Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Ateş Böceği

taj Pon Jun 05 2017, 15:54
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]
SVITAC

Zanr: Romanticna komedija
Produkcija: Mia Yapim
Producent: Banu Akdeniz
Reziser: Barış Yöş
Scenarista: Ebru Hacıoğlu
Premijera: 29. jun u 20h na Star Tv(2017)
Uloge: Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Seda Güven, Çağrı Çıtanak

Jos dugo ce se pricati o ljubavi Barisa i Asli...

Opis: Baris je advokat koji se bavi brakorazvodnim parnicama, uspesan, atraktivan, ali hladan, distanciran, uveren da ga zivot ne moze nicim iznenaditi. Asli je vesela, razdragana, pametna, lepa mlada devojka koja mora da radi kao taksista kako bi pomogla svojoj porodici. Njen nadimak je Svitac. Kada se ovo dvoje mladih sretnu, ceo zivot ce se promeniti i ljubav ce se roditi u njihova srca...

Poslednji put izmenio Jelenak dana Čet Jun 22 2017, 22:15, izmenio ukupno 2 puta

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: Ateş Böceği

taj Pon Sep 25 2017, 20:53
Ajmeee mene i ja sad odgledala delove, cekam prevod pa da uživam u epizodi. ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pon Sep 25 2017, 23:19
love

Odlcan klip :reew
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Sep 26 2017, 01:19
Ah Baris bey ah :reew
I njene ruke oko vrata, pa ovo bre nije normalno za tursku seriju ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Sep 26 2017, 01:24
Razbili su sto se tice hemije, ali na zalost sve ostalo je jako lose sto pokazuje i rejting gshs Gledala sam sinoc live tamo u grupi i da nisam cekala taj famozni poljubac smorila bih se najstrasnije. Utupili su poslednjih par epizoda sa onim Velijem i pricom oko toga, dovoljno da izgube publiku u moru ovih novih serija koje su pocele. Njih dvoje su fenomenalni, ali na zalost to ne moze da drzi gledanost. A sad ce jos i da ih razdvoje tako da mislim da im se ne pise dobro.... tuzan
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Sep 26 2017, 01:29
Slazem se u potpunosti, cak mislim da su sledeci za ukidanje, iako idu nedeljom. Star je najavio moru drugih novih serija, koje tek treba da pocnu. Neke ce ici u prime termin preko nedelje al bogami neke ce i vikendom, znaci ove letnje mora da lete.

Ok jasno je bilo da su odugovlacili sa poljubcem zbog promene termina, ali se pitam sta ce sad nadalje sa scenarijom koji je ionako jako plitak i povrsan. Nema neke radnje niti price. Ako krenu sad da ih rastave, ode mast u propast, ukidaju ih momentalno.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Sep 26 2017, 01:41
Jedino sto je drzalo seriju jeste ta hemija izmedju Asli i Barisa, ali po rejtingu se vidi da to ne moze na duze staze. Mislila sam da ce stvari krenuti na bolje kada su posle prvih par epizoda smanjili onu nebuloznu mahalsku minutazu, ali ova suplja prica sa Velijem je polako vodila seriju u sunovrat. Ok ona jedna epizoda, pa nek su i dve, ali brate mili utupise ga nacisto. Zao mi je sto protracise jedan ovako dobar pa, a da su bili samo malo pametniji sve je to moglo mnogo bolje i mastovitije.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Sep 26 2017, 01:45
Pa najveci problem turskih scenarista je sto nemaju ideja ni maste. Ako nije korejski rimejk, onda gledamo mahalska posla rekla-kazala i slicno. I ovako plitke price na dugu stazu ne mogu da popiju vodu, pogotovo sto je serija letnja limunada i kad su sad vec krenule ozbiljne drama u novoj sezoni. Bolje bi im bilo da privedu kraju, jer nema svrhe da muce ni sebe ni nas gledaoce kad nisu sposobni da napisu pricu.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Sep 26 2017, 02:13
I ja mislim da ce ova serija brzo u red za ukidanje jer sa ovakvim rejtingom nece moci da konkurise mnogo ozbiljnijim serijama koje su krenule ili su u planu. Mislila sam da ce ovo prebacivanje za nedelju kad nije velika konkurencija malo da popravi stvar, ali kad publiku ni onakav fragi nije mogao da vrati pred ekran, onda je to opasno los znak da nesto ne stima i da serija nece jos dugo. Sto se mene tice oni jos uvek imaju sansu da nesto poprave bar zbog ove verne publike, pa bi ovaj rastanak koji je neminovan mogao da bude fina smernica za preokret. Asli odlazi na fakultet i vraca se kao pravnik koji moze da mu ravnopravno stane na crtu, sto bi meni recimo bilo jako interesantno. Ali Turci na zalost ne znaju nista bolje od zlobnica koje se petljaju i prave ljubomorne zaplete.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Sep 26 2017, 21:13
Prva najava odlicna ooo yeeee

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ali zato ce druga da nas patosira 4fg4sdfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Sep 27 2017, 18:41
Nastavljaju da se pipkaju i štipkaju girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Sep 28 2017, 22:11

Posle ovoliko romantike, definitivno ce nas patosirati na kraju epizode 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Sep 28 2017, 23:37
Jelenak ::Nastavljaju da se pipkaju i štipkaju girl dance

Meni su njih dvoje predivni  dhjdg  ali bojim se da ova serija nece jos dugo tuzan  Od svih preostalih Starovih serija ova za sada ima najslabiji rejting, a neke nove serije bi trebalo da krenu uskoro sa prikazivanjem. Sa jedne strane me tesi to sto je prebacena sa cetvrtka na nedelju koja nije bas popularan termin za emitovanje serija, a sa druge se bojim da bi mozda neku sa losijim rejtingom ( a boljim od ove ) mogli da pomere zbog neke nove, a da ova nasa ispadne. Daleko od toga da je ovo savrsena serija sa savrsenim scenariom, cak sta vise, prica je suplja i ne previse mastovita, ali njih dvoje su toliko dobar par da bi mi iskreno bilo zao da ih ukinu. Ovo je jedna od retkih serija gde se bas opustim i uzivam u glavnom paru koji pre svega ima veliku zajednicku minutazu i gde nema zlih likova koji izazivaju nervozu i grc u stomaku.... Prava serija za uzivanje i opustanje....

Kako ovaj covek gleda :reew
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 29 2017, 21:16
Sadrzaj 13 epizode

Kada je tajna ljubavi Barisa i Asli napokon otkrivena, oni su u oblacima. Sada su zajedno bez obzira na sve. Dok oni prate svoju ljubav, Ilayda ne prihvata svoj poraz. Pocinje dalje da proucava Hakanovu tajnu, da bi to mogla iskoristiti protiv Barisa . Dzihade koja je od pocetka bila protiv ovog odnosa, odlucuje da pomeri Asli odatle. Medjutim, Aslin odgvor koji Dzihada nije ocekivala, otvorice novi rat.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Sep 30 2017, 19:05
Isecak iz 13. epizode

Ovaj covek ce me ubiti drt
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Sep 30 2017, 19:10
Ajme meneeee :reew
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Sep 30 2017, 19:20
Ja svakim danom sve vise padam na njega :reew
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Okt 01 2017, 02:37
Evo i sa prevodom
Ivona
Broj poruka : 22
Datum upisa : 09.05.2017

taj Ned Okt 01 2017, 14:47
ModestyM ::Evo i sa prevodom

Šta reći a da se ne ponavljam?! Preslatki su... U običnom dodiru ruke toliko erotike... Šteta te serija ima loš rejting radi glavnog par...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Okt 01 2017, 17:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Vec smo navikle na Turke i njihov uvrnut ukus, ali na zalost ovde se pokazalo da samo hemija glavnog para ocigledno nije dovoljna. Ali kad pogledam kakve su ostale serije gde pored suplje price nema cak ni hemije izmedju glavnog para, onda mi ti njihovi rejtinzi ne znace nista. Bice mi zao ako ih ukinu ali sta da se radi, ostaje nam da uzivamo dok traje.

Jedva cekam vecerasnju epizodu  ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Okt 01 2017, 21:00
Scene iz vecerasnje epizode.....ali previse je sve ovo lepo da bi dugo trajalo.

ljub
drt
Za sad je sve za uzivanje, ali vec ocekujem potop na kraju epizode  4fg4sdfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Okt 02 2017, 01:37
Navikli smo vec kako to ide kod turaka, jedna lepa epka al zato vec u narednoj imacemo pokolj. Tetka ce sad da ovo dvojerastavi zrtvovati i samog Hakana, jer verujem da bi bila u stanju reci Asli za nesrecu... tako da sve mi na tu vodu ide prica. Asli ce se razocarati u Barisa, Baris ce patiti, Hakan mozda zavrsi u zatvor ako podnesu tuzbi i eto od jedne romanticne komedije dobicemo tragi dramu.

Iskreno, stvarno ne bih volela da njih kao dvoje sada rastave i da krenu sa njihovim, turskim nebulozama. Steta ce biti veliko da ovo dvoje sa ovakvom hemijom zaseru. Bojim se i sutrasnjeg rejtinga, ako ne predju 4% crno im se pise.

Bogami se Baris bey naljubio u ovoj epizodi, samo da mu ne presedne vec u narednoj. tuzan
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 02 2017, 01:44
Ne verujem da ce tetka zrtvovati Hakana, ali se za to pobrinula Ilajda. Ona ce ga strpati i u zatvor ako treba samo da se osveti Barisu. Em ga je kompromitovala, em mu razbucala vezu sa Asli. Pronasla je onu malu sto je smestila Hakanu i sad i zaljubljenog Hakana baca niz vodu.
A razlaz Barisa i Asli je neminovan, koliko vec na kraju sledece epizode.

I mene je strah sutrasnjeg rejtinga ....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Okt 03 2017, 19:33

I eto ga, kao sto se i ocekivalo. Posle onakve 13. epizode nije se ni mogao ocekivati drugaciji fragi. Nevolje u raju pocinju i to velike nevolje. U ljubav Barisa i Asli nema nikakve sumnje kao ni u njihovu resenost da se bore jedno za drugo, ali problem je ona tajna koja ce kad pukne napraviti ogroman razdor izmedju njih. Dok sam gledala fragi bez prevoda vec sam bila spremna da popljujem Aslinog brata, ali covek ustvari nije rekao nista pogresno. Ja ne zelim da se moja sestra ponizava.... nista licno i nista protiv Barisa, ali je odlicno procitao vesticu i svestan je toga da ce Asli biti sikanirana i ponizavana. Na Barisu je a zadobije njihovo poverenje, ali sudeci koliko je svima njima porodica jako bitna, nista od bratovog pristanka na na tu vezu sve dok Asli ne bude prihvacena. A tek kad pukne ona tajna..... e to ce tek da bude picvajz 4fg4sdfg

Reyting nista bolji nego za 12. epizodu, cak i za nijansu slabiji. U totalu 3,39 (12 epizoda 3,41)
A tako su slatki zajedno....
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Okt 04 2017, 00:14
Džahide je počela da pljuje onaj najgori otrov kllk
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Okt 04 2017, 00:29
Dno dna od zene koja nema mozga ni u tragovima. Kaze ona Asli kako zna da je dobra devojka jer je Baris u suprotnom ne bi ni pogledao, ali da nema ono sto njihovoj ''cenjenoj'' porodici pristaje - prezime. Pa koji mozak moras da budes da momku koga si odgajila i tvrdis da ga volis, vise zelis zlo od zene sa pedigreom, nego srecu sa dobrom i vaspitanom  devojkom kojoj je jedina mana to sto nema ono sto jedino ''vredi'' kod one koju mu je ona namenila.

A sad jos i njeni protiv.... 4fg4sdfg
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu