Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Kalp Atışı

taj Uto Jun 13 2017, 00:15
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTKUCAJI SRCA

Žanr: Drama, ljubavna komedija
Uloge: Ojku Karael, Gokhan Alkan
Režiser: Jusuf Pirhasan, Ajtač Čiček
Producent: Deniz Rezan
Produkcija: MF Yapim
Početak: Uskoro na Show Tv

Opis: Mlada neurohirurg Ejlul nam priča svoju priču koja je počela pre mnogo godina, kada je agresivna grupa mladih napala hitnu službu bolnice. Ona je devojka buntovnog karaktera koja je često menjala mesta studiranja, jer su je profesori isterivali. Kada ju je otac odveo iz poslednje obrazovne ustanove iz koje je proterana i premlaćena, ona nije pustila ni suzu. U medjuvremenu, istog dana molitva njene babe, koja ima mali pansion, otvoriće joj svoja vrata, promeniće njen život i desiće se čudo.

Poslednji izmenio Jelenak dana Uto Jun 13 2017, 00:20, izmenjeno ukupno 1 puta

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1140
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Kalp Atışı

taj Uto Sep 19 2017, 18:36
Sve, sve, ali da ce ubiti Bahar to ni u ludilu nisam ocekivala. Ocigledno nisu znali sta ce sa njenim likom, a i trebalo je uvesti Eylulinu sestru kao konkurenciju... i to ni manje ni vise nego kao doktorku  fgas

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 387
Datum upisa : 15.04.2016

taj Sre Sep 20 2017, 09:05
ModestyM ::Sve, sve, ali da ce ubiti Bahar to ni u ludilu nisam ocekivala. Ocigledno nisu znali sta ce sa njenim likom, a i trebalo je uvesti Eylulinu sestru kao konkurenciju... i to ni manje ni vise nego kao doktorku  fgas

hQ0qlsKpTnE

Mislim da sam negde pročitala da je ova glumica koja tuma Baharin lik sama napustila seriju zbog nekog drugog projekta, pa su očito morali da nađu neko rešenje kako da se otarase njenog lika (a svi znamo koje je prema Turcima rešenje da se nekog otarase nene. Ni slučajno nije moglo da se desi da njen lik ode da radi u neku drugu bolnicu. ljutasam ). A i kao što kažeš očito nisu znali šta će više sa njenim likom, što je izgleda i sama primetila, pa je rešila da već nakon par epizoda ove serije pređe na drugi projekat.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 205
Datum upisa : 26.04.2017

taj Sre Sep 20 2017, 13:50
Avijenda ::

Mislim da sam negde pročitala da je ova glumica koja tuma Baharin lik sama napustila seriju zbog nekog drugog projekta, pa su očito morali da nađu neko rešenje kako da se otarase njenog lika (a svi znamo koje je prema Turcima rešenje da se nekog otarase  nene. Ni slučajno nije moglo da se desi da njen lik ode da radi u neku drugu bolnicu. ljutasam ). A i kao što kažeš očito nisu znali šta će više sa njenim likom, što je izgleda i sama primetila, pa je rešila da već nakon par epizoda ove serije pređe na drugi projekat.

Da istina je, glumica je iz serije otišla radi novog projekta i zbog toga su je "ubili", a šta reć, puno krvi, oružja i nesposobne policije, mene su jednostavno ohladili, tako da nisam ni pogledala epizodu. u stvari nemam šta pamento ni za reć, zato ništa nisam ni pisala. Al dat ću im još ep dvije šansu, čisto zbog AA, a i vidim da i uvode neke nove likove ( Ey-inu sestru i čini mi se Baharinu mamu) pa da vidim kamo će krenuti. Za sada sam bez nekog velikog očekivanja misli
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Sep 20 2017, 22:42
Ne znam u kom pravcu ide serija, ali ovo sto sada gledamo mi se sve manje dopada. Jedino sto me je dotaklo jeste ovo sa Bahar jer mi je bilo bas tuzno, ali ako je glumica usla u drugi projekat onda je sigurno imala dobar razlog. Zao mi je sto su je ubili jer je to moglo i bezbolnije, ali ovo im je izgleda jos i super doslo. Em sto Turci vole tragediju i patetiku, em su sad natovarili Eylul na vrat jos gomilu neprijatelja. Sad se Sinan bas obrusio na nju, pa onda onaj mladi doktor (zaboravih mu ime) sto je odlepio za Bahar, a ni od ove Ipek ne ocekujem da bude pozitiva. Osecam da ce za sve biti slatka, nasmejana i pozitivna, a ono pucaju mamini geni u njoj. I naravno, atak na AA pod obavezno, sto je vec znakovito pokazano onim rukovanjem u fragiju.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ne mislim da ce se njegova osecanja prema Eylul promeniti, ali sam sigurna da ce mu prijati neko ko je njena susta suprotnost pa makar to bilo i prividno. Jos sad u ovakvoj situaciji kad je odnos izmedju njega i Ey dosao u Sibir fazu. A sto se tice tog njihovog odnosa sta reci, ja sam vec i prestala da ih posmatram kao eventualni par i nisu mi prioritet za gledanje serije. Ona je i ranije bila led ledeni, a sad se tek zaledila i nadrndala. Ok, znale smo da ce biti frke kad ona sazna da je i Ziya upetljan u onu muljazu oko babine smrti, ali mislila sam da ce to biti kad sazna da on vec ima neke informacije koje krije, a sad ispade da se nadrndala samo zato sto je Ziya njegov otac. Idiotizam nevidjenih razmera jer trebala je prvo da stanje ispred njega i kaze mu sta zna i zatrazi bar neko objasnjenje, a ne da prolazi pored njega kao da je smrdljiv sir. Mislim na ono odbijanje njegove pruzene ruke sto je bilo bas jadno i otuzno. Ali i on je napokon promenio plocu...''Izvini, ali ja nisam tvoja igracka''.
I ja im dajem sansu jos par epizoda, ali ako se serija pretvori u leglo negativaca tesko da cu imati zivaca da sve to svarim.

Fotke iz 12. epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Sep 21 2017, 12:55
Hoce li uspeti da sprece Fatiha da nikoga ne povredi usled traume koju je kod njega izazvala Baharina smrt? Hoce li Eylina sestra koju ona ne prihvata postati jos jedna prepreka za zblizavanje Ali Asafa i Eylul? Bas usled tog ispitivanja Eylul ce biti na pragu suocenja sa nekim istinama. Ali Asafa cekaju neki odgovori o njihovoj vezi.

Sazetak 12. epizode

Odnos izmedju Ali Asafa i Eylul ce se promeniti.
Ponasanje Ali Asafa kao tjelohranitelja nakon Selimovog priznanja, prouzrokuje napetost kod Eyul. Ali ovaj put on postaje drugaciji i Eilyul shvata da pred sobom ima potpuno izmenjenog Ali Asafa. U svoj toj napetosti prisustvo njene sestre Ipek pored AA jos vise ljuti Eylul. Ipek vec prvog dan u bolnici ostavlja impresivan utisak na sve. Sinan, preduzimajuci korake da bi osvetio Bahar, susrece se sa novim iznenadjenjem. Eylul uz pomoc Ziyanura dobija pristup vrlo vaznim informacijama o smrti svoje bake, ali ta informacija je za Ali Asafa pocetak velikog kraja. Sve to ce promeniti i odnos izmedu Eylul i Ali Asafa.

''Izvini, ali ja nisam tvoja igracka Eylul''
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 22 2017, 02:36
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Sep 25 2017, 23:05

AA: Biti otac je jako tesko.
Ey: Tvoj je otac to urdaio. Bio ti je divan otac, a ja sam ga optuzila, moram mu se izviniti.
AA: Daj mi jos jednu sansu.
Ey otac: Skupi svoje stvari i odlazi odavde do veceras! I drzi se podalje od mojih kceri! ( oooo napokon  lol! )
Ip: Moja mama to nije uradila (ma yok di bi ona  fgas  )
Ey: Ti uopste ne poznajes svoju majku.
Esma: Zena koja je zelela da te prevari, radila je kao upravnica u vasoj bolnici.
Ey: Ko? Melda?
Sinan: Dodji, sedi.
Ey: Necu da sednem, ali cu reci sta ces prvo sutra da uradis.
Sin: I dalje ces patiti (osecati bol)
Ey: Uzalud se trudis, ja sam davno naucila da ne osecam bol.

AA: Eylul, moram nesto da ti kazem.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Sep 26 2017, 08:45
hahahah kakav je ovo poljubac. Ova Ey ko da je u vrtiću. Majko mila šta turci mogu da naprave od serije, eto i sama sam se uvjerila. Mora da sam žešći mazohist pa još uvijek gledam što će se dogodit, iako im zbilja prognoziram brzi kraj tuzan
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Sep 27 2017, 23:28
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 29 2017, 21:29
Mozda sam ja najveci mazohista, ali ja i dalje pratim ovu seriju. Nisam gledala veceras, ali obavezno pogledam cim prevedu. Znam da ima mnogo opravdanih kritika i zamerki kojih sam i sama svesna, ali jos uvek mi nije toliko losa serija da bih odustala od gledanja.

Fotke iz vecerasnje epizode
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Sep 29 2017, 22:05
[You must be registered and logged in to see this link.] nisi ti jedini mazohist, ima bit da nam je to zajednička crta 4fg4sdfg i ja još pratim, al ne nekim žarom. Kad se prevede pogledam, al ove zadnje ep. uglavnom na preskoke.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 29 2017, 22:17
Hvala [You must be registered and logged in to see this link.] na podrsci, vec sam mislila da sam jedina koja se jos razvlaci sa ovom serijom. Ni ja vise ne pratim sa onim starim zarom pa da odmah jurim prevod kod Ruskinja, ali obavezno pogledam kad nasi prevedu. Nije mi toliko losa i dosadna da bih odustala, mada pored ove gledam jos dosta serija 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 02 2017, 22:28

Jel ovo Eylul rece da pristaje da se uda za njega???? Cekam Ruskinje da prevedu...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Okt 03 2017, 00:46
Upravo sam odgledala 13. epizodu i to najvise zabog ove scene

a nje nigde?? Ili su je ostavili za sledecu epizodu ili sam je ja prespavala a da toga nisam ni svesna d1vfsdfv
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Okt 03 2017, 09:02
uf [You must be registered and logged in to see this link.] ja još nisam stigla odgledat tako da ne znam jel bila scnena ili ne, al ako ne šteta gjsgn jer ova krivousta je jedino to i zaslužila, ako ne i više kafa

Al sam vidila fragi za za narednu ep. i meni se čini da se spominje prosidam i da Ey pristaje. Samo što meni ovo nikako ne liči na prosidbu, ovo kao da je nešto slučajno, jer gledam AA lice on ko da je iznenađen cijelom situacijom, ovde mora da se nešto dogodilo, i da prosidba uopće nije trebala bit, nego je Ey nešto krivo protumačila, ko zna čija je uopće kutijica s prstenom. Možda se varam al meni to tako izgleda. u svakom slučaju bila prava prosidba ili ne Ey nam je pristala udat se, za divno čudno mora da ju je nešto puklo u glavu ha ha ha doduše moram pogleda ovu 13 jer očito je ona presudna za Ey zaokret u ponašanju. girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Okt 03 2017, 10:27
Ja sam sinoc odgledala 13. epizodu i meni je bila dobra. One scene definitivno nema ali pretpostavljam da su je ostavili za sledecu epizodu, jer Ey otac je saznao za prljave igre svoje zenice i upada u kafic besan kao ris. Ona pocinje da se vadi ali on vice da ucuti, dize ruku da je udari i tu se scena zavrsava. Zato pretpostavljam da ce nastavak biti u petak, jer ima scena u fragiju kad Ipek grli Eylul verovatno zbog svega sto je saznala o majci. A sto se tice AA uopste me ne cudi sto ima onakav izraz lica i to sto je pogubljen. Njega sad ubija griza savesti na dve strane, sa jedne strane oseca krivicu jer je Zija zbog one svadje dobio srcani udar, a sa druge je Ey kojoj hoce da kaze istinu ali ne zna kako. Nije mu muceniku ni malo lako i bas se vidi koliko se pogubio, jos mu ona prica kako je Ziya bio divan otac i kako mu duguje izvinjenje zbog one optuzbe da je umesan u smrt njene bake. Sa jedne strane ona, a sa druge orac koji je u teskom stanju. Mada ne znam sta se sa Ziyom uopste desilo sudeci po onakvom kraju epizode gde ga Sulejman odvratni provocira ne bi li ga tako sto pre ubio.
A sto se nje tice ona je definitivno pocela da se otapa kada je on u pitanju tako da me ovaj pristanak i ne cudi previse, dok sa druge strane razumem i onakav njegov izraz lica jer krije od nje nesto za sta zna koliko joj je vazno.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Okt 03 2017, 20:19

Sadrzaj 14. epizode

Smrt Zijanura sokirala je Ali Asafa. Zajedno sa Eylul on krece na mesto gde je sve pocelo da joj kaze celu istinu koju zna. Ali na tom putu ih cekaju neprijatna iznenadjenja. Istovremeno, stranac koji je dosao u bolnicu gura Eylul da napravi veliki korak i postane sestra za Ipek. Nesreca koja se dogodila sa Selimom, stavice Ali Asafa pred najtezu odluku u svojoj medicinskoj karijeri.
S druge strane, odgovor na ponudu ruke i srca postaje pocetak novog zivota za Eylül i Ali Asafa.

Nove fotke iz sledece eizode...

Ali Asaf izgleda kao milion dolara :reew
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Okt 03 2017, 21:48
Odgleda i ja 13 ep i napokon opet jedna baš dobra ep. Od početka do kroja drži pažnju, od bolničkih slučajeva do njihovih osobnih odnosa smajlic

AA je sad u pat poziciji, i njega mi je zbilja bilo užasno gledat, jer od trenutka kad je Ziyi spočitao i onako ga napao, a ovaj doživio srčani znala sam da će ga prati osjećaj nenormalne krivice, a koga i ne bi. S jedne strane otac na samrti koji je dobio srčani nakon svađe sa njim, a s druge strane voljena žena i njena borba za istinom.
Osobno ne bi volila da AA rastegne i ne kaže Ey istinu, al po dobrom turskom običaju i nemaštovitošću scenarista za očekivat je da AA koliko god puta to pokušavo nešto će ih u zadnji tren omest, a onda će na najgori mogući način Ey to saznat i baš u nekom trenutku koji će bit posebno zanačajn za nju i AA. I eto ti ga na 4fg4sdfg a meni se već kosa na glavi diže od tog gshs

Sve u svemu volila bi da me iznande i da bude potpuno drugačije, da AA ispriča Ey ono što zna i što je saznao, da Ey shvati kako AA s tim nema ništa, da zajedno pokušaju Sulejmana i Sinana zaustavit i smjesti tamo gdje im je i mjesto. Jer Sulejman je kriv za smrt Ziye, a Sinan, za smrt Ey-ine bake.

Pročitala sam ovaj ozet za 14 i kao što sam i mislila AA neće stić Ey otkrit istinu, ova dva štakora otac i sin će i dalje rovarit, vjerojatno će sad igrat i neke igrice kao AA izbacit iz uprave, jer mislim da je on i većinski vlasnik bolnice (to će sigurno od Ziye naslijedit) vidim da i Esra ima dio u dionicama na koje je Sulejman već bacio kandže. Sve u svemu mislm da AA tek sada čekaju teški dani, i to najviše mi ga žao što će se krivit zbog oca, i na način kako su se rastali gshs

I slažem se s tobom AA zbilja izgleda mrak, ove slike iz auta zbilja ubrzavaju kalp atisi :reew serws
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Okt 04 2017, 00:17
Znaci CANIM isti su nam utisci smajlic

Drago mi je sto nisam odustala od ove serije, mada nikad i nisam bila u fazi da sam bas toliko razocarana i da mi je negledljiva. Napisala sam jos davno da sam se iskljucila iz ljubavne price u smislu da mi je to prioritet pa da sam zbog odnosa EyAA razocarana, a vremenom sam prestala da obracam paznju na neke stvari koje su mi na pocetku upadale u oci. Vise se ne obazirem na to sto se intervencije rade po hodnicima, ko gleda sa strane i ko mozda nije oprao ruke, jer su price koje su u pozadini tih medicinskih slucajeva upecatljive i uvek jako dobre. Takodje mi je drago sto od Ipek nisu napravili kopiju svoje majke kako sam ocekivala, vec devojku koja je potpuno drugacija i koja pokazuje iskrenu zelju da se zblizi sa sestrom. Nadam se da nece skrenuti u drugom pravcu jer meni bi Ipek i Oguz bili cok dobar par :treptrep
Sad mi je jasniji i onaj Eylulin bunt prema ocu koji nije vezan samo za majcino samoubistvo, vec i bes sto je zbog onakve zene rasturio porodicu a ona izgubila oca kog je volela. Nekako sam imala utisak da joj je otac uvek bio tezak pa cak i nasilan, ali ono Eylulino secanje na detinjstvo me je demantovalo. On je izgleda bio divan otac i suprug dok se nije pojavila ova nakaza od zene i napravila od njega mekusca i totalnog kretena. A da crnjak bude veci sve vreme ga vara sa likom koga Eylul sominje jos u prvoj epizodi. Zato jedva cekam onu scenu iz proslog fragija, jer posle ovoga sto je saznao nema joj vise povratka. On je tek sad skinuo povez sa ociju i shvatio koja je bio konjina i koliko se ogresio u proslosti, pre svega prema Eylu. Sad mu je doslo iz dupeta u glavu da se jedna zena zbog njega ubila i unesrecila Eylul, a on zbog ove vestice nastavio da je unesrecuje. I na kraju kao slag na tortu onaj novac koji ona i dan danas uzima od Sinana. Eto joj ga sad onaj frizer pa nek njega ''usreci'' ako je on uopste hoce.

Sto se tice Ali Asafa, Eylul i ove istine koju on zna, i ja se nadam da ce izbeci onaj klise koji primenjuju u svim serijama, pa da on sad cuti a ona sazna na najgori moguci nacin. Ovde bi mi to bilo jos tupavije nego u drugim serijama, jer sad kad Ziye vise nema, nema ni realnog razloga da AA cuti. Kao sto ti [You must be registered and logged in to see this link.] kazes, bolje da se njih dvoje zajednickim snagama usresrede na ona dva gmizavca, jer pored dokazivanja Sinanove krivice tu je i borba za prevlast u bolnici, a ljiga Sulejman jedva ceka da se preusmeri na estetsku hirurgiju. Zato nema nikakvog razloga da razvlace otkrivanje istine Eylul, jer je AA sad u najboljoj poziciji da joj kaze sve sto zna. Realno, on i jeste saznao istinu onog dana kad je Zija doziveo srcani udar, a u tom osecaju krivice i borbi za ocev zivot nije ni bio u poziciji da joj otkrije sta je saznao. Da joj sad sve isprica ona bi ga razumela i ne bi imala nikakav razlog da se ljuti i stavlja ga u isti kos sa onima koji su muljali i skrivali dokaze. Sve ostalo bi bilo toliko puta vec vidjeno, a ovde za to nema nikakvog razloga. Pored medicinskih slucajeva i medjuljudskih onosa, pa onoga sto predstoji u borbi za deonice, stavljanje Eylul i AA u klise gde ona saznaje na najgori moguci nacin pa ga zbog ljutnje stavlja na led, starno bi bilo to much. Jos samo fali da joj to pre njega kazu Sinan ili ona odvratna maceha. Ali znajuci Turke bojim se da cemo bas to gledati, jer nije Ey bez razloga svojevremeno izgovorila da cak ni njemu koga voli vise od sebe nikada ne bi oprostila. Ali hajde da se nadamo da ce nas scenaristi ovaj put pozitivno iznenaditi.

Sto se AA tice, odlicno si to rekla, ubrzava kalp atisi i to na maksimum :reew
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Okt 04 2017, 00:23
Jos novih fotkica iz sledece epziode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Okt 05 2017, 21:59

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 09 2017, 21:37
Omg kakva epizoda, jos uvek ne mogu da dodjem sebi. Od prve do poslednje sekunde sam bila kao na iglama, ali ovo sad je vec potpuni sok. Taman sam razmisljala o tome kako je ovo jedna odlicna i dinamicna epizoda, da mi je serija i dalje odlicna ma sta drugi o tome milsili, ali sad kad sam zavrsila sa gledanjem ipak imam veliki ? u glavi... Hoce li iko od ove doktorske ekipe preziveti ili ostati u citavom stanju... Prvo su ubili Bahar, onda Sulejman dokrajci Ziyu, Alp saznaje da ima tumor na mozgu, Ali Asaf svom prijatelju Selimu amputira ruku, i na kraju Eylul sa dijagnozom moguce paralize....... Posle jedne onako napete epizode sad kad sve ovo saberem ne znam sta me je snaslo.
Eylul konacno skinula masku i otopila led oko sebe, prihvatila AA ponudu za brak, stavila prsten, i imala preemptivne scene sa Ipek.... i onda ovo na kraju. A zasto? Zato sto je i pored svih tih emocija kojima se prepustila i dalje ostala tvrdoglava kao koza. Udarac glavom u saobracajki i ona uporno tvrdi kako joj je dobro i ne zeli da ode na pregled....
Otac koji je prvi put posle ko zna koliko godina dosao sebi i poceo da se ponasa kao otac, sada je u poziciji da ga obe cerke odbacuju i jos mu se smesi verovatno odlazak u zatvor. Jednom zlo uvek zlo, Nesrin vestica, ni u onakvom stanju gde je jedva ostala ziva ne prestaje da seje zlo oko sebe. Ljubavnik je pretukao i gurnuo pod autobus, a ona za to optuzila muza. Hbg, komsije videle a i on sam priznao da joj je opalio par samara, pa sad kako da dokaze da nije on taj koji joj je sve to ucinio....

Sve ovo deluje kao teski crnjak, ali meni je epizoda i pored svega toga bila odlicna ok

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Okt 10 2017, 20:41

AA: Ako nekome ne mozete vratiti ukradeno, mozete mu dati snagu kako bi kaznio lopova.

Izgleda joj je Ali Asaf upravo to dao, jer Eylul je postala novi partner u bolnici.....
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Okt 10 2017, 21:58
Jooooj [You must be registered and logged in to see this link.] evo napokon i ja pogledala ep. kao i tebi i meni je bila dobra, prvenstveno mi je drago gledat ovu blagu Ey krez
Cijela ep. je bila od početka do kraju uzbudljiva, a kao što kažeš kako su krenuli pitanje je da li će itko od doktora proći bezbolno 4fg4sdfg
Činjenica je da je ovo serija o doktorima koji rade u bolnci, pa nije ni čudno da uglavnom imamo scene te iste  bolnice i pacijenta unutar nje, al ova ep, mi je nakako baš bila s tim pacijentima po prvi put zanimljiva. Prvo ono spašavanje pacijetna od krvne osvete, di Ey dobiva udarac u galvu, zatim ona ludača Nesrin koju je petukao i pokušao ubit ljubavnik, onda Alp i njegova dijagnoza (tu ćemo vjerojatno još vidit svašta), onda Selim i njegova nesreća da bi kraj bio onaj  s Ey. Napokon su spjili i pacijente i njihove slučajeva a da nije bilo nebulozno.
Kao prvo onaj Ey udaracc u glavu je zbilja moga prouzročit teže probleme, i nije mi jasno da ona kao doktorica tome nije niti malo pridala pažnje, al to je opet Ey i njen stav 4fg4sdfg
Što se tiče Nersin, pa ta žena je zbilja dno dna, znači i nakon onakvih batina i skoro smrti ona još uvijek baca zlobu i kćeri laže. Ipek će joj sve povjerovat i bit će zanimljivo gledat kako će se sad postavit prema ocu i sestri misli
Što se tiče Alpa, pretpostavljam da će se otkrit vrlo brzo njegov problem, i da će AA to riješit operacijom. Selima mi je baš žao, netko tko je život posvetio poslu, i u tome bio vrhunski, vrlo je teško prihvatit činjenicu da to više nećeš moć radit. Jer on više neće moć vršiti operacije, moći će samo bit doktor, što je za jednog vrhunskog kirurga ravno smrti. E sad kako će se on izvući iz toga i da li će AA okrivljavat za to, vidit ćemo. U fragiju vidim da ga Esra tješi, eto nadam se da će mu ona postat sudbina i na taj način mu pomoć prevladat i uljepšat život smajlic

A Ey i onaj kraj, zbilja je bio šokantan a s druge strane i emotivno nabijen. Bez daha sam gledala tih zadnjih nekoliko minuta. Kad AA zove i kaže Ey da se parkira, a ona kaže da hoće a gubi lagano svijest i dok s njim priča vidimo da je stavila prsten na ruku. Zbilja dobro napravljena scena aminujem
A šta reć o AA osim da je ovaj muški lik svemirac, ja nisam sigurna da u stvarnom svijetu tako nešto postoji hmjjf toliko topline, razumjevanja, ljubavi od njega dolazi, da mi je prosto za ne povjerovat u takvog stvarnog muškarca, da se ne naljute muškarci al oni jednostavno ne znaju na ovakav način iznosti svoje emmocije, i zato je AA svemirac hmjjf ja se ne mogu sjetiti da sam u još bilo kojoj seriji gledala ovakav muški lik nsfg

Ey se napokon otopila, i baš joj paše kad nije stalno ljuta, nego se zna i lijepo smijat. Kako mi je samo bila slatka, kad je nazvala AA i rekla da ga zove samo da mu čuje glas. Eto dočekali i Ey da pokaže bar malo onu nježnu stranu svog karaktera naocare

Što se tiče fragija, ja sam prvo pomislila da je Ey, Ziya ostavio dionice jer je osijećao grižnju savijest zbog bake, i na ovaj način se htio na neki način iskupit, al kad ti ovako kažeš moguće je i da je AA to učinio, u svakom slučaju nebitno, bitno je da će ona sad kao jedan od vlasnika bolnice Sinanu i Sulejmanu bit trn u oku thbsgb
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Okt 11 2017, 00:59
[You must be registered and logged in to see this link.] poklooon

Stvarno odlicna epizoda koja mi je drzala paznju od prve do oslednje sekunde. Jeste da sam se i ja zapitala hoce li biti prezivelih, ali ako uzmem u obzir da je ovo ''doktorska'' serija, onda je sasvim normalno da se sve vrti oko njihovog profesionalnog i licnog zivota. Pored toga su mi sve bolji ovi medicinski slucajevi gde svaki ima neku svoju pricu i ni jedna mi do sada nije bila dosadna. Lepo je gledati i jednu ovakvu Eylul sto samo potvrdjuje ono sto sam napisala pre izvesnog vremena, da ce se ona polako otapati tek kad prica oko babine smrti bude zatvorena. Poverovala je u pricu onog potplacenog doktora i od tada je u dusi mnogo mirnija sto je dovelo do toga da postane emotivnija i pristupacnija. I dalje joj je Sinan neko koga prezire i podsvesno krivi za svoj gubitak, ali posle onoga sto je cula pocela je polako da spusta loptu. Jedino mi nije jasno zasto AA i dalje ima blokadu da joj kaze istinu. Znam da ce tu sigurno doci do kurslusa u buducnosti, jer ona i u prisloj epizodi naglasava koliko joj je bitno poverenje i zivot bez lazi. U onoj svadji sa ocem kaze kako ce se udati za coveka koji ce voleti nju i decu, ali isto tako i da je taj covek nece lagati. Znam da je ovo AA cutanje zarad nekog zapletau buducnosti, ali ako gledamo realno nema nikakve prepreke da joj kaze istinu koju je i on tek saznao. Narocito sto je tu i cinjenica da je bas zbog te istine izgubio oca i zivi sa teskim teretom na dusi da je zbog zbog svadje i svih onih grubih reci indirektno kriv za njegovu smrt. Jedino sto moze da ga koci jeste uspomena na oca koja bi bila uprljana ako glasno izgovori da mu je otac imao dosta grehova na dusi. Ali mene je zintrigiralo ono sto Sulejman izgovara Ziji neposedno pred smrt. Ispade da je Zija nesto zabrljao oko AA roditelja sto ce isto biti udarac za Alija ako sazna.
Uzasno mi je bilo ono sa Selimom jer niko nije zasluzio onakvu sudbinu, a on mi je pored toga bas jako drag lik. Sad mu sledi period teske depresije na sta je Esra vec upozorila Ali Asafa, kao i na to da ce cak njega optuzivati, iako je Selim sam insistirao da mu Ali amputira ruku. A sto se tice Selima i Esre, meni se cini iz onih par sekundi u fragiju da se izmedji njih vec nesto desavalo u proslosti. Bilo bi super da ih spare, mada meni i dalje nije jasno kako je ona kao majka mogla da napusti Bahar. Taj deo price me isto jako zanima.
Nesrin je najbolji dokaz da kad se neko rodi sa zlom u sebi on ga seje do kraja zivota. Po prvi put mi je bilo zao Eylulinog oca, ali proslost je konacno dosla na naplatu. Sad bi se i Ipek kao lik mogla potpuno okrenuti na drugu stranu ako joj posle onako gnusne lazi zlo od majke napuni glavu svojim otrovom. Ne bih volela da bude tako jer su mi preemotivne scene nje i Eylul i zasluzile su da budu prave sestre koje se vole i podrzavaju.
Sa Alpom ce sigurno biti sve ok, ali bi on kao lekar najbolje trebao da zna da mu je zivot ugrozen i da mora da potrazi lekarsku pomoc, a on se ponasa kao da ce sve nestati ako o tome cuti.

Sto se tice onog dela o Eylulinom partnerstvu mislim da je to AA nacin da joj se oduzi u ime oca, jer ne znam kad je nju Ziya mogao da je ubaci u testament pa da joj da funkciju partnera u bolnici.

Ali Asaf od pocetka predivan!!   nsfg
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu