Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Kalp Atışı

taj Uto Jun 13 2017, 00:15
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTKUCAJI SRCA

Žanr: Drama, ljubavna komedija
Uloge: Ojku Karael, Gokhan Alkan
Režiser: Jusuf Pirhasan, Ajtač Čiček
Producent: Deniz Rezan
Produkcija: MF Yapim
Početak: Uskoro na Show Tv

Opis: Mlada neurohirurg Ejlul nam priča svoju priču koja je počela pre mnogo godina, kada je agresivna grupa mladih napala hitnu službu bolnice. Ona je devojka buntovnog karaktera koja je često menjala mesta studiranja, jer su je profesori isterivali. Kada ju je otac odveo iz poslednje obrazovne ustanove iz koje je proterana i premlaćena, ona nije pustila ni suzu. U medjuvremenu, istog dana molitva njene babe, koja ima mali pansion, otvoriće joj svoja vrata, promeniće njen život i desiće se čudo.

Poslednji izmenio Jelenak dana Uto Jun 13 2017, 00:20, izmenjeno ukupno 1 puta

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: Kalp Atışı

taj Ned Jul 02 2017, 10:58
U originalnoj 12-oj epizodi kod korejanaca pada kiss ooo yeeee

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Jul 02 2017, 11:00
Prevod najave druge epizode:

- Zar nisi umorna od čekanja tog čoveka toliko godina?
- Nema drugog načina, takav je posao lekara.
- Bože, koja lepota! Kakav doktor? Jaka, spobodna, pametna.
- Šta je ovo? Neka anketa? Da li si udata, imaš li dečka, auto, kuću? To je kao da apliciram za posao.
- Možda se interesuje za tebe... Esma..
- Vi ste zajedno?
- Mi radimo zajedno u istoj bolnici.
- Vidiš, Ali, Eylul nije ona koju poznajem. Ona je posebna, talentovana. Ona najbolje zna svoj posao, čak bolje i od mene.
- Šta to podrazumeva?
- Držai se dalje od Eylul!
- Ja i ljubav... Nikad nismo bili zajedno. Ne možemo biti zajedno. Zašto? Zato što sam sada shvatio da je ona pobegla od mene. Minut... Obećavam ti, sećaš se? Ako me još jednom ostaviš, ja ću te držati ovako čvrsto i nikad te neću pustiti.

Zvanicni YT kanal:
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 254
Datum upisa : 26.04.2017

taj Ned Jul 02 2017, 11:13
Meni je ova serija super, nisam mogla izdrzat, pa sam sinoc do tri gledala seriju (skoro sam zaspala na laptopu) od jutros sam opet u pokretu pa nemam vremena da pisem ( ovo kuckam na mob) . Njih dvoje su mi skroz slatki i bas mi pasu. Jedva cekam sljedecu, a vidim i da je najava dobra. Veceras pisem vise. Modesty saljem ljubac.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1388
Datum upisa : 05.03.2017

taj Ned Jul 02 2017, 12:55
Eeeee i meni je serija odlicna!!! Jos uvek nisam odgledala do kraja jer uporedo gledam i prevodim, ali mi se bas, bas dopada. Nadam se da je nece pokvariti, jer trenutno je najbolja od svih koje sam u skorije vreme pocela da gledam ooo yeeee

... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . .. .  . . . . . . .
Kakvo budjenje za skolu, kofa hladne vode patos
E: Jesi li ti poludela?
B: Ako ne ides u skolu onda ces meni da pomazes. Sakupljacemo med. Pcelar nas ceka.
E: Ne das mi da spavam!
B: Hajde, ustani!

Bome bakica je opasna, nasla je pravi nacin kako da je natera u skolu   patos
Ako neces da ides u skolu, onda ce biti ovako. Nas dve imamo jos mnogo posla. Hajde.
E: Recicu ti nesto.
B: Sta?
E: Ti stvarno zelis da ja idem u skolu?
B: Ne ja, ali ti zelis.
E: Dobro, hocu, ici cu.
B: Obecavas?
E: Obecavam! Obecavam! Dobro.
B: Dobro, onda nemoj stajati tu. Hajde trci! Nemoj da kasnis!
A ona vuce one salvare da joj ne spadnu   patos

Hahahaha.... Molim te Boze da on ne bude moj profesor, molim te neka ne bude...   patos  Ali kakve sam srece, tacno tako ce biti.
ON: Izvolite direktore
D: Ovo je tvoja nova ucenica-Eylul.
Omg kakav izraz lica kad ju je video   lool
Ona, sama za sebe: Uostalom, kad je to meni zivot dao ono sto hocu?
D: Sada si ti njen profesor. Ona je unuka baba Gulajse.  
On: Ja ne mogu da primim ovu ucenicu u svoj razred.
D: Prihvatices. Nemamo drugog izbora osim tebe. Svi razredi su popunjeni.
On: I moj razred je pun, direktore. Ja vec imam dovoljno problematicnih ucenika o kojima moram da brinem.
D: Kako ona moze tako nesto da napravi?
On: Izadji i sacekaj ispred vrata.
D: Hajde da se dogovorimo, primi ovo dete.
On: Ne mogu je primiti direktore.
D: Ne mozes? Uzgred, sinoc su devojke iz tvog razreda, Sinem, Dujgu i Cinem, ponovo zavrsile u policiji. One moraju da budi disciplinski kaznjene. Znas to, zar ne?
On: Znaci vi pretite?
D: To zavisi od tebe. Ja se mogu praviti da nista ne znam.
(daje mu Eylulin dosije)Ne obracaj paznju sto su joj ocene tako niske. Ona je neobicna ucenica. Pogledaj samo rezultate testa,  devojka ima IQ 146. Kazu da je jako nadarena. Ne dozvoli da ovo dete propadne. Mi moramo da uzmemo ovog ucenika, profesore Ali. (ooo napokon mu saznadoh ime...)

..................................
A: Podji sa mnom.
Hajde svi sedite, odmor je zavrsen. Tako je, danas nam je dosla nova ucenica. Sada ce vam se predstaviti.
E: Eylul.
A: I to je sve?
E: Ja sam iz Istambula.
A: Jos nesto? Lepo. Kratko i jasno. Prodji i sedi gde je slobodno.
Esma procvetala ko zumbul...

On onda proziva one tri sto su zavrsile u policiji, a jedna od njih skace i kaze kako je to nepravda jer je i ona (Eylul) takodje bila tamo i da je ona ustvari zapocela kavgu...
Auuu ali ih zena macka sastavlja sa patosom... Bog te mazo, pa njoj bi i Dzeki Cen pozavideo   patos
Naravno, Ali ni sekunde nije posumnjao u optuzbe protiv Eylul, tako da je i ona dodata spisku onih koji idu na raport.
A tamo Eylul dominira. Dolazi Ali i izrice kaznu, ali Eylul mu kaze da nema nameru da pise nikakav deciji rad zato sto on nema nikakva prava da nju kaznjava.
A: A zasto?
E: Kao prvo, niste me uhvatili. Da me one nisu odale vi nikada ne bi ste saznali. Drugo, ja sinoc nisam bila vasa ucenica, a vi niste bili moj profesor.
A: I? Kakav je ishod?
E: Ishod: vi mene ne mozete da kaznite, to bi bilo nepravedno.
A: Izlazite. Hajde. (izbacuje one 3 a Eylul ostaje)
Pokusavas da me nerviras od prvog dana?
E: NE, ja govorim ono sto jeste.
A: Vremenom ces me upoznati. Ja mrzim okrutnost, ali izgleda je nekad potrebna.
E: Udarices me? Neobicno. Mislila sam da jedan tako popularan profesor za kojim trci gomila devojaka, ima svoje principe.
A: Da, imam. Vec sam rekao da mrzim okrutnost.
E: Radis ono sto mrzis?
A: Da, i ti ces videti koliko to dobro radim. Ustani. Pruzi ruku.
E: Mozda da skupim prste da bi bilo bolnije?
A: Kako hoces.
E: (u sebi) Bio to tvoj prijatelj ili neprijatelj, na pocetku ( kada ga tek upoznas) ne mozes znati kako ta osoba moze da ti promeni zivot.

Uspela je, nacisto ga je izludela patos
A: Neces dobiti ono sto zelis. Cak i ako mi se ne svidjas, neces me naterati da uradim ono sto mrzim. Nisam srecan zbog toga.
E: Onda bolje da si me udario ako vec imas osecaj da tako treba.
A: Ne. Ti nemas nameru da ucis. Zao mi je tvoje bake, ona ce patiti.
E: Sta tebe briga za moju babu?
A: Ona te je poverila meni. Kako god, osecam da se nista nece desiti.
E: Ne govori iza mojih ledja, kazi mi to u lice.
A: Branis sad preda mnom o baki za koju nisi marila 120 godina?
E: Da, branim. Zato sto je ona moja porodica. Uvek cu je braniti.
A: Stvarno? Predivno. Svaka cast, barem nesto znas.
E: Mogu li da idem, ako su tvoje zivotn lekcije gotove?
A: Radi sta hoces. Uzgred, ne zaboravi da si ucenica. Inace za tebe u ovoj skoli nece biti mesta.

Eylul odlazi a na hodniku je salece ona mala Esma i prica kako ju je mama rodila sa 45 godina, i kako ce je Eylul sigurno zavoleti kad je upozna. Eylul je pita zar ona nema ponosa, a mala nastavlja kako su je roditelji kasno dobili i usput joj kaze da je njen otac direktor skole. Brblja 300 na sat i kaze ti si moja heroina, spasila si me, to je nasa sudbina, nas dve cemo ostariti zajedno. Kako god, uspela je da otopi led oko Eylul koja joj kaze da je smesna i mila u isto vreme i pita je gde moze da nabavi skolsku uniformu. Esma je odvodi kod sebe kuci i daje joj svoju rezervnu uniformu.

......................................
Za to vreme baba Gulajse prica doktoru kako se oseca jako lose i da je u poslednje vreme mnogo boli zeludac. On joj trazi da pokaze lekove koje koristi a ona vadi med i neke biljcice. Kaze kako koristi samo ono prirodno jer je tako videla na tvu. On je tu nagrdi, kaze kako svasta moze da bude uzrok njene bolesti i da moraju da urade snimke stomaka. Onda mu zazvoni mob i njoj kaze da ide kod medic. sestre, a on nastavlja razgovor. Zove ga otac i on ga pita da li je razgovarao sa nekim i kada prelazi u istambulsku bolnicu. Matori ga otkaci, ali cini mi se da bas za njega gradi neku bolnicu.

Eylul se srece sa Alijem na ulici i on prokomentarise kako joj dobro stoji uniforma, ali da joj cipele kvare koncepciju. Ona ga ne konstatuje, a on je pita da li ona to ne razgovara sa svojim profesorom. Utom neka trudna zena pada u nesvest na sred ulice. Ali pritrcava, Eylul za njim, i on joj kaze da zove hitnu pomoc. Samo sto je zavrsila razgovor sa njima pokazuje Aliju da je zeni pukao vodenjak i pita ga sta da rade. On zove oca koji je isto na onom gradilistu i objasnjava mu sta se desilo, opisuje sta se desilo sa zenom i trazi savet. Otac mu kaze u cemu je stvar, ali da on tu ne moze nista vec da odmah zovu hitnu. U medjuvremenu se zeni stanje pogorsava, otac pita sta se desava i kaze mu da ni slucajno on sam nista ne preduzima, jer tako od njega nikada nece biti doktor. Kaze mu da moze nauditi i zeni i detetu ako radi na svoju ruku. Ali kaze zeninom klincu da uhvati mamu za ruku i time joj da snagu, a Eylul kaze da to nije od nikakve koristi vec da im je hitno potreban doktor. On joj kaze da i ona uzme zenu za ruku, i da je prvo pravilo da culima ne upravlja srce vec mozak. Ako je sin bude drzao za ruku, majcinski mozak ce dati signal za samoodrzanje. Jesi li razumela? Hajde. Onda kaze kako mu treba noz, a Eylul ga pita hoce li zeni prerezati grlo.  On kaze kako ce sve shvatiti u hodu i trazi od nje da mu donese noz. Na srecu stize hitna i on im kaze da zena ima 30 godina i da pod hitno treba uraditi intubaciju.
Mislim da je ovo bio onaj trenutak kada je Eylul pocela da gleda i njega i sve oko sebe drugim ocima.
Sa zenom je sve ispalo dobro, i ovi u ambulantnim kolima mu kaze da je spasao i majku i bebu. On kasnije pronalazi Eylul na obali i kaze da mu je Gulsej sultanija rekla da je tu. Ona ga pita da li je zena ziva i da li je beba dobro.
A: Dobro je. Rodila je cerku. Znas li da su me pitali za tvoje ime?
E: Zasto?
A: Ti si spasila zeni zivot, a ona je dala devojcici ime u tvoju cast. Eylul.
E: Nisam je ja spasila, vec vi. Ne razumem. Ako ste vi doktor, zasto radite kao profesor?
Ovo pitanje je ostalo bez odgovora, ali je Eylul definitivno tog dana postala drugacija, osecajnija (pitomija) osoba....

[You must be registered and logged in to see this link.] kiss
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jul 02 2017, 20:15
Sledece jutro odlazi kod njega na vrata ( i umalo se ne zakuca o pod   patos  )
E: Zdravo profesore. Zelim da razgovaram sa vama o necemu, mogu li da udjem?
A: Ne mozes. Ustvari, u sobi je malo nered, zbog toga.
E: Sta se desilo unutra? Jesu li lopovi bili ovde?
A: Opopop... sta to radis?
E: Skupljam.
A: Ni slucajno. Vrati to na mesto. Ako jedna od njih (knjige po podu) promeni svoje mesto, moja red ce biti narusen. Ostavi, molim te.
E: Dobro, ne ljutite se.
A: Sedi. I? Kazi, zasto si ovde? Ti izgleda ne mozes a da me ne vidis?
E: Previse vi sebe cenite, volite. Zasto ste postali profesor?
A: Sta ti mislis?
E: Kada bih znala ne bih vas pitala. Otpustili su vas?
A: Ne, ja sam dao otkaz.
E: Zasto?
A: Ti si mnogo radoznala.
E: Dobro, pitacu vas nesto o onim mozgovima. Rekli ste da mozak oseca. Kako vi to znate? Kako ste to saznali?
A: To su moje misli.
E: Vase misli...
A: Ja sam izgleda mnogo uticao na tebe. Slusaj, ako zelis da napises moju biografiju rado cu ti pomoci, ne brni.
E: Moja baka... Ja hocu da je usrecim. Zelim da ona odmori svoje noge, da bude kao penzionisani kisobran.
A: Kao penzionisani kisobran? Lepo.Gde pronalazis te strane izraze?
E: Ne ismevajte me, ja sam stvarno ozbiljna. Ja sada odlucujem o najvaznijem pitanju koje ce promeniti moj zivot.
A: Primetio sam, ali me zanima zasto meni pricas o tome?
E: Zato sto ne znam odakle da pocnem.
A: Vrlo jednostavno. Radices domace zadatke, uciti, davati ispite i postati uspesna, to je sve.
E: Dobro, ali ja ranije nisam radila domace zadatke. Jednosatavno sam slusala samo na casu i tako ucila lekcije.
A: Ovaj put to nece biti dovoljno, zato sto ces se ovaj put takmiciti sa vremenom. Zato sto ces za kratko vreme morati da naucis mnogo toga.
E: Kako to da uradim? Treba neko da me tome nauci.
A: Pa, nacices ga. Hajde idi, ja imam mnogo posla. Dosta smo caskali. Hajde.
E: Hvala profesore.

Silazi u dvoriste, zvoni joj mob, zove Esma...
E: Nazvala si u pravo vreme Esma. Znas li ko je najpametnija devojka u nasoj ulici?
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Esm: Bahar! Poznajes Eylul, je li tako?  Eylul, nasa nova ucenica. Ovo je Bahar.
Bah: I? Sta se desilo? Zasto si me pozvala ovde?
Esm: Moras da naucis Eylul tvoje cuveno resavanje testova, zato sto joj je potreban dobar ucitelj poput tebe.
Bah: Ti nemas usta? Zasto sama ne pitas?
Eyl: Hoces li da me pripremis za ispite?
Bah: Postoje nastavnici, das novac, ucis, u sustini sve je jednostavno.
Eyl: Ja nemam novac. Moram da polozim ispite kako bih dokazala profesoru Aliju da ja to mogu. ( Ovo je bilo ko prstom u oko)
Bah: Profesor Ali samo drzi casove. Zasto se trudis da njemu nesto dokazujes? Zasto se trudis da dobijes dobre ocene zbog njega?
Eyl: Hoces li mi pomoci ili ne? Nema potrebe da ti pricam svoju istoriju.
Bah: Zelis pomoc, a arogantna si.
Esm: Lepo pitaj.

Onda nailazi onaj Mehmet iz kluba i kaze drugarima kako zna onu devojku (Eylul). Svi sedaju za sto a Mehmet pita Eylul sta ce biti sa njima i kaze kako ljubav voli slucajnosti. Jedan dobacuje kako je nova u kraju, a drugi dodaje kako je snazna i da mu se dopada. Onda komentarisu Bahar i kazu kako je jako pametna devojka, da joj je otac doktor i da ona nije kao oni. Jedan krene da joj se nabacuje previse slobodno, ali onda ulece Eylul u svom poznatom stilu...   patos
Rekla ti je da je pustis, zar nisi cuo? Ovo cvece neka ostane tebi. Devojke ustajte, hajde. Hajde, brzo.
Mehmet zadivljen... zaljubio se garant...

Ey: Idu li za nama?
Es/Bah: Idu!
Ey: Brzo, bezimo!! Hajde, trcite!
Posle te uspesne bezanije Bahar kaze Eylul kako je odlucila da joj pomogne.
........................................................................

Da je Bahar zaljubljena u Alija to je vec jasno kao dan...
A: Udji. Da?
B: Ja cu pripremati Eylul za ispite. Naravno, to je beznadezno, ali pokusacu. Zbog vas.
A: Zbog mene?
B: Da, zbog vas. Zato sto mi se svidjate.
A: Hop! Stani. Smiri se. Sta ti sada pokusavas? Prvo dobro razmisli a onda nastavi.
B: Vi niste duzni da se vidjate sa mnom, jer ja to od vas sad i ne zelim. Sacekajte jos par godina. Nemojte da se ozenite. Ja cu upisati medicinski fakultet. Na drugoj, trecoj godini mozemo da se verimo, a kad diplomiram mozemo da se vencamo. ( Ova je stvarno udarena u glavu 4fg4sdfg  )
A: Bahar, ti ides u buducnost. Zaustavi se sada.
B: Zasto da stanem, profesore? Ja vama govorim o svojim osecanjima. Zar vi niste rekli da je bolje priznati ljubav nego ne priznati je.
A: Da, rekao sam, ali povlacim svoje reci, izvinjavam se. Stvarno je neprijatno slusati ovo.
B: Ali profesore....
A: Znaj samo jednu stvar, da li ces pomagati Eylul ili ne, to je samo tvoja odluka. Ta odluka nema nikakve veze sa mnom, znaj to.
B: Htela sam da vam pokazem tip osobe kakva se vama dopada. Zato sam rekla Eylul da cu joj zbog vas pomagati.
A: Ne pokusavaj da radis nesto samo da bi te voleli. Tako je kako je. Uzgred, zar ti ne gledas filmove? Kakva je ovo izjava ljibavi? Na prazno. Ja bih poneo sa sobom cvece ili cokoladu patos
................................
Za to vreme baba je kod doktora i on joj kaze da je puno zakasnila. Ona pita da li se nesto lose desilo i sta je s njom. On kaze kako je dobro sto je stara, a ona pita sta ima lepo u starosti i sta se desava. Med. sestra pocinje da je umiruje, ali ovaj je teski kretn ( bas kao i cerka) i pita med.sestru da li je mozda ona zavrsila medicinu a on kurs, i odakle joj pravo da govori u njegovo ime. Ona kaze da je pacijentkinja uznemirena a baba ga napada sto vice na med,sestru. Onda kreten bez i trunke takta kaze vi imate rak na zelucu koji je uznapredovao. Zakasnili ste.
Baba dolazi kuci i srece se sa Eylul u dvoristu.
B: Gde ides?
E: Zurim, idem kod drugarice na obuku za casove.
B: To ti pricaj nekom drugom. Opet ces doci kasno iz onog kluba, a ja cu ovde umreti od brige.
E: Kunem se da idem na obuku.
B: Da ti verujem?
E: Veruj. Ne bih isla tamo sa ovoliko knjiga.
B: Ne bi. Bravo. Moja unuka ce biti veliki covek.
E: Sta bi ti zelela da budem?
B: Doktor. Ja bih volela da postanes doktor. Nosices beli mantil i zvace te ''gdja Doktor.'' Svi ce te uvazavati. Jos ces i novac zaraditi, tvoj zivot ce biti predivan.
E: Dobro, postacu doktor. Hoce li te to usreciti?
B: Ne, ja bih bila srecna kada bi ti radila bilo koji posao u bolnici.
E: Ti ne verujes, zar ne? Ali videces, ne zvala se ja Eylul ako to ne uradim. Sada cu poceti da se spremam za to.

I napokon rezultati mukotrpnog ucenja....
A: Cuo sam da je ispit bio jako tezak. (klinci dobacuju kako jeste i da nije moglo da se prepizuje) Ali reazultati su veoma iznenadjujuci. Kada sam ih video bio sam sokiran, znate li to? Budite sigurni da cete i sami biti iznenadjeni kad ovo cujete, zato sto je najbolji rezultat u celoj skoli imao ucenik koji je sada u ovom razredu.
(Bahar vec procvetala ubedjena da je to ona...  oci ispadaju  ) Eylul..
E: Molim profesore?
A: Uradila si odlican posao na ovom ispitu. Ti si prva. Cestitam.

Ucenik nadmasio ucitelja, Bahar ce srcku da dobije....
..............................................................................

A: Udji.
E: Hvala vam.
A: Zasto meni zahvaljujes? Sve si zaradila svojim radom. Ali nemoj da se opustas, ceka te jos puno posla do upisa na unirvezitet. Tvoj posao nikako nije lak.
E: Znam. Sta vi radite?
A: Pripremam se za cas. Znas li krvnu grupu?
E: Nisam bas sigurna.
A: Nisi sigurna? Idi onada i budi sigurna. Hajde, dodji. Za pocetak da sterilizujemo prst. Onda ovako. Sada cekamo sta ce se desiti. Onda malo promuckam. Pogledaj kako je potamnelo. Tvoja kevna grupa je A.
E: Shvatila sam, jednostavno je.
A: Zelis li da vidis krvna zrnca?
E: Dobro.
A: Spremno je, pogledaj.
Oppaaa.... sta ovo bi..... Men' se cini ljubav na prvi dodir dre
Nastavljaju da pricaju o onome sto se vidi ispod mikroskopa, a za to vreme luda Bahar ima lagani pop***is dok ih gleda iz prikrajka.

Eylul dolazi kuci, kaze babi kako je polozila ispit, obe placu, a baba joj kaze da je presrecna, da se ponosi svojom unukom, i da je zahvaljujuci njoj naucila sta znaci plakati od srece.
Uvece Eylul odlazi kod Bahar da joj se zahvali i da joj vrati knjige. Bahar kaze kako joj nisu potrebne i da moze da ih zadrzi. Eylul kaze kako ni njoj vise ne trebaju i da nikada nece zaboraviti njenu pomoc.
B: Ti si to uradila zbog profesora Alija? Zasto ne odgovaras? Hoces da izmenim pitanje? On ti se dopada? Zaljubljena si u njega?
E: Bahar, kakve to gluposti pricas? On je nas profesor.
B: Pa sta? Da li je to prepreka da se zaljubis u nekoga? Da li covek moze da naredi svom srcu?
E: Ne razumem zasto pricamo o ovome?!
B: Lagala si me, zar ne? Lagala si me da ranije nisi bila zainteresovana za ucenje, je li tako? Zato sto covek ne moze da bude najbolji ako je ranije bio nezainteresovan.
E: Nisam lagala.
B: Znaci ti imas jedinstveni um, je li tako?
Besno odlazi i zalupi vratima...

Mogu ruku u vatru da je ova Bahar psiho u najavi... kafa
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 396
Datum upisa : 15.04.2016

taj Ned Jul 02 2017, 20:31
Joj ovaj Ali je baš zanimljiv. Biće ovde svega i svačega. Očito će se ona opirati ljubavi, ali on je rešio po svaku cenu da je osvoji. dhjdg
hahah slatko se ismejah na ovo sa cvećem i čokoladom lool
Otac i ćerka očito ludaci teški, tj. on bezosećajni, arogantni kreten, a ona razmažena, sebična lujka.  A kako su sad svi skoncentrisani u istoj bolnici, biće tu problema za Ejlul i Alija, već mogu da zamislim podlosti oca i ćerke. ljutasam

[You must be registered and logged in to see this link.] hvala ovo je i više nego detaljno, skoro celu epizodu si prevela. kiss Meni posle ovoga prevod epizode stvarno ne treba.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jul 02 2017, 20:58
[You must be registered and logged in to see this link.]  kiss

Ljubav na prvi dodir....  hgnjd
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ko se bije taj se voli patos
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Jul 02 2017, 21:45
Ova serija cure zbilja obećava hmjjf ovo dvoje su mi super, imaju ono nešto. Neko je već spomenio da posjećaju na Kerima i Huliju i one njihove razgovore prožete zahebancijom patos
Eylul mi je odlična, cura ima prekrasne oči, a osobnost otkačena totalno. Cura je izranjavana, u njoj je gomila bijesa, uopće se ne zna kontrolirat, a opet se u njoj nazire ona crta pravednosti i dobrote. Mislim da će mi poslije Hulke opet jedan ženski lik leć ko budali šamar ooo yeeee Volim jake ženske likove, koji se ne boje i koji se znaju zauzest za sebe, a kako je počelo ovaj ženski lik ne da se ne boji nego ga se treba dobro čuvat patos
Profesor Ali mi je taman zamjena za profesora Kerima ljub Lip, zgodan, pametan, duhovit, a koliko vidim voli i podhebavat, prirodni zahebant. Njih dvoje na ekranu skroz dobro izgedaju, kao što [You must be registered and logged in to see this link.] kaže ljubav se već rodila, osjeća se. Sasvim je pristojna i kemija između njih koliko može bit u prvoj ep. jer smo tek vidili početak. Ma zbilja su mi se svidili, pa sinoć sam gledala ko luda do tri, nisam mogal odvojit pogled od ekrana u iščekivanju što će bit, što najbolje govori koliko su me zainteresirali. I sad jedva čekam sljedeću. Što se tiče ostalih likova, naravno bakica mi je bila vrh i bome i ja sam bila tužna kad je umrla, a sve mi se nešto čini i da s njenom smrti nisu čista posla, onaj psiho od doktora je nešto zasra. 4fg4sdfg vjerojatno će i to u narednim ep biti objašnjeno. Ona njegova kći Bahar je sigurno psiho od žene, to se već nadzire, mislim da će ona bit veliki kamen spoticanja između njih dvoje. Esma mi je sipatična, ona je jedan od onih pozitivno naivnih likova, koje voliš, al koji te svojom naivnošću bacaju u očaj, pa bi ih ponekan najrađe izlupao. E da još da spomenem i dečka motoristu, sigurno je da će se i on vrtit u cijeloj priči, jer je očito da je bacio oko na Eylul, vidili smo samo da je ona s njim otišla, a sigurna sam da će se i on odnekud pojavit..
Ova najava za sljedeću ep. mi je super, a ovaj kraj fragija di on njoj kaže da je više ne pušta tek tako i da će je čvrsto držat, a njoj osmijeh i u oku i na usni....eto skroz su me zainteresirali, i jedava čekam da vidim što nam spremaju.
[You must be registered and logged in to see this link.] slažem se s tobom neće im bit niti malo lako, otac i kći su baš psihopati, to se već vidi 4fg4sdfg kći zaljubljena u Alija, a otac je kriv za smrt bake sto posto.

[You must be registered and logged in to see this link.] kiss ti si zaokružila ovu ep. s ovim tvojim prevodima sam još sigurnija da će ovo bit jedna vrlo vrlo zanimljiva serija.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 03 2017, 02:02
Ali i Eylul sledece juro ispred kuce

E: Dobro jutro profesore.
A: Dobro jutro. Nadam se da znas da vozis bicikl.
E: Kako? To je moje?
A: Bila si prva na ispitu. Ovo je poklon za tebe.
Da se trkamo?
E: Moze.
A: Guzel. Onda, 1,2,3! Ti hoces da pobedis?
E: Da!
A: Onda pobedi.
E: Pobedila sam!
............................................
E: Negde sam procitala da neki ljudi samo gledaju kisu, a neki vole da pokisnu.
A: Dodji ovamo, razboleces se. Ti ljudi koji vole da pokisnu ne moraju kao ti da rade mnogo da bi upisali unirvezitet.
E: Ima logike u tome. Aaa... Ovo je vase. (daje mu neki CD)
A: Moje? Gde si ga nabavila? Ja ovo stvarno jako volim.
E: Znam. Ja i stric sa pijace smo postali jako dobri prijatelji, on mi je rekao.
A: Lepo. Hvala. Jako si pazljiva.
E: Zelim da postanem doktor. Dobro, ne gledaj me tako, znam da moram puno da radim na tome.
A: Tako je. Ali mnogo rada ne garantuje srecu. Ovaj put imas srece. Ako ti uvek budes ovakva, ja cu uvek biti pored tebe. Obecavam.
E: Kada je moja majka umrla ja sam bila pored nje. Ponekad pomislim kako bi bilo lepo da sam onda bila doktor. Mozda bi onda sve bilo drugacije. Ili da si ti bio tamo. Spasao bi je.
A: Cak i ako si doktor, ljudi ipak umiru. Ne zaboravi to.
E: U pravu si.
A: Kisa je prestala. Hajde idemo da ne zakasnimo na casove.

Stizu zajedno u skolu i naravno svi vec pocinju da komentarisu. Zovu Bahar jer i ona to mora da vidi. Ova poludi kad ih vidi, jos oko sebe cuje komentare kako izmedju njih sigurno ima nesto i da se mozda vec vidjaju( ljubavisu). Bahar kaze da ne pricaju gluposti jer je on profesor (cccc... a u njenom slucaju to ne vazi...) Drugarica joj kaze da je on ipak muskarac, i pita je zasto negira ono sto vidi. Uzima telefon da ih uslika kako bi zabelezila tu ljubavnu scenu. Bahar joj otima telefon i kaze kako ce to ostati kod nje ( ma garant ce da napravi neko s**nje sa tim snimkom kad poludi)

Omg koji je ona psiho. Pravo pa kod njega u kabinet. Odakle njoj uopste ideja da on oseca isto sto i ona, i da su prepreka izmedju njih samo godine? Ova je opicena kao i ona fijuk Nilaj iz Faziletke   4fg4sdfg
A: Udji. Danas necu drzati sastanak. Mozes to preneti i svojim kolegama.
B: Nisam dosla zbog sastanka, profesore. Danas sam nesto cula i dosla sam da vas pitam o tome.
A: Sta si cula?
B: Traceve. Cudne traceve.
A: O cemu?
B: O vasem i Eylulinom odnosu. Devojke u skoli tako govore.
A: A da ti ne siris te glasine?
B: Sta?
A: Slusaj, Bahar. Jednostavno reci da joj zavidis, i ja cu ti poverovati.
B: Zasto bih ja zavidela takvoj devojci kao sto je ona? Ja imam sve sto ona nema.
A: Da, ti imas sve. Imas sve. Ali ona osim nade nema nista. Ti i to zelis. Ti si jako nezasita.
B: Na cijoj ste vi strani, profesore?
A: Ne smes to! Ne smes praviti od mene profesora koji pravi razliku medju svojim ucenicima. Ja sam uvek objektivan. Sada idi i kazi kolegama da se razidju. Idi kuci, uci lekcije. Upisi fakultet koji zelis i budi srecna. I prestani da se bavis tim glupim tracevima. U redu?
B: Ja takodje imam osecanja. Na primer, imam srce. Ono je slomljeno. Ja nisam robot koji konstantno uci da bi postao ono sto njegovi roditelji zele.
A: Svi mi imamo srce. I ja.
B: Znate li u cemu je problem, profesore? Vi ste prema meni uvek hladni, a sa njom ste uvek nasmejani.
E ova mi je digla pritisak na 10000!!! To treba saviti preko kloena, pa mlatiti dok se ne uneredi. Prava cerka svog tate idiota.
Nacin na koji je izasla iz kabineta..hmmm... ma smislila je neku gadost garant... Fuj kako je ogavna

.................................................................................
Znala sam! Tacno sam znala! Ybt koja gadura!!!!! Stvarno nemam komentar. Cela skola zna da je ONA zaljubljena u profesora i to je normalno, ali za svaku drugu je to skandal po dupetu

Uvece ih spaja Esma da razgovaraju i Eylul kaze da ce uciniti sve sto ova budala zeli samo da demantuje one traceve jer zna da ih je ona oklevetala. Bahar kaze videla sam vas Eylul, uradila si sve da bi ga dobila. Eylul kaze da nije uradila nista pogresno, ali budala nastavlja po svom i kaze joj da je dvolicna, i kako je nju iskoristila da bi se svidela profesoru. Onda Esma kaze dosta! Eylul nije takva kao ti. Kaze joj da je ona ta koja koristi ljude i uvek ih gleda sa visine. Naravno, psihoticnoj nista ne dopire do mozga i kaze kako je bila greska sto je uopste dosla. Onda napada Eylul i kaze joj da je ona kriva za sve, jer ona okrece ljude protiv nje. Eylul je zaustavlja i kaze kako mora da je saslusa, ali ova je ludja nego sto sam mislila. Eylul joj kaze da ce sada sa njom razgovarati, a Bahar pita a sta ako necu, hoces li me prebiti? I hbg.... Znala sam da neko sr*nje mora da se desi. Ova bolesnica ce je sad urnisati...

Posle one paljevine Esma zove Alija...
Es: Halo profesore, ovde Esma.
A: Esma? Kojim dobrom u ovo doba?
Es: Ne pitajte profesore. Desilo se nesto uzasno.
A: Sta je bilo?
Es: Ne znam odakle da pocnem. Bahar je u bolnici, Eylul je u zatvoru.
A: Sta?
.................................
A: Pokazi mi svoju ruku.
E: Nije nista, sve je u redu.
A: Rekao sam da mi pokazes ruku.
E: Sa mnom je sve u redu, dobro sam.
A: Lazes, hoces li mi pokazati?
E: Kakva glupost, zar ne? Vi i ja.
E: Zbog mene ce vas izbaciti iz skole.
A: Pusti mene sada. Moramo da mislimo na tebe. Ti imas vece probleme.
E: To nije nesto na sta vec nisam navikla. Niko mi nije potreban.
A: Eylul! To nije jednostavan problem.
E: Da, ali to je moj problem. Hvala za sve. Glas u meni govori da vas vidim poslednji put.
A: Mi se oprastamo?
E: Ne dolazite vise ovde. Za nas je pogresno da nas vide zajedno.
A: U pravi si. Jos jednom namazi kad pocne da pece. Bol nece tako brzo proci. Ali s vremenom ce biti bolje, ne brini.
............................................
A: Reci mi istinu, Bahar. Sta se desilo?
B: Ona je pokusala da me ubije. (jujuju koja gadura  kllk  ) Ne verujete mi, zar ne? Tako ste me isto pogledali i kad sam vam rekla da sam zaljubljena u vas.
A: Ti si lepa i pametna devojka koja na pogresnom mestu trazi pogresne odgovore. Na pogresnom si putu, Bahar. Povuci svoje optuzbe. Brzo se saberi i ozdravi, i vrati se u skolu.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 03 2017, 02:38
Bakica dolazi kod Eylil u zatvor i tera je da nesto pojede, a ona kaze da ne zasluzuje da jede. Kaze joj da vise ne dolazi i da ne tuguje. Onda je bakica pita da li zna razlog zbog koga mora da dolazi i da je vidi, i tad joj kaze da ima rak. Eylul ne moze da veruje i pita je sta to govori, a bakica kaze kako ustvari nije zelela da joj kaze, ali onda je razmislila o tome kako je jadno dete u zatvoru, mozda joj ne bude dosadno ako bude mislila o meni. Bakica onda kaze kako mora na operaciju i ne zna kako ce se sve zavrsiti, a Eylul kaze da ni slucajno ne misli negativno jer ona mora da zivi. Bakica joj kaze zar misli da joj odavde drzi predavanje, pa trazi od nje da joj kaze istinu jer zna da ona nije podmetnula pozar. Moli je da prestane da se kaznjava, jer ona nije osoba koja bi mogla da uradi tako nesto. Bakica insistira na istini, ali Eylul joj kaze da ide, da sto pre ode na operaciju i spasi se. Bakica je ponovo pita da joj kaze istinu i pita da li sigurno nema nikakvih opekotina, a Eylul krije povredjenu ruku.

Bakica se kasnije srece sa Alijem u dvoristu i on joj vraca kljuceve od stana.
A: Ja odlazim.
B: Tako je. Po mom misljenju i moras da odes.
A: Jako mi je zao zbog svega sto se desilo....
B: Desile su se lose stvari, ali ti si ulozio mnogo napora u moju unuku.
Jujuju... i bakica ljuta na njega. Naheba Ali ni kriv ni duzan 4fg4sdfg

Direktor skole kasnije kaze kako razmislja i razmislja, ali kako je to ipak skandal, kako ce im se zbog toga sruciti na glavu mnogo problema, kako ne zna sta da kazu novinarima, ministarstvu... i pita se kako da rese taj problem. Ali kaze kako ce preuzeti krivicu na sebe jer u tome ima i njegove krivice. Ja sam profesor. Ali vi ni slucajno ne dirajte moju ucenicu. Eylul ce ostati u skoli i nastavice svoje obrazobanje. Direktor mu kaze da to ne radi i da on ne moze da se slozi s tim, kako je tu i g.Sinan (Baharin ludi otac) i kako mu od jutros skace po zivcima. Ali mu kaze da ne brine jer ce on razgovarati sa g. Sinanom i da ce Bahar povuci svoje optuzbe. Onda mu daje pismo a direktor pita sta je to. Ali mu kaze, moja ostavka. Ja odlazim, gospodine direktore. Problemi ce se time zavrsiti. Hvala vam na svemu.

Ali odlazi, Eylul je slobodna, a bakica odlazi na operaciju koja je posla po zlu. Doktor kaze Eylul da nije proslo onako kako su ocekivali. Ona pita u kom smislu nije prosla dobro, a on je pita da li ima porodicu. Kaze kako bi bilo dobro da im to kaze jer treba poceti pripreme za sahranu. Eylul u soku i pita ga o cemu on to govori, a on hladno kaze da im javi kad dodje neko od njenih roditelja. ''Kakve to gluposti govorite? Njena porodica sam ja, moja porodica je ona. Mi nemamo vise nikoga. Gde je ona?'' Medjutim doktor idiot joj hladno kaze da ce razgovarati sa njenim roditeljima kad dodju.
''Eylul moja, ja idem na tu operaciju da bih videla tvoj uspeh. Ne zaboravi to. Ako ne budem mogla da budem s tobom, ti ne placi, ne muci se, u redu? Uci mnogo i uvek budi primer svima. Obuci taj beli mantil. Inace nece imati cenu ni tvoje mucenje, ni moj odlazak. Moj novac u banci je tvoj. Tebe ostavljam Bogu i nadam se da je to dovoljno. Dace Bog da uvek sreces na svom putu samo dobre ljude. Uvek cu te voleti, tvoja baka.''

Kakav skot od sina. Stoji pored groba kao neko drvo. Jos ona gadura od macehe ima obraza da staje Eylul na muku, i kaze kako vidi njen neuspeh kao i obicno. Ko zna sta si uradila toj zeni pa se razbolela od raka. Eylul je pita sta to govori, a gadura kaze kako govori istinu, jer ko zna sta je zena od nje sve pretrpela. Eylul se onda besno obraca ocu. ''Kazi nesto. Ko si ti? Otac? Sin? Ko si ti? Reci joj nesto! Ne mozes ti biti ni jedan od njih, ni otac, ni sin. Sad budi covek i ucutkaj svoju zenu.'' Maceha skace i kaze kako je nevaspitana i vice joj da odlazi odatle.
E: Ja idem. Da tvoje cerke ne bi morale da placaju za tvoje grehe.
M: Pazi je sta govori. Reci joj nesto ili ja necu odgovarati za sebe.
E: Znam da ste uzeli novac iz bolnice. Necu ostaviti to tek tako.
M: Sta to govoris? To je bilo za sahranu.
E: Ja ne verujem ni jednu rec takvim besramnicima kao sto ste vi. Sve cu vam naplatiti. Videcete.

Eylul se vraca u bolnicu i trazi doktora. Napada ga u hodniku i kaze, ti si je ubio, znam da si je ti ubio. Ti si ubica! Rekli ste da ce to biti jednostavna operacija! Vi ste ubice! Cujes li?
Doktor kaze da je puste, da je ona sada ogorcena i ne zna sta govori.
Ona kaze kako je baka usla unutra nasmejana i da su duzni da joj kazu sta se desilo, a doktor kaze da je ucinio sve sto je bilo u njegovoj moci. Kaze kako je to rekao i njenoj porodici i kako se iskupio (verovatno onaj novac koji im je dao) Eylul mu kaze da ne moze da se iskupi jer je baka umrla i pita ga da li za to moze da se iskupi. On kaze da mu je zao, ali da ne moze vise da se iskupi jer on nema samo jednu bolesnicu. Eylul kaze da zna da je on kriv i da ce to dokazati.

.............................................
A: Eylul! Zasto mi nisi rekla?
E: Zasto da kazem?
A: Ja sam ti rekao da cu uvek biti pored tebe. Morao sam da znam, da bih bio pored tebe.
E: Ne zelim.
A: Dobro. Slusaj. Sada nije pravo vreme za razgovor, znam to. Cutacemo. Necemo nista govoriti dok ne dodje vreme. Ali dozvoli mi da budem pored tebe. Molim te.
E: Mesate li se u zivot svih ucenika, profesore?
A: Ne zelis me pored sebe, Eylul?
E: Ne zelim. Mozda je bolje da se ne pojavljujes na mom putu.
A: Ludilo zbog ljubavnih rana je dokaz ljubavi. Ja sam se uvek trudio da se zastitim od tog ludila. Zbog toga sam platio visoku cenu. Izgubio sam je.

Sadasnjost.... Jun 2017.

Eylul nema pojma koga cekaju, ali Bahar ocigledno zna cim se onoliko nafrakala....

Wooow kakav susret posle mnogo godina....  dre
Hahahaha, a Bahar opet visak patos

A: Udala si se?
E: Ne.
A: Imas momka?
E: Yok.
A: Guzel. Drago mi je. (svidja mi se to)

Ili u prevodu, moja si a da toga jos nisi ni svesna lool

Jedva cekam sledecu epizodu nhmcghj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 03 2017, 02:46
[You must be registered and logged in to see this link.] ::U originalnoj 12-oj epizodi kod korejanaca pada kiss ooo yeeee

Bome [You must be registered and logged in to see this link.]  koliko ja vidim kod njih kiss pada u 6-oj girl dance
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jul 03 2017, 09:30
Jbt di turci vade ove frajere, ovaj Ali je baš zgodan, a tek ovaj izlazak iz helikoptera hmgm ona jadna ostala ko pokisla krez A on još onako profesorski brza pitanja, a ona skamenjena ko učenica u prvom razredu odgovara patos

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] nadam se da će kod turaka taj poljubac past još prije, ovaj mi Ali nekako liči na tipa kod kojeg nema puno čekanja, na moju i vašu radost ooo yeeee

Uf uf eto jedva čekam novu, baš sam se nekako naložila na ovo dvje (moji novi HulKer) imam neki pozitivan filing hmjjf
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jul 03 2017, 09:36
hhah ja se slatko ismeja ovom poljupcu iz orginalne verzije. lool Ovo bar ovde deluje gore neg u turskim serijama, on da je još kilometar mogao da se udalji, pa tek da je poljubi, još se jadnik skroz savio. patos
A vidim da se Turci za sad pridržavaju nekih stvari, a to su one Alijeve patike, vidim da ih i ovaj nosi. Valjda ćemo onda i prvipoljubac dobiti do 6. epizode. vole se
Meni je ovaj Ali baš simpatičan i baš mi je drago što lepo sve čovek otvoreno kaže i onoj Bahar, a i Ejlul. A njoj, iz najave, vidim da prija to što je on tako uporan. dhjdg

[You must be registered and logged in to see this link.] slažem se za Alija, dobar je dobar... ljub lepo fizički izgleda, a zrači i nekom pozitivnom energijom i ima jako lep osmeh.
Willow
Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.05.2017

taj Pon Jul 03 2017, 09:59
Prva epizoda prevedena na engleski smajlic

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jul 03 2017, 10:19
[You must be registered and logged in to see this link.] ::

Bome [You must be registered and logged in to see this link.]  koliko ja vidim kod njih kiss pada u 6-oj girl dance

HBOth6ZsJGY

Aaaaaa super onda, sto pre to bolje ooo yeeee ooo yeeee

I ja sam, kzlar, otkinula na njih. Sinos sam ponovo epizodu pogledala 4fg4sdfg ljub

[You must be registered and logged in to see this link.] I meni se canim svidja sto nam je Ali ovde sav od akcije, gleda je a jede je pogledom dre

[You must be registered and logged in to see this link.] Hvala za link, darling nsfg

[You must be registered and logged in to see this link.] Hvala canim za prevode dhjdg nsfg
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Pon Jul 03 2017, 11:06
Znaci, dobra ekipa za gledanje serije je ovde? Odlicno, pridruzujem vam se. Serija je odlicna! ok
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jul 03 2017, 11:35
Meni su za sad baš dobri, i evo malo-malo, pa bacim pogled na pojedine scene. Sviđa mi se hemija koja postoji između njih i što ova ljubav, mada bih pre rekla sviđanje, na prvi pogled nije usiljena, već onako ide lagano i spontano.

Sličica, najverovatnije, iz sledeće epizode. Nadam se da radnju neće u potpunosti premestiti u Istanbul, već da će biti dešavanja i onom lepom mestu, baš je letnje, romantično, opušteno... dhjdg
A ovo je očito još jedan muški lik, koji ne verujem da će imati baš pozitivnu ulogu, čim ga staviše na sa Bahar. misli sdfvxbg

A Gokhan, nije ni malo za bacanje,  naocare baš mi je onako egzotičan.  Iv
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.] hvala za link. Taman ne kasne mnogo sa prevodom. ooo yeeee
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jul 03 2017, 12:33
Bome [You must be registered and logged in to see this link.] niti malo nije za bacanje, ja bi vrlo rado bila na Eyluinom mjestu grtedjkdydfg

A njih dvoje baš pristaju jedno drugom, i ova slika di se gledaju, pravo su fokusirani, biće tu lipe kemije, osjeća se ljub

A ovaj mi lik i je za Bahar(ima neke zloće u njemu), njih dvoje će vjerojatno bit kamen spoticanja našim ljepotanima misli

[You must be registered and logged in to see this link.] ok

[You must be registered and logged in to see this link.] super

[You must be registered and logged in to see this link.] mjfk
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jul 03 2017, 12:45

Joooj ovaj plavi glumio u Kara Sevdu, odatle mi je poznat. On ce verovatno biti lekar u kojeg bi trebalo ona biti zaljubljena, bar po originalnoj verziji. E sad, mozda su ovde turci okrenuli pa je on u nju zaljubljen, i u Alija vidi suparnika a ona u Ejlul. Nesto mi na to mirise fdgsfg

Inace, moram da priznam da su me jako potsetili na Narin i Firata iz Milosti. Kao sto je ovde on dao Ejlul podstrek da ide napred i uspe, tako smo i tamo imali Firata koji je u Narin video jakog potencijala i gurao je napred, naravno u njenoj zelji da uspe. Eto mene ne potsecaju na Kerima i Huliju, vec na Narin i Firata. ljub
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jul 03 2017, 13:00
Joooj ovaj plavi glumio u Kara Sevdu, odatle mi je poznat. On ce verovatno biti lekar u kojeg bi trebalo ona biti zaljubljena, bar po originalnoj verziji. E sad, mozda su ovde turci okrenuli pa je on u nju zaljubljen, i u Alija vidi suparnika a ona u Ejlul. Nesto mi na to mirise fdgsfg

Inace, moram da priznam da su me jako potsetili na Narin i Firata iz Milosti. Kao sto je ovde on dao Ejlul podstrek da ide napred i uspe, tako smo i tamo imali Firata koji je u Narin video jakog potencijala i gurao je napred, naravno u njenoj zelji da uspe. Eto mene ne potsecaju na Kerima i Huliju, vec na Narin i Firata. ljub

tghs Najverovatnije će tako biti. Već ga vidim kako u tandemu sa Bahar pravi neke smicalice. Iskreno ne bih volela da odu u tom pravcu i da gledamo te sapuničarske momente, više bih volela da budu orginalniji i ako ništa drugo, onda neka se makar pridržavaju orginalnog scenarija. Da ne bude da se ispucaju sa dobrim momentima u prve dve-tru epizode, a onda da krenu da dave sa spletkama i raznim drugim glupostima.

Koliko orginalna verzija ima epizoda? Evo našla sam, 20 epizoda, od po 60 min.

Slažem se za Firata i Narin..kako su samo njih dvoje bili dobri, posebi... jkt02 nsfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jul 03 2017, 13:18
Prevedena (titlovana) najava:

Poslednji izmenio Jelenak dana Pon Jul 03 2017, 21:30, izmenjeno ukupno 1 puta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 03 2017, 13:19
Ja vise ne mogu da pohvatam ko je u koga tu zaljubljen i ko je tu sta izmenio patos

[You must be registered and logged in to see this link.] i ja sam bas htela da napisem kako se nadam da nece pretvoriti seriju u cisto spletkarenje i kojekakve smicalice. Prva epizoda je stvarno odlicna i bilo bi tuzno da ne nastave u tom pravcu. Mada na zalost Turcima ne bi bilo prvi put da urade fenomenalnu prvu epizodu a onda vrlo brzo skrenu sa koloseka.
Nadam se da ce me ovaj put demantovati jer mi je ovde sve kliknulo na prvu hmjjf
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jul 03 2017, 13:33
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Prevedena (titlovana) najava:

Nisam ni stigla da pogledam a ono vec blokiran snimak... tuzan
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jul 03 2017, 21:31

Nisam ni stigla da pogledam a ono vec blokiran snimak... tuzan

Sad hoce, zamenila sam link sa DM-a. Na YT ga blokirali odmah
Willow
Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.05.2017

taj Pon Jul 03 2017, 21:47
Prva epizoda je odlična, dopadaju mi se glavni glumci, priča, kao i hemija između njih, našli su se ooo yeeee samo da ne pokavare mnogo sa elementom "meksička sapunica" pošto slutim da će Bahar biti mnogo, mnogo naporna. glava o zid
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu