Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 384
Datum upisa : 15.04.2016

‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Uto Maj 30 2017, 18:54
First topic message reminder :

Tema je dobila Vol. 2 dhjdg
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kiky22 ::[You must be registered and logged in to see this link.]

ooo yeeee Kerim nam je na koljenima sreca joj već sam se rastopila ljub ko će ovo preživit love

Jojjjjj, jedva čekam. I ja se topim. dhjdg love Uhhhhh Tu su i lampioni, romatika, joj, joj...Ispunjavaju mi sve želje koje sam imala za ovu seriju i ovaj par.

Poslednji izmenio Avijenda dana Uto Maj 30 2017, 18:56, izmenjeno ukupno 1 puta

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

Re: ‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Uto Jun 13 2017, 19:37
[You must be registered and logged in to see this link.] ok

Naravno da je i Hulija dostojno parirala Kerimu, to se podrazumeva ma nemoj  Potpuno drugacija junakinja u svemu pa tako i kad pricamo o pokazivanju emocija. Videlo se jos u Berlinu da je ziva vatra, jer joj je jos onda trebalo hladjenje  [You must be registered and logged in to see this image.]u Kerimovoj blizini  patos

Vece je bilo vatreno  patos
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nju sve nesto sramota.... a masta vec radi svasta  patos [You must be registered and logged in to see this image.]

Bogme je znala nasa Hulka i da bude musko kad treba  patos [You must be registered and logged in to see this image.]

A ovo se ne zaboravlja  grtedjkdydfg

Na zalost [You must be registered and logged in to see this link.] nista jos uvek od prevoda........... gshs
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 13 2017, 20:09
[You must be registered and logged in to see this link.] valjda nas neće uskratiti za prevod ove zadnje epizode. Ja danas sve očekujem da će biti, ali ništa. Sva sreća pa si nam ti tu kiss  i da si nam prevela one ključne scena, inače bih do sad šiznula čekajući da vidim šta su rekli jedno drugom Hulija i Mahir, i Hulija i Bajram.

A ove scene su za anale. Zgrabila je ovde Hulija lepo Kerima, a vala i ja bih. hmdtgjhu Kakvo crno ustezanje kad jedan ovakav primerak stoji pred tobom. ljub gargaretg

Tube, tube, a ovamo se topi kao sladoled.dre  ha ha ha

Gledam baš danas onu scenu iz 5. epizode i njih dvoje prvi put u krevetu, u pozadini se čuju oni otkucaji srca, a Kerim nam sav prestrašen. A ona opasnica još ga pita koga se plaši, sebe ili nje. hahaha Stvarno je genijalna. I još se na kraju stvarno popela na njega i pri tome ha nazvala preverznjakom. A onda igra njemu brk, a ona se sva pogubila, pa ne zna da li sme da se smeška.

E stvrno su jedinstveni.  hmjjf

A šta tek reći za prvi poljubac, ovi pogledi, ova njena ustreptalost i u istom trenutku pomešani starh, iščekivanje, želja...Poljubac možda u ne baš najboljem trenutku, jer je on bio pijan, ali sa toliko emocija i tako realan.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 13 2017, 20:28
Ma nema sanse [You must be registered and logged in to see this link.] da nas uskrate za prevod, ali zadnja je epizoda pa mogu da razvlace. A mozda i bolje tako, da nas jos drzi uzbudjenje oko serije. Ja bas zato i nisam htela da gledam kod Ruskinja, sem onih zadnjih petnaestak minuta.

Bome su se njih dvoje izljubili i ispipali za sve parice.. pa sad jeste da nismo bas svaki put videle, ali kod njih je bilo derw i danjom i nocom.... Mashala patos

A bome mu ni ja ne bih odolela....

Blenula bih u njega bas ovako kao i Hulija  gjsgn [You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko je ova serija neverovatna vidi se i po ovakvim scenama.. Deca koja su odrastala sa njima i koja su samo davala na uverljivosti i posebnosti  nsfg

Kako je pocelo, tako se i zavrsilo..... Jedinstveni i neponovljivi vole se
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Uto Jun 13 2017, 20:47
hahahah sad sam i ja išla pogledat onu 5 ep di se šefica popela na njega (al bitno je da su i jedno i drugo spomenuli da mirno spavaju)........od tog trenutka pa nadalje, a mislim da im je to bilo prvo zajedničko spavanje, su se penjali jedno na drugo tokom noći. Genijalni su, prvo njemu Hulka kaže da može da diše patos patos a onda odmah sljedeću noć naša loknica ne ostaje dužna pa on nju onako muški pričepi i kaže joj da ona može da diše patos patos a šta reć, eto i nakon milion puta odgledna scena u meni iznova probudi svaku emociju. A to je samo kap u moru tako dobrih i vrhunsko odrađenih scena.

I da falite mi večeras zagrljaj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 13 2017, 21:04
Samo da vas dopunim   girl dance

patos

Koji potez...  lool

A onda smo dosli u ovu fazu.....Dodji mala da ti nesto pokazem......    uzh3

I onda gledam neke serije u kojima se ljube u nosice i to im je vrh romantike i erotike... Jer izgleda samo u Turskoj decu pronalaze u kupusu.... kafa
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 13 2017, 21:32
hahahah ja nisam ni znala da postoje nosoljubi do ove serije patos a u turskoj sve žene djevice Marije, i sva djeca dolaze po duhu svetom patos  zbilja su licemjerni do bola 4fg4sdfg

A ovo mi je jedna od orginalnih njihovih scena (iako je ih je mora) al bez puno uvijanja i moraliziranja

Ono.... mala voliš dicu, aj dođi da napravimo koje patos

hahahah i onda jutro poslije uhvaćeni na djelu, Hulka se kao buni jer je jadna osramoćena od strane familije, al naša loknica je lipo poklopi.......  a nisi tako govorila sinoć  patos

Jednostavni, prirodni i životni  dhjdg
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 13 2017, 21:34
Kerim kad zgarbi, mmmm, zna se šta sledi. derw

Ma kakvo ljublejnje u nosić, ovde je bilo ozbiljnog pipkanja i ljubljenja, a da ne pričam o silnim insinuacijama šta je bilo pod jorganom ili bez jorgana...

i jutro posle.  grtedjkdydfg  dhjdg

Ko zna šta bismo mi gledali da su Turci malo slobodniji i da im to ljubljenej u čelo i nosić nije vrhunac romantike...ako je suditi po ovoj seriji onda bi bilo baš zanimljivo, jer meni je mašta zbog ovih scena podivljala. A nije da nisam gledale serije u kojima su scene sex kao dobar dan, ali prosto ovde je bilo i romantike i požude i sve to u kombinaciji sa ljubavlju, pa je ovo između Hulije i Kerima stvarno bila posebna dimenzija.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 13 2017, 21:43
Hahahaha..... dodj' mala da napravimo koje patos  Nasmeja me [You must be registered and logged in to see this link.] slatko patos
Pa mi sad ono sa nosoljubima dodje ko da joj kaze, cek da se njusnemo pa ajmo da ga pokupimo iz kupusa  patos

[You must be registered and logged in to see this link.] canim, pogodak pravo u metu.... Ybt dok se u drugim serijama smisle dal ce da se poljube, dok sve razmere i premere.... ovi nasi to rade i kad nisu svesni sreca patos

Uh, uh, uh.... koliko je tu scena, koliko predivnih trenutaka.... ma cista hemija i kad se svadjaju.... Sva sreca sto imamo sta da ponavljamo i jos dugo, dugo da uzivamo merhaba

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 13 2017, 21:59
A jooooooj šta mi radite vas dvije s ovim klipićim i slikama, evo počela sam ja ko i Hulka da pušem i da se hladim jaooooo
ma sve ostale serije i drugi parovi mogu da im duvaju u neku stvar.......ovoliko pipkanja i dirkanja ( naravno na našu veliku sreću) mislim da dugo nećemo vidit, ipak se Erdi moraju klanjat i ulizivat 4fg4sdfg

Al [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] niko nam ne smeta da od prve pa do zadnje opet ne pretresemo uzduž i poprijeko cijelu seriju, a naravno i našeg loknicu ljub s onakvim torzom zaslužuje da ga se još koji put izmjeri uzduž i poprijeko okk
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 13 2017, 22:00
[You must be registered and logged in to see this link.] upravo o tome razmišljam, ova serija je stvarno prepuna scena, tj. epizoda o kojima može još dugo da se piše i da se gledaju. Evo sad [You must be registered and logged in to see this link.] okači ovo sa pravljenejm dece, i tako sa te scene ja završih gledajući još 10 pored i kao da ih gledam prvi put, mislim da mi nikad neće dosaditi, jer su toliko inspirativni i drugačiji.

Čak su nam i vampiri bili.

A koliko je samo bilo onih lepih emotivnih trenutaka, kada su pogledi sve govortili. I to kako onih lepih, tako i onih teških, kada sam plakala kao kiša i kada sam mislila da će mi srce iskočiti iz grudi.

Po meni jedna od najlepših scena, ovo sam odgledala stvarno mali milion puta.

A onda ova napetost.

Mislim da zbog ove scene nisam spavala.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 13 2017, 22:24
I ja [You must be registered and logged in to see this link.] na ovu scenu nisam cijelu noć spavala, kao i na onu kad su se posvđali a Hulka ostala ležat, toliko sam bila u bedu da uopće nisam mogla funkcionirat, ybt ko da sam sama to proživila gshs

Al mi je zato ona scena na kraju 39 ep. kad Hulka dolalzi spucat Melisu ostala upečatljiva i znam da sam se tako dobro osijećala poslije te ep, da je to bilo nevjerojatno.

Ma bilo je svakakvih emocija, iz mene su izvlačili svašta šta nisam ni znala da posjedujem 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 13 2017, 22:29
Kiky22 ::A jooooooj šta mi radite vas dvije s ovim klipićim i slikama, evo počela sam ja ko i Hulka da pušem i da se hladim jaooooo
ma sve ostale serije i drugi parovi mogu da im duvaju u neku stvar.......ovoliko pipkanja i dirkanja ( naravno na našu veliku sreću) mislim da dugo nećemo vidit, ipak se Erdi moraju klanjat i ulizivat 4fg4sdfg

Al [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] niko nam ne smeta da od prve pa do zadnje opet ne pretresemo uzduž i poprijeko cijelu seriju, a naravno i našeg loknicu ljub s onakvim torzom zaslužuje da ga se još koji put izmjeri uzduž i poprijeko okk
Tako je   jaooooo

Moj mali je opasan, kada je mesec mlad..... girl dance

I ljubomoran...  lol!

Ma jooook....patos

Slazem se [You must be registered and logged in to see this link.] u ovoj seriji je toliko toga da ne znam sta bih pre izdvojila dhjdg

Sad cekam da nam prevedu epizodu pa da sve lepo prokomentarisemo.... smajlic
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 14 2017, 20:36
Hulka kaže Kerimu da ide u mirovinu patos patos

A Kerim će tražiti od Mahira da mu nabavi elektronički čip za Hulku ha ha ha ha ha ha

Hala rekla Đeren da roditelji neće doć po nju da su novu djecu odveli kući 4fg4sdfg

Koji su ovo luđaci već mi nedostaju   hmjjf lool

A tek sam počela gledat prevedenu 57 ep. ljub
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 14 2017, 21:08
Joj evo i ja sam. Odgledala sam prvih 20 minuta i ovih poslednjih.
Koliko sam se ismejala na ove Hulijine i Mahirove ludorij po policijskoj stanici, Huliji za aparat za kafu i Mahiru jer kao nije prepoznao sebe, kao smršao... patos i na Bade i njenu odluku da uči Smorologiju, tako i Bajramu i onom Suhejlinom šeširu, nosio bi on njega i po gradu da ga nije sramota, a lepo mu stoji i još bi ga zaštitio da ga sunce ne udari u ćelavu glavu. A Hatice lujka 100%, čak je i malo dete našla da uznemirava, ostavili Djeran  Zejnep i Huso i otišli da žive bez nje sa bebom. Jeste žalosno koliko je Hatice pokvarena, ali ja sam se ubila od smeha. ha ha ha lool A kako nemam vremena celu epizodu da odgledam večeras, odmah sam prešla i na ovih poslednjih 20 minuta, i opet se isplakala zbog Mahira, kad joj ono onako kaže Bye, Bye šef, kao da me nešto preseče i kao da od mene neko odlazi, a onda i ona scena sa Bajramom i trenutak kad mu ona kaže "Ne bi ti napustio brod tek tako. Ti si otac. Ti si moj otac." gshs Koje emocije, kakve reči... aminujem aminujem aminujem  Rečima stvarno ne umem da opišem kako ova serija deluje na mene i koliko sam zapravo srećna što sam je odgledala.

A Hulija i Kerim...Od ljubavi čovek stvarno oslepi. dhjdg nsfg
Kakav kraj. jkt02
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jun 15 2017, 11:17
Cure moje drage odgledah i ja nocas epizodu, ali me tek sad pucaju emocije da ne mogu jos uvek da sredim utiske. Ne samo za ovu poslednjiu epizodu, vec uopste.
Dok smo live gledale ovaj final bolum znate vec kako smo se osecale... napeto i u iscekivanju onog dela iz fragija, pa su tako mnoge scene prolazile pored mene i nisam ih dozivela na pravi nacin. Onda me je onakav kraj zablokirao i ostala sam jos dugo da sedim kao izduvan balon....Posle su se emocije malo smirile i sredili utisci posle odgledanih poslednjih scena kod Ruskinja, tako da sam tek sinoc postala svesna da je ovo definitivno kraj  gshs  

Ono njihovo mahanje na kraju me je dotuklo da su mi suze krenule same od sebe.... Imala sam osecaj kao da me napusta neko ko mi je jako drag, a meni tu malo treba pa da se unjajavim...
Ali ako sve to izuzmem epizoda je bila odlicna, u njihovom prepoznatljivom duhu kao i prethodnih 56 epizoda. Sve je na kraju doslo na svoje i svaka pojedinacna prica je dobila neki svoj epilog i zaokruzenu celinu. Pitala sam se samo u kom je to trenutku Hulija odlucila do odigra onu poslednju predstavu, pa mi se ucinilo da joj se ta ideja iskristalisala u onom razgovoru sa Zeynep u kaficu, kad joj Zeynep kaze kako ce ova svadba izbrisati sve ono ruzno sa prethodne.... A onda se setim onog njihovog razgovora u kuhinji vezano za Keniju i medeni mesec, gde sve vec moglo naslutiti da Hulija ima neki haos u glavi. Ali kako god, tek sad dok sam gledala opusteno mogla sam da primetim borbu koja se vodila u njoj, borbu izmedju onoga sto oseca da mora da uradi i ove trenutne srece sa Kerimom koja je blokira i daje izvesnu dozu straha od mogucih posledica. Mozda je meni kao gledaocu sa strane sve to bilo nepotrebno, ali Hulija je najbolje znala kako se oseca i to je ocigledno bio jedini nacin da ispuni prazninu u srcu koju je nosila godinama. Oni su za ove dve godine koliko su zajedno postali jedna dusa u dva tela, ravnopravni u svemu i toliko bliski da su citali jedno drugo i bez reci, i jedino je ona kobna noc ostala samo Hulijina rana, jer Kerim je tek sada osetio pravu tezinu svog nekadasnjeg postupka. ''Zato sto sam to isto ja njoj uradio. Nisam cak ni okom trepnuo.'' I Bajram, i Husa, i Suhejla, i Zeynep.... svi su oni znali sta se desilo te noci  iako se o tome nije javno pricalo, ali ovo je bio prvi put da Kerim to glasno izgovori i ovako jasno i glasno prizna svoju krivicu. Da se suoci sa najuzasnijim postupkom u svom zivotu... Zato ovo vise i ne mogu da dozivim do kraja kao njenu osvetu, vec bas ono sto je rekla Mahiru, sada cemo se bolje razumeti...Ali one suze u kolima su najbolje pokazale kako se ustvari oseca posle onoga sto je uradila. Sa jedne strane jako lose jer zna da ga je povredila, a sa druge veliko olaksanje jer je i ta praznina popunjena... Ali i to je bio ogroman dokaz jacine njihove ljubavi, pre svega njene ogromne vere u njegovu ljubav za koju je sve vreme u podsvesti imala gomilu pitanja i podpitanja, strahove sa kojima se konstantno suocavala, a sada je bila toliko sigurna da je u srcu i dusi znala da ga zbog ove predstave nece izgubiti. Ovo na kraju je bilo i njeno konacno izlecenje i oslobadjanje od onog vecitog straha da ga ne izgubi. Sada vise ne mora da srahuje jer je i on proziveo taj isti strah koji ih je samo jos vise povezao i ojacao nsfg

Imam jos mnogo toga da napisem vezano za ovu poslednju epizodu (i seriju uopste) ali za sada toliko......Ima jos dana za pisanje i razmisljanje, jer ova serija nas jos dugo nece napustiti... Znam da se zvanicno zavrsila, ali kod mene je osecaj kao da tek sad pocinje. Uvek je lakse sagledati stvari kad se zaokruzi celina i sve kockice dodju na svoje, a ja se trenutno bas tako osecam..... mjfk
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 16 2017, 21:52
Cure moje drage, znam da nas jos uvek drzi nostalgija i zal za PZ, ali barem cemo loknicu uskoro ponovo gledati u novoj seriji..... Jeste da je tesko da ga zamislimo sa nekom drugom partnerkom, ali ova je kao da su mene pitali. Moja omiljena Farah Zeynep Abdulah, koja je jedina dostojna da zameni fenomelnu Burcu.
Za sada se zna da ce se serija zvati ''Gulizar'' i da ce ici na Tv Foks...

Njih dvoje su vec igrali zajedno u KSvS i imali su bolju hemiju nego Farah i Kiva kao glavni par..
Birkan je tu igrao negativca tako da ce ovo biti nesto sasvim drugacije...

Ma bice njih dvoje fenomenalni kao par.....

Poslednji izmenio ModestyM dana Pet Jun 16 2017, 22:13, izmenjeno ukupno 1 puta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 16 2017, 21:58
Ali HulKer se ipak ne zaboravlja nsfg

Od ove scene i ovih pogleda se svaki put rastopim kao kocka leda u pustinji....[You must be registered and logged in to see this image.]

Nostalgija.... nostalgija..... gshs
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo mi je bila fenomenalna scena.... Ma jok... gde ja da budem ljubomoran patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 16 2017, 22:05
Ovo je jos jedan detalj zbog koga mi je ova serija neponovljiva i jedinstvena... deca koja su odrastala zajedno sa njima i sa nama. Toliko prirodnosti u ovako maloj deci jos nigde nisam videla...

Ova deca su nam prakticno odrasla pred ocima
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 16 2017, 23:32
Ja se bas radujem Birkanovoj novoj ulozi. girl dance sreca Za mene ce on uvek ostati Kerim, a Burcu Hulija jer je PZ prva serija u kojoj sam ih videla i kojom su me zauvek kupili, pa se stvarno radujem svakom njihovom narednom projektu i zelim im puno uspeha. Ne mora da ima ne znam kakav rejting, ali samo neka bude priblizno dobra kao PZ i mene kao gledaoca sigurno imaju. nsfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jun 17 2017, 00:12
[You must be registered and logged in to see this link.] canim i za mene ce on ostati Kerim u srcu, HulKer forever, PZ jedna i jedina....ali da su mene kojim slucajem pitali koja bi mu glumica bila dostojna partnerka za neku novu seriju, ja bih kao iz topa rekla Farah. Lik Aylin iz KVP je sve do Hulije bio moj omiljeni zenski lik, a onda me je i Burcu kupila za sva vremena. Zato mi je drago sto ce mu bas Farah biti partnerka, jer posle Burcu jedino nju mogu da vidim uz Birkana a da nemam onaj poznati grc u stomaku. Onaj osecaj kad ne mozes da podneses tu novu partnerku jer ti je konstantno u glavi ona prethodna....Zato do neba hvala onome ko ih je spojio!!!
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Jun 17 2017, 09:03
[You must be registered and logged in to see this link.] radujem se zbog tebe, znam koliko ti je ova glumica draga ooo yeeee i vjerujem ti kad kažeš da je ona idealna parterica za njega.

Meni je trenutno teško njega zamislit s bilo kim drugim osim s Burcu, al još mi je sve friško, proći će i to. Ja sam njih dvoje toliko zavoljela, a i oni su krivi jer su tako vjerodostojno donosili svoju ljubav da sam je skroz u nju povjerovala. Sad sam trenutno u fazi "odvikavanja" od njih dvoje. ma nemoj

Burcu mi je maestralna, njoj predviđam baš sjajnu karijeru, ne znam kako žena barata sa stranim jezicima, al ako je tu na "ti" predviđam joj karijeru i izvan granica turske.....žena je rođena za glumu, ima ono što ne možeš naučit, uvježbat, a to je ona prirodnost i ekspresiju lica s kojom se rodiš. sreca I nije zgoreg napomenut da je ženi tek 27 godina.....zbilja za naklonit se aminujem

A što reć o Birkanu, osim da mi navuče osmijeh na lice dok ga vidim.....i naravno da ću ga gledat i radovat se svakom njegovom novom projektu, i želit da mu ti projekti budu uspješni barem upola kao što je bio ovaj love

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jun 17 2017, 18:30
I meni je [You must be registered and logged in to see this link.] tesko da ih zamislim sa drugim partnerima, jer Kerim i Hulija ce zauvek ostati nesto posebno i neponovljivo, pa mi sada dodje kao olaksavajuca okolnost sto je to bas Farah koja mi je jako draga. Da je u pitanju neka druga glumica, ili neka koja mi je potpuno nepoznata, ne bih se ovoliko radovala Birkanovoj novoj seriji. Vec na startu bih krenula sa gomilom predrasuda i u svemu bih je poredila sa Burcu. Ovako kad vec moram da se pomirim sa cinjenicom da cu uz njega gledati drugu partnerku, lakse mi je sto je to neko ko mi je drag.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Uto Jun 20 2017, 20:53
Kzlar, novu Birkanovu seriju pise ista scenaristkinja Pesme i Milosti, gdja Mahinur Ergun ooo yeeee hmjjf sreca
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 21 2017, 09:46
sreca Ja se baš radujem toj seriji. Samo neka bude upola dobra kao što su bile Merhamet i Pesma života i biće odlično. hmjjf  Ovu glumicu nisam gledala, osim u par scena dok se na TV emitovala serija Kako vreme prolazi i u prvoj epizodi KSvS, ali sam prčitala da je dobra glumica i da su ona i Birkan imali dobru hemiju u KSvS. Ma samo neka priča bude dobra, a ne sumnjam da će njih dvoje dobro to izneti. Videla sam i da ona ne spada u onu grupu glumica kojima predstavlja problem da snimaju malo slobodnije scene, tako se nadam i da neće biti tipična njanjava, uplakana junakinja, već neka snažna, mlada žena. Malo mi se ne sviđa to što će se emitovati na Fox-u, ali dobro...taman do jeseni da se malo odmorim od serija i da se malo odviknem od Hulije i Kerima, jer je to stvarno par koji me je svojom hemijom i pričom kupio za sva vremena, pa znam da će svaka njihova naredna uloga i svaki njihov naredni partner biti u senci HulKer. nsfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jun 21 2017, 20:09
I ja se [You must be registered and logged in to see this link.] istinski radujem ovoj novoj seriji. Merhamet nisam gledala ali nek bude bar priblizno kao PZ i ja cu biti prezadovoljna. Jos uvek ne mogu u potpunosti da se oprostim od HulKera i ove nase serije, jer ce i seija i Kerim i Hulija zauvek ostati kao nesto posebno, ali ako mi je za nesto utehu onda je to ovaj spoj Farah i Birkana. Ona je fenomenalna glumica i zato ti od srca preporucujem Kako vreme prolazi. Seija je sama po sebi odlicna, ali lik Aylin je ipak ono sto mi je ostalo najupecatljivije i stvarno je steta tako nesto propustiti. I naravno, ljubavna prica Aylin i Sonera koja ima posebno mesto u mom srcu. Farah sam zavolela iz istog razloga iz koga sam sad zavolela Burcu, jer je devojka kroz samo jedan lik pokazala sve moguce glumacke transformacije. A sto se tice tih nekih slobodnijih scena, tacno je da ne spada u grupu onih glumica kojima to predstavlja problem.
Evo recimo ova scena za koju su cak platili i kaznu u ono vreme

Isto tako je do sada nigde nisam gledala kao neku njanjavicu, vec bas naprotiv, uvek je zena koja se bori kao lavica....

Jos jedan predivan klip i fenomenalna Farah kao Aylin....
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu