Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 385
Datum upisa : 15.04.2016

‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Uto Maj 30 2017, 18:54
First topic message reminder :

Tema je dobila Vol. 2 dhjdg
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kiky22 ::[You must be registered and logged in to see this link.]

ooo yeeee Kerim nam je na koljenima sreca joj već sam se rastopila ljub ko će ovo preživit love

Jojjjjj, jedva čekam. I ja se topim. dhjdg love Uhhhhh Tu su i lampioni, romatika, joj, joj...Ispunjavaju mi sve želje koje sam imala za ovu seriju i ovaj par.

Poslednji izmenio Avijenda dana Uto Maj 30 2017, 18:56, izmenjeno ukupno 1 puta

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

Re: ‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Čet Avg 31 2017, 20:28
[You must be registered and logged in to see this link.] poklooon Ah Loknica naš... jaooooo Naišla sam na još neke njegove slie, deluje kao da je malo smršao, jede ga ona njegova. ma nemoj Nadam se da ćemo ga uskoro gledati u nekoj novoj seriji. A Burcu nam za to vreme proputova "pola" sveta. Ona sa mužem ne miruje, svaka joj čast - uživa maksimalno u životu, a po onome što čitam po netu dobija i ponude za nove projekte. Tako da se stvarno nadam da ćemo ih makar od sledeće godine gleati u nekoj novoj-dobroj seriji.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

taj Čet Avg 31 2017, 22:45
Odoh na kraci odmor, a kad se vratim dogovaramo se za obnavljanje gradiva. Loknica i Hulija mi coook nedostaju ljub

Lubim vas kiss
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Sep 02 2017, 11:57
[You must be registered and logged in to see this link.] lepo se ti nama odmori i provedi. kiss 4dfgs4fgh Pa ćemo onda i u obnavljanju gradiva. ooo yeeee
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Pon Sep 04 2017, 09:45
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] mjfk

Joooooj ekipa evo i ja nikako da se sastavim sama sa sobom, svašta bi gledala al ne stižem skoro ništa krez
[You must be registered and logged in to see this link.] želim ti da se dobro odmoriš i da napuniš baterija i da nam se vratiš orna i čila ooo yeeee
I ja [You must be registered and logged in to see this link.] pratim našeg Birkana, još uvijek je s onom čapljom 4fg4sdfg skoro pa sam se više i navikla na njih misli za sada od njegovih ponuda za uloge nema, al zato za Burcu pljušte sa svih strana, a i ona baš uživa u životu, pratim je naravno krez

Radujema se našem ponovnom obnavljanu gradiva girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Sep 21 2017, 23:26
kiss

I ja se radujem obnavljanju gradiva. Pocela sam da gledam sve i svasta, ali ova nasa serija i dalje nema dostojnu konkurenciju.

Cim budete raspolozene javite.... ja sam za HulKere uvek tu nsfg
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Sep 22 2017, 21:57
Ja se nadam da ću od oktobra moći da ugrabim malo vremena (trenutno mi se ni radno vreme ne zna, pa ništa ne mogu da vam obećam). Ali nadam se da ću se uskoro otarasiti silnih obaveza, pa da se dogovorimo i opet uživamo.

P.S. Videla sam da je na kanalu D krenula utorkom nova serija u istom terminu kad je bila i PŽ i da glumi Hazar bey.naocare Moram da priznam da me vuče nešto da bacim pogled na tu seriju, nekako volim serije koje se emituju na kanalu D. Nisam možda objektivna, ali dve turske serije koje su me oduševile (Milost i PŽ) su se upravo tu emitovale, a i imali su i onu dobru Zabranjeno voće ili Strasti orjenta. A povremeno pročitam i neki komentar za onu seriju Merjem, pa sam u nedoumici i ne znam da li smem uopšte da počnem sa gledanjem,fdgsfg jer ako počnem onda sam ga opet zaglavila sa Turcima.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Pet Sep 22 2017, 22:26
I ja sam citala da je dobra Zatocenica i planiram baciti pogled sad za vikend.
Otvoricu temu za seriju.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 22 2017, 22:48
E videla sam i ja da je krenula serija sa Hazr beyom, ali ne znam gde da je uturim za gledanje, raspored mi je pun da puniji ne moze biti. Potpuno sam zaglavila s Turcima 4fg4sdfg Dolunay, Seven ne Yapmaz, Bizim Hikaye, Istambullu gellin, Kalp Atisi, Faziletka, Ates Bogeci, Ruyu sam zapocela i nikako da nastavim.... a planiram i onu novu Ibrinu.... Definitivno sam za Lazu  4fg4sdfg Ali mozda bacim pogled i na Hazar beya gargaretg ako bude prevoda jer mi se ne gleda jos jedna samo kod Ruskinja.
Nadam se da ce ona Ibrina ici ponedeljkom, jer jedino mi je taj dan prazan u rasporedu patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 02 2017, 22:06
Ostrigase nam loknicu za onu drugu seriju, smrc smrc, a vidite kako mu cok dobro stoje
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ali bio loknica il loknica bez loknica, moja reakcija ce uvek biti ista..... patos

Kako mi samo njih dvoje nedostaju gshs
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Okt 02 2017, 23:54
Ahhhh kakav Loknica, ljub jedan jedini i neponovljivi. dre dhjdg Mada ne sumnjam da će on i ovom krimi izdanju da me obori sa nogu, jer je i moja reakcija kad ga vidim kao ova Hulijina, a i tvoja. Ovamo će biti izgleda sušta suprotnost Kerimu. Učenjak, na neki način romantik, nezainteresovan za sve oko sebe, dok će ovamo biti kao mačak nek, uvek spreman na akciju i da ogrebe, premazan svim bojama i lukav. Uprav zbog toga se i radujem ovoj seriji, da njega vidi u tom opasnom i opakom izdanju, u tim tamnim odelima  jaooooo , kako kuje zavere... ooo yeeee

Možda će se on dobro uklopiti sa ovom Sinemkom, ali ovo što su nam prikazali on i Burcu u ulozi Kerima i Hulije je nešto posebno i za mene će uvek ostati najlepši i najbolji ljubavni par u nekoj seriji. Neponovljivi su i nezaboravni.  nsfg Ja malo malo, pa odgledam po neku scenu, jer još uvek nemam vremena za cele ep. ali i to je dobro, taman ću da ih se baš poželim, pa ću onda sa još većim uživanjem, ako je to moguće, ponovo sve da odgledam.  love
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Uto Okt 03 2017, 08:55
ModestyM ::Ostrigase nam loknicu za onu drugu seriju, smrc smrc, a vidite kako mu cok dobro stoje

Ali bio loknica il loknica bez loknica, moja reakcija ce uvek biti ista..... patos

Kako mi samo njih dvoje nedostaju gshs
qQuFeJajZWE

Da nedostaju..... pa ja svaki dan baci pogled na pojedinu scenu dhjdg jedni jedini neponovljivi love

A ova scena iz 10 ep mi je jedna od najboljih, od trenutka kad Kerim ulazi unutra i počinje s skidat dre  pa onda Hulkine mimike lica ha ha ha a onda ono buđenje i traženje Meme ha ha ha  ha ha ha Ma nema šanse da se njih dvoje ponovi, genijalci i gotovo lool u niti jednom trenutku ti ne osjećaš da su kamere i ljudi oko njih, toliko su njih dvoje fokusirani na glumu toliko prirodni u svojim pogledima i radnjama. Ove Hulkine face dok ga gleda kako se svlači  ljub koji je ona genijalac, sve ko iznenađena, a pogled leti i smješak oduševljenja titra  lool mogu njih dvoje imat još partnera koliko god hoće(ja se nadam da i hoće) al ovakav klik i njihova gluma teško da će se ponovit bilo s kime. Eto nadam se da će me razuvjerit i jedno i drugo. Ovde u ovoj priči se vjerojatno spojilo sve, dobra ekipa, dobar scenario, odličan redatelj, i njih dvoje kojima je očito ova uloga sjela fantastično, s tim da su i jedno i drugo odlični glumci, kojima nije bio problem odglumit sve što se od njih tražilo. I još mi se čini da je ovo jedna od rijetik serija (u turskoj, a sad sam ih i ja odgledala poprilično) u kojoj glumci se ne štede fizičkog dodira. Jer ovo što gledam po serijama, majko mila vrhunac glađenje kose, a dodir ruke je ravan keksu  ha ha ha
Dakle Hulija i Kerim su nam priuštili jednu realnu ljubavnu priču, sa svim svojim dobrim i lošim stranama u kojima je ljubav prevladala i pobjedila sve, a njih dvoje pobjedili sebe  ljub

U Birkana uopće ne sumnjam u ovo novom projektu, al sumnjam u njegovu partnericu. Malo sam čirnula nju i njenu glumu i nisam sretna misli al da ne baksuziram, naravno da ih moram vidit zajedno da bi donijela neki veći sud  ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Okt 21 2017, 23:41
Uh [You must be registered and logged in to see this link.] koliko mi ova serija i njh dvoje tek sada nedostaju. Sve sto vise serija gledam, sve vise shvatam koliko je ova bila posebna i jedinstvena.

Jednostavno ne mogu bez njih! Neponovljivi su   nsfg
 lool

A Birkanu moj naklon do poda. Posle jednog ovakvog Kerima kakva transformacija u lik Dzina aminujem
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu