Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 385
Datum upisa : 15.04.2016

‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Uto Maj 30 2017, 18:54
First topic message reminder :

Tema je dobila Vol. 2 dhjdg
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kiky22 ::[You must be registered and logged in to see this link.]

ooo yeeee Kerim nam je na koljenima sreca joj već sam se rastopila ljub ko će ovo preživit love

Jojjjjj, jedva čekam. I ja se topim. dhjdg love Uhhhhh Tu su i lampioni, romatika, joj, joj...Ispunjavaju mi sve želje koje sam imala za ovu seriju i ovaj par.

Poslednji izmenio Avijenda dana Uto Maj 30 2017, 18:56, izmenjeno ukupno 1 puta

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

Re: ‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Pet Jun 09 2017, 05:16
M: Vidi, ako zelis da odustanes od te ideje, reci.
H: Nikada necu odustati. Izrezacemo tortu, pustiti da drugi odu, pa onda.
M: Ok. Pogledaj me u oci i znacu da je to signal. Dobro?
H: (sama sa sobom) Nikada necu odustati.
......................................................................

Mah: Mladozenja. Zenis se znaci.
Ker: Da, Zenim se.
Mah: Pa? Svadba dobro napreduje?
Ker: Da. Sve je lepo. Sta je bilo? Previse si popio?
Mah: Ne. Dobro se zabavljam. Srecno.
Ker: Hvala.
(Dolazi Hulija)
Ker: Gde si ti bila?
Hul: Nigde. Isla sam do toaleta. Hajde. Mamice, tatice, dodjite ovamo. Hajde Zeynep. Husein abi. Dodjite ovamo.
Hus: Ne. Ovo je vas dan.
Hul: Ja zelim da svi budemo zajedno. Tetka. Ajsel abla.
(A za sve to vreme Mahir gleda Keriam sa cudnim izrazom na licu, i vidi se da je Kerimu em cudno em nelagodno zbog toga)
Hul: Hajde, dragi. Zajedno cemo rezati. Drzi.
( Kerim i dalje nekako zbunjen, jer podsvesno oseca da se i sa Hulijom nesto cudno desava)
.................................................. ...

Gosti se razilaze, Hulija sedi na stolici i nesto petlja oko cipele, Mahir stoji sa strane, gleda u nju, pije i ceka znak. U tom trenutku im se pogledi sretnu. Ona prica sama sa sobom kako je noge jako bole, ali vec u sledecem trenutku kad podigne pogled Mahir vise nije tamo. Kerim kaze Husi kako ide malo da predahne i prilazi Huliji..
K: Da li sam ti vec rekao koliko si danas lepa?
H: C.... (yok)
K: Gde ces ti?
H: Ti odmori malo. Ja odmah dolazim.
.................................................. ...........................

Hulija ulazi u kucu, a u sledecoj sceni drzi pismo u ruci, tresne njime o sto i skida veo s glave.

Hul: Izvinite.
Kon: Izvolite, gospodjo.
Hul: Hocu da predas ovo pismo gospodinu Kerimu.

Ona odlazi i zove Mahira: Gde si? Dobro, dolzim.
Zastaje, okrece se, i kao da se u tom trenutku dvoumi, a onda sigurnim korakom nastavlja dalje...

A za to vreme...

Konobar prilazi Kerimu i donosi pismo..
Ker: Opet su poslali cvece.
Otvara pismo i izraz lica mu se lagano menja, od osmeha, prego zbunjenosti, do neverice i uzasa...Ustaje, a stolica na kojoj je sedeo pada uz tresak...
Hus: Kerim. Kerim, sta se desilo brate?
Ker: Kakva je ovo glupost?
Hus: Kerime sta se desava?
Baj: Sta je bilo?
Hus: Ni ja ne razumem, tata.
Ker: Nemoguce. Sta je ovo? ( pocinje da gubi tlo pod nogama i hvata se za sto)
Hus: Sta je bilo? Tata, stolicu! Kerime. Sta se desilo?
Ker: Dobro. Dobro.
Hus: Sedi.
Baj: Sedi. Sta se desilo?
Ker: Tata....
I tu pocinje da se vrti film iz one noci, od pocetka do kraja... pa cak i ista ona recenica koju je cuo samo koji minut ranije... Ti udji unitra, ja cu brzo doci. I kao slag na tortu.... Idemo na aerodrom...

Baj: Stanite momci, stanite. ( Trazi da prestanu sa svirkom)
Za to vreme Husa je vec procitao pismo.
Suh: Bajrame, sta se desava? Kerime, jesi li dobro sine? Brzo pozovite Huliju! Gde je Hulija?
Hus: Hulija je otisla, mama.
Zey: Gde??
Baj: Sta znaci otisla? Gde je otisla?
Hus: Uradila je ono sto je i Kerim uradio pre dve godine. Ostavila je pismo.
( Pismo naravno nije ono Kerimovo, vec novo, kratko koje je ona napisala)
Ker: Ovo je tako glupo. Kako posle svega? Kako to moze biti? Kakva je to (mentalno)bolesna zena koja je cekala dve godine da bi se osvetila? Deca... Gde su deca?! Hulija... Ajse! Ajse, gde su deca?
Ays: Sa mnom, Kerim abi,
Ker: Sva su tu?
Ays: Da, sva su sa mnom.
Ard: Ne, ovako nesto je nemoguce. Hulija abla se sigurno sali. Gde bi ona otisla i ostavila coveka koga toliko voli? To je nemoguce...
Ker: Zato sto sam ja postupio sa njom isto tako!!! Nisam ni okom trepnuo!!
......................................................

HULIJA/MAHIR (i Hulija koja jeca)

M: Jesi li ok?
H: Ok.
M: Da li je unutra praznina nestala?
H: (klima glavom)
M: Ispunila se?
H: Ispunila.
M: Sada se smiri.
H: Miirna sam.
M: Ok.
Izlaze iz kola...
H: To ti je novi auto?
M: Da.
H: Kad si ga kupio? Zasto ja ne znam nista o tome?
M: Nov je. Ovo daj Kaji. Neka ovaj auto bude njegov. Trebace mu da njime dolazi u kafe. Ok. Ok, idi ti. Da, mi smo se nasalili, ali ti moras da se vrais. Inace ce se sve pogorsati.
H: Onda, doslo je vreme za rastanak (oprostaj). Ako te put ikada ponovo dovede u Istambul, mi......
M: Ne znam. Ali ne zelim da brinem za tebe. Bice ti dobro sa Kerimom, zar ne?
H: Mi cemo jedno drugo bolje razumeti. I on je takodje shvatio kakav je osecaj kada me izgubi. Mislim da je shvatio. Ja sam ludo zaljubljena u Kerima. On je takodje zaljubljen u mene. Znam to. Zato ce sve biti dobro. Ne brini.
M: Ok.
Pozdrav.... zagrljaj....suze....
M: Bij, bij Sef.
H: Bij, bij.

Ono sto sledi nam je poznato, i nadam se da cemo uz prevod epizode dobiti i prevod pesme koja prati Hulijin ostanak i pre svega Mahirov odlazak.... Trenutak kada pojacava muziku i reci pesme govore sve.... gshs

Moze li se voleti bol

Srce se navikne na patnju
Dusa ne moze podneti novu ljubav
Bespomocno se vrti u krug
Pita me ko je u pravu?
To moje znatizeljno srce
Ne slusa sta mu govorim
Pitam se, hoce li se ljubav smiriti?
Moze li se voleti bol?
Zar je zivot bio samo igra?
Nemam vise snage gresiti u njoj....
Pitam se, hoce li se ljubav smiriti?
Moze li se voleti bol?

Ovo me dotuko............... gshs
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 09 2017, 05:19
HULIJA/BAJRAM

B: Jako sam se zabrinuo. Da se nisi ovako vratila zatekla bi me kako lezim na zemlji. Prekriven carsafom i sa nozem zabodenim u srce. Sta bi ti uradila onda?
H: Boze sacuvaj. Ti se i u takvim situacijama drzis kao stena, znam to. Ti neces tako lako i jednostavno napustiti brod zivota. Ti si moj otac. TI si moj OTAC.
B: Hulija. Djavolja nevesta, Hulija. Trebalo je da pobegnemo jos onda kada si razbila prozor nase kuce u selu. Ali nismo mogli. Milsili smo ''sta moze da nam uradi jedna mala vestica?''
H: Izvinjava se.
B: Sve je u redu. Vezacu te lancima. On sedi u basti. Idi. Ako ne pozuris za deset minuta ce posedeti.
H: Sta? Stvarno?
B: Trci.
A onda mucenik ne zna na koju stranu da krene i pozove taxi... Eci peci pec.... lool

HULIJA I KERIM

H: Plakao si?
K: Razumem na sta si mislila. Popunila si prazninu u srcu. Hvala!! Veliko hvala!! Prosvetlila si me! Pogledaj, zahvaljujuci tebi ja sijam od znanja!
H: Nema na cemu.
K: Zasto si to uradila?! Sta si htela od mene?! Ja sam bio cetvorooki malo streber! Zasto si se nakacila na mene?!
H: Kada bi svi muskarci razmisljali zasto se to desava, ni jedan ne bi pronasao zenu koju bi ozenio. Na svetu ne bi bilo vise ljudi, Kerime, ljudi.
K: Hajdemo na spavanje, deca ce se ujutru rano probuditi.
H: Neka nam oproste. Ja cu sa ovim umorom spavati 24h. Stvarno, Kerime.
K: Hulija. Jako sam se uplasio da si otisla. I sta znaci ono ''Ostavljam ti troje dece?'' Kako ti mozes ostaviti decu? Kakva je to glupost?
H: Pametni moj muzicu, morao si da shvatis, ostavila sam ti trag. Ali ispostavilo se da ljubav zaista oslepi coveka.
K: Mozes li da mi napravis tost pre spavanja? Jako sam gladan?
H: Sta sam ja tebi pricala ovde? O cemu sam pricala?
K: Uf, dobro. Sam cu sebi napraviti tost.
H: Ne ljuti se dragi muzicu, ja cu ti napraviti.
K: Bravo.
H: Ti si stvarno plakao?
K: Yok ja, prasina mi upala u oci.
H: Prasina ti upala? ( hahahaha......)

Hulija & Kerim................. Hulija i Kerim do kraja  [You must be registered and logged in to see this image.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 09 2017, 05:31
Dugo su mi misli bile zbrkane i nisam htela previse da komentsrisem dok se malo ne srede i ne slegnu utisci. Drmao me je onaj osecaj koji sam imala u toku live gledanja gde u sustini nisam mogla ni sekundu da se opustim, jer sve je prolazilo pored mene u iscekivanju one scene iz fragija.. Ali sada sam definitivno prelomila... Ovo je zaista bio fenomenalan kraj jedne fenomenalne serije, originalan i bas onakav kakav zasluzuje jedno ovakvo malo remek delo aminujem

Jos u 56. epizodi smo imale naznaku koju smo mi i Kerim trebale da procitamo izmedju redova, dve godine su prosle a Hulija jos uvek nije zaboravila. Krimu je to neshvatljivo jer po njemu je ljubav ta koja je trebala da anulira onu noc, da je sve do sada ucinjeno sa njegove strane obrisalo onakav njegov postupak koji nikako nije za ponos i diku. Zato je njegova prva reakcija, ali mi se volimo... Posle Mahirovog objasnjenja da zene ne zaboravljaju, Kerimu ostaje jedini logican odgovor, ok, da mogu vratio bih vreme, ali ja nemam vremensku masinu. Sta je bio epilog ovog njihovog razgovora videle smo, ali ostaje ono najvaznije pitanje... Da li je Kerim ikada shvatio pravu tezinu onoga sto joj je ucinio? Da li je ikada istinski provrteo u glavi film iz te noci?

Ono sto Huliju vodi posle te noci jeste osveta (to da se ne lazemo), ali osveta koja je pomesana i sa drugacijim emocijama koje su vremenom postale toliko jake da je strah od gubitka Kerima postao uz ljubav njeno najjace osecanje. Strah koji je ni do dan danas nije do kraja napustio, bez obzira sto je na kraju dobila sve ono o cemu je mastala jos od detinjstva. Taj strah nije podgrevan toliko dugo samo zbog one noci u kojoj je Kerim pokazao da je ne zeli, vec i zbog nacina na koji je kasnije korak po korak dolazila do njegove naklonosti. Naklonost je vremenom prerasla u ovo sto se sa punim pravom moze nazvati ljubav sa velikim LJ, ali konstantni osecaj da je ona ta koja od pocetka vuce konce ucinio je da oseca nesigurnost cak i kada od Kerima dobija sve ono sto potajno zeli. Stavicu po strani nacin na koji je zadrzala Kerima uz sebe, Filiz, Memo, Aylin...jer smo to vec pretresle uzduz i popreko, i krenucu od onog dela kada ona njemu (vec svesna leda koji se otapa), pocinje da stavlja do znanja ono sto istinski zeli i ono sto joj u tom odnosu smeta. Bilo je u njenim postupcima mnogo emotivne ucene tu nema spora, ali svaki taj potez je ujedno bio i odraz nekog njenog unutrasnjeg nezadovoljstva. Ali...U svakom Kerimovom koraku koji je isao za stepenik vise uvek bi pronasla neki skriveni razlog koji je izbijao u prvi plan, nesposobna da shvati na pravi nacin da je taj razlog upravo ona. Znamo koliko dugo je u njenoj glavi taj razlog bio Memo, pa onda onaj ''cudni'' brak koji je Kerimu savrseno odgovarao...Njen odlazak je bio trenutak u kom je on prelomio, ali kasnije smo videle koliko je Hulija svesna da je u pozadini svega bila neka emotivna ucena i zato nikada nije mogla u potpunosti da se opusti i otvorenog srca prima sve ono sto od Kerima dobija. Cak ni njegova ljubav koje je vremenom postala i te kako svesna nije mogla da popuni tu prazninu. Zato uvek trazi neke skrivene razloge za njegove postupke, pa je tako cvece prvi put dobila zbog Hazera, a njegove otvorene emocije i kucicu u cvecu samo zato jer je resila da ga napusti. A istina je ipak negde drugde, jer hbg, nisu svi muskarci isti, nekima je to u krvi, a neki poput Kerima to imaju u sebi, ali sto bi se reklo ipak pale na gurku... ma nemoj

Ali definitivno dugorocni plan osvete za ovo vidjeno u finalu nije postojao, jer Hulija nije imala ni u malom mozgu da ce ponovo doziveti jos jedno vencanje. Ceo njen zivot je bio velika borba koju je sebi olaksavala tako sto ju je pretvarala u igru, pa je tako i ovo na kraju bila njena poslednja igra do konacnog izlecenja. Ono sto nije uspeo ni terapeut, uradila je ona sama. Zavrtela je opasan rulet, ali je u dubini duse vera u Kerimovu bezuslovnu ljubav bila njen najveci adut da u toj poslednjoj igri ne moze da izgubi. Ni ona, ni Kerim, ni njihova ljubav...

A Kerim, ah Kerim... Preziveo je najgoru noc u svom zivotu, ali je ipak mnogo toga shvatio, i sto je najbitnije, bila je to ona poslednja kockica koja je nedostajala da konacno pronikne u najsitniju poru zene koju voli. Proziveo je njenu nocnu moru i konacno mogao da shvati kolika je vrednost i jacina njene ljubavi. Moze li se voleti neko ko ti je priustio toliku bol? Hulija je pokazala da moze, a te noci pokazao je i Kerim......
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jun 10 2017, 18:44
Onaj osecaj kad muz seta ispred tebe golog torza, a ti to vidis prvi put  tydfg   lool
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo se ne zaboravlja  ljub [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Fenomenalna Burcu  ok
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Jun 10 2017, 21:55
Ove scene stvarno obozavam. nsfg Odgledala sam ih 1000 puta i sigurno cu jos toliko. A za Burcu mogu samo da kazem da me je svojom glumom oborila na dupe, vrsna glumica a tako mlada. U ovoj seriji je pokazala sav svoj talenat, jer je lik Hulije po meni jedan od najkompleksnijih likova koje sam gledala, odlicno odradjeni monolozi, njen pogled dok onako kuje planove, pa kad razmislja o Kerima, a onda i ono podrhtavanje grla dok strepi i place. aminujem aminujem Vise puta sam to rekla, tj. napisala, ja sam joj u svaku emociju poverovala i sve je to tako vesto prenela na mene, pa sa i ja strepela sa njom, plakala, radovala se i kezila kao i ona kad bi videla Kerima. jaooooo drt Ma u ovoj seriji su stvarno svi bili izvrsni. aminujem  Mnogo ce mi nedostajati, a tugu cu leciti u onim prelepim klipovima i scenama sa njima. dhjdg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jun 11 2017, 17:25
Avijenda ::Ove scene stvarno obozavam. nsfg Odgledala sam ih 1000 puta i sigurno cu jos toliko. A za Burcu mogu samo da kazem da me je svojom glumom oborila na dupe, vrsna glumica a tako mlada. U ovoj seriji je pokazala sav svoj talenat, jer je lik Hulije po meni jedan od najkompleksnijih likova koje sam gledala, odlicno odradjeni monolozi, njen pogled dok onako kuje planove, pa kad razmislja o Kerima, a onda i ono podrhtavanje grla dok strepi i place. aminujem aminujem Vise puta sam to rekla, tj. napisala, ja sam joj u svaku emociju poverovala i sve je to tako vesto prenela na mene, pa sa i ja strepela sa njom, plakala, radovala se i kezila kao i ona kad bi videla Kerima. jaooooo drt Ma u ovoj seriji su stvarno svi bili izvrsni. aminujem  Mnogo ce mi nedostajati, a tugu cu leciti u onim prelepim klipovima i scenama sa njima. dhjdg
ok

Toliko je nekih serija u ponudi a ja ni u jednu ne mogu da se udubim, jednostavno mi to nije to. Pratim ih onako kako to i zasluzuju, kad ih prevedu i kad se setim da bih mozda mogla da pogledam... i to obavezno ako mi je bas dosadno pa nemam nista pamenije u planu. Jednu pogledam kod Ruskinja jer prevod sporo ide, kod druge sam propustila 4 prevedene epizode, ali mi je posle procitanih komentara na forumima dovoljno bilo da pogledam samo poslednju i nista nisam propustila... A trecu pratim samo zbog dobre zahebancije u live gledanju, jer bi u suprotnom bila na granici negledljivosti... Vidim i najave za neke nove letnje serijice, ali to me tek ne privlaci... Limunadice za ubijanje dosade koje su sve copy paste jedna druge. Visnjice, tresnjice, jagodice... i svakakve moguce i nemoguce ljubavi... Glumci se smenjuju a shit u serijama ostaje isti... Zato cu verovatno na neko vreme odmoriti od tr serija, u onom smislu da se uzivim i sazivim, jer ovakva serija se verovatno nikada nece ponoviti.. Kriterijumi su podignuti i moci ce da me zainteresuje samo neka koja bar mrvicu moze da parira ovoj nasoj Pesmi zivota... aminujem

Sad cekam prevod jer nisam odgledala nista sem onih scena koje sam prevela, a onda krecem polako sa obnavljanjem gradiva... mjfk
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jun 11 2017, 23:52

HulKer... to se ne zaboravlja [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Pon Jun 12 2017, 08:40
Cure moje drage kiss topim se na ove klipove i slike dre i ja kao i vi ne mogu trenutno da se na ništa  zakačim, prazna sam. Počela sam gledat ovu Fazilet, al bez ikakvog žara i ushićenja (jednostavno nisu u meni probudili ono nešto).

Nema više Hulije i Kerima, Bayre i Mahira pa i svih ostalih......ono što su mi priuštili Burcu i Brikan mislim da neće više nijedan par:rtzedhg:  

Ta lakoća njihovih osmijeha i pogleda je zapanjujuća......ili sam ja cvrcnula ili njih dvoje glume da glava boli. Jedva čekam da ih gledam u nekim novim projektima, em što su me kupili za sva vrmena em što me baš sad živo zanima jel ovo zaista bila samo gluma (jer onda su top) ili je tu bilo puno toga više.....jer ova kemija je naprosto opipljiva ljub

Ili moj vid nije dobar......ili su ovo dvoje genijalci nsfg

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jun 12 2017, 21:04
Ni mene [You must be registered and logged in to see this link.] nista ne drzi. Sad kad gledam neke druge serije ili se prisetim nekih koje sam vec odgledala, a onda pogledam HulKer klipove, imam osecaj kao da uopste nisam gledala jednu tursku seriju. Jedan potpuno normalan par koji se voli i koji iskazuje emocije onako kako je to normalno i potpuno prirodno. A ne da mi se tamo natezu 20 epiozda hoce poljubac, nece poljubac, pa kad se napokon poljube onda do kraja samo celoljubi i nosoljubi... budi Bog s nama od takvih emocija... A ovde sam imala osecaj kao da gledam jedan par iz komsiluka koji se neizmerno voli i izmedju koga prsti hemija cak i kada se svadja.... Jednom recju NEPONOVLJIVI!!!

[You must be registered and logged in to see this link.] preslatko nsfg

I naravno.....
[You must be registered and logged in to see this link.]  dhjdg

[You must be registered and logged in to see this link.]  dhjdg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Pon Jun 12 2017, 21:49
[You must be registered and logged in to see this link.] Duša naša čupava ljub

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pon Jun 12 2017, 22:30
E pa srećan nam Vol. 2 sreca dhjdg
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jun 12 2017, 22:31
Cure moje drage, mi smo sa ovom serijom ozbiljno podigle sve kriterijume, tako da će stvarno biti jako teško da uskoro naiđemo na neku koja će nas ovako oduševiti, a po ovim nekim najavama vidim da nas stvarno i ne očekuj ko zna kakve serije, a od ovih koje se trenutno daju ili su se davale jedino mi eto Poyraz Karayel privlači pažnju, pa možda to počnem da gleam (ako neka od vas iam sugestiju slobodno neka je da ili ako je već gledala ovu seriju, da l i uopšte i da počnem da je gledam (znam kakav je kraj)). gshs Ja još nisam svesna da sutra neće biti nove epizode, sve kao da je samo letnja pauza i da ću kao i prošlog leta jedva čekati da se vrate. Ali neću ni da žalim mnogo, jer sam stvarno bila počašćena jednom vrhunskom serijom, naučila sam dosta novoga gledajući ovu seriju (posebno mislim na turski jezik), a da ne pričam o ovakvom načinu gledanja serije (live) i ovom druženju, analiziranju i komentarisanju serije sa vama. poklooon Pa ću ja lepo za početak uživati u ovimscenama, a najverovatnije u toku leta odgledati i sve epizode.
Jer kao što reče [You must be registered and logged in to see this link.] ovo je sve samo ne jedna obična turska serija i jedan tipičan turski par iz serija, kojima je stvarno vrhunac emocija, romantike poljubac u čelo, a mi smo svi sisali vesla pa ne znamo šta se i kako se radi u krevetu i kako su nastala sva ona deca u seriji. Tako da ako ništa drugo, mislim da smo mi ozbiljno bili počašćeni nekim slobodnijim scenama, tipa ona u 16. epizodi ili pak ona scena u 43. epizodi.

Pored odlično osmišljenog scenarija i ovih za tursku slobodnijih scena, Hulija i Kerim (Burcu i Birkan) su sve tako verno prikazli, da sam i ja imala osećaj kao da gledam sasvim normalan, zaljubljeni par, pa [You must be registered and logged in to see this link.] nemoj da misliš da si prolupala ili da ne vidiš dobro, jer sam i ja osetila da između njih dvoje stvarno ima neke hemije, ili smo možda obe prolupale. fgas ma nemoj

[You must be registered and logged in to see this link.] bravo sampanjac Pa neka bude i treći. bydf
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jun 12 2017, 22:36
Jelenak ::E pa srećan nam Vol. 2 sreca dhjdg

Sa srecom sreca  love

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jun 12 2017, 23:00

Vala turcima otprilike treba jedno 2-3 godine da snime dobru seriju. Dotle gledaš limunadice za koje se ne vezuješ, jer su prazne.
Prvo me je Milost kupila koja se snimala 2013 a 2014 završila, pa sad ova. ljub Ista produkcija, isti scenarista. aminujem
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jun 12 2017, 23:05
Takoje [You must be registered and logged in to see this link.], toliko su nam sada podignuti kriterijumi sto se tice turskih serija da ce sad stvarno biti tesko da se neka druga tome makar priblizi. Zao mi je sto serija nije naisla na vece razumevanje i prihvatanje u Turskoj, ali zato ne sumnjam da ce postici uspeh gde god da je prodata. Ja samo mogu da kazem da oni koji nisu odgledali ovu seriju ne znaju sta su propustili.
Ok, ukusi su razliciti, svako ima drugaciji dozivljaj, ali ja sam odgledala zaista mnogo Tr serija u poslednjih 7 godina, i sad vec mogu da napravim razliku izmedju onoga sto je dobro i onoga sto je teski shit... Vec pocinjem da prepoznajem serije jednu u drugoj, gde je sve prakticno copy paste sa minimalno izmenjenim scenariom. I nek me manu vise tih ljubavnih prica sa recitovanjem poezije i nekim dubokoumnim izjavama koje kao treba citati izmedju redova... pa ybt koji par u reali uopste tako komunicira?! To jos moze da prodje samo kod zatucanih Turkinja iz nekih ruralnih krajeva... Isto tako me ne zanima da glavni par mora da bude lep kao sao modne piste, jer izem ti ja tu lepotu kad je prazna da sve zveci. Nisu presudni ni ti poljupci jer nismo tinejdzerke da se na to lozimo, ali ono toplo hladno, ocu ljubim, necu ljubim, vec pocinje da vredja inteligenciju. Ovde u ovoj nasoj seriji sve je bilo na mestu i bas onako kako treba, da su mi one insinuacije koje aludiraju na intimu svake vrste, bile eroticnije od bilo kakvog poljupca u nekoj drugoj seriji... Kerim je normalan muskarac koji potpuno normalno reaguje na enu koja lezi pored njega u krevetu, a zamislite da joj je pred spavanje recitovao poeziju patos

Ovo se be zove strast sreca
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jun 12 2017, 23:09
Kerim i poezija, ko ja i poezija ha ha ha
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jun 12 2017, 23:10
Jelenak ::
Vala turcima otprilike treba jedno 2-3 godine da snime dobru seriju. Dotle gledaš limunadice za koje se ne vezuješ, jer su prazne.
Prvo me je Milost kupila koja se snimala 2013 a 2014 završila, pa sad ova. ljub Ista produkcija, isti scenarista. aminujem

Bas tako  ok

Njih dvoje se sretnu, onda se muvaju do besvesti, pa se u nekoj 15. smuvaju i eventualno poljube, a vec na kraju 16. su ponovo popi***ni, jer......... ili je tih 15 epizoda lagao on nju ili ona njega... Tu laz obavezno izdeklamuje neka treca osoba, i onda ajmo tako u krug 50 i kusur epizoda....  kafa
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jun 12 2017, 23:11
Jelenak ::Kerim i poezija, ko ja i poezija ha ha ha

Ahaaa..... patos  Kod njega odmah nastupi vrucina i skidanje.... ili trazi da mu Hulka zanjise kukovima patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jun 12 2017, 23:15
ModestyM ::

Ahaaa..... patos  Kod njega odmah nastupi vrucina i skidanje.... ili trazi da mu Hulka zanjise kukovima patos

Živ čovek od akcije patos Nema tu recitovanja i ostalim gluposti, akcija odmah patos

On i Damjan ljub ljub Samo poželeti ih dre
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jun 12 2017, 23:18
Slazem se Jeco, only Kerim i Damjan... samo sto ja Damjana bas i ne bih pozelela za muza patos
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jun 12 2017, 23:24

Mene je Milost stvarno oduševila, pa sam nakon serije pročitala i knjigu (znam da treba obrnuto ali knjigu sam tek mnogo kasnije našla). Za razliku od Milosti ovu seriju sam pratila live pa mi je možda zbog toga malo više prirasla srcu, ali jedno je sigurno, a to je da su i jedna i druga serija, bar što se mene tiče, vrhunske, a eto i scenario i produkcija su isti, pa očito ljudi znaju šta rade. I kao što smo primetili tokom gledanja Pesme bilo je dosta sličnosti sa Milošću, isti kafić, isti restoran u kome su se srele Hulija i Feliz, prijateljstvo između Hulije i Mahuira podseća na ono između Narin i Deniz, ni Narinnije bila tipična junakinja, pa tu si ona sećanja sa decom, koja su i jednu i drugi seriju tako obogatila i produbila priču, a o maestralnoj glumi dece ne treba ni pričati. Eto sad si me podsetila i na Milost pa mi se i to ponovo gleda. hmjjf

[You must be registered and logged in to see this link.] ma zamisli da su nam još i pored ovih scena prikazivali još neke detalje grtedjkdydfg , ovo je sve bilo tako savršeno urađeno, u pravoj meri, da je posle toga bilo dovoljno da čovek ima samo malo mašte, jer je svaki njigov pogled, osmeh, susret, čak i svađa, prštao od iskri i emocija. Stvarno neverovatan par. aminujem
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jun 12 2017, 23:24
ModestyM ::Slazem se Jeco, only Kerim i Damjan... samo sto ja Damjana bas i ne bih pozelela za muza patos

Ma to samo za jednokratnu upotrebu, tj konKrevetnu patos patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jun 12 2017, 23:37

Ma to samo za jednokratnu upotrebu, tj konKrevetnu patos patos

Konkrevetnu da, al ne bas za jednokratnu gargaretg lool

Pa to ti kazem [You must be registered and logged in to see this link.], ono sto se izmasta je nekada mnogo efektnije nego kad je konkretno prikazano... Samo sto od onih hocu, necu... nemas sta ni da izmastas lool
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Uto Jun 13 2017, 08:47
Jooooj curke kako ja vas volim nsfg sve što ste napisale ko da sam i ja ljub ova serija je jednostavno imala sve od produkcije, scenarija, izbora glumaca, pa do fantastičnih Burcu i Birkana. To što su njjih dvoje pružili nama, teško da će neko nadmašit. Navele ste gore kako naša loknica voli akcije u krevetu, a bome ni našoj Hulki nisu strane. Koliko god me on oduševljava svojom jednostavnošću pri stiskanju Hulke, meni je i ona bila živa vatra, niti malo ona nije zaostajala kad su te akcije bile u tijeku. I baš zato sam i obožavala taj ženski lik, jer napokon vidimo i žensko od krvi i mesa, a ne neku uštogljenu ženskicu koja samo čeka, a zacrveni se i na pomisao na poljubac a kamoli na nešto drugo. Uglavnom su u serijama tutlave i neke sramežljivice, a na sam pomisao neke akcije doživljavaju osjećaj stida ko da dijeca dolaze po svetom duhu.
i zato su njih dvoje bili potpuno na nekoj drugoj dimenziji, imali su potpuno neki drugačiji odnos, u kojem se nisu stidili jedno drugom pokazat i onu drugu fizičku privlačnost, oni je se nisu ustručavali nego su u njoj uživali ko svaki normalan par (a ja skupa s njima), i bome su nama/meni uspjeli dočarat aposolutno sve. I lijepo ste rekle točno se moglo zamislit doslovno sve, što je i čar ove serije, mogao si se uživit u svaki detalji i u svaku scenu.
Meni je bilo fascinatno baš način na koji je scenarist zamislio njih dvoje, vjenčalo ih, stavilo u isti krevet, imaju dijete al ne zajedničko, s time da su karakterno ko nebo i zemlja.......al dok zaspu budu jedno na drugom....ta podsvijest je čudo, pravo čudo....ko i njih dvoje dhjdg

Jedostavno su neponovljivi ljub ja se samo nadam da ću ih bar još jedan put vidit zajedno u nekom projektu, eto bar za moju dušu dhjdg

[You must be registered and logged in to see this link.] bravo pa sretan nam zagrljaj
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 13 2017, 13:59
Još uvek nema prevedene epizode, a baš sam se nadala da će izaći danas,da umesto live imamo danas makar prevedenu epizodu.
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu