Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 385
Datum upisa : 15.04.2016

‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Uto Maj 30 2017, 18:54
First topic message reminder :

Tema je dobila Vol. 2 dhjdg
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kiky22 ::[You must be registered and logged in to see this link.]

ooo yeeee Kerim nam je na koljenima sreca joj već sam se rastopila ljub ko će ovo preživit love

Jojjjjj, jedva čekam. I ja se topim. dhjdg love Uhhhhh Tu su i lampioni, romatika, joj, joj...Ispunjavaju mi sve želje koje sam imala za ovu seriju i ovaj par.

Poslednji izmenio Avijenda dana Uto Maj 30 2017, 18:56, izmenjeno ukupno 1 puta

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

Re: ‎Hayat Şarkısı‬ Vol. 2

taj Pon Jun 05 2017, 16:27
Slazem se Jeco sa tobom u potpunosti i zato sam i ja vec spremna na sve, a  onaj grc koji imam u stomaku imam samo zbog Kerima, jer mislim da ce ga ona takvim cinom jednostavno ubiti gshs  Deca su mala i nece zapamtiti, ali njega ce unistiti do temelja. Pa sad nemojte ni mene ubiti, ali mi sve vreme pisemo o tome kako je PZ drugacija serija i kako je Hulija netipicna junakinja, pa bi i onakav kraj kao u fragiju vise isao kao pecat na tu posebnost, nego happy and sa sladunjavim vencanjem ... Ne verujem da ovo pisem, ali jednostavno je tako 4fg4sdfg

Evo sad citam Ruskinje i koliko vidim i one su se vec lagano pomirile sa takvom mogucnoscu...
'' Dakle, sutra je poslednja epizoda i komentari su veoma razliciti u pogledu zavrsetka serije. Ako se secate, Hulija je od pocetka nestandardna junakinja i njen lik ne spada u okvire tipicnih heroina. Mozda ce i finalae biti upravo tako?!''
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Pon Jun 05 2017, 17:29
Ovako cure, ja kužim šta vi hoćete reć i na kraju krajeva vi daleko više od mene imate iskustva s ovakvom vrstom serija, i siguno puno više znate i razumijete nego ja, ja sa totalni padobranac što se toga tiče.

U jednom se slažemo da je Hulija poptuno atipična glavna junakinja, u isto vrijeme mila i goropadna, i dobra i loša, u isto vrijeme je i nesebična i koristoljubiva, i zaljubljena i osvetoljubljiva, i ogorčena i vesela.Znači, ona je potpuno nepredvidljiva i tu se s vama potpuno slažem, al jedino u čemu je meni predvidljiva je njena ljubav prema Kerimu. E sad moguće je da od ovakvog lika može da bude što god hoćete, znači kraj koji će je dovest do samouništenja, šta nje šta svih ljudi oko nje. S time da sve ove njene negativne osobine koje ona posjeduje su po meni gubile u odnosu na one koje su pozitvine.

U svakom slučaju hoću da kažem da meni Hulija nije negativan lik, niti će bit.nene  ja je nikad nisam doživljavala kao neku negativku.

E sad, da li će kraj biti serviran na način da idu baš na tu krartu šokiranja, nečeg drugog, posebnog ni ja nisam više sigurna, al onda su mi prali mozak ovih posljednjih 15 ep. Da je kraj bio ovakav prije možda bi ga mogla i prožvakat, jer je bilo elemenata da se serija može završit na ovakav način, al sad mi je to čista ludost.
Ja sam sutra spremna na sve, nadat ću se najbolje, a valjda preživit najgore gshs
Biću jako razočarana ako se obistine ove ludosti, jer sam stalno navijala i željela da Hulija I Kerim ostvare svoju ljubavnu priču, da Hulija pobijedi samu sebe, a da nju Kerim zavoli upravo ovaku kakva jest.
Ako, opet kažem ako se fragi dogodi, zbilja šteta, ja ću se osjetiti prevarenom i obmanjenom, ne zato što to Hulija  nije mogla napravit, njen lik je sposoban za tako nešto, nego što su mi zdrav mozak prali s ovih posljednih 15 ep. jer sve tamo do neke 44-45 ep kraj je mogao bit svakakav, pa i ovakav, al ovo sve poslije što se događalo je potpuno u suprostnosti s ovakvim fragijem. 4fg4sdfg

Cure moje drage nemojte mi zamjerit al ja jednostavno neću, niti mogu vjerovat, pa vjerojatno ni sutra kad se sve završi da bi Hulka mogal otić i sve ostavit.  gshs

Ako se to dogodi(pu daleko bilo) vjerojatno će mi trebat pauza od ko zna koliko dana da dođem sebi, i da mi se emocije srede. I nema šanse da sutra ne gledam, pa što bude...valjda ću se izlječit preko ljeta, računam na more i sunce ma nemoj  a turske serije ću sve da stavim na čekanje jer ta njihova sranja od nesreća i tuga ne želim više gledat ipak sam ja jedna romantična dušica koja želi imat veliki veliki osmijeh na kraju serije jkt02

kako god da završi ja ću seriju pamtit po ovim osmjesima i njih dvoje koji se vole ljub
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jun 05 2017, 18:28
Joj [You must be registered and logged in to see this link.] ti i ja izgleda veciti romantici, mada moze biti i to da se nismo navikli na turske serije, tebi je ova prva, a meni 2-3, ali prva koju pratim live i za koju sam se ovako zakačila, pa mi ovi turski krajevi nikako ne prijaju, jer ovi glumci perfektno rade svoj posao, pa prosto ne mogu da ostanem ravnodusna, vec sam se vezala za sve njih.
Naravno da sam svesna kakva je Hulija i koliko je ova serija netipična, i baš zbog toga se nekako nadam da će kraj biti srećan, ako je u nekoj seriji bilo epizoda zbog kojih sam se isplakala i zbog kojih čak nisam ni spavala onda je to ova serija i prosto bi mi prijao jedan kraj koji je totalan kliše. Naravno gledaću sutra epizodu, i nadati se najboljem, ali sve nekako mislim da ćemo dobiti neki koji će nas ostaviti u nedoumici i koji će biti otvoren za sve mogućnosti pa da gledaoci budu ti koji će zamisliti šta će i kako će dalje biti. Ako bude tako, onda su kod mene Hulija i Kerim jedan skladan srećan par koji uživa u putovanjima sa decom.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jun 05 2017, 20:21
[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.] daleko od toga da i ja nisam onaj veciti romantik u dusi, ali ovo je jedina serija u mnostvu turskih koje sam do sada odgledala gde sam istinski spremna na sve. Od pocetka gledamo jednu potpuno drugaciju junakinju i nece biti ni malo sokantno ako se sve zavrsi onako kako je i pocelo. Naravno da ce nama kao gledaocima biti sokantno, svakome iz svojih razloga, ali ovo je prva serija koju gledam a da su sve opcije podjednako otvorene, gde i ona happy i ona druga opcija mogu imati ''logicno'' objasnjenje.
Ali ako ne daj Boze bude onako kao iz fragija, ne moram ni da vam opisujem kako cu se osecati...
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 06 2017, 08:29
Eto došao je i taj dan gshs još večeras i ova pjesma života se završava gshs a ja ću do zadnjeg trena vjerovat u njih
Hulija&Kerim vole se
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 06 2017, 11:24
Tako je [You must be registered and logged in to see this link.] dosao je i taj dan D...pa sad kako nam bude i sta nam bude. Ili cemo se radovati ili jedna drugu tesiti, videcemo veceras... A ja se ipak nadam da ce biti ono prvo, i da cemo tugovati SAMO zato sto se serija zavrsila ....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 06 2017, 11:26
Da li je ovo zena koja moze da ostavi svoju decu...

Jujuju....  sta lupetaju ove Ruskinje... Kakva ljubav Hulije i Mahira kao nesto neocekivano na kraju dre
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 06 2017, 12:24
ModestyM ::Da li je ovo zena koja moze da ostavi svoju decu...

Jujuju....  sta lupetaju ove Ruskinje... Kakva ljubav Hulije i Mahira kao nesto neocekivano na kraju dre

Nadam se [You must be registered and logged in to see this link.] da se večeras tješimo isključivo radi kraja serije i zbog ničeg drugog misli

Još uvijek sam ubjeđena da Hulija neće postat crna ovca, niti će ona prijeć na tamnu stranu 4fg4sdfg
Opet ću se ponovit, bez obzira na njene negativne osobine, koje se u njoj probude vrlo brzo u njoj se rodi i ona bolja Hulija koja po meni više prevladava, a ta bolja Hulija je upravo takva zahvljujući Kerimu i djeci. Jer ljubav prema njima je nešto što u njoj uvijek donese tu dobru, milu i plemenitu Huliju.

Svašta oni sad mogu stavit, papir trpi svašta......al čekat zadnju ep. pa mi mozak prat s Hulijom i Mahirom je dno dna, totalna glupost.....to mi sad čak dođe degutantno 4fg4sdfg

Meni je žao što serija završava, žao mi je što više neću uživat u Huliji i Kerimu, u njihovim pogledima i njihovoj ljubavi. Ja sam je osjetila i doživila. Pa sad oni neka kraj stvljaju kakav hoće. Hulija voli Kerima, Keri voli Huliju a sve ostalo je što se mene tiče svinjarija hgnjd

Vjerojatno sam vam i dosadna više, al ja zbilja želim vjerovat u ovu ljubav, koja nije ništa drugo nego ona prava istinska, sudbinska ljub jednostavno ih obožavam, ja zbilja vjerujem u Huliju i u njenu ljubav prema Kerimu girl dance i nikako ne mogu zamislit da bi ona Kerimu mogla ovako nešto napravit. Onom prijašnjem Kerimu bi i mogla i to bez problema, ali ovome nikako.....ali baš nikako. Uvijek će ona bit nerazborita, zvrkasta, eksplozivana, al će uvijek bit Hulija koje bez Kerima ne može ni disat ni živit. dre
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 06 2017, 12:27
Ja sam se jutros probudila misleći na ovu seriju. Ne znam kakav će karaj biti, ali znam da će mi mnog faliti. Godinu i više dana sam stvarno uživala u seriji i druženju sa vama, i znam da ću svakog utorka osećati veliku prazninu zbog toga što će mi sve ovo nedostajati.
[You must be registered and logged in to see this link.] jutros kada sam videla ovu Hulijinu i Emininu sliku, isto sam se zapitala i mogu samo da kažem nema šanse. Ne bi ona mogla onako da se okrene i da osravi decu. Odlazila je ona jednom od Kerima, kada se bojala da Feliz ne uzme Memu i tada je ona bila spremna sve da ostavi, ali da ostavi Memu nije razmišljala ni tren. Tako da sam ja ubeđena da će večeras sve doći na svoje mesto i možda je ove nedelje bilo trenutaka kada sam i mogla da piverujem da ona može da ostavi Kerima i da je sve ovo deo osvete, jer svi znamo kakva je Hulija, i koliko je ovo neobična serija, ali ni jednog trena nisam i ne mogu da poverujem da ona može da okrene leđa deci. Zbog svega toga ja se večeras stvarno nadam najboljem.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 06 2017, 14:13
Baš će mi nedostajati. gshs

Fenomenalan par. :s Par koji me je naterao da zbog njih strepim smejem se i plačem. A o hemiji koja je postojala-postoji između njih i da ne pričam, prosto i ja imam osećaj kao da imam leptiriće u stomaku kad ih gledam.
Ovi pogledi sve govore. hmjjf dhjdg

I kakvgod kraj da bude, ja moram da priznam da ovo mesto koje je Hulijin lik zauzeo u mom srcu ništa ne može da naruši. Burcu fenomenalna, kupila me je od prve epizode, tj. od prvog fragija.

I možda će namestiti da je spremna da ostavi Kerima (mada ni u to ne verujem), ali da decu napusti u to im nikada neću poverovati.

Baš, baš, će mi faliti. gshs nsfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Uto Jun 06 2017, 14:22
Kzlar, spremila sam nam sobicu.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 06 2017, 14:27
Jelenak ::Kzlar, spremila sam nam sobicu.

Hvalo, Jeco. poklooon Eto koliko mi teško pada ovak kraj i oproštaj od nje, baš će mi nedostajati i ovo naše druženje ovde i u sobici. Cure, stvarno ste mi ulepšale gledanje serije. zagrljaj

Ja još ne verujem da je kraj došao. Samo neka bude ovakav, valjda ću lakše podneti.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Uto Jun 06 2017, 14:37
I mene je neka tuga oko srca uhvatila. Nesto sam se rastuzila, bacila sam pogled i na one njihove zajednicke scene s pocetka i raspilavili su me skroz ljub

Druzicemo se mi i dalje, repriziracemo a i tu su nove serije koje dolaze. Doduse, nece biti ni jedna kao ova, ali bitno je druzenje. love
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 06 2017, 16:06
Samo hrabro cure, neće nas Hulka razočarat nene

A ako idu ovakvu ljubav upropastit, onda oni zbilja nisu normlani.....ma nisu valjda toliki idioti nene

Večeras u sobici ooo yeeee , molim ponijeti pozitivne misli, i dobre vibracije sreca
zagrljaj
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 06 2017, 16:18
Prelepi.  dhjdg

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 06 2017, 16:33
Avijenda ::Prelepi.  dhjdg

Pa u pm, kako ovi dvoje to uspjevaju, evo i dijete ih gleda ko da je njihovo, ovo skoro pa nije s božje strane aminujem
Nevjerojatno, mora da Burcu i Birkan imaju tu neku pozitivnu energiju koja ljude jedostavno osvaja, pa i ovu svu djecu koju su imali, su toliko osvojili da oni s njima funkcioniraju ko da su njihova. aminujem
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 06 2017, 16:57

A njih dvoje i deca, prosto neverovatno. Kao da su im stvarno roditelji, toliko je to uverljivo od samog pocetka.

Neverovatna slicnost....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 06 2017, 17:02
Znaci drage moje to je to... dodjosmo i do kraja. Nadam se srecnom kraju, mada mi se kosa dize na glavi od ovoga  4fg4sdfg

Nikada nisam osecala ovakav grc u stomaku kao sto ga imam sada....
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 06 2017, 17:15
[You must be registered and logged in to see this link.] draga, biće ovde sve ok, mora da bude. I ako je u jednom trenu otišla, mora da će i za to imati obješnjenje i da će sve stati na svoje mesto. Na ovoj slici ima ljutu facu, ali onda kada odlazi onom stazom, vidimo da su joj oči pune suza i da guta knedlu, tako da možda stvarno nije ni napravila onaj sledeći korak.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 06 2017, 18:06
Ok, mozda nije otisla, ali ako je samo na i trenutak pomislila da ode, to ce mi ostaviti gorak ukus.... Toliko vec strepim od vecerasnje epizode da ceo dan skupljam hrabrost za gledanje...

Secerlemice dve preslatke....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jun 07 2017, 00:15
Slatkis nas cupavi

Bas mi je drago da je i ''Melek'' bila na snimanju ove poslednje epizode smajlic [You must be registered and logged in to see this image.]

I jos jedna sa seta

Uzasno ce mi nedostajati ova serija koja je definitivno jedna od najboljih koje sam do sada odgledala. Ovu poslednju epizodu cu za sada preskociti dok mi se ne slegnu utisci, ali necu dozvoliti da mi ona pokvari utisak o onih 56 prethodnih koje su bile fenomenalne.

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 07 2017, 09:49
Son :tuzni:

Šefica i Mahir, buy, buy

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Najbolja mafija

I Hulija i Kerim, nezaboravni

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 07 2017, 16:30
ja ću cure još malo uzesti predaha, jer mene još uvijek peru emocije......još se nisam oprostila niti od likova niti od serije. Treba mi još vremena da ovu zadnju ep provarim. Još sam uvijek pod dojmom svega, pa mi treba malo da sa svih strana pogledam i rezoniram šta seriju šta epizodu. Naj bitnije je da su njih dvoje ostali zajendo i da su krenuli u neku bolju budućnost. Ja sam to nekako i očekivala znala sam da je ova ljubav nešto posebno, nešto iznad svih normi. Ovaj odnos koji imaju Kerim i Hulija to što su njih dvoje izgradili se ne viđa često......
Ova serija je po svemu posebna, ova serija je toliko upečatljiva, ona je toliko moćna da te stalno goni na razmišljanja, i da stalno imaš potrebu da se sam preispitivaš, taman kad pomisliš na jedno, okreneš stranicu a onda vidiš da može i da bude nešto drugo.

U svakom slučaju odlična serija, dobar scenario, vrhunski likovi i fantastično odabrni glumci aminujem
Serija koja se pamti i ne zaboravlja, ona koja se uvijek prepričava aminujem

A vas sve skupa puno, puno volim zagrljaj

p.s nisam ep ni pogledala kako bog zapovida, jer osim što sam sinoć bila ko na iglama, i laptop mi je u jednom tenu bloka, tako da ću čekat prevod i na miru pogledat a onda se oprostit od ovih genijalaca. Tuga je golema gshs
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 07 2017, 18:17
Nije dugo trebalo. Burcu kao Julia Roberts. ooo yeeee

Turska producentska kuća "Lucky red" će snimiti tursku verziju američkog filma "My best friend's wedding"
U Tursku verziju glavnu ulogu je dobila Burcu Biricik nama poznata kao Hulija. A režiser Cem Karci ( Hayat Sarkisi ) Snimanje se planira početi u julu
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jun 08 2017, 00:53
Ja sam i posle prospavane noci u nekom cudnom raspolozenju i ne mogu jos uvek da sastavim neki smisleni utisak. Slazem se jedino da je ovim krug zatvoren i da je ovo bio jedini nacin da Hulija i Kerim nastave dalje bez i jedne mrlje iz proslosti koja bi stajala izmedju njih. ''Zena to nikada ne zaboravlja. Moze se praviti da je zaboravila, ali ne zaboravlja...''Bas ono sto je Hulija radila pune dve godine. Nastavila je zivot gurajuci tu noc pod tepih, ali ta noc je u sustini bila izvor njenog jedinog pravog straha, a ujedno i izvor njenog besa i unutrasnjeg nezadovoljstva.
Za sve drugo cu sacekati prevod, jer me jos uvek ne prolazi onaj osecaj koji sam imala dok sam gledala live epizodu. Potpuno drugacije sam dozivela i Huliju i Mahira i ne zelim da napisem nesto zabog cega cu se vec sutra mozda kajati. Jos uvek imam onaj gorak ukus koji na zalost ne prolazi... gshgh

Ali kako god se ja trenutno osecala, ovo je definitivno serija koja se nikada, ali nikada vise nece ponoviti....

Hvala svima koji su nam pricinili to zadovoljstvo da uzivamo u ovom malom remek delu  ok
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu