Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 385
Datum upisa : 15.04.2016

‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Uto Maj 30 2017, 18:54

Tema je dobila Vol. 2 dhjdg
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kiky22 ::[You must be registered and logged in to see this link.]

ooo yeeee Kerim nam je na koljenima sreca joj već sam se rastopila ljub ko će ovo preživit love

Jojjjjj, jedva čekam. I ja se topim. dhjdg love Uhhhhh Tu su i lampioni, romatika, joj, joj...Ispunjavaju mi sve želje koje sam imala za ovu seriju i ovaj par.

Poslednji izmenio Avijenda dana Uto Maj 30 2017, 18:56, izmenjeno ukupno 1 puta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

Re: ‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Uto Maj 30 2017, 18:55
Jooooj [You must be registered and logged in to see this link.] i ja sam sad to videla sreca

Izgleda ce pasti neko iznenadjenjce  nsfg
[You must be registered and logged in to see this image.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Maj 30 2017, 19:03
Jedva cekam da vidim ovu MahKer mafiju   patos

Trudim se da ne razmisljam, ali uvek se rastuzim kad shvatim da je gotovo. Narocito sada kada je zavrseno snimanje i kada je svako otisao na svoju stranu...

Burcu: "I will also miss you very much, Hulia" gshs
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Uto Maj 30 2017, 19:05
Cure moje ja sam tako uzbuđena, mislim da nisam ovako bila ni na svome vjenčanju ooo yeeee ko da sam tamo s njima, joooooj obožavam ih dhjdg
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Maj 30 2017, 19:14
ModestyM ::Jedva cekam da vidim ovu MahKer mafiju   patos

Trudim se da ne razmisljam, ali uvek se rastuzim kad shvatim da je gotovo. Narocito sada kada je zavrseno snimanje i kada je svako otisao na svoju stranu...

Burcu: "I will also miss you very much, Hulia"   gshs

Joj [You must be registered and logged in to see this link.] nemoj ovo da mi radiš. gshs
Evo ja se baš obradovala kad sam videla ovu sliku i kad znam da nas čeka lep kraj, ali opet što ti kažeš čak i dok sam ovako srećna, na pamati mi je samo to da je kraj došao i da će mi mnogo faliti. gshs  Oni su već svi otišli na svoju stranu, Burcu je stigla i da ode na odmor do Malte i kad vidim da se ovako opraštaju od likova koji su igrali, kao da se i ja opraštam, jer sam se tako saživela sa njima, da ne bih uopšte volela da sam na njihovom mestu. Shvatila sam da ne bih mogla da budem glumica, jer meni bi rastanak od ekipe, pa i od samog lika koji sam igrala (posebno kad bi bio ovakav kakav je Hulija) bi neverovatno težak.
Mnogo će mi sve ovo nedostajati, serija, likovi, pa i njihov privatan život (postala sam čak i uhoda, stalno pratim i njihov objave na instagramu), a o ovom druženju i komentarisanju i da ne priča. Narednih mesec-dva nakon kraja serije će biti kao da mi stvarno nešto drago jako nedostaje i znam da ću imati onu prazninu. Eto toliko su me opčinili. Stvarno ne znam da li da se radujem sledećem utorku ili da budem tužna. gshs

Poslednji izmenio Avijenda dana Uto Maj 30 2017, 19:16, izmenjeno ukupno 1 puta
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Maj 30 2017, 19:16
Joooooj Modesty, trljaš mi ranu, od sljedećeg utorka ću bit u totalnom bedu. Burcu i Birkanu nikako ne mogu oprostit što nisu zajedno, meni bi se bilo lakše oprostiti od ovo serije da je tako, lakše bi sve ovo probavila s završetkom. A ovako užaš, njega ne mogu uopće vidit kraj one koze, a Burcinog muža ne mogu vidit naštampanog. Znam da sam pukla, al si ne mogu pomoć. Njih dvoje su mi nešto posebno, a kad su zajedno sve staje. I zato će mi ove dvi zadnje ep mi s jedne strane uživancija jer ću ih vidit sretne, a s druge prava muka jer znam da je sve gotovo.
Mene su stvarno uvukli u svoj svijet, i potpuno su mi dočarali svoju ljubav, da je ja zajedno s njima proživljavam. ljub
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Maj 30 2017, 19:28
Kiky22 ::Cure moje ja sam tako uzbuđena, mislim da nisam ovako bila ni na svome vjenčanju ooo yeeee ko da sam tamo s njima, joooooj obožavam ih dhjdg
patos Ali te razumem, isto se tako osecam  ljub

Veceras drage moje nema bedacenja, samo uzivancija  ooo yeeee

Hajde brzo u sobicu, ozet samo sto nije gotov  jndgjn
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Maj 30 2017, 22:22
Mama pravila burek patos patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Maj 30 2017, 23:05

E bas nam ga zabiberise na kraju 4fg4sdfg

A do tog trenutka epizoda je bila predobra. Ne pamtim kad sam se toliko smejala, a uz to sva ona romantika na kraju. I onda bas u najlepsem trenutku policija na vrata glava o zid

Ali ako nista drugo i ovo je moralo da dodje na svoje. Huliji jedino ovako moze da dodje iz dupeta u glavu i da joj vise nikada ne padnu na pamet ni prerusavanja ni sulude akcije. Ako je njen problem bio odsustvo straha, e vala ga je sad osetila za ceo zivot...

Jedino ne mogu da se setim koja je to akcija bila u pitanju kad su uslikani? Hulija u belom mantilu?! Vrtim filmove, ali mi mozak zablokirao....
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Maj 30 2017, 23:58
I meni je bila bas zabavna i lepa epizoda. Ali su mi sa ovim krajem baš zacinili i kao da su mi stavili neki kamen na plecima. Bice vencanja, to stoji, ali kao za baksuz meni se svasta vrti po glavi i samo mi po nešto pada na pamet. To ti je ono ko se na mleko opeče taj i u jogurt duva, ja do poslednjeg minuta ovim Turcima ništa ne verujem.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 31 2017, 00:14
Ni ja im canim nista ne verujem. Dok ne vidim zadnji sekund epizode bicu kao na iglama, jer to sto oni mogu da urade na kraju to niko ne moze. Ali van pameti mi je da sad posle onakvog Kerimovog otvaranja na kraju, njegova ljubav padne na ispitu za nesto sto je ostalo u proslosti. Da je napravila neku novu glupost pa da strahujem s razlogom, ali ovo je bilo iz perioda kad su ona i Mahir jurili dokaze protiv Hazera, a sam Herim joj je rekao da samo njima mogu da zahvale sto su sve vratili na staro. I ako joj sad to isto zameri onda nek se nose u mp3....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 31 2017, 00:25
lool
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Sre Maj 31 2017, 00:30
Ajmeeee vristim od smeha patos patos patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 31 2017, 01:09
Jadna deca ne znaju sta ih je snaslo  patos

A Baharina reakcija na brasnjavu Huliju, ja hocu burek  patos [You must be registered and logged in to see this image.]

I ja zelim burek  lool

Kerim se nikad ovako nije zabavljao  patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 31 2017, 01:15
Jelenak ::Ajmeeee vristim od smeha patos patos patos
Joooj canim a tek ovo lool On se budi a crnka pored njega u krevetu. Madre mia koja panika   lool

Dobro jos bez gaca nije istrcao iz sobe patos patos
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Maj 31 2017, 10:27
Ma ovo s Džombasom je čista glupost, ok Mahir i Hulka su bili kod njega koristili su njegove usluge, vjerjatno kao i milion drugih ljudi, pa i Huso je s Mahirom bio kod njega kad su tražili Huliji i Kerima, mislim pa šta, mogu razumit da su Hulku i Mahir pozvali na neki inforamtivni razgovor, al ovako privođenje s lisicama je čista nebuloza, malo su se opet zaigrali misli

Ovde nema nikakve drame, sve je jasno, Kerim nema zašto dizat tenzije, kao ni bilo ko drugim jer Hulka nije učinila ništa da bi uopće završila u policiji. Ovo ću sve opet prepisat razvlačenju i nemaštovitošću, i jedino što mi sad ovo diže živce je to što će sad ovo razvuć do bola, i što ćemo se sad bavit Džombasom 4fg4sdfg

Meni je ep bila super izuzmem li Džeran i ono forisiranje nje i njenog dramljenja. Iako je cijela obitelj Cevher disfunkcionalna pa nije čudo što je i mala hsfghs

Scenen HulKera su mi bile genijalne, mene su podsjetile na film gospodin i gospođa Smith s Bredom i Angi, sami im je još falilo oružje patos

A onaj kraj i njih dvoje ljub šta reć......kamera ih voli, kemija fantastična, njih dvoje i to je to dre Ako je ono sve odglumljeno, ja mogu samo reć aminujem aminujem
A onaj ples....trubači....sami.....ono je bio oproštaj Burcu i Birkana i od likova i od serije. Garant.....pogledala sam par puta i Burcu pušta suzu, Birkan je briše a onada se baš onako lipo grle....zaista su odradili vrhunski posao nsfg ja sam to tako doživila ljub

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Sre Maj 31 2017, 11:28
Naša serija je počela u Čileu, inače su epizode sinhronizovani. Što mi smešno zvuče na španski patos

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 31 2017, 12:40
Zelim da budes sa mnom zauvek...
Zelim da te vidim svaki put kada se probudim...
Zelim da te vidim pred spavanje i posle.....
Cak...ako je to moguce, zelim da umrem u tvojim rukama...
Hoces li se udati za mene?

[You must be registered and logged in to see this link.] stvarno zvuce cudno na spanskom patos

Ne znam, ali ja sam uvek protiv sinhronizovanja filma ili serije. Nikada onaj ko pozajmljuje glas ne moze da docara glumce u originalu, i tu mi se nekako sva carolija izgubi. Narocito nama koji smo upoznali Kerima, Hulij, i sve ostale u seriji...

Ali ja cu ovo gledati i ovako, super nacin da obnovim ono malo spanskog sto znam ooo yeeee

[You must be registered and logged in to see this link.] ok
Ja cu svoje utiske iskuckati veceras, sad nemam bas puno vremena....
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Maj 31 2017, 13:08
ah Kerim...ja sam još uvek pod utiskom veridbe. ljub dhjdg Ja nemam šta ni da napišem, osim da je ovo scena koju sam željno iščekivala još od 12. epizode i da sam sinoć dok sam je gledala bila na 7. nebu, kao da mene prosi, eto tako su mi postali dragi, pa sam se njihovoj sreći radovala kao malo dete. nsfg
Ovo sa Džambasom me je malo deprimiralo, ali ne verujem da će sad nešto zeznuti. Ovo je bio odličan način da se Hulija trgne i batali akcije, jer eto baš u jednom takvom srećnom, idealnom trenutku upada policija i hapsije, gde će veći starh od toga, posle ovoga će nam Hulija biti mirna kao bubica. Tako da će ovo sigurno biti neko saslušanje, šta su oni radili kod Džambasa (sigurno nekih sat vremena epizode nene ), a nakon toga će nam uslediti svadbica. love

I meni se ne sviđa ovo sinhronizovano, ne znam u čemu je draž gledanja serije-filma sa sinhronizacijom, jer je ovo jedan od najboljih načina i da se nauči novi jezik (evo ja sam zahvaljujući ovoj seriji dosta naučila turski, pa mi za neke scene stvarno ne treba prevod), a i sve nekako izgubi smisao kad ne čuješ glas glumaca. Meni ovaj što pozajmljuje glas Kerimu ima baš nekako njanjav glas, ali to me neće sprečiti da bacim pogled i što Modesty reče, obnovim malo španski (nisam gledala ni jednu špansku seriju ima 100 godina). A Kerima i Hulije i scena iz ovih prvih epizoda nikad nije mnogo. ma nemoj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 31 2017, 13:14
nsfg

A onda zona sumraka lool

Dobro da jos i gace nije zaboravio patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 31 2017, 13:21
Sto se nas tice ta majica ti uopste ne treba   naocare

Izvin'te gospoja, al st vi trazite u mom krevetu  patos

Dal da bezim il da cekam patos

Supriseeeee patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 31 2017, 13:50
Hulija je na kraju dobila ono sto prakticno ceka jos od prve epizode kad je prvi put ugledala Kereima. Sve je to kasnije bilo lepo, svesna je ona toga da nju Kerim sada bezgranicno voli, ali te reci su bile ona kockica koja ipak nedostaje. Uvek je kod nje postojao onaj crvic da je ona ta koja je sve pogurala, da je na neki nacin i ovaj njihov sadasnji odnos dosao nekako na ''silu'', da nikada nije prozivela ono sto prozive drugi parovi koji se vole i koji su isli nekim normalnijim putem. Sada je konacno dobila Kerima onakvog kakvog je oduvek zelela, koji joj sada izgovara sve one reci koje je toliko zelela da cuje, a koje su uvek ostajale da vise negde u vazduhu. Vremenom je njihova ljubav postala nesto sto se samo po sebi podrazumeva, a sada je konacno dobila i svoj pravi oblik. Krug se konacno zatvorio.
Zato se [You must be registered and logged in to see this link.] slazem s tobom da je ono na kraju doslo u pravom trenutku, da se Hulija napokon suoci sa svojim najvecim strahom, a to je gubitak svega sto voli. Bilo je potrebno da bas u tom trenutku svoje najvece srece vidi koliko je malo potrebno da se ta sreca izgubi. Strah koji sigurno nikada nece zaboraviti. Do sada je za nju sve bilo nekako imaginarno, ma yok canim, sve je dobro proslo, meni nista ne moze da se desi. Slusala je sta joj Kerim govori, bila je svesna njegove ljutnje i upozorenja, ali nista od toga nije shvatala dovoljno ozbiljno. Sve se zavrsavalo na tome, ah sta cu ja ako ga izgubim, ali je i dalje terala po svom. Uvek bi se docekala na noge kao macka koja ima devet zivota, ali je ovaj put istinski udarila u zid. Trenutak njene najvece srece zapretio je da bude i trenutak u kome bi sve, ali bukvalno sve mogla da izgubi. E upravo to joj je trebalo, da konacno oseti onaj pravi strah i jednom za svagda kaze dosta. Kerim se vremenom promenio, postao je potpuno drugi covek zbog nje i ljubavi, e pa sad je vreme da i ona ucini onaj najveci korak, da ga oslobodi one nocne more da ce ceo zivot ziveti u strahu da joj se nesto ne desi i da je ne izgubi.
Jeste da ce nas sad malo mlatiti oko toga u toj poslednjoj epizodi, ali ja nista sem srecnog kraja i one svadbe na kraju ne prihvatam. Dobila je apsolutno sve sto je pozelela, jos samo ostaje onaj mali delic slagalice, da joj mladozenja ne pobegne sa vencanja patos
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Maj 31 2017, 14:24
Prelepi  dhjdg

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

I evo [You must be registered and logged in to see this link.] samo za tebe, najemotivniji trenutak, briše joj suzu i plešu.  jkt02  love

I u pozadini Mahir, koji je kao i njih dvoje najlepši deo ove serije. Prijatelj i brat, Hulijina najveća podrška i porodica.  nsfg  

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Maj 31 2017, 16:51
Hulija mlada love lol!
ModestyM
Sweet Moderator