Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 384
Datum upisa : 15.04.2016

‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Uto Maj 30 2017, 18:54
First topic message reminder :

Tema je dobila Vol. 2 dhjdg
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kiky22 ::[You must be registered and logged in to see this link.]

ooo yeeee Kerim nam je na koljenima sreca joj već sam se rastopila ljub ko će ovo preživit love

Jojjjjj, jedva čekam. I ja se topim. dhjdg love Uhhhhh Tu su i lampioni, romatika, joj, joj...Ispunjavaju mi sve želje koje sam imala za ovu seriju i ovaj par.

Poslednji izmenio Avijenda dana Uto Maj 30 2017, 18:56, izmenjeno ukupno 1 puta

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

Re: ‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Pet Jun 30 2017, 23:57
Joj [You must be registered and logged in to see this link.] sta mi radis. Stavljas me u samo takvo iskusenje. Ni sam ne znam sta bih pre gledala - Milost da se prisetim svega ili PZ da jos uvek uzivam dok su secanja sveza. fdgsfg Mada bih najradije i jednu i drugu. love Vi sve ortganizujte i samo javit, a ja cu se maksimalno potruditi da se ukljucim. Od 8. do 20. necu biti u zemlji, pa necu imati ni mnogo vremena da vas citam i evo vec vam zavidim. gshs posebno za Milost jer bih bas volela da uzivam sa vama u komentarisanju jedne maestralne serije, jer ona i PZ su stvarno nesto posebno.

Za Mahira se u potpunosti slazem sa tobom i kao sto sam vec rekla do one scene u kojoj on sedi i posmatra Huliju i Kerima kako se grle i plesu nakon veridbe, ja ni jednog trenutka nisam primetila u Mahirtovom pogledu nista vise osim prijateljstva i bratske ljubavi, tako da ce za mene tako i ostati. Nije sad da bas verujem u musko-zenska prijateljstva, ali u ovoj seriji meni je Hulijin i Mahirov odnos bio zapravo mnogo vise od toga - oni su bili porodica, on za nju brat na koga je uvek mogla da racuna da ce je saslusati i zastititi, a ona za njega sestra, kao zamena za brata kojeg nije mogao da zastiti kad je bio mali. Zasto su se bas odlucili za ovakav njegov kraj ne znam, ali ja sam oduvek zelela da on bude uz Huliju i Kerima, i njihovu decu, kao ujak, kum, stric...njihov zastitnik, a on to i jeste. Jer ako je nekeo brinuo i trudio se da Hulija i Kerim budu sercni to je on, samo kako je istrazivao da pronadje Kerima, da im da pametne savete, da ih usmeri jedno na drugo... nsfg

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

taj Sub Jul 01 2017, 00:10
[You must be registered and logged in to see this link.] potpuno te razumem. Ti si odgledala obe serije i znam da bi najradije gledala obe, a ja cu se bas tako organizivati. Gledacu uporedo i jednu i drugu, jer jednostavno ne mogu da se oprostim od Kerima i Hulije. Ma neka me proglase i za najvecu ludacu, ja se po prvi put ovako osecam i briga me iskreno sta ce ko da pomisli.
Sto se tice Mahira ja sam se nadala da ce ostati uz Kerima i Huliju kao pravi prijatelj kakav je uvek i bio, ali izgleda smo nesto morali da izgubimo da bi smo dobili srecu Kerima i Hulije.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Sub Jul 01 2017, 18:06
[You must be registered and logged in to see this link.] svakako sam za gedanje Milosti pogotovo s vama, meni odgovara samo ako može iza 21:00. Od sutra ću lakše da dišem , (em radim, em sam imala goste). Na godišnji ću tek krajem 7 mjeseca tako da se možemo organizirat cure kad god hoćete, rado ću se pridružit. A PŽ ću zbilja počet gledat ispočetka jer ja kao i ti se ne mogu s njima oprostit, što znači da nisi samo ti luda nego te i ja pratitm, a vjerojatno i [You must be registered and logged in to see this link.]. Znači kad si slobodna navečer samo pošalji poruku i krećemo. ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jul 01 2017, 18:26
Super [You must be registered and logged in to see this link.] I meni odgovara posle 21h. Epizode traju oko 90 minuta tako da cemo taman lepo da zavrsimo u neko normalno vreme. Cim se organizujem javljam ti smajlic

Ali njih ne zaboravljamo.... nikako   ma nemoj
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovaj odnos sa decom u seriji me svaki put iznova odusevi. Kao da su zaista njihova deca a ne samo serijska

Ovo je bila predobra scena, jednostavno neverovatna....
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Jul 01 2017, 18:41
[You must be registered and logged in to see this link.] definitivno i ja spadam u tu grupu. ma nemoj gargaretg Vi kad krenete i sa jednom i sa drugom, javite, pa koliko budem mogla i ja ću vam se pridružiti, jer i meni odgovara taj termin posle 21h.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jul 04 2017, 18:44
Moguća postava za onaj film u kome bi Burcu trebalo da igra glavnu ulogu. Moram da mi se ostatak glumačke postave i ne sviđa baš. Ne znam ko je glavni junak, ali mi ni malo ne ide uz nju.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jul 04 2017, 19:26
Avijenda ::Moguća postava za onaj film u kome bi Burcu trebalo da igra glavnu ulogu. Moram da mi se ostatak glumačke postave i ne sviđa baš. Ne znam ko je glavni junak, ali mi ni malo ne ide uz nju.

misli i meni su svi ovi nepozanti, al to i nije nešto čudno, jel meni su uglavnom svi nepozanti ma nemoj

Ma meni niko sad pored nje ne paše, osim Birkna girl dance tako da mi je teško uopće komentirat, tako će mi bit i kad Birkan dobije novu partnericu 4fg4sdfg

Al mene više zanima kako će turci u scenarij ubacit prijatelja geya ha ha ha , jer ako me pamćenje dobro služi u orginalu Julija Roberts cijelo vrijme ima pomoć svog prijatelja koji je gey a on joj pomaže da osvoji svoju bivšu ljubav ooo yeeee Što će na to reć uzoriti Erdo hgnjd
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jul 04 2017, 19:30
Uh [You must be registered and logged in to see this link.] canim, nama ce posle Birkana sad svaki biti nikakav patos

Vec sam citala da ce Burcu igrati u rimejku ''Svadba mog najboljeg prijatelja'', a ako se budu drzali originala onda njoj odgovara uloga koju je imala Kameron Dijaz. Jedna plava, druga tamnokosa...
Uglavnom, oboje glumaca pored nje su mi poznati. Hazar sam gledala u tri serije i draga mi je kao gkumica. Mert Firat mi je poznat ali ne mogu da se setim odakle... fdgsfg
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jul 04 2017, 19:42
[You must be registered and logged in to see this link.] meni osim Burcu niko nije poznat, pa ne znam kakve su im glumačke sposobnosti, ali valjda će biti ok. Meni se on samo na ovoj slici ne sviđa, ali možda čovek ima neku energiju, pa neću suditi dok ne odgledam film. Ja uopšte i ne mogu da se setim da li sam gledala orginalnu verziju filma.? fdgsfg Ali da mi posle Birkana niko neće ići uz nju, ili neka druga uz njega, to je definitivono, jer su mi njih dvoje neponovljivi.

pazi ti to odmeravanje dhjdg

[You must be registered and logged in to see this link.] ma kakav prijatelj i još gej, izemniće to Turci 100%.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jul 04 2017, 19:57
[You must be registered and logged in to see this link.] canim mislim da si nesto pobrkala. Nema nikakvog geja u tom filmu. Dzulija shvata da je zaljubljena u svog najboljeg prijatelja tek kad on resi da se ozeni. Ja sve vreme navijala da se smuvaju, ali on na kraju ipak ozenio plavusu.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jul 04 2017, 20:03
ModestyM ::[You must be registered and logged in to see this link.] canim mislim da si nesto pobrkala. Nema nikakvog geja u tom filmu. Dzulija shvata da je zaljubljena u svog najboljeg prijatelja tek kad on resi da se ozeni. Ja sve vreme navijala da se smuvaju, ali on na kraju ipak ozenio plavusu.

Nisam draga pobrkala, u filmu uz Juliju je i njen kolega glumi ga Rupert Everett kojeg Jullija predstavlja kao svog zaručnika ne bi li Michael bio ljubomoran, a Rupert je gey krez

Volim Juliju i ovaj film sam sigurno gledala nekoliko puta, tako da me baš zanima kako će turci riješit kolegu geya patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jul 04 2017, 20:05
A toooo, ma taj detalj sam zaboravila..... Ja sam se samo usresredila na njih troje....

Joooj kad bi Burcu i Birkana spojili u nekom filmu, ali to je vec u domenu naucne fantastike.... Ja sam jos uvek pod utiskom PZ pa mi svasta pada na pamet.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jul 12 2017, 00:00
Slatkisi mali zasluzili su odmor...

Gde god da krenem njima se vracam... drt

Tesko da ce neko nadmasiti ovaj par i jednog ovakvog muskarca.... jkt02
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Avg 22 2017, 14:04
Kako mi smao nedostaju jkt02

Koliko god ja gledala novih serija i pokušavala da se uživim u parove, nikad više Hulke i Kerima dhjdg

Koji su to pogledi bili, i kakva je to gluma bila dre

Ove glumice bi trebale od Burcu učit kako zaljubljena žena gleda muškarca nsfg

Baš, ono baš mi nedostaju gjsgn
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Avg 22 2017, 14:48
[You must be registered and logged in to see this link.] nisi usamljena. I meni baš, baš nedostaju.. gjsgn dhjdg Kako pratim mnoge strane sa njima i koje su vezane za seriju, često mi izbaci neke njihove scene i kad vidim kako su glumeli, kakva je to hemija bila, ostanem bez teksta. Koliko je Burcu bila divna toliko je i Kerim bio fenomenalan, ovde nije falilo vatrenih pogleda ni sa jedne ni sa druge strane.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Avg 22 2017, 21:13
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]   nsfg  definitivno niste same, jer potpuno isti osecaji su i kod mene. Mnogo toga sam zapocela u medjuvremenu, ali u poredjenju sa PZ i Kerimom i Hulijom, sve je to luk i voda. Jos im  niko nije ni do kolena.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Avg 22 2017, 21:36
[You must be registered and logged in to see this link.] ja sam mislila da je to samo do trenutka, da takav osećaj imam samo zbog toga što po prvi put gledam neku seriju takvim intezitetom, uživo, komentarišući sa vama, priča koja je bila drugačija od ostalih, junakinja koja se neće ponoviti, i priča koja je od početka do kraja ispričana na pravi način, kao da sam gledala jedan život, realna, prava i za mene iskrena - oni pogledi su sve govorili. Ali kako vreme odmiče, i kako povremeno bacam pogled na neke nove serije, shvatam da je PŽ bila stvarno na vrhunskom nivou i da nije ni čudo što sam toliko oduševljena serijom. Imalo je i u njoj ep. koje su bile slabije, ali je i iz tih slabijih epizoda uvek moglo da se izvuče mnogo toga dobrog i kvalitetnog. Ali tih slabijih epizoda je po meni bilo možda 2-3, sve ovo ostalo je remek delo, gluma svih perfektna, emocije koje su u meni izazivali ne verujem da će još dugo neka serija i glumci moći da izazovu...ukratko Hulja i Kerim neprevaziđeni, a sa njima Bajram, Mahir i svi ostali, čak i Suhi i Hatidže. ha ha ha
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Avg 22 2017, 22:16
Nije to [You must be registered and logged in to see this link.] ni trenutak ni bezvezan osjećaj, to je stvaran osjećaj koje vjerojatno neće tako brzo proći, a vjerojatno će uvijek i ostat i sve ostalo će se nekako mjerit po tome nsfg Hulija i Kerim su bili spoj koji ja na ekranu nisam dugo dugo vidila. I bez obzira na cijelu seriju i cijelu priču koja je bila sve a ne obična, da njih dvoje nisu onako dočarali svoju ljubav bila bi samo još jedna u nizu dobrih serija. Ja jedva čekam neki njihov sljedeći projekt jer ako su odgumili onako svoju ljubav u PŽ, a očito jesi na moju veliku žalost jer ja sam se stalno nadala da oni ne glume nego samo presnose na ekran svoje prave osjećaje, jedno je sigurno obadvoje su veliki glumci i baš me žarko zanima kako će funkcionirat s nekim drugim partnerom/partnericom nsfg
Svako malo bacim ja pogled na njihove scene, i svaki put nemam osjećaj da oni to glume, nego kao da ih snima kamera a oni se ponašaju onako kako im dođe, u niti jednom trenutku nisam vidila ni u njoj ni u njemu da im je nešto teško ili nelagodno, toliko opuštenosti i prisnosti zbilja zbunjuje ako znam da se čak nisu nešto puno ni družili na setu. Kako su legli jedno drugom čudo jedno. Negdi sam našla neki interviju s početka serije gdje i jedno i drugo odgovaraju na pitanja (sad ge ne mogu nać da ti pošaljem link) uglavnom obadvoje se do serije nisu poznavali niti su ikad zajedno radili, al na čitanju su kliknuli i da su obadvoje odmah osjetili posebnu vibru. Čak Birkana nešto kaže u stilu da mu je Burcu fantastična i s nikim drugim ne bi volio trentno glumit, osim spomenio je neku američku glumicu, a zaboravi joj ime.
Ma sve u svemu ja ih obožavam još uvijek dre

Ova pisma i njih dvoje mi je nešto posebno  love
A ovo će se teško nadmašit, sigruno. Njih dvoje girl dance nek drugi uče kako se to radi  dre
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 23 2017, 01:43
Ja sam stvarno odgledala mnogo turskih serija da ne mogu vise ni da ih izbrojim, ali ova nasa je definitivno nesto posebno. Mozda je glupo da kazem da je najoriginalnija jer je rimejk korejske serije, ali kad vidim kako Turci upropaste i ono sto im je vec servirano na tacni, onda s pravom mogu da kazem i to da je najoriginalnija. Jednostavno su se ovde sve kockice poklopile, a pre svega odabir glumaca kojima su uloge legle kao da su bas za njih pisane. Burcu i Birkan su tako savrseno kliknuli da sam i u svakom trenutku poverovala. Ni jednog trenutka nisam imala osecaj da gledam seriju, vec kao da gledam jedan par iz realnog zivota. Prvi put sam gledala jedan par koji se normalno ponasa, za razliku od svih onih serija gde se natezu i glumataju xy epizoda. A da ne pricam o celoljubima i nosoljubima od kojih mi je vec muka. Bombastican poljubac negde na pocetku, a onda se razvlace i glumataju kao da su deca u vrticu. Niko od nas ne ocekuje u tr seriji neko ljubakanje i pipkanje, ali daj manite me vise onih scena gde ona pada a on je hvata u narucje, pa se onda tako gledaju kao i indijskim serijama. I to je kao vrhunac strasti koja bukti medju niima. Ma vazi, jos cu gledajuci ih ponovo poceti da verujem da decu donose rode. Zato su Hulija i Kerim neprevazidjeni i tesko da cemo vise ikada gledati ovakav par, jedan ovakav zenski lik i jednu ovakvu seriju.
Bajram, Mahir, Melek, Husein, Zeynep, Suhejla, Arda, Bade...... svi su oni posebni na svoj nacin i svako od njih je na svoj nacin obelezio ovo malo remek delo... A o onoj savrsenoj decici koja su nam odrastala pred ocima tek ne treba trositi reci. Jednom recju - neponovljivo!

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Avg 26 2017, 10:37
Lep video Dazzling tima. Sa ovo dvoje nikad ne nedostaje dobrog materijala da se napravi neka ovakva stvar. hmjjf Serija je bila prepuna ovako divnih scena. nsfg

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Avg 26 2017, 12:48
Hvala Dazling timu na ovom predivnom klipu i tebi [You must be registered and logged in to see this link.] sto si ga pronasla nsfg

Gledajuci ove nove serije sve vise shvatam koliko su Kerim i Hulija bili jedinstveni i neponovljivi. Znale smo to i onda dok smo gledale seriju, ali sad mi je to jos upecatljivije i moracu uskoro da se bacim na ponavljanje gradiva da napunim malo baterije.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Avg 26 2017, 13:08
[You must be registered and logged in to see this link.] poklooon Moraću i ja da ti se pridružim. ma nemoj
Jer oni stvarno mogu čoveku da napune baterije. Pa šta da kažem kad su čak uspeli da me nateraju da osećam leptiriće u stomaku, gledajući ih samo. A o ostalom spektru emocija neću ni da pričam. Nisam verovala da je moguće da zbog jednog glumačkog para brinemi i strepim šta će biti i kako će biti, pa eto demantovali su me na svakom polju.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Avg 26 2017, 13:42
Onda [You must be registered and logged in to see this link.] canim obavezno organizujemo punjenje baterija sreca Ja uskoro idem na odmor, ali cim se vratim bacamo se na gledanje i komentarisanje. Sad kad su nam se utisci slegli mnogo toga cemo sigurno videti drugim ocima. A njih dvoje jos uvek niko ne moze da zameni dhjdg
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Avg 26 2017, 14:50
[You must be registered and logged in to see this link.] dogovoreno. Ja sam i onako sad pretrpana poslom, pa ću posle septembra (bar se nadam) moći malo da se opustim i uživam u HulKer i možda još nekoj novoj dobroj seriji koja počne na jesen.
A evo Bajro, tj. Ahmet izgleda i u stvarnosti ozbiljan šmeker. lol!
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Avg 28 2017, 08:34
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] zagrljaj i ja sam spremna po ko zna koji put utvrđivat gradivo HulKer vole se iako ja svako malo bacim pogled na pojedinu ep ili bar dio nje dhjdg ja ne mogu bez njih nsfg

Evo naletila na jednu novu slikicu Birkana, i u kuhinji izgleda vrhunski dre

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu