Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Kalp Atışı

taj Uto Jun 13 2017, 00:15
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTKUCAJI SRCA

Žanr: Drama, ljubavna komedija
Uloge: Ojku Karael, Gokhan Alkan
Režiser: Jusuf Pirhasan, Ajtač Čiček
Producent: Deniz Rezan
Produkcija: MF Yapim
Početak: Uskoro na Show Tv

Opis: Mlada neurohirurg Ejlul nam priča svoju priču koja je počela pre mnogo godina, kada je agresivna grupa mladih napala hitnu službu bolnice. Ona je devojka buntovnog karaktera koja je često menjala mesta studiranja, jer su je profesori isterivali. Kada ju je otac odveo iz poslednje obrazovne ustanove iz koje je proterana i premlaćena, ona nije pustila ni suzu. U medjuvremenu, istog dana molitva njene babe, koja ima mali pansion, otvoriće joj svoja vrata, promeniće njen život i desiće se čudo.

Poslednji izmenio Jelenak dana Uto Jun 13 2017, 00:20, izmenjeno ukupno 1 puta

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 254
Datum upisa : 26.04.2017

Re: Kalp Atışı

taj Sre Jul 12 2017, 22:19
Meni odmah upala u oči ova rečenica di će Ejluj trebat pomoć Ali Asafa da ostane u životu 4fg4sdfg joj ovim turcima zbilja nema pomoći , manijakalni manijaci pa oni će i najlakšu ljetnu serijicu pretvorit horor. Nije vrag da će ići nekakva ubojstva ili podvale tih istih gshs glava o zid
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1389
Datum upisa : 05.03.2017

taj Čet Jul 13 2017, 01:17
Ja sam odavno prestala da se obazirem na te njihove ozete. Pa seti se [You must be registered and logged in to see this link.] PZ i koliko su nas puta navukli onim bombasticnim recenicama u ozetu, kad ono tresla se gora rodio se mis. Mada ovde me ne bi cudilo da Eylul bude u opasnosti, jer ona kopa po proslosti sto se onom pacovu nikako nece dopasti. Ko zna sta ce tu jos isplivati na povrsinu jer nisu tu nikako cista posla. Videle smo i u prosloj epizodi da je jos neko dosao da im se nane nanine, i ko zna koliku su stetu napravila ona dva stakora.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jul 13 2017, 22:36

A: Ti si cudo!
- Sklonite se!
- Jesi li ti poludela?! Necu dozvoliti da to uradis ovde!
E: Bolesnik je moj pacijent.
A: Sta mislis o Ejlul?
A: Ejlul je veoma talentovana, veoma uspesna, veoma pametna, veoma dobra devojka.
- Alah, Alah... Kakva je ta Ejlul?
- Sa nestrpljenjem ocekujem naredne susrete. Tako jakog suparnika kao sto si ti, nije lako naci.
E: A gde je to cudo? Bavim se sadasnjoscu a ne cudima.
A: U tom slucaju cu reci ovo: boricu se sve dok mi jednog dana ne kazes ''da''. Nema odustajanja.
A: Jesi li dobro?

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 14 2017, 00:46
Evo ga i motorista....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jul 14 2017, 08:34
Opa, bome ovom Aliju neće bit lako, koliko potencijalnih se vrti oko Ejlul krez čini mi se da neće bit niti jedan muškarac u ovoj seriji koji neće bit općinjen njome hgnjd znači stari doktor, mladi doktor, motorista, asistent kafa

Al vidim da Ali ne odustaje, sve mi se više sviđa njegov lik smajlic

Baš se radujem večerašnjoj ep. je ono u 20:00 počinje po našem vremenu?
Willow
Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.05.2017

taj Pet Jul 14 2017, 09:24
Slutim da će motorista biti Esmin ljubavni interes. smajlic
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 14 2017, 11:12
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Opa, bome ovom Aliju neće bit lako, koliko potencijalnih se vrti oko Ejlul krez čini mi se da neće bit niti jedan muškarac u ovoj seriji koji neće bit općinjen njome hgnjd znači stari doktor, mladi doktor, motorista, asistent kafa

Al vidim da Ali ne odustaje, sve mi se više sviđa njegov lik smajlic

Baš se radujem večerašnjoj ep. je ono u 20:00 počinje po našem vremenu?

Nece mu biti lako nikako, ne samo zbog ovih koje si nabrojala vec zbog nje same. Tvrdoglava je mala opasno krez Onaj njegov prijatelj se tu utrpao pa mu jos daje savete da je se kloni, a jos pre 10 godina je mogao da skonta da je Ejlul za Alija nesto posebno.
Ovako sad gledano povrsno ispade da je ona neka vamp zena pred kojom svi padaju na kolena, ali jasno nam je zasto im je svima zapala za oko i da su to neki sasvim drugi kvaliteti.

U 19h pocinje ozet pa sad zavisi koliko ce trajati. Ja u svakom slucaju ne mogu da gledam live.

I ja [You must be registered and logged in to see this link.] mislim da ce motorista biti sfera Esminog interesovanja i bilo bi lepo da ih spoje. Vec je i bez njega previse onih koji se interesuju za Ejlul kafa

Willow
Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.05.2017

taj Pet Jul 14 2017, 11:19
[You must be registered and logged in to see this link.] upravo, ne volim priče o vamp ženama, Ejlul jeste divna, ali sad da svi trči za njom, malo jeste previše, uvijek je zanimljivije pratiti ljubavne priče sporednih likova, posebno ako je lik dobro napisan kao što je u ovom slučaju Esma. smajlic
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jul 14 2017, 11:35
Slažem se s vama cure, ni ja ne volim vamp žene koje svima oduzimaju pamet, samo što to ovde Ejluj uopće nije, ona je više cool frajerica, koja fura svoj film, i ne obazire se previše na druge hgnjd

Meni više smetaju ove njihove cipele s ovolikim potpeticama, pretjeruju, ma mislim koje to doktorice u bolnici dok su dežurne paradiraju s ovlikim štiklama 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 14 2017, 12:03
Ejlul ih sve privlaci bas zato sto nije vamp zena i sto je kako ti [You must be registered and logged in to see this link.] kazes, cool frajerica. Uz to je fenomenalna u svom poslu, a ovo je ipak bolnica gde svi vole svoj posao, zele da se dokazuju i dive se onima koji su sposobni kao sto je to dokazao Ali a sada vec i Eylul. Mnogo je onih koji se dive takvim osobama, ali je isto tako mnogo i onih koji im zavide, a vec znamo ko prednjaci u svemu tome i ko tu vuce najvece komplekse kada je Eylul u pitanju. Zar je moguce da jednu Bahar koja je treca generacija doktora u porodici, nadmasi jedna siromasna Eylul, i uz to joj jos preotme ljubav iz detinjstva.... Ipak je ona po pedigreu predodredjena da bude najbolja trt milojka A uz to guska ima ludog dedu i jos ludjeg oca da joj cuvaju ledja. Zato je ovde Ali jako bitna karika, jer sve dok on bude ovakav kakav je sada, za mene ce i serija biti gledljiva. Dovoljno je oko Ejlul neprijatelja da bi se jos i sa njim natezala drugacije nego sto to radi sada. Samo nek tako ostane i ja cu biti zadovoljna  girl dance
A to za stikle sta reci.... ajd sto ih nose po kuci onako nakicene ko bozicne jelke, nego sad i u bolnici fgas

Slazem se [You must be registered and logged in to see this link.] Esma je extra lik i bas bi bilo super da je upare sa motoristom pa da njih dvoje u duetu budu velika Ejlulina podrska. Samo se bojim da i on nije tu zbog Ejlul i da je jos iz tinejdz dana zaljubljen u nju....   4fg4sdfg

[You must be registered and logged in to see this link.] canim baci pogled na Pun mesec obavezno mjfk
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pet Jul 14 2017, 17:18
U Koreji lik Esme nije ni sa kim kao i Mehmet koji ce imati udes na motoru, jedva ce ga spasiti. A ovde bi mogli njih dvoje da spare, bili bi ludacki par ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jul 14 2017, 19:58
Kad vec sve menjaju onda nek i Esmu upare. Ona i motorista dve potpune suprotnosti, to bi bilo extra za gledanje girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jul 15 2017, 00:40
Uspela sam veceras da pogledam live nekih pola sata i to bas deo kad razmazena Bahar upada kod tate i dede u kancelariju i histerise sto je Eylul jos u bolnici. Kako su je othebali pa to je bila uzivancija  ooo yeeee Prvo je otkaci tatica, a onda deda tresne rukom o sto i otrese je ko blato sa cipela oci ispadaju
Nisam sve odgledala ali na osnovu tih pola sata rekla bih da je epizoda bila dobra merhaba

Najava za 4. epizodu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Jul 15 2017, 16:58

Rejting 3 epizode je odlican ok

TOTAL 7,47%
AB 7,25%

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jul 15 2017, 20:29

Odlican rejting ooo yeeee  jos prevedena i epizoda sreca

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Jul 16 2017, 20:41
Odgledala ep. i dalje su mi super. ooo yeeee Svi su oduševljeni i zaljubljeni u Ejlul, jadan Ali imat će puno posla patos
Bome je i dr. Oguz bacio ozbiljno oko na Ejlul pogotovo poslije one operacije, jel se i vama učinilo da je i on kao i Ejlul ima neku sličnu prošlost, kad mu je ona rekla da je bila problematična učenica i on njoj kaže da je i on bio fdgsfg

Bahar me i dalje nervira, al joj propade plan da Ejluj dobije otkaz ooo yeeee čak mi je na momente bilo i žao jer imat onakvog djeda i oca nikako nije dobro, ono su pravi emocionalni zlostavljači 4fg4sdfg čak mi je djeda i najgori od njih, imam osjećaj da su i otac i ona njegove žrtve. 4fg4sdfg

Ejlul i dalje fura svoj film i ne želi nikog blizu sebe, nisam siguran koliko će još moć tako. Dobro je bit samostalan i uporan, uzdat se samo u sebe, al to na duge staze ne može dugo.

Ali Asaf do sada pokušava bit blizu Ejlul, al opet se nekako sve to svodi na učitelj učenica. Kao da je još uvijek samo mentor, i pokrovitelj, još uvijek ne vidim ono njegovo odlučno "želim tebe kao ženu" iako on to stalno spominje kao da neće odustat al od čega da li i dalje da je pazi čuva kao učitelj ili je želi pored sebe kao ženu sebi ravnopravnu. misli
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jul 16 2017, 23:41
[You must be registered and logged in to see this link.] canim ima Ali da ih rasteruje ko Hulija one Kerimove :34217452872

A to da je zeli kao muskarac tu nema dileme jer on ju je tako zeleo i pre 10 godina... Videla si da on od nje to i ne krije. Onda ju je uplasio i pobegla je od njega, ali sad koristi svaku priliku da joj otvoreno kaze sta oseca. To lepo kaze i u fragiju, da ce od sada cvrsto stati iza svojih osecanja. Samo sto je ona tvrdoglava i u nekom svom fazonu....
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jul 17 2017, 18:51
Fotka iz 4 epizode... Ovde bi trebalo da padne kiss zagrli

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 17 2017, 19:07
Ajde i to cudo da vidimo naocare

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jul 17 2017, 19:23
A da nije opet neka turska navlakuša ma nemoj
čisto bi me iznadili da već u 4 ep kiss padne ooo yeeee
al kako je Ali navalio moguće je, izgleda da čovik vidi da je vrag odnio šalu, previše je konkurenata računa idem odmah označit teritorij patos patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jul 17 2017, 19:31
Pa u 6 epki kod korejaca pada onaj kiss na kisi, kad on njoj kazu uradicu nesto kao muskarac zeni i coki je zagrli
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 17 2017, 20:02
[You must be registered and logged in to see this link.] ::A da nije opet neka turska navlakuša ma nemoj
čisto bi me iznadili da već u 4 ep kiss padne ooo yeeee
al kako je Ali navalio moguće je, izgleda da čovik vidi da je vrag odnio šalu, previše je konkurenata računa idem odmah označit teritorij patos patos

patos patos
Sto bi Yaguzovke rekle, ko prvi poljubi njegova je patos

Ako je kod Korejanac u 6. epizodi kiss, ovde je to taman 4. Turci su ionako 3 njihove zbudzili u svoju jednu.
Inace meni je ta scena sa fotke kao prekopirana iz njegove serije Voli, ne voli...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 17 2017, 20:24
Evo ga i 2. fragi

E ako sad ne padne kiss onda nek se... u 3mp3 vbcbv
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jul 17 2017, 22:14
Njegova "Voli, ne voli" je isto korejski rimejk.

Ma mislim da ce pasti, bas se vidi da se skoro pa dotakle usne ooo yeeee Sad licim na Naguzovke patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 17 2017, 22:42
Canim moja Turci su to... Ima 1001 nacin da ih neko prekine.. ban

A sad Naguzovko moja, opali neku teoriju zavere patos

Mene je Voli, ne voli odmah asocirala na film Istina o kucama i macama. Ista fora sa zamenom identiteta i iz istih razloga..
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu