Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Ateş Böceği

taj Pon Jun 05 2017, 15:54
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]
SVITAC

Zanr: Romanticna komedija
Produkcija: Mia Yapim
Producent: Banu Akdeniz
Reziser: Barış Yöş
Scenarista: Ebru Hacıoğlu
Premijera: 29. jun u 20h na Star Tv(2017)
Uloge: Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Seda Güven, Çağrı Çıtanak

Jos dugo ce se pricati o ljubavi Barisa i Asli...

Opis: Baris je advokat koji se bavi brakorazvodnim parnicama, uspesan, atraktivan, ali hladan, distanciran, uveren da ga zivot ne moze nicim iznenaditi. Asli je vesela, razdragana, pametna, lepa mlada devojka koja mora da radi kao taksista kako bi pomogla svojoj porodici. Njen nadimak je Svitac. Kada se ovo dvoje mladih sretnu, ceo zivot ce se promeniti i ljubav ce se roditi u njihova srca...

Poslednji put izmenio Jelenak dana Čet Jun 22 2017, 22:15, izmenio ukupno 2 puta

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Ateş Böceği

taj Čet Avg 10 2017, 22:23
Uh, uh, uh.... kako da ne prsti sa ekrana kad su ovakvi na setu drt
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Avg 11 2017, 00:10
Kakav je sad ovo preokret   4fg4sdfg nene
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Avg 11 2017, 18:12
Odgledala sam na preskoke epizodu kod Ruskinja i sada su stvari mnogo jasnije, mislim na ovakav fragi za 8. epizodu i Barisovo ponasanje prema Asli. Ipak je mali bezmozgovic pijan i nadrogiran vozio auto onu noc, udario Cicek i pobegao sa mesta nesrece, sto sad drasticno menja situaciju. Baris je i do sada imao ogroman osecaj krivice i grizu savesti sto laze Asli, ali se nadao da ce pronaci krivca, a ovo je sad totalni obrt koji za njega postaje najgora nocna mora.

Rejting za sinocnu epizodu
[You must be registered and logged in to see this image.]

I dalje su odlicni ok
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Uto Avg 15 2017, 17:13
Odlicna je ova sedma epka, koji preokret na kraju.

Sadrzaj 8. epizode

Da li je mogući novi početak?
Kako se ne bi suočili sa realnošću, Bariš odlučuje da se udalji. Asli, koja ništa ne zna o tome, pokušava da ga iz stanja u kojem se nalazi, i suočava se licem u lice sa svojim strahovima. Da li će ova situacija biti početak nešto novog? Ili će izazvati nepopraviljo žaljenje?

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Avg 15 2017, 17:49

B:Covek je spreman da zrtvuje sve zbog svoje porodice. Dodje dan kada cak i svoju ljubav mora da zrtvuje.
Reci Asli da je dobila otkaz.
T: Zasto, sefe? Zasto? Reci mi razlog, kunem se da cu to uraditi. Ali zasto?
B: Zato sto sam zaljubljen u nju!
B: Ne dolazi sutra na posao.

Stvarno kakav preokret na kraju prosle epizode, ali bilo bi isuvise jednostavno da je Plavi andjeo krivac za onu nesrecu. Ovako se sad bas zakuvava i zapetljava. Samo da Baris ne odluci da se udalji od Asli tako sto ce se spandjati sa onom odvratnom Ilajdom, jer tako bi sam sebe ustvari najvise kaznio za skrivanje istine... Ali kako god period Aslinog soferiranja je zavrsen. Sad je red da se vrati na fakultet pa ko zna, mozda se jednog dana sretnu i u sudnici   turpija nokte

Poslednji izmenio ModestyM dana Čet Avg 24 2017, 01:23, izmenjeno ukupno 1 puta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Avg 15 2017, 20:07
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Avg 18 2017, 22:09
Tuzna scena, ali prelepa pesma....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Avg 20 2017, 20:34
Sta reci... uspeli su da uniste i ovaj muski lik... Ok, skoro svi zapleti u tr serijama se vrte oko lazi i precutkivanja, ali postoje neke stvari preko kojih se ipak ne prelazi. Ako postoji zakon onda vazi za sve podjednako, a to bi jedan advokat morao najbolje da zna i da se toga pridrzava. Kaze njegova cenjena tetka kako Cicek nece prohodati ako Hakan ode u zatvor i Baris advokat to primi zdravo a gotovo. Pa ako cemo tako onda bi to bio najbolji izgovor za sve koji pocine neki zlocin. Ali bih bas volela da vidim da je neko njima blizak ostao nepokretan kao Cicek, prevrnuli bi i nebo i zemlju da kazne onoga kojoj je to uradio. Zaboga, ona je izgubila dete i sad ne zeli da izgubi jos nekoga jer ne bi podnela jos jedan gubitak, ali se ni jednog trenutka od samog pocetka nije zapitala ko je ta devojcica ni u kakvom je stanju. I tako Baris odvali kako se zbog porodice treba zrtvovati, pa ako treba zrtvovati i ljubav, a pravda za nastradalo dete ode pod tepih. Ali eto on je nasao resenje, sklonice Asli iz svog zivota jer ga izjeda griza savesti. Ma savrseno resenje nema sta....

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Avg 21 2017, 18:40
Tetka je sebicna i bezobrazna a i previse si sebi daje za pravo. Ni jednog trenutka ona ni na tog jadnog Barisa koji joj je sestric nije pomislila. Sebicno coooook!
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 23 2017, 00:24
Evo i druge najave
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Sre Avg 23 2017, 10:41
Joooj [You must be registered and logged in to see this link.] zakačila sam se hmjjf

Asli i Bariš girl dance ma baš su odlični, bez obzira što mi sama serija i nije nešto, njih dvoje su toliko dobri, da gledam kroz prste sve ostalo.

Nisam još odgledala sve(valjda ću uspit do četvrtka), al vidim po najvi da će ova 9 bit odlična, a vidim i da nam Bariš postaje ljubomorko nsfg

I čini mi se opet jedan par koji dugo ne može jedno bez drugog, stalno su u nekom kontaktu, što naravno meni nije mrsko girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 23 2017, 12:35
[You must be registered and logged in to see this link.] canim nemas pojma koliko si me sad obradovala sreca

Ja sam od ove serije najmanje ocekivala a sad sam se za nju najvise zakacila. Ne znam do koje si epizoda tacno stigla, ali u prvih par epizoda je serija prava mahalska i gledala sam uglavnom samo scene Baris/Asli, medjutim u poslednjih par epizoda je to sasvim druga prica. Ne dave vise toliko sa sporednim likovima dok njih dvoje imaju veliku minutazu i dosta zajednickih scena. Takodje je sve vise momenata za jednu finu analizu dogadjaja i likova, sto recimo nisam pronasla u onim drugim serijama koje pratim. Hemija izmedju Asli i Barisa je odlicna a tu sam je najmanje ocekivala.

Ovo je bilo..... :reew

Nekako me na prvu nisu privukli kao par, ali eto desilo se cudo i nije bez razloga sto su zauzeli prvo mesto na drustvenim mrezama.

Hajde odgledaj to sto imas propusteno pa da onda zajedno komentarisemo merhaba

Poslednji izmenio ModestyM dana Čet Avg 24 2017, 00:19, izmenjeno ukupno 1 puta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 23 2017, 12:37
Fotke iz 9. epizode

Ovde ce da padne ljubomora sto ja cok vooolEm girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 24 2017, 01:25
Baris bey dominira. Oduvao je Ferit beya vise nego duplo....

Jos fotki iz 9. epizode

Asli & Baris, delic iz 9. epizode
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Avg 24 2017, 08:33
Joooj šta su slatki, a ova Asli mi je ko jedno malo razigrano dijete. Uf [You must be registered and logged in to see this link.] moram odgledat još 8 danas tako da sam te stigla.
A što se tiče ljubomore Bariš beya neka malo i zaslužio je liz01

Inače zbija zanimljiva i opuštajuća serija. U početku su me držali smao njih dvoje, a ostali su me smarali, al kako serija protiče, tako me i ostli likovi sve manje nerviraju.

A njih dvoje su toliko simpatični sa onim svojim sitnim dodirima, pogledima stalno nešto imaju potrebu da se dodiruju, što naravno meni odmah baca osimijeh na lice dhjdg
Al ako moram izdvojit jednog od njih to bi bila Asli, toliko mi je komik i draga da ja uopće ne bi volila da joj mijenjaju profesiju, kontam da su zamislili da će i ona postat advokat, al meni je draža kao šofer-detektiv patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Avg 24 2017, 11:47
Koliko mi Nazli u Dolunay pici po nervima, toliko me Asli ovde odusevljava. Zenski lik koji ni malo nije glup. Konta cura odmah ali pusta da je ljubav vodi, i to mi se coook svidja kod nje ljub Samo da ih ne pokvare kao par ili pojedinacno, Baris bey mi je cooook tatli i yakisikli ljub
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 24 2017, 22:35
[You must be registered and logged in to see this link.]  sreca Ali kad je nesto dobro brzo se i odgleda.
I meni je serija u pocetku bila na premotavanju jer su sem Asli i Barisa neki sporedni likovi bili previse iskarikirani, ali sada je sve doslo u normalu. Niko me vise ne iritira sem naravno Ilajde i one njene kosturke. Prica mi je opustajuca i interesantna, njih dvoje preslatki i to je sasvim dovoljno.
Slazem se da je super ovaj njihov odnos dok mu je ona vozac, ali sve to moze bit dobro i kada se nadju jedan na jedan kao ravnoprvani partneri. Dva advokata koji jedan drugom staju na certu. Ja se samo bojim da ne uozbilje pricu i odu u nekom drugom pravcu kad ona jednom sazna istinu. A saznace je to je vec jasno kao dan.

[You must be registered and logged in to see this link.] ti dobro znas moj stav kada je u pitanju Nazli, iritantna do bola iz mnogo razloga, ali ako to stavim po strani i posmatram njih dve samo u odnosu na Ferita, odnosno Barisa, onda je Asli tu u ogromnoj prednosti. Mislim na opustenost i slobodu kada je u pitanju ljubav. Nazli je sebe uvalila u g***na do guse, dok Asli ima mirnu savesti i moze da pusti da je ljubav vodi bez ikakvih prepreka. Ona je idealizovala Barisa i smatra ga najboljom i najpostenijom osobom na svetu, ali pitanje je kako ce se postaviti kad sazna sve ono sto on krije od nje. Baris je svestan toga tako da nam je u onom razgovoru sa Teom i sam nagovestio sta ce se desiti ako Asli sazna istinu. Kockice ce se tako sloziti da nista nece ici u njegovu korist. E tog momenta se ja plasim, jer tu se ustvari lomi serija i Turci tu najvise kiksnu po pitanju scenarija i likova.

Moram samo da dodam da me je Hakan posteno rasplakao u prosloj epizodi. Od maminog jagnjeta sa mozgom amebe najlogicnije je bilo ocekivati da se isprepada i pobegne u Ameriku, a on je preko noci postao covek. Toliko je mukica zeleo da se promeni i uozbilji, i na kraju je na najgori moguci nacin polozio ispit zrelosti. Ali sudeci po ona dva fragija, sve navodi da on ipak nije rekao istinu policiji... samo kako i zasto d1vfsdfv

Stvarno dobro izgledaju ovako zajedno  naocare

Preeedooobre scene iz prosle epizode drt
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Avg 25 2017, 02:10
Nisam stigla veceras da odgledam epiodu, ali vidim da je advokat bey bio u akciji hgnjd
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Avg 25 2017, 09:23
Nisam ni ja, ja sam taman jučer odgledala 8 pa sam te stigla ooo yeeee vidim i ja da je ep bila zanimljiva i dinamična, nadam se da ću za vikend uvatit malo vremena i odgledat.

Ma njih dvoje su mi baš odlični, koju kontrolu Bariš bey mora uložit, zbilja mu nije lako. Al onaj ormar ja njemu neću tako lako oprostit krez osta mi je dužan ma nemoj

Na kraju ove osme ep me potpuno izuo iz cipela, neznam za Asli, al kod mene je dobio veliki veliki minus. Onakvu jednu neiskvarenu, otvorenu "djevojčicu" skucat a ona jedna sva u očekivanju i onda hladan tuš. E moj Bariš bey sve me nešto strah da će ti se vrlo brzo puno toga obit o glavu 4fg4sdfg

Ustvari čak mi malo ide na živce ta njegova potreba da štiti počinjeni zločin(bez obzira i što je to neki iz familije), a on je prikazan kao oličenje moralnog i etički ispravnog adovkata koji ima visoke standarde. Tu su mi malo tanki, al dobro očito se serija mora oko nečega razvijat fdgsfg

I samo još da spomenem Barbarosu (jel se tako zove) ona njegova kutija i onakva prosidba to se zove ljubav nsfg bez skupocijenih prstena, metarskih čokolada i raskošnih buketa jer ljubav je u sitnicama koje su oku nevidljive, vidi ih onaj ko voli dhjdg mene je ono bacilo u trans sreca
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Avg 26 2017, 13:32
Videla sam da je prevedena epizoda ali cu tek veceras da je odgledam. Pogledala sam samo zadnjih par sekundi i ono mi se hic ne dopada gshs Sad ide onaj deo kad ona njega odbija a patnja im zajednicka. Jos kad ona sazna istinu....... 4fg4sdfg

Ti si mene [You must be registered and logged in to see this link.] stigla, ali cu uskoro ja tebe morati da stizem jer sam od 1. na odmoru i necu moci da gledam bar jednu epizodu. Ali cu  sa uzivanjem da odgledam kad se vratim girl dance

O Barisu sam vec pisala u jednom prethodnom postu jer je i mene posteno iznervirao. Potreba da se zastiti porodica je jedno, ali da covek kao sto je on precutkuje i skriva zlocin, to se vec nikako ne uklapa. Realno, ne bih volela da sam u njegovoj kozi jer covek nikad ne zna kako bi se postavio kad je u pitanju neko od njegovih najmilijih, pa bih verovatno i ja imala zelju da ih zastitim, ali pitanje je kako ziveti sa sopstvenom savescu. Baris je uz to i advokat koji bi prvi morao da postuje zakon, a ovim skrivanjem mnogo toga stavlja na kocku. Nije u pitanju samo Asli i bezanje od ljubavi, vec reputacija njega kao advokata i pre svega coveka koga svi postuju. Ona odvratna Ilajda je vrlo blizu istine, pa se nesto bojim da to ne bude ucena kojom ce ga navuci da dobije ono sto zeli. Jos ako u to bude upetljana i tetka pa se prepadne za Hakana, moze opet emoivnom ucenom da utice na Barisa. Mada mi se nesto cini iz one scene kad zatekne kosturku kod Hakana u sobi pa posle otperja obe pod izgovorom da je umorna, da je i njoj nesto zasmrduckalo kad su njih dve u pitanju. Njen izraz lica mi je tako delovao, mada se sa tom sebicnom personom nikad nista ne zna. Toliko se plasi da Barisa ne capi Asli ''sponzorusa'' a ne vidi kakvo joj je zlo u liku Ilajde pred ocima.

Jooooj Kiky bravo za ovaj deo o Barbarosi  love Toliko me je emotivno dotakao da sam se skoro rasplakala. Sto ti kazes kakve bombonjere, cvece i ostale budalastine naspram one jedne kutije koja je na najbolji moguci nacin pokazala i dokazala jacinu njegove ljubavi Iv
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Avg 26 2017, 20:27
Cure, zbog praznika sledeceg cetvrtka nema nove epizode, nova epka tek 07. septembra tuzan
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Avg 27 2017, 00:17
E hbg, jos sledecu sam mogla da gledam pred put tuzan Ne znam kakve veze neki praznik ima sa epizodom?!

Odgledala sam ovu sa prevodom i meni je bas dobra. Nisam se previse udubljivala u tapije i dokumenta koje jure, ali su me u pojedinim momentima bas slatko nasmejali. Jedino me nervira sto sad i ovde uvode neku mafiju i mutne tipove, kao da druge serije vec nisu pune takvih gluposti. I da, Hakan.... 4fg4sdfg  Jeste dobar i neiskvaren, ali je glup za medalju 4fg4sdfg
Ivona
Broj poruka : 22
Datum upisa : 09.05.2017

taj Ned Avg 27 2017, 19:17
Tema serije već viđena bezbroj puta, al hemija između Asli i Bariša je među boljim serijskim parovima (serija koje sam ja vidjela).
Sviđa mi se posebno Asli, odvažna, hrabra, pametna cura... Malo za promjenu da nije njanjav i tupast ženski lik u romantičnoj ljetnjoj komediji... Samo da je ne pokvare i ne naprave vremenom od nje glupačicu....
Bariš... Shvatam tetke ga odgojile, duguje im zahvalu, voli ih, poštuje... Al ne mogu da vjerujem da ugledni advokat kao on žrtvuje zbog jedne egoistične tetke i dvojca:rođak i tetka sa "posebnim potrebama" ne samo ljubav već ugled, karijeru, cio svoj život da bi zaštitio tupsona... Najbolje bi ga zaštitio da mu je pružio adekvatnu advokatsku odbranu...
Sviđa mi se do sada komunikacija između Asli i Bariša, ravnopravni protivnici... Slatko mi je bilo u poslednjoj ep kako Bariš kipti od ljubomore a Asli ga na suptilan način izuva iz cipela...
Teo i Gul su mi isto dragi kao par... Osim toga odani i iskreni prijatelji glavnog dvojca...
Baš me dirnulo kada je Gul priznala da je plaćala Asli školarinu godinama.
Barbinu prosidbu su odradili vrhunski... Kakvi skupi pokloni, luksuzni ambijenti mogu da se porede sa jednom onakvom kutijom koja je skupljana sa velikom ljubavlju...
Sidika i Ilajda su skroz iskarikirani likovi, mada manje od Mutavka i majke mu... Njih dve me podsećaju na Kraurelu i njenog pomoćnika iz 101 dalmatinca...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Avg 27 2017, 19:50
[You must be registered and logged in to see this link.] poklooon

Drago mi je sto i ti gledas ovu seriju. Upravo je tako kako si napisala, bolje da je tupsonu pruzio adekvatnu pravnu pomoc umesto sto je postao saucesnik u zlocinu. Ali ono sto mene jos vise izuva iz cipela jeste motov zbog koga je postao saucesnik, ne Hakan kao Hakan, vec sebicna i samoziva tetka. On ustvari ovim cutanjem stiti nju, jer da se on pitao Hakan bi vec odavno bio na optuzenickoj klupi. A tetka se ponasa kao da ce Hakan na vesala a ne u zatvor na godinu dana. Prca o Hakanovom unistenom zivotu a ni za trenutak ne razmislja o zivotu jedne devojcice koja moze ceo zivot da bude vezana za invalidska kolica. Zato me ovaj Barisov postupak jos vise iritira, jer mislim da bih imala vise razumevanja da je pristao na saucesnistvo zbog Hakana a ne zbog ovih tetkinih sebicnih motiva. S tim sto imati razumevanja nikako ne znaci da takvu odluku treba opravdati.
Ivona
Broj poruka : 22
Datum upisa : 09.05.2017

taj Ned Avg 27 2017, 20:52
ModestyM ::[You must be registered and logged in to see this link.] poklooon

Drago mi je sto i ti gledas ovu seriju. Upravo je tako kako si napisala, bolje da je tupsonu pruzio adekvatnu pravnu pomoc umesto sto je postao saucesnik u zlocinu. Ali ono sto mene jos vise izuva iz cipela jeste motov zbog koga je postao saucesnik, ne Hakan kao Hakan, vec sebicna i samoziva tetka. On ustvari ovim cutanjem stiti nju, jer da se on pitao Hakan bi vec odavno bio na optuzenickoj klupi. A tetka se ponasa kao da ih ce Hakan na vesala a ne u zatvor na godinu dana. Prca o Hakanovom unistenom zivotu a ni za trenutak ne razmislja o zivotu jedne devojcice koja moze ceo zivot da bude vezana za invalidska kolica. Zato me ovaj Barisov postupak jos vise iritira, jer mislim da bih imala vise razumevanja da je pristao na saucesnistvo zbog Hakana a ne zbog ovih tetkinih sebicnih motiva. S tim sto imati razumevanja nikako ne znaci da takvu odluku treba opravdati.

MODESTY nsfg

Mene najviše nervira tetka em što hoće da mu uvali Ilajdu jer bi po njenom shvatanju imali djecu "Wunderkind", em što spašavajući Hakana ne želi da vidi da uništava Barišev život...
Čak mi je Hakanova mama (jeste da je luckasta na kub) simpatična i draga u momentima gdje se protivreči sestri i Ilajdi i "provodađiše" Asli...

Uz ovako buđenje Hakan je ostao i bez par zalutalih sivih ćelija...

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu