Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Dolunay

taj Sre Maj 31 2017, 21:22
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

PUN MESEC

Žanr: Romantična komedija
Uloge: Ozgu Gurel, Can Yaman
Broj epizode: Nepoznat
TV kanal: Star tv

Nemoguća ljubav Nazli i Ferita

Opis: Nazli (Ozge Gurel) koja želi da postane profesionalni kuvar, učeći da kuva Japansku hranu sanja o tome da jednog dana otvori svoj restoran. Da bi mogla da plati studentski dom postaće Feritov (Džan Jaman) lični kuvar. Bogati biznismen Ferit i Nazli upoznaće se spletom slučajnih okolnosti i otvoriće vrata nemoguće ljubavi.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Re: Dolunay

taj Pon Nov 27 2017, 00:21
Ali ja sad i Ferita ne razumem. Oni su na milimetar da priznaju, vide sve ali cute. Sad se i kod Ferita javlja osecaj krivice. A Pelinka ce sad tu da ga vrti oko malog prsta. Hajd po slikama sa seta znamo da ce otici za njom.

:warning1 Prema nezvanicnim informacijama, serija se zavrsava sa 26. epizodom.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1389
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pon Nov 27 2017, 00:48
Ferit je sam dao Pelinki otvorena vrata i ovaj put sam stvarno na strani Nazli. Ubi ga sad griza savesti pa ne zna dal je doso il je poso. Kaze covek mrtav ladan bivsoj sevgili kako mu je Nazli jako DRAGA?! A oni tek sveze vencani... Pa sta drugo da pomisli nego da moze da mu se vrati kad hoce... Na njemu se tacno vidi promena od kad se bivsa pojavila, pa sad ne zna dal bi da piski il bi da kaki....
E pa sad nek se malo ledeni Ferit otopi pa da vidim kako trckara ako se stvarno zaljubio....

A ovo mi je hit patos
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pon Nov 27 2017, 01:09
Ajme slike patos patos patos
Šta će jadan, nedužnu je otpilio pa sad žvaće dupe gaće. Krenuće on po Nazli a ovo su morali da zabibere umesto da nam daju npr sex i tome slično krez
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 27 2017, 18:11
Ja sam odvalila na fotku...  patos patos

Al izgleda bilo delotvorno patos

Poslednji izmenio ModestyM dana Uto Nov 28 2017, 18:40, izmenjeno ukupno 1 puta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 27 2017, 18:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Prelepa pesma iz sinocne epizode.........Reci su fenomenalne nsfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Nov 27 2017, 18:26
Hijaooo kako je lep sa ovom kapom ljub
Hajde Ferite, zakucaj je uza zid i umoci ooo yeeee krez
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Nov 27 2017, 18:39
Sinočnji rejting [You must be registered and logged in to see this link.]

Total 3:78%
АВ 3:16%

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Nov 28 2017, 20:36
Evo ga i malo duzi fragi... Mislila sam da je ono pomirenje necija mastarija, ali ipak nije........

Mada bih ga ja posteno namucila.... Titlao bi on meni error 404 na malo duze staze turpija nokte

Cini mi se da Nazli ima istu bluzu i kad se vraca sa Feritom kuci i u onoj prvoj verziji fragija kad gleda snimak... Nece se ona bivsa smiriti jos neko vreme javlja mi se....
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Nov 29 2017, 00:07
Moram da priznam da se Nazli odlicno drzala i fino odgovarala Pelin. A Pelin je svesna i ciljno udara na Feritovu savest, jer on onakav kakav je nije mogao sebi da dozvoli i zato ga bije tamo gde ga najvise boli, u savest i osecaj krivice.

Jedva cekam ove scene pomirenje, cook su mi slatki 😍😍😍

Sent from Topic'it App
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Nov 29 2017, 17:06
Fotkice iz 22. epizode.... izgleda ljubav procvetala  plete

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Nov 29 2017, 23:36
Ne priznajem nista bez jednog dobrog kissa pamet da joj pomuti 😍😍🤣

Sent from Topic'it App
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Dec 01 2017, 13:18

Cccc... vidi ti Feritovre mamice...Umesto da je secna sto su joj sin i unuk srecni, njoj je glavni problem kako ke Nazli usla u Ferutov zivot i kakve su joj namere.... Ma vuci se tamo odakle si dosla  ljutasam

A Asuman konacno udarila glavom u zid....To je znaci snimak koji Nazli gleda telefonu i nema veze sa njom i Feritom.. Valjda se mala napokon opameti... kafa  Samo sto ce na zalost opet Nazli da ispasta zbog njenih go***ja ... 4fg4sdfg

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Dec 01 2017, 23:56
Sadrzaj 22. epizode

Posle nedavnih dogadjaja, Nazi zeli da se malo udalji od svega i sredi misli. Ferit ne zeli da je ostavi samu i odlazi za njom.
U malom selu, u prirodi, ne preostaje im nista drugo osim da razgovaraju. Sta ce pobediti u ovom sukobu, ljubav ili ponos? Dok Nazli i Ferit traze odgovore, u Istambuli ih ceka veliko iznenadjenje.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 02 2017, 18:33
Ivona
Broj poruka : 26
Datum upisa : 09.05.2017

taj Ned Dec 03 2017, 18:50
Odavno nisam neku seriju gledala live zavoravila koliko reklame dugo traju 4fg4sdfg

Asuman se ponovo u problem uvalila...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Dec 03 2017, 21:43
Ohaaa.... Ferit i Nazli konacno ovrerili bracnu postelju  drt

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Dec 03 2017, 21:50
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Odavno nisam neku seriju gledala live zavoravila koliko reklame dugo traju 4fg4sdfg

Asuman se ponovo u problem uvalila...

Kojim putem je isla nije se ni moglo ocekivati drugacije. Samoziva i sebicna, a umislila da je najpametnija...

Feritova mama mi digla pritisak na 1000.... Deniz da bi odbranio Nazli i naglasio koliko je dobra osoba, ispricao gospodji o laznom braku... Eto, Nazli je toliko dobra osoba, toliko voli Buluta da se za njega zrtvovala... I sad ce njima dvoma biti teze da sve ubede da je ovaj brak zaista pravi nego ono sto su dokazivali na pocetku... Mamica stala pred njih i naglasila da sve zna.... A doticna gospodja mi se uopste ne dopada ljutasam
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Dec 03 2017, 23:45
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Dec 05 2017, 14:54
Mamica im se useljava u kuću, mashallah 4fg4sdfg

Naravno, Hakan uslovljava Nazli da se razvede od Ferita. Samo mi nije jasno, pa zar mu ne odgovara da je Ferit oženjen? Ili je sa Pelinkom skrojio plan da ćim se razvede ona upadne na Nazlino mesto... možda joj je to Hakan obećao.

Ferit: Sada nas nista nece rastaviti, mi se stvarno volimo.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Dec 05 2017, 15:06
Rejting 22. epizode

TOTAL 3,75%
AB 3,12%

U odnosu na proslu epku, rejting je pao.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Dec 05 2017, 15:39
Nazli ce opet biti retard koji ce se zrtvovati za onu glupacu.. Feritu naravno ni rec...Sve drugo bi me iznenenadilo kafa
Ivona
Broj poruka : 26
Datum upisa : 09.05.2017

taj Uto Dec 05 2017, 18:50
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Nazli ce opet biti retard koji ce se zrtvovati za onu glupacu.. Feritu naravno ni rec...Sve drugo bi me iznenenadilo kafa

" Čašu meda jošt niko ne popi što je čašom žuči ne zagrči... ", te i nas počastiše sa malo romantike pre Hakana i njegovih ultimatuma i glupačice Nazil koja na njih pristaje zbog Asuman. Razumem i sestrinsku ljubav, al ne razume konstantno spašavanje te iste sestre koja joj konstantno život zagorčava i otežava zbog svoje sebičnosti, zlobe i gluposti. Žrtvovati svoj život, voljenog čovjek za nekoga po stoti put ko se stalno uvaljuje u probleme pri tom i ne cijeni žrtvu ko što radi Nazli za Asuman je glupost na kub pa taman da se radi o sestri.
Sad ponovo kreće igranka bez prestanka, Nazil će se povući Ferit ostati bez objašnjenja... Shvatam da trebaju i svađe para zbog zapleta dalje radnje, al i ti zapleti trebaju biti smišljeni, a ne u krug... Gargamel Hakan i sirota mala Asuman i presveta majka Tereza-Nazil ponovo u akciji...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Dec 05 2017, 18:51
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Dec 05 2017, 19:02
[You must be registered and logged in to see this link.] ::

" Čašu meda jošt niko ne popi što je čašom žuči ne zagrči... ", te i nas počastiše sa malo romantike pre Hakana i njegovih ultimatuma i glupačice Nazil koja na njih pristaje zbog Asuman. Razumem i sestrinsku ljubav, al ne razume konstantno spašavanje te iste sestre koja joj konstantno život zagorčava i otežava zbog svoje sebičnosti, zlobe i gluposti. Žrtvovati svoj život, voljenog čovjek za nekoga po stoti put ko se stalno uvaljuje u probleme pri tom i ne cijeni žrtvu ko što radi Nazli za Asuman je glupost na kub pa taman da se radi o sestri.
Sad ponovo kreće igranka bez prestanka, Nazil će se povući Ferit ostati bez objašnjenja... Shvatam da trebaju i svađe para zbog zapleta dalje radnje, al i ti zapleti trebaju biti smišljeni, a ne u krug... Gargamel Hakan i sirota mala Asuman i presveta majka Tereza-Nazil ponovo u akciji...

ok ok ok

Toliko mi je vise muka od ovakvih zapleta, a jos vise od ovako idiotskih zenskih likova kao sto je Nazli. Toliko biti glup i naivan pa pustiti da ti neko se*e po glavi, to moze samo osoba bez trunke mozga u glavi. Pa mislim, dokle vise?? Krajnje je vreme da se za tu malu bezmozgovicku Asuman pobrinu roditelji, i da se konacno skine sa Nazline grbace, ali na zalost to su samo puste zelje. Opet ce se ova tuka zrtvovati za svoju seku, umesto da ju je jos posle one kradje u butiku torpedirala tamo odakle je i dosla. Ako sve ovo precuti i zaista pristane na Hakanovu ucenu ( a sigurna sam da hoce ), onda stvarno ne zasluzuje vise ni Ferita ni njegov oprostaj. Nek se obe nose put Antakije i nikada vise ne zakorace u Istambul.....Ali na zalost mene niko nista ne pita, pa ce na kraju svi biti srecni ko u bajci.
Hvala Bogu ba se ovo uskoro zavrsava...... Jos ove 4 epizode cu preziveti...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Dec 06 2017, 17:57
Bila sam malo u krađu kod turkinja jaooooo

Hmmm men se čini da je Ferit hteo ovde zorkanja, al se Nazli femka lol!
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu