv

Nemoguća ljubav Nazli i Ferita

Opis: Nazli (Ozge Gurel) koja želi da postane profesionalni kuvar, učeći da kuva Japansku hranu sanja o tome da jednog dana otvori svoj restoran. Da bi mogla da plati studentski dom postaće Feritov (Džan Jaman) lični kuvar. Bogati biznismen Ferit i Nazli upoznaće se spletom slučajnih okolnosti i otvoriće vrata nemoguće ljubavi.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Re: Dolunay

taj Sub Jul 08 2017, 15:55
Sadržaj 2. epizode

Nakon provedene noći u Feritovoj kući, Nazli je zapanjena kada se probudi. Za oboje, sledeći dan je pun iznenađujućih događaja. Sada Ferit i Nazli jedno drugo gledaju na sasvim drugačiji način. U međuvremenu, Denizovo interesovanje za Nazli počinje da raste. Kada Zejnep i Demir shvate koliko Bulut voli Nazli, želeće da je upoznaju. Sa ovim događajem i pored toga što Ferit to ne voli, njen odnos sa ljudima koji ga okružuju nastavlja da raste. Asumanove akcije još jednom postavljaju Nazli u vrlo tešku poziciju. S obzirom da sve ovo što se izdešavalo nije bilo dovoljno, potpuno neočekivani događaj u životima Ferita i Nazli odjeknuće sa eksplozivnim efektom (kao bomba).

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pon Jul 10 2017, 18:08
Nove slicice.. Vidimo da se mali Bulent razboleo i da je izgleda trazio Nazli. Dayi je zabrinut nesto...

Can je objavio ovu sliku na svom instagram profilu uz komentar da sve pocinje sa drugom epizode. Can't wait! ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

taj Uto Jul 11 2017, 01:12
Sad sam odgledala prvu epizodu i meni je za sada super. Ok, jeste to letnja serijica, ali je dinamicna, bez gusenja sporednim likovima i njihovim stupidnim problemima, i uz to me je bas slatko nasmejala. Ova scena iz 2. fragija kad pomisli da su ona i Nakatami imali nesto, koma.... lool
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jul 11 2017, 13:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Bulutovi roditelji koje igraju Irmak Unak i Mert Javuzdžan napuštaju seriju u drugoj epizodi. Razlog napuštanja je po napisanom scenariju, glumci su potpisali ugovor za prve dve epizode, tako da će mali Bulet ostati sa Feritom.

Večeras u 20 časova je na programu druga epizoda pa fanovima serije ostaje da vide šta će se desiti. Nagađanja su da će doživeti nesreću i da zato mali Bulut plače u bolnici.

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] Bacite pogled na prvu epku, super je serijica. hmjjf
spotuk
Broj poruka : 94
Datum upisa : 26.06.2015

taj Uto Jul 11 2017, 14:07
Message reputation : 100% (1 vote)
[You must be registered and logged in to see this link.] i ja sam upravo to videla na instagramu, mali Bulut ostaje sa Feritom.
zato je Can i napisao da sve pocinje od druge epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jul 11 2017, 14:25
[You must be registered and logged in to see this link.] canim jel u 20h po nasem vremenu? Imam nekih obaveza pa da stignem na vreme, da ne zakasnim ako pocinje ranije
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jul 11 2017, 16:09
ModestyM ::[You must be registered and logged in to see this link.] canim jel u 20h po nasem vremenu? Imam nekih obaveza pa da stignem na vreme, da ne zakasnim ako pocinje ranije

Mozda i ranije canim, jer u 19h pocinje ozet. Ne znamo koliko ce dug ozet da bude.

[You must be registered and logged in to see this link.] Da, da canim a mali ce verovatno da trazi Nazli pored sebe, jer je bas zavoleo ljub A ujka ce morati da udovolji svom sestricu krez
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jul 11 2017, 22:34
Super je sto nema reklama, ali nesto mi veceras epizoda brzo proletela.
Nisu nam dali fragi, ali evo bar malo fotkica iz epizode
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hahaha koja faca  patos

Jedna samo za [You must be registered and logged in to see this link.]  girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jul 11 2017, 22:44
Nepristojna ponuda

Nazli i Deniz... pitam se sta ce ispasti iz svega ovoga

Jer seka nije ni malo naivna, a jos je i antipaticna sponzorusa... Krvi ce se ona njima napiti

Juce se upoznali, a danas vec ko dzangrizavi ljubavni par  krez

A kako ih malac gleda patos

gshs
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jul 11 2017, 23:15
Joooj dusica mala kad je Nazli rekao: "Znas li, Nazli, da sam izgubio roditelje" placee

Jedva cekam prevod, odlicna je epka bila. Proletela za cas a ni jedna dosadna scena nije bila.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jul 12 2017, 00:02
Slazem se, ni jedna dosadna scena i verovatno mi je zato epizoda tako brzo proletela. Ok, trajala je krace od 2 sata, ali je stvarno bila odlicna. Jedva cekam prevod....
spotuk

taj Sre Jul 12 2017, 07:11
Da i ja sam zakljucila da je baaas brzo prosla, uzasno me nervira ona sestra Asuman sreca sklonili su je (za sad)
Cekamo najavu!!!
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Jul 12 2017, 20:58

Madre mia, ovde je jeo pogledom ooo yeeee krez
Koprca se, koprca ljub

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jul 13 2017, 00:17
spotuk ::Da i ja sam zakljucila da je baaas brzo prosla, uzasno me nervira ona sestra Asuman sreca sklonili su je (za sad)
Cekamo najavu!!!

Sestra je odvratna, prava mala sponzorusica koja ce tek pokazati pravo lice. Sve mi je bilo jasno kad sam je videla u onom klubu sa dva matorca koji su bas slika i prilika za nju i drugaricu. Kakvo crno studiranje, tacno se vidi da samo gleda da uhvati nekog bogatasa. Bice tu sigurno i frka oko onoga sto je ukrala iz Feridove sobe, a sve to ce se jednog dana olupati o Nazminu glavu.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jul 13 2017, 00:20
Jelenak ::
Madre mia, ovde je jeo pogledom ooo yeeee krez
Koprca se, koprca ljub

[url=https://servimg.com/view/17537782/3472][img][You must be registered and logged in to see this link.]

Koprca se koprca, ali je pecen ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Jul 13 2017, 11:33
Ajmeeee koja najava ooo yeeee Znaci, hala i ovaj njen brdjanin hoce starateljstvo nad Bulutom. Sad ce nam Ferit ozetini Nazli garant ooo yeeee

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jul 13 2017, 14:50
Ohohoho.... ovo postaje sve interesantnije hgnjd
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Jul 13 2017, 14:52
ModestyM ::Ohohoho.... ovo postaje sve interesantnije hgnjd

Al pazi mu facu kad joj je pita ni ti ne možeš da spavaš patos Ko kučence nego, privilo bi se uz nju dre
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Jul 13 2017, 15:11
Evo počelo je otimanje oko malog Buluta tuzan

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jul 13 2017, 15:45
Brdjanin ga sugurno ne trazi iz ljubavi. Kretencina..
spotuk

taj Čet Jul 13 2017, 16:59
A videla sam u najavi da se sestra Asuman vratila, bila je u Feritovoj kuci primecujem je u jednom delu najave. uu kako me ona nervira samo jos da vidim sta ce se desiti sa onim sto je ukrala u prvoj epizodi.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jul 14 2017, 17:13
spotuk ::A videla sam u najavi da se sestra Asuman vratila, bila je u Feritovoj kuci primecujem je u jednom delu najave. uu kako me ona nervira samo jos da vidim sta ce se desiti sa onim sto je ukrala u prvoj epizodi.

Jel to izasla 2 najava? Sto nisi postavila? Odoh da trazim

Sadržaj 3. epizode

Zejnepina i Demirova smrt snažno je uticala na celu porodicu. Nazli i Ferit zbog Buluta moraju imati dobre odnose. Međutim, nakon noći punog meseca, da li će sve biti isto kao pre?

Sa druge strane, dok Nazli polako vraća Deniza u život, ne primećuje kako polako postaje bliska sa njima. Hakan čeka pravo vreme kako bi iskoristio svoj plan. Bes Demet prema Feritu dovešće do ljubomore kod Hakana, ali i pomoć u ostvarivanju svojih planova.

Fatoš pokušava da bude iskrena sa Enginom, ali je još više zbunjena. Alja se neočekivano našla usred života Nazli i Fatoš. Neodgovorno ponašanje Asuman osramotiće Nazli.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 14 2017, 17:18
Nisam ni sumnjala da ce Asuman da osramoti Nazli. Mala je najobicnija guska koja ocigledno ne preza ni od cega. Glupa sponzorusa koja misli da je neka fatalna riba, a ruzna je za medalju.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jul 14 2017, 17:20
Ali i sama faca, lice glumice koja je igra... ma nasli je za ovaj lik samo tako fgas
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 14 2017, 17:27
Stvarno su je nasli. Antipaticna samo dok je gledas u kadru. Jos sva vazna naglasava Enginu kako je Nazli kucna ptica, a ona ta koja voli da se provodi. Guska nije ni svesna kakve su te kao ona u muskim ocima. Jedino moze da navata nekog matorca kao sto su ona dvojica sa kojima je sedela za stolom. I to zna se za sta da ih nahvata. Bezmozgovicka.
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu