Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 396
Datum upisa : 15.04.2016

‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Uto Maj 30 2017, 18:54
First topic message reminder :

Tema je dobila Vol. 2 dhjdg
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.]

ooo yeeee Kerim nam je na koljenima sreca joj već sam se rastopila ljub ko će ovo preživit love

Jojjjjj, jedva čekam. I ja se topim. dhjdg love Uhhhhh Tu su i lampioni, romatika, joj, joj...Ispunjavaju mi sve želje koje sam imala za ovu seriju i ovaj par.

Poslednji izmenio Avijenda dana Uto Maj 30 2017, 18:56, izmenjeno ukupno 1 puta

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

Re: ‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Sre Maj 31 2017, 19:22
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Uh, sad mi i zvanicno pade kamen sa srca sreca

Ne mogu trenutno da pogledam snimak, ali za sad mi je i ovo dovoljno girl dance

Svi su tu... Kerim, Mahir, Zejnep, Nilaj, Atif...tako da definitivno imamo srećan kraj. sreca
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 254
Datum upisa : 26.04.2017

taj Sre Maj 31 2017, 20:23
Ja sam još pod dojmom jučerašnje ep. danas sam cijeli dan na toj emociji. Onaj fragi me ni malo nije pokolebao, uopće ne sumnjam u sretan kraj ooo yeeee

One zadnje scene HulKer sam pogledala sigurno još 20-tak puta tražeći i najmanje sitnice na njihovim licima, pokretima da im pronađem neku glumu, neki propust, tražeći da vidim da njiih dvoje to odrađuju.....al ja to nisam našla. Njih dvoje jednostavno daju onu iskrenu emociju u koju te unesu u ekran i ti zajedno s njima poloviš ljub

Danas mi cijeli dan ona pjesma na ustima kad Hulka kreće prema Kerimu, stihovi su mi preljepi, nešto u stilu "imao si vremena vidjeti što dolazi, izabrao si me nisi to skrivao, ja sam u ljubavi,ko i ti, volim kakko si mi uništio/uredio svijet......."(moj slobodan prevod, nisam profa engleskog) al opet odlično izabrana melodija/pjesma (čija je ovo uopće pjesma ja pojma nemam poznata mi je al ne znam ko je pjeva) oni, pogledi, uf uf ti njihovi pogledi su ovu cijeli seriju obilježili, redatelj je genijalan hvata savršene trenutke, zna istaknut ono najljepše iako s njima dvoma se nije mora mučit, sve su mu na tacni donijeli dre

Modesty ne znam što bi ti rekla da nam prvo prevedeš, sve ali baš sve mi je bilo genijalno. Od onog njihovog rata, pa do ove romatnike. Sve je bilo savršeno love
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1388
Datum upisa : 05.03.2017

taj Sre Maj 31 2017, 23:53
Ni ja [You must be registered and logged in to see this link.] ne znam sta bih prvo prevela, ali ako vec treba da biram onda ce to biti onaj razgovor Kerima i Mahira u kaficu koji je prethodio onakvoj zavrsnici. Bas sinoc gledam ponovo onaj kraj epizode i Mahira koji sve to posmatra, i na trenutak mi prodje kroz glavu da je on zasluzan sto je Hulija dozivela sve ono na kraju, ali to je tako samo ako se gleda povrsno. Mahir jeste sve osmislio i pogurao Kerima na takav korak, ali onaj nekadasnji Kerim ne bi uradio tako nesto ni da ga puskom teras. Mislim na onog Kerima koji je bio skrt na recima i kome je bilo dovoljno to sto on oseca da voli. Uvek je bilo ono pa zar ti to nisam vec dokazao, ili poljubac kao odgovor... Koliko mu je samo vremena trebalo da izgovori ono volim te, da se oslobodi i pokaze emocije, da bi sada sve to pokazao i pred onoliko ljudi koji sve to gledaju i slusaju. I to je ono sto je ustvari patosiralo Huliju, toliko da je on moli da podigne glavu i pogleda ga u oci...

Cekam da Ruskinje prevedu, ali to ocigledno necu veceras docekati....
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Jun 01 2017, 10:06
Opraštanje sa ekipom, tj. režiserom.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Jun 01 2017, 14:02
Ova slika govori tisuću riječi vole se zagrljaj

[You must be registered and logged in to see this image.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jun 01 2017, 14:06
Ruskinje prevele sreca

Cim dodjem veceras kuci bacam se na prevodjenje  girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jun 01 2017, 18:54
Zna Hulkica kako Kerimcica dobro da podgreje... a onda utekne... patos

Predobro poredjenje.... gjsgn
Nekad.....
H: Videces, ja cu se udati za tebe.
K: Gubi se odavde. Jesi li ti divljakusa ili sta? Idiotkinja.

Sad....
K: Zelim da umrem na tvojim rukama. Hoces li se udati za mene?
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 02 2017, 00:27
E pa ovako.... Ne idem po redu vec cu onako na preskoke....

Jutro posle spacke sa crnom perikom

K: Hulija. Ja... Sinoc... Video sam muskarce kako napustaju kuci, je li tako? Kada sam izlazio iz auta, oni su ulazili u taxi.
H:  Sta? Ja nista tako nisam cula. Ljubavi, kakve ti to fantazije imas? Boze moj.
K:  Hulija, ovako vise ne ide. Hajde da okoncamo ovaj rat.  Ne mogu vise da podnesem ovo. Ja hocu mir. Hajde...
H:  A..a... Ljubavi, kakav rat? Ti preuvelicavas nase sale.  Daj da te poljubim i da se pomirimo.
K:  Stani, stani, ne prilazi mi, ne prilazi! Ja te se vec bojim. Sav mir si mi narusila. Dosta je vise!
H: (sama za sebe) Uznemirena sam. Da li je moguce tako postupati sa malim naivnim svetom mog princa? Ovaj put se stvarno naljutio. Dobro, dosta, sa salama je gotovo. Ali mene sve to zabavlja, ove kamuflaze u kuci.  A sta da radim? Boze moj! Zar treba na ulici da radim takve stvari? Ne ostavljate mi drugog izbora. Moj zivot ce sada biti dosadan.

Kerim i Mahir u kaficu

K: Situacija je nepodnosljiva. Bio si u pravu. Njena osveta je zestoka. Zagorcala mi je zivot. Pod hitno moram sklopiti primirje (pomiriti se). Daj mi neki savet, poludecu.
M: Jasno je da hoce da te povredi. Ona uvek tako radi. Zato ona voli te akcije. Negde duboko u njoj postoji bes.
K: Kakav bes? Ona zna koliko je volim, i ona takodje voli mene. Odakle ti to?
M: Ne. Nije tako. Ti si se lose ponasao prema njoj u proslosti. Odbacio si je ( odustao si od nje). Tako je Kerime, ostavio si je na dan vencanja. Zar nisi to uradio?
K: Ona je jos uvek besna zbog toga?? Mi se volimo sada.
M: Jos uvek je ljuta. Ona je zena, Kerime. Zene nikada nista ne zaboravljaju. Lose postupke muskaraca zapisuju u memoriju i zapocinju tihu osvetu. Ali ona se moze pretvarati da je zaboravila. Mozda je i zaboravila, ali u srcu je ostalo, u memoriji je ostalo. Moras je uveriti da bi ona zaboravila. ( uraditi tako da ona zaboravi). Priredi joj predivne trenutke u zamenu za to. Ne znam... Pocnite iz pocetka.
K: Kako da pocnemo iz pocetka, Mahir? Ja nemam vremensku masinu.
M: Onda razmisli, smisli nesto.......... Da. Ja sam smislio. Imam ideju.

Njihova noc....

.............................................
H: Sta se desava, Atif abi? Kako je lepo.
A: Zbog zabave, vec sam vam rekao gdja Hulija.
.....................................................................

H: Oooo, sada je prava zabava.
K: Dobro dosla, jedina.
H: Bolje te nasla.
K: Gledajuci te ostao sam bez daha.
H: Hvala. Brat Atif je rekao da je danas ovde zabava. A ti si mi rekao da se spremim i dodjem. Kerime, ako je ovo ponovo neki broj, nema potrebe. Zatvorimo tu temu.
(verovatno misli na onaj njihov rat i postizanje poena... malo sam se ovde izgubila u prevodu ali bitna je poenta...  ma nemoj )
K: Dobro. Onda je ovo najveci broj u mom zivotu. I na to stavljam tacku. Obecavam.
H: Sta ces da uradis? Jako me zanima. Sta ti mozes da uradis? Ko se tebe uopste boji?
K: Dobro onda.

(B: Mahir abi, mozes da utisas muziku.
M: Ok, Bade
H: Hajde, lave moj.)

Hulija se ovde vec pogubila lagano....
K: Hulija. Za ove dve godine koliko zivimo zajedno, mi smo dobro upoznali jedno drugo.
H: Jako dobro.
K: Ja sam se za ove dve godine ludo zaljubio u tebe. ( dve godine sam ludo zaljubljen u tebe)

E ovde je vec patosirana i skroz pogubljena....
H: Jako si sladak. Jako je lepo cuti to od tebe.
K: Gledaj me u oci, molim te. Ja... Zelim da uvek budes pored mene. Zelim da te vidim svaki put kad otvorim oci. Zelim da budes poslednje sto cu videti pre nego sto zaspim. Pa cak  ako je to moguce... zelim da umrem u tvom narucju.

(A onda pada na kolena... valjda se setio onog Hulijinog komentara koji je bio upucen Husi, da bi mogao da klekne na jedno koleno  uzh3 )
H: Kerime.
K: Hoces li se udati za mene?

( A ja se ovde topim ko kocka leda u pustinji....  ljub  )
H: Kerime. Ne znam sta da...... Aj, aj, Kerime... Ljubavi, izvini, ja cu ga doneti.
K: Ne, ne, slatkice, ja cu doneti. Smiri se. Ovde je. Odmah cu ga doneti.
H: Da i ja pogledam?
K: Ne, ne, ja cu pogledati. Verovatno je ovde negde. Gledam. A, ovde je, ovde. Pogledaj. Dobro, dolazim kod tebe. Evo tu sam. Gde smo ono stali? Natavljamo od tog trenutka.

(B: Hajde Mahir abi, hajde.
M: Dobro Bade, dobro. Previse si zabrinuta. Sef jos razmislja. Ona sad razmislja o proslosti, ima flash backove o prvom vencanju, kako je tada bilo... ona jos razmislja...)
K: Neces me odbiti, zar ne? Ako hoces mogu ponovo da padnem na kolena. Gledaj, ako kazes ''ne'', imam ovde spreman kamen, stvarno imam spreman kamen, bacicu ga na tebe. Dobro?
H: Dobro.
K: Dobro? Onda... u tom slucaju, mogu da ga stavim.
H: EVET.
Nije valjda, Kerime, ti si sve ovo smislio?
K: Pusti neka se cela ulica raduje tvom pristanku.
H: Ljubavi....
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Pet Jun 02 2017, 00:33
Hijaoooooo umirem Iv jaooooo
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 02 2017, 02:05
K: Ah, rebra me tako bole, kao da su slomljena.

Aj...Naravno, jos sam se verovatno i prehladio. Na kraju krajeva, hladnu vodu je prosula na mene. To je normalno. Tako se osecam. Sutra cu sigurno imati temperaturu. Pluca me bole kad kasljem. Aj...kako se lose osecam. Aj...

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
H: Zivote moj, ako si bolestan dobro se pokrij. Treba ti da se dobro preznojis. Da ti donesem jos jedan dzemper?
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 02 2017, 02:16
K: Yok, yok. Ustvari, nije mi toliko hladno. Cak je i vruce. Vec sam se preznojio.

Uff...Sta da kazem? Dodji lezi. Previse kreme je stetno. Znas li?
H: Ovo je organska krema, dragi. Cak i da decu namazem ovom kremom nista im se ne bi desilo.
K: Jako lepo.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
H: Kerimcim.  Posto si ti bolestan, ja idem da spavam kod dece. Ne daj Boze da me zarazis, pa da ja zarazim decu. Onda ce svi u kuci biti bolesni.
K: Yok, yok! Nema nista takvo. Yok. Hulija, ustvari, ja i nisam toliko bolestan. Pogledaj, dobro se osecam, Nema potrebe da odlazis.

H: Poljubac iz daljine za svaki slucaj. Laku noc.
K: Hulija....
H: Dobro se utopli, do jutra nista nece ostati.

K: Hulija! Hulija!
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 02 2017, 09:26
[You must be registered and logged in to see this link.] kiss

Šta da kažem, čitam i topim se ljub

A Mahir, Mahir aminujem taj lik je naprosto fantastičan jkt02 nisam sigurna da uopće postoji u stvarnosti ovakav muškarac, prijatelj, drug. Kako on poznaje ženski rod, a tek svoju šeficu, genijalan lik aminujem Ne znam je li Hulka sretnija što ima Kerima ili njega. Neko je napisa da mu je žao što njemu nisu namijenili nekog, što on ostaje sam.....ja čak više nisam sigurna da uopće postoji neko ko bi njemu bio dovoljno dobar. Ovakva duša ne može pripadat samo jednoj osobi, ona pripada svima.
Ona scena di je on u isto vrijeme i tužan i sretan, me se totalno dojmila, razmišljam da li Mahir istinski voli samo Hulku,(ne mislim samo na onu bratsku ljubav) al njegova ljubav je toliko velika i nesebična da je u stanju se radovat njenoj sreći, jer je on otpočetka svjestan da Hulka voli i živi samo radi Kerima.
Baš nešto razmišljam od jučer o njegovom liku, koliko je moguće to muško žensko prijateljstvo a da emocije nisu umiješane bar s jedne strane? Zašto Mahir nije ostvario niti jednu vezu? Sjećate se one scene di ona Burčin (Mahirova draga) kaže Krimu da u Mahirovu srce nema mjesta za nikog osim Huliju.....poslije opet Ipek, i tu se neke emocije vrtile, al opet zar mislite da je Mahir totalno zaljubljen da bi on pustio tek tako Ipek, pričamo o Mahiru, pa on poznaje ženski rod bolje i od nas samih. Borio bi se on za Ipek i učiono sve da dođe do nje, da je njemu to toliko istinski stalo. I sad mi je upitnik poviše glave zašto na kraju Mahir ostaje sam? Je li moguće da s Mahirove strane ima nešto više od one bratske ljubavi? Nekako mi ostaje na kraju to da visi, jer Mahir ostaje sam, zašto ostaje sam.....jer zbilja u njegovom srcu nema mjesta za nikog osim Hulke???? Šta mislite? misli
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 02 2017, 10:57
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] kiss  

Šta da kažem, čitam i topim se ljub

A Mahir, Mahir  aminujem taj lik je naprosto fantastičan jkt02  nisam sigurna da uopće postoji u stvarnosti ovakav muškarac, prijatelj, drug. Kako on poznaje ženski rod, a tek svoju šeficu, genijalan lik  aminujem Ne znam je li Hulka sretnija što ima Kerima ili njega. Neko je napisa da mu je žao što njemu nisu namijenili nekog, što on ostaje sam.....ja čak više nisam sigurna da uopće postoji neko ko bi njemu bio dovoljno dobar. Ovakva duša ne može pripadat samo jednoj osobi, ona pripada svima.
Ona scena di je on u isto vrijeme i tužan i sretan, me se totalno dojmila, razmišljam da li Mahir istinski voli samo Hulku,(ne mislim samo na onu bratsku ljubav) al njegova ljubav je toliko velika i nesebična da je u stanju se radovat njenoj sreći, jer je on otpočetka svjestan da Hulka voli i živi samo radi Kerima.
Baš nešto razmišljam od jučer o njegovom liku, koliko je moguće to muško žensko prijateljstvo a da emocije nisu umiješane bar s jedne strane? Zašto Mahir nije ostvario niti jednu vezu? Sjećate se one scene di ona Burčin (Mahirova draga) kaže Krimu da u Mahirovu srce nema mjesta za nikog osim Huliju.....poslije opet Ipek, i tu se neke emocije vrtile, al opet zar mislite da je Mahir totalno zaljubljen da bi on pustio tek tako Ipek, pričamo o Mahiru, pa on poznaje ženski rod bolje i od nas samih. Borio bi se on za Ipek i učiono sve da dođe do nje, da je njemu to toliko istinski stalo. I sad mi je upitnik poviše glave zašto na kraju Mahir ostaje sam? Je li moguće da s Mahirove strane ima nešto više od one bratske ljubavi? Nekako mi ostaje na kraju to da visi, jer Mahir ostaje sam, zašto ostaje sam.....jer zbilja u njegovom srcu nema mjesta za nikog osim Hulke???? Šta mislite?  misli  

Za Mahira se u potpunosti slažem. nsfg Neverovatan lik i kao što sam rekla, pored Hulije i Kerima, najlepši deo ove serije. dhjdg  Ja sam napisala da mi je jako žao što on ostaje sam, ali kao i ti od ove epizode i od njegove usamljene scene i izraza sreće i tuge na licu kada je Kerim verio Huliju, ne mogu da prestanem da razmišljam da li je tu imalo nešto više od prijateljstva? Ja sam evo do ove epizode bila ubeđena da su njih dvoje dve srodne duše ili što bi ti rekla dve polovine iste jabuke, da je vremenom prijateljstvo preraslo u nešto više i da su oni jedno drugom postali brat i sestra, ali ova scena njega usamljenog mi je ostavila veliki znak pitanja. Čak sam i kod Ruskinja naišla na sliku gde su se one osvrnule na onu scenu gde Mahir i Kaja plešu (grle se) i gde se Mahiru smenjuju slike Hulije i Ipek i na kraju pobeđuje Hulija. misli Tako da sad imam osećaj da je pored prijateljstva, za Mahira Hulija predstavljala idealnog partnera, nekog u koga je on mogao istinski da se zaljubi i da provede ostatak života. Ovako je  ostao sam, i po meni možda je i tako bolje, jer je stvarno predstavljen kao neverovatna osoba i nijedna od ovih žena koje su se motale oko njega mi nije išle uz njega, tako da ću te citirati: Ovakva duša ne može pripadat samo jednoj osobi, ona pripada svima. dhjdg Mahir nsfg aminujem

A što se tiče tog muško ženskog prijateljstva više ni sam ne znam šta da mislim. Ja verujem da je moguće, mada većina muškaraca sa kojima sam razgovarala kaže da nije.

[You must be registered and logged in to see this link.] hvala

Šta više reći za ovo dvoje. Njihovi pogledi sve govore. dhjdg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 02 2017, 12:01
[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]   ok   ok

Sto se mene tice +1

Sve ste rekle pa da se ne ponavljam... Dodacu samo ovo..."Jadni Kerim... Ili srecno pseto...''
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 02 2017, 12:31
POCETAK

M: Mi ne poznajemo ovo mesto. Mozda nije ovde? Mozda je na drugom mestu?
H: Ne vici, kazem ti da ne vices.
M: Cekaj me. Ti si na stiklama. Cekaj me.
H: Ako se nesto desilo Kerimu, ja ne mogu ziveti.
M: Stani. Ok. Ok.
H: Tiho.
M: Mozda on nije ovde? Mozda je otisao na pecanje?
H: Cuti!
M: Mi ne znamo sta je tamo. Ne vidim....
H: Drvo..
M: Drvo? Ti si drvo...
H: Donesi ga.
M: Zasto? Hoces li zastarsivati ljude?
H: Ne. Tebe cu mlatnuti po glavi, idiote.
H: Samo trenutak. Odakle si ti znao da sam ja kod terapeuta?
M: Sta?
H: Kako si znao da sam kod terapeuta?
M: Da donesem drvo?
H: Postavila sam ti pitanje..
M: Kakvo pitanje?
H: Otkud si znao da sam ja kod terapeuta?
M: Stvarno te sad to zanima? Jesi li ti poludela? Mi ne znamo sta se tamo desava.
H: Dobro.
Kerim! Kerimcim! Dobro si? Sve je u redu? Ljubavi! Jesi li dobro, jedini moj?! S tobom se nista nije desilo?
K: Dobro. Dobro. Ja sam sve resio, sporazumeo sam se sa njima. Otisli su.
H: Sa njima? Bilo ih je vise, je li tako? Kako si se usudio da dodjes ovde i sretnes se sa tim ljudima? Ti imas troje dece, troje! A sta da si umro? Zar i ja ne bih umrla? Ja bih takodje umrla, a nasa deca bi ostala sirocici. Kakva je ovo neodgovornost?!
K: Ja sam sve resio, Hulija. Nista se nije desilo. Boze moj. Ne preuvelicavaj.
H: Nista se nije desilo? Kakav si to bezosecajan covek?
K: Ali nista se nije desilo. Zasto tako reagujes? Ne razumem? Objasni mi, zasto si se toliko uplasila?
H: (obraca se Mahiru) Sada mi odgovori na pitanje. Ti si se udruzio sa ovim covekom?
M: Dakle, ovde je.....
H: Ne odgovaraj mi! Da se nisi usudio da mi odgovoris! Posle cemo razgovarati o ovome!
A ti? Ti si resio da mi odrzis lekciju? Da me uplasis i tako mi odrzis lekciju, jeli tako? Je li tako? Unisticu te! Ja cu vas....
K: Dobro, a kako?
H: Pusti!
K: Pa kako ti je sad, gosodjo Hulija? Sad razumes kako se ja bojim za tebe? Pusti to drvo, povredices nekoga.
H: Vi mene pustite! Necu vas povrediti, obojicu cu ovde ubiti i zakopati. Niko za to nece saznati. Pusti!
M: Pusti, pusti! Smiri se, smiri se.
H: Mirna sam, pusti me. Mirna sam. Ne dirajte me. Kakvi ste vi to ljudi? Koja vrsta ljudi? Kako ste mogli tako da postupite sa mnom? Ne zelim vise nikada da vas vidim! Daj mi kljuceve od auta. Daj kljuceve od auta!!
K: Dobro. Drzi.
H: Sram vas bilo obojicu. ( Pljuc )
K: Bezi, naravno. Bezi. Istina stvarno boli. Ti ustvari bezis od sebe! Sada razumes sta ti radis?
H: Skupo cete mi ovo platiti.
M: Ooo... Jako me je udarila.
K: Jesi li dobro?
M: Nisam, jako me udarila.
........................................
Kerim i Mhir u kolima
M: Udarala je kao cudoviste. Uopste se nije pokajala. Ruka me jako boli. Da odemo u bolnicu?
K: Kako moze drvetom?
M: Recicu ti nesto. Kerime, ako te ne pusti u kucu, mozes prenociti kod mene.
K: Hvala, nema potrebe. Bice malo tesko da me ne pusti u kucu.
M: Ja ti kazem da nam nece oprostiti.
K: Govori za sebe.
M: Ja nikada pre nisam video sefa toliko ljutog.
K: A ko je ljut na nju? Shvatila je da treba da se drzi podalje od takvih stvari. Dobila je svoju lekciju, dobila je.
M: Da, dobila je. Tacno, dobila je.
K: Uf.. jako je udarila.
M: Da odemo u bolnicu?
K: Tako jako?
M: Jako. Kad treba da se okrenem desno, ne mogu.
K: Stani, drzi volan. Boze moj. Jos se i sa tobom petljam.
..............................................................
H: ( sama sa sobom) Ko ste vi? Ko ste vi da pokusavate meni da dajete lekciju? Bila sam tako uplasena, tako prestrasena. Umalo nisam umrla od straha. Ah, Mahir, jos se ti zoves prijateljem. Ali bices kaznjen sto si se udruzio sa tim gadom i igrao se sa mnom. Gadovi! Ovo je vas kraj. Kunem se, vas kraj, kunem se. Boze. Skoro sam s uma sisla. Smiri se, Hulija. Hulija, smiri se.
H: (tel. razgovor sa Zeynep) Moj maloumni muz se udruzio sa Mahirom i pokusao da se igra sa mnom. Ali nista ozbiljno. Pricacu ti kasnije.
...............................................................................
M: Sta da radimo? Ona stoji tamo i ceka. Da bezimo? Mozda je naoruzana.
K: Mahire, na pricaj gluposti. Bes je verovatno prosao, idem da razgovaram.
M: Priblizava se. Kerime ti izadji, ja volim svoj zivot.
K: Hajde, idi.
H: Da se niste usudili da izadjete iz auta. Ne mozete u kucu.
K: Hulija, nasmej se i gotovo. Hajde.
H: A ko se smeje, Kerime? Koliko vidim, niko se ne smeje.
M: Sefe, mi......
H: Da se nisi usudio, da se nisi usudio ni rec da kazes. I na oci mi ne izlazi.
K: Vidi, mene bole rebra, moram da odmorim.
H: Neka ti bude jos gore. Da bi ste usli u kucu prvo idite da se lecite. Razgovarala sam sa gospodinom Tamerom, ceka vas.
K: Sta?
H: Uzmi, dragi. U isto vreme cete dovesti i moj auto. Zbog vase neverovatno smesne igre ostavila sam auto tamo.
K: Hulija, jesi li ti poludela, kakav terapeut? Boze moj.
H: Ja ne preuvelicavam. Ja takodje nisam priznavala da sam bolesna dok nisam posetila doktora. Ali posle shvatis. Sve postaje lakse posle razgovora. I vi idite, razgovarajte. Objasnite doktoru zasto ste to uradili. Neka vam postavi dijagnozu. Hajde neka je sa srecom.
K: Ja ne idem.
M: Mislim da je bolje da odemo. Ona je vec sve spremila, zakazala nam je kod terapeuta.
K: Kakavo spremanje, Mahir? Idemo li na zabavu? Hajde da sednemo i porazgovaramo. Sta da radimo? Hajde idemo da ne bude problema.
M: Idemo.
K: Polako, polako, udarices u auto. Boze moj. Gde si dobio dozvolu.
M: Kod vas je ovde tesno.
K: Polako.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 02 2017, 19:19
hahahahha koji genijalni razgovori M&K patos patos
" Recicu ti nesto. Kerime, ako te ne pusti u kucu, mozes prenociti kod mene." patos
" Priblizava se. Kerime ti izadji, ja volim svoj zivot." ha ha ha

hahahahah ma genijalni su. Bože kako će mi nedostajat. Kerim i Mahir su dobitna kombinacija girl dance šteta što su i njih dvojica tek sad na kraju postali ovakvi kompanjoni. girl dance
Parili su mi Lolek i Bolek ha ha ha
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 02 2017, 19:25
Hahaha Lolek i Bolek patos gde se [You must be registered and logged in to see this link.] njih seti patos

Ali ako mislis da je ovo dobitna kombinacija, cekaj da ih vidis i cujes kod cika doce patos

Vec sam nesto sinoc prevela a ostatak cu veceras kad dodjem kuci.. girl dance
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 02 2017, 19:54
Cure drugi fragi katastrofa

Hulka ostavlja Kerima 4fg4sdfg šta je ovo, jel neka navlakuša gshs
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 02 2017, 20:00
Au ybt sta je ovo aaaaaaaaa

Ma nek se nose u 3mp3 ljutasamm
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 02 2017, 20:04
Nemoj mi ništa govorit, imam grop u želucu od kad sam ovo vidila. Ovi turci zbilja nisu normalni. Ne mogu vjerovat da će Hulka otić, mora da je neka navlakuša.......Kerim je njen život, ona bi dala svoj život za njegov.......pa i u ovoj zadnjoj ep. kaže da kad njega ne bi bilo ne bi ni njoj života bilo.

Ma prosto ne mogu vjerovat da će mi seriju uprostatit.....nema šanse da Hulka to napravi.....mora da je neki zaheb, navlače nas na nešto. Iako ona zadnja scena di ona sma stoji, ko da je zadnja scena serije.....Ufuffufu ubiće me majke mi moje, neću ja to preživit 4fg4sdfg gshs
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 02 2017, 20:38
Ja jos uvek ne mogu da dodjem sebi od onog pocetnog soka. Kad pogledas onako realno od Hulije se svasta moze ocekivati, narocito sto su ovo Turci a oni su majstori sokantnih zavrsetska. I sad mi jos blinka u glavi ona originalna korejska serija  u kojoj Kerim i Hulija nisu ostali zajedno na kraju, i vec osecam mucninu u stomaku. I lakav je onda lik Hulije koji smo do sada gledali? Ispade da nikada i nije volela Kerima i da joj je ustvari od onog vencanja do ovog dve godine kasnije, jedino osveta bila u glavi. Sto rece Mahir u prosloj epizodi, mozda je i zaboravila onu noc, ali ostalo je u srcu i memoriji. Pa sad, ako joj se on do sada nije vec 1000 puta iskupio za tu noc, onda su sve reci ovde suvisne. A sa druge strane, ako krenem da se podsecam svega sto je ona njemu uradila za ove 2 godine, onda  bi ovaj udarac na kraju bio potouno degradiranje njenog lika. Pa sad ispade da jedna Zeynep oprasta Husi mnogo gore i gnusnije stvari, a Hulka  ne moze to hebeno vencanje koje je u svakom slucaju izdejstvovala na ni malo lep nacin.
Zato stvarno ne zelim da verujem da je ovo istina, jer hajde da Hulka i ostavi Kerima, ali TROJE dece?! Pa to bi bilo ne srozavanje, vec totalno pokopavanje njenog lika.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 02 2017, 23:01
Evo ja samo da se javim i da kažem da se u većini ovoga što ste napisale slažem. Ovaj fragi mi je čista nebuloza, naravno od Turaka se sve može očekivati, pa i ovakvo nešto, ali mene teši jedna stvar a to je da nam u fragiju sigurno ne bi prikazali zadnju scenu. Tako da ja verujem da će ova serija uprkos ovakvom fragiju imati srećan kraj.
Ma nema šanse da me ubede da se Hulija sad setila osvet. Pa ona je upravo u poslednjoj epizodi jurila kao bez glave samo da se nešto ne desi Kerimu i da ga spasi, a da ne pričamo o tome, a tu se i svi slažemo, da Hulija nikada ne bi ostavila svoju decu.
Tako da, ispunili su mi želju za kućicu, njih dvoje sa decom, zamišljala sam i ovo ovakvo romantično venčanje sa lampionima, pa želim da verujem i da će mi dati srećan kraj. Otišla je Hulija za Kerimom do Berlina, pa će sad možda Kerim za njom do "Balija" na medeni mesec.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jun 02 2017, 23:12
Hulija je komplikovan lik, to stoji, ali to ne znaci da bi sa ovakvim krajem bila vredna divljenja samo zato sto je drugacija. Ybg, onda je potpuno nezrela i neodgovorna i nije trebala zasnivati porodicu i skupljati oko sebe ovoliku decu. Sta je sa Memom zbog koga je bila spremna da ubije? Zbog koga je prava majka otisla jer je u zivotu svog deteta tetka... zbog koga je ta jadna zena ostala nepokretna? Sta je sa Bahar? Zena koju je smatrala majkom odlazi da bi ona rasla u jednoj zdravoj porodicu, uz bilolosku majku i coveka koji je voli kao da joj je rodjeni otac.... Sta je sa Dugme, koja cak nece imati tu cast ni da se kroz maglu seca zene koja ju je rodila....
Pa sad, hajde, Hulija je drugacija i takav lik do sada nismo gledale, ali onda ako je tako, i ako se krug zatvara, i ja cu se onda vratiti na pocetne pozicije. Nisam volela njen lik u prvih par epizoda, dugo mi je trebalo da sa VI predjem na TI.... i taj krug ce se upravo tako zatvoriti.... Osvetoljubiva i opicena zena, kojoj ne da treba psihijatar, vec odmah ona kosulja koja se kopca na ledjima...
I onda zali boze izgubljenog vremena koje sam na ovu seriju potrosila...

Sve vreme razmisljam da je ovo neciji san, jer sve drugo mi je potpuno besmisleno.
Odgledala sam svakakve nebulozne krajeve u tr serijama, gde ubiju ili nju i njega Bog bi ga znao zasto, ali ono sto ostane na kraju je ljubav... Ybg, nesrecna, ali je ljubav. Zato mi sad takvi krajevi jos dodju i kao pesma naspram jednog ovakvog kraja, koji bi ostavio ne gorak ukus, vec najobicniju splacinu. Sta bi ostalo od onoga sto smo gledale 57 epizoda? Sto se mene tice, kuki, da prostite...

[You must be registered and logged in to see this link.] canim, i meni je to proslo kroz glavu, da nam ne bi u fragiju dali sam kraj epizde i serije. Pa koja bi tu onda bila poenta?! Evo ja prva to ne bih gledala.
Do Balija moze, a moze i medju slonove... Sve drugo ne priznajem!
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 02 2017, 23:24
Na kraju ispada da je Hulka psihički nuravnotežena, emocionalno zahrđala, osjećano otupljena. glava o zid
Žena koja je dala toliko ljubavi i koja je toliko energije uložila šta u ljubav prema djeci, a šta u ljubav prema Kerimu i obitelji, na kraju ispade površna ludača, koja odbaciva sve ono za što se do sada borila i težila. gshs

Kakav je to lik? Kakva je to heroina???? Nije Hulka osoba koja će otić i ostavit svoju djecu, to nije sigurno. Nešto ovdje opasno smrdi mad72

Ovaj fragi mora da nas navodi na nešto što nema veze s istinom. Ili će nam turci još jedan put servirat popuno ludilo. bljak

Ne ovo nešto ne štima nikako s ovim fragijem, ne priznajem da će Hulka ovako završit, bojala sam se za nju, bojala sam se za ljude oko nje, i to sve tako do mrtvog Chema.......al nakon ovih nekoliko zadnjih ep. ovakav kraj bi zbilja bio nebulozan.....nema veze s zdravom pameću 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jun 03 2017, 01:02
Hajde da pokusamo da mislimo pozitivno.... Na momenat mi je raspolozenje otislo u mp3, ali sad gledam epizodu kod Ruskinja i onaj kraj mi stvarno izgleda kao naucna fantastika. Onolika Hulijina ljubav prema deci, i onda sve napusti zato sto ne moze da oprosti nesto sto se desilo pre dve godine kada sa njegove strane i nije bilo ljubavi. Za nju je i bolje sto se sve onako zavrsilo, jer verovatno nikada ne bi imala ovo sto sada ima.... Ovoliku Kerimovu ljubav....

Pa da nastavimo....

Mahir i Kerim na terapiji

M: Sto me udaras?
K: Pocni.
M: Sta da pocnem? Ti pocni.
K: Pocni da pricas zasto smo ovde.
K: Zbog tebe smo ovde, ti pocni.
K: Zbog mene? Ovo ste sve vi zapoceli.
M: Mi? Izvinite.
D: Nastavite.
K: Zar niste ti i Hulija zapoceli ovakve operacije?
H: Neee, zasto ti vises ''operacije?'' Nikakve operacije nisu bile. Zasto tako govoris? On sve zapisuje. Ne govori ''operacije'' to doktor nece dobro shvatiti.
K: Mahire, ne nerviraj me, i onako sam jako besan, unisticu te.
M: I ja sam takodje ljut, poludecu. Sta ja radim ovde? Zasto sam ovde dosao? To je vas porodicni problem, kakve ja veze imam s tim?
K: Ti nemas veze s tim?
M: Neman nista stim. Ne. (pa se obraca doktoru)Kazem da to nema veze sa mnom, ali ustvari i nije bas tako. Ne zelim da lazem, mozda sam i ja uradio neke male stvari.
K: Male?
M: Da, sitne stvari. A zasto ti tako postupas sa sefom? Takvu si predstavu odigrao. Sta je bilo? Ovako se osvetila. Zbog tebe smo ovde.
D: Ko je vas sef?
K: Ne moj sef, naravno. Ona je moja zena. Njegov sef-Hulija.
D: Shvatam. Vasa zena je sef tom coveku. Nastavite.
M: Sef i ja dobro saradjujemo, dobro radimo. Ali on je hteo da je izdam. Da li se to desilo? Ne. Rezultat: istukla nas je obojicu drvetom. Mene istukla, njega istukla.  Celo moje telo je izlomljeno.
K: To ti mislis. Ona je sve shvatila, samo to nece da pokaze.
M: Ti tako mislis. Ti jos ne shvatas, ona ce ti se brutalno osvetiti. Da, meni je lako, ali ti spavas sa njom u istom krevetu. Bolje malo pripazi na sebe.
K: Yok canim sta ti je.
M; Ja ti kazem, sefica je jako opasna.
D: Kako vi opisujete vas rad sa sefom?
M: Turizam.
K: Oni su mafija, mafija. Nista drugo.
M: Zasto ti odgovaras umesto mene? On sve zapisuje.
Mi... sve cemo vam reci, a hocemo li posle seanse potpisati neke papire?
D: Ne razumem?
M: Me cemo tebi sve reci, necemo imati kasnije problema zbog toga?
D: Mi cuvamo poverljive informacije o nasim pacijentima.
M: Sve?
D: Sve sto ne ugrozava drzavne zakone, naravno. Da li ste pocinili ubistvo?
Hahahaha, koja Kerimova i docina faca dok cekaju Mahirov odgovor   patos  patos
M: Mogu li da iskoristim pravo cutanja?
K: (sav izbezumnjen) Ha....
M: Sala, salim se.
K: Slusaj, Mahire. Opusti se. Ako imas nesto da kazes, ne drzi to u sebi. Ovde smo svi svoji, ne nalazimo se u policijskoj stanici. Zar ne?
M: Ne, ja sam miran. Zasto ti brines za mene? Ja nista nisam skrivio. Zasto okreces doktora protiv mene? On sve zapisuje. Mi se samo salimo. Nema nista tako. Sta ti hoces da mi uradis? Ne mozes me naterati da priznam ubistvo koje nisam pocinio.
D: Gospodo, smirite se. Kako bi ste opisali vas odnos?
K: Mrzim ga.
M: Nepodnosljiv je. Zapisite.
K: Ne izazivaj me da pricam.
M: Dosli smo da razgovaramo. Mozemo li sve da govorimo? On mi se ne svidja.
K: A ja tebe kao obozavam.
M: Ni on mene ne voli. Spreman je da me ubije.
K: U pravu si.
M: U njegovom srcu je gnev prema meni.
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu