Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Kalp Atışı

taj Uto Jun 13 2017, 00:15
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTKUCAJI SRCA

Žanr: Drama, ljubavna komedija
Uloge: Ojku Karael, Gokhan Alkan
Režiser: Jusuf Pirhasan, Ajtač Čiček
Producent: Deniz Rezan
Produkcija: MF Yapim
Početak: Uskoro na Show Tv

Opis: Mlada neurohirurg Ejlul nam priča svoju priču koja je počela pre mnogo godina, kada je agresivna grupa mladih napala hitnu službu bolnice. Ona je devojka buntovnog karaktera koja je često menjala mesta studiranja, jer su je profesori isterivali. Kada ju je otac odveo iz poslednje obrazovne ustanove iz koje je proterana i premlaćena, ona nije pustila ni suzu. U medjuvremenu, istog dana molitva njene babe, koja ima mali pansion, otvoriće joj svoja vrata, promeniće njen život i desiće se čudo.

Poslednji izmenio Jelenak dana Uto Jun 13 2017, 00:20, izmenjeno ukupno 1 puta

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 254
Datum upisa : 26.04.2017

Re: Kalp Atışı

taj Pon Nov 20 2017, 16:54
Evo me [You must be registered and logged in to see this link.] kao što sam ti i obećala mjfk dohvatila se laptopa pa evo par osvrta na prošlu ep. s tim da sam u jednom trentuku prstala gledat jer me ona bivša ludača naprosto izbacila iz takta.

Kao prvo opet scenaristkinja luta, mislim totalni mi je debilizam stavit Ey i AA u njegovu kuću, njih dvoje sami, zaljubljeni iskre frcaju emocija na entu, dolazi poljubac a onda AA zaspa, ma dajte molim vas ko to pije mislim ni vaše Kapadokijske babe mad72 aj zazvoni mobitel dogodila se neka nesreća, neočekivan gost itd itd, al da je AA zaspa nula bodova mad72

Kao drugo, njegova bivša hsfghs ima bit da ona nije svoja u glavi, i to se u ovoj ep baš nagovijestilo onim njenim ludovanjem u liftu, a potom snimljenim poljubcem da bi zakucala onim upadom u kuću i kuhanjem večere ljutasam Znači doveli su nam bišu luđakinju pa u narednim ep očekivam i nekakve scenarije tipa uvlačenja u AA krevet, omamljivanje raznorazim tableticama AA, a ne bi se čudila ni posezanjem za vatrenim oružjem da bi se riješila Ey.

I kao treće opet bomba, nikao da se riješimo tih dizanja u zrak ljutasam a i sama scena di Ey ostaje u autu s tom torbom u kojoj je bomba, ne mogu nikako shvatit njen postupak, znači Ey koja je spretna i to nam je dokazala odmah na početku serije, koja brzo misli i brzo reagira, ovde dozvoljava da joj suvozač ugasi auto izleti iz njega, a ona ostane u njemu potpuno izgubljena i ne želi da izađe iz njega, navodno jer ne želi da puno ljudi strada, kao da i ovako neće stradat i s njom u autu. Malo mi je sve to glupo napravljeno i nekako ostavilo gorak utisak. Naravo ovo sve pišem na osnovu viđenog, al bez prevoda, možda kad dođe prevod neke stvari mi budu jasnije.

Ipek i Oguz su mi zaista pravo osvježenje i baš su dobar par, Ipek mi je sve draža i draža, ono njeno zakucavanje roditelja iako nisam razumjela ni riječ, mi je bilo baš dobro, al sam zato razumjela kad je Ey rekla da njih dvoje zaista zaslužuju jedno drugo 4fg4sdfg

Iskreno ja uopće neznam što oni više nama namjeravaju servirat, znam da AA voli i to na poseban način, znamo da je njegova ljubav prema Ey neupitna i konstantna, znamo da ona njega voli i da je on jedini muškarac kojem vjeruje i koji joj je sve. Nisam sigurna koliko će uspjet još ep imat a da ne uprskaju s nebulozni scenarijima bivših psihotičarki, a opet njih dvoje i njihova ljubav ne može samo prolazit iz ep u ep a da se ništa konkretno ne događa. Zar nisu mogli snimit 20 ep s smišljenim scenarijem i lijepom ljubavnom pričom kao što su to napravili korejci. Ovako iz ep u ep nisam sigurna što očekivat, ono imaju jednu odličnu onda par prosječnih i tako u krug, do trenutka kad rejting skroz ne sklisne, a onda kraj sklepan ko zna kakav. A dobro idemo dalje dok traje.

Da se još osvrnem na ovaj novi fragi, zanči vidimo da Ey nije bilo ništa, preživila, AA opet pokaziva kolika je njegova ljubav, al mene sve nešto strah, od ovolike romatnike i cvijeća. Čekamo drugi fragi i nek nam je bog na pomoći, ona Nazli sigurno nije skršetnih ruku 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1389
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pon Nov 20 2017, 22:46
Znala sam [You must be registered and logged in to see this link.] odmah da nesto ne stima sa epizodom cim ti nisi u petak nista napisala. Nisam izdrzala pa sam bacila pogled onako na preskoke i sve mi je bilo jasno. Isto tako sam na preskoke pogledala i kod Ruskinja jer mi se ne da ovo gledati dva puta. Ono sto me je zanimalo to mi je vec jasno tako da cu sacekati prevod za ono sto sam preskocila.
Da budem iskrena, nisam ni ocekivala da ova epizoda moze da nadmasi onakvu prethodnu, ali ono sa Nazli mi je stvarno bilo to much.... Hajde na stranu i onaj ukradeni poljubac, ona pokusala, on je odhebao u troskocima i cao zdravo... ali ono snimanje telefonom je stvarno bilo bespotrebno. A kad sam videla jos i onu scenu kako mu provaljuje u kucu i mrtva ladna sprema veceru... e to mi je vec bio horor. Zena je prsla s mozgom to je ocigledno, ali to je bilo jasno jos onda kad je rekla da Can mora da ozdravi da bi ga napustila, tako da nije bilo potrebe da nam to dokazuju onakvim glupostima. Onaj upad u kucu mi je bio ogavniji, ali me je  snimak vise iznervirao, jer on je mogao da dodje kuci i opet je napici kao u bolnici samo jos zesce i odlucnije, ali onaj snimak nije pod njegovom kontrolom a sigurno nije tek tako bez razloga ubacen u scenario. Mada bih opet volela da me iznenade, pa kad smo vec dobili ovakav klise da bar sve ostalo bude drugacije, da njih dvoje budu drugaciji od parova u drugim serijama i ne nasednu na ove prljave igrice. Zato me bas zanima kada se desava sve ono iz fragija, odmah posle slucaja bomba ili koji dan kasnije... Ko zna, mozda je to Alijev dokaz ljubavi posle Nazlinog pokusaja da ih rastavi onim snimkom ili nekom drugom gluposcu.....
Sto se tice onoga da je Ali zaspao dok je Eylul kod njega, meni to uopste nije zasmetalo, cak na to nisam ni obratila paznju dok ti nisi napisala. Scena je prekinuta kod poljupca i prebacena na bolnicu, a onda povratak nazad kad Eylul kuva kafu, pa otkud ja sad znam sta su radili u medjuvremenu patos  A sexali se sigurno nisu patos Ali salu na stranu, stvarno to nisam nesto posebno ni primetila. Vec sam navikla da su non stop u bolnici crknuti od umora i da spavaju gde ko stigne krez  Ali zato ako bih trebala da izaberem scenu koja mi je najmucnija to je onda ova
[You must be registered and logged in to see this image.]

Znaci no comment.... Ipek ih se oboje odrekla. Videla si da majku nikako ne prihvata ali otac joj je sada jos vece razocarenje. Nije joj jasno kako moze da se grljaka sa zenom zbog cijeg ljubavnika umalo nije ostao bez cerke. Kaze da od sada nema roditelje i da je vise nikada ne zovu.

Ovo ne vredi ni komentarisati   bljak

Cekamo drugi fragi mjfk
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Nov 21 2017, 18:48
Sadrzaj 21. epizode

Bomba eksplodira uprkos Eylulinim naporima. Iste noci, Eylul i Ali Asafa ceka neprijatno iznenadjenje kod kuce. Odlazeci, Nazli postaje jos neuravnotezenija, ali Eylul na njene igre odgovara neocekivanim reakcijama. ( Da je nije umlatila patos )
Sa druge strane, Esmu i Alpa ceka barijera na putu ka braku - Esmin otac.
Uprkos teskim vremenima za Eylul i Ali Asafa, taj velicanstveni trenutak se priblizava sve brze. Dvoje zaljubljenih polako koracaju ka svojoj sreci. Jednog dana, Eylul se budi u beloj vencanici...

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Nov 21 2017, 19:02
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Sadrzaj 21. epizode

Bomba eksplodira uprkos Eylulinim naporima. Iste noci, Eylul i Ali Asafa ceka neprijatno iznenadjenje kod kuce. Odlazeci, Nazli postaje jos neuravnotezenija, ali Eylul na njene igre odgovara neocekivanim reakcijama. ( Da je nije umlatila patos )
Sa druge strane, Esmu i Alpa ceka barijera na putu ka braku - Esmin otac.
Uprkos teskim vremenima za Eylul i Ali Asafa, taj velicanstveni trenutak se priblizava sve brze. Dvoje zaljubljenih polako koracaju ka svojoj sreci. Jednog dana, Eylul se budi u beloj vencanici...

patos patos patos ne [You must be registered and logged in to see this link.] to bi bila očekivana reakcija od Ey, a ovde piše neočekivana patos

Osobno se nadam da je dobro zavidala thbsgb

Ovako po ozetu nas očekiva jedna lijepa i romatnična ep. al opet dok ne odgledma ovim turcima ništa ne vjerujem misli

i moram ti priznat da mi baš paše ovako jedna serija u kojoj mogu da uživam u plodovima ovako lijepe ljubavi, njih dvoje a pogotovo AA i način na koji on donosi tu ljubav je fantastična, vjerojatno bi prije žugala i išlo mi na živce cmoljenje i pretjerano gugutanje, al trentuno mi baš paše ovo kako Ali voli. ooo yeeee

Čekamo večeras drugi fragi, možda vidimo i tu vjenčanicu hmjjf

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Nov 21 2017, 19:34
I to sto kazes [You must be registered and logged in to see this link.] bila bi to ocekivana reakcija, Eylulin uslovni refleks patos

Ako sve bude kao u ozetu, mislim na to da ovo dvoje ne nasedaju na Nazline igrice, onda ce to biti jedan od retkih parova u tr serijama koji se nije upecao. Super je za promenu gledati tako nesto, a Ali Asaf je stvarno neverovatan lik, i stvarno sam se zaljubila u njegovu ljubav....  nsfg

A bogme ni on nije za odbaciti  :treptrep

Ali kad dolaze ispred njegove kuce i on je pita da udje, a ona kao neka umorna je drugi put ce, jesi videla kako se uzjogunila sto on odmah uhvatio za vrata da izadje krez  Pita ona, zar samo ovo? On joj kaze kako je lepo pitao da udje i sta je ona odgovorila, a ona ce na to, pa nisam navikla da tako lako odustajes, navikla sam da insistiras.... Sta ti je moc navike patos On onda podigne ruku i kaze, jel tako da su svi muskarci isti, cim stave prsten promene se patos
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Nov 22 2017, 10:18
Bome [You must be registered and logged in to see this link.] nije za bacit, uf ko najbolji kolačić je hmgm

i kao što kažeš i ja sam se zaljubila u njegovu ljubav ljub

a evo nam i fragi

Evo nam psihotičarka bljak pokušava napravit pomutnju, al izgleda da je niko ne doživljava naocare AA je opet otkanta, a Ey kraljica je spusti na zemlju, engleskinje su prevele da joj je rekla kao u stilu razlika imeđu mene i tebe je ta što AA nikad nije odusto od mene love Baš se radujem što od Ey nisu napravili tipičnu žensku koja će da drami i pravi scene, nego će da zakuca kad je to potrebno ok
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Nov 22 2017, 12:49
Evo [You must be registered and logged in to see this link.] i sa prevodom  smajlic

Psihoticarka je zapocela igru, ali sve dok se Ali i Eylul drze zajedno ne moze im nista.

vidbudale  ''Sve za tebe Ali Asaf. Kao u stara vremena. Znam da ni ti nisi zaboravio. Prijatno.  Nazli.''

Jedino mi nije jasno zasto Ipek ima ovakav stav? Zasto govori AA da pusti Eylul.... ili je ovo samo izvuceno iz konteksta?! Ali je odlicno rekla AA ono vezano za Eylul, ako resi da ode ni ljubav je nece zaustaviti.... Nek mu je malo otvorila oci da se zesce razracuna sa Nazli...

A za Eylul kapa dole kako je spustila psihoticarku.... I ja sam odustala od Ali Asafa, ali on mene  NIKADA NIJE pustio.... ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Nov 23 2017, 00:28
Fotke iz 21. epizode

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Nov 23 2017, 22:17

Sta je bre ovo   aaaaaaaaa
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Nov 23 2017, 22:37
Ma ovo je neki san od Ey sto posto. Pa koliko ima sanse da se prvo bracno jutro dogodi ovako nesto, pa taman da gledamo horor, a ne neku seriju. Istina kod turaka sve moze, al ovo meni sve lici na neki Ey san. I cisto sumnjam sa cemo jos vidit vjencanje, to ce ostavit za kraj serije. Ove fragije su tako poslozili i ovo su sve neke navlakuse, da sam bog zna sto je san a sto java.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Nov 23 2017, 22:49
Ja iz ovog poslednjeg fragija uopste i ne mogu da povezem sta je san a sta java. A onda mi padne na pamet ona Ipekina recenica Aliju.... Pustite je da ide doktore. Eylul nije odustajala od ljudi zato sto ih nije volela........
Da se Eylul nije predomislila??
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Nov 23 2017, 22:57
Ovaj treci fragi je tu da nas zbuni, mislim da je Ey u crvenoj haljini java, ono su proslava zaruka, al ono budenje i bijela vjencanica je san. Ako se dobro sjecam Ey ima neki nemir i vec je jedsn put sanjala da je izgubila AA na operacijskom stolu. Ocito opet ima te snove o gubitku, ima neki strah, znas da ona uvijek kaze da se njoj ne dogadaju lijepe stvari. Valjda je jos proganjaju takve misli. A ovo sto je Ipek rekla mislim da je nesto izvuceno iz konteksta isto da nas zbuni. A opet ko ce ga znat, turci su to svasta je moguce. Ja cu i sutra bacit pogled na live, pa sko me ne iznerviraju mozda i odgledam do kraja pa ti javim dojmove.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Nov 24 2017, 00:34
Ima logike [You must be registered and logged in to see this link.] u ovome sto si napisala. Meni ona zadnja scena uopste ne izgleda kao java, jer ono kao prvo nije Eylulina soba, a na podu su muske i zenske cipele.... tako da mi sve to izgleda kao scena posle prve bracne noci. Zato i ja mislim da je to njen san i strah od gubitka koji je vec imala. Sigurno ima veze i sa Nazli koja je deo Eyluline podsvesti kao osoba koja je spremna na sve. A naravno i ono sto si ti napisala, strah od srece i lepih stvari koje je bas i nisu pratile u zivotu.

Ja ne stizem na live vec verovatno na kraj epizode, ali cu baciti malo pogled na epizodu. A ti ako budes gledala obavezno napisi utiske............

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Nov 24 2017, 21:42
[You must be registered and logged in to see this link.] evo samo da ti javim da neznam ništa više nego što sam znala prije epizode, ostala sam ko pokisla kokoš, znači ep. zavaršava tako što imamo ovaj zadnji fragi, znači Ey u crvenoj haljini, svi sređeni i sretni, njih dvoje plešu, ljubav titra u zraku, a onda nam pokažu onu psihotičarku kako ispred kuće gleda i šalje sliku nje i AA di se ljube, a onda svi ostali u kući gledaju u mobitel na koje se ukaže ta slika, dok Ey i AA onako zaljubljeno plešu. Da bi kraj bio Ey se budi a u krevetu nema AA već krevet sav krvav. I tako zavrašava ep. Sad tek ništa neznam, ne čini mi se san, a opet što se moglo dogodit AA. Eto totalno sam u šoku, baš mi ništa nije jasno i uopće nemam pojma što mogu očekivat. E da, prije nego što se svi okupe u kući i prije nego Ey dođe, neki poštar donosi paket za AA, AA ga taman počme otvarat međutim Ey počme silazit i on ga ostavi. Znači taj paket krije neku tajnu, a čini mi se i osoba koja ga je donijela, jer mi se učinilo da je prerušen u poštara, a da to zbilja nije.

U svakom slučaju ep je bila zanimljiva, Ey i AA prekrasni, al ovaj kraj je šokovit. I još taman dok oni plešu, vrte se i njhove zajedničke scnene koje su iz spojile i obilježile, ko da se dalo naslutit da se nešto sprema, uopće ne znam kako bi to protumačila, jer ovaj kraj nikako ne mogu razumjet.

Prvo glupa Nazli šalje slike svima na mobitel nje i AA, al aj dobro to mi i nije neki sad koma moment, svi zanju koliko AA voli Ey, a i ona zna koliko je voli tako da tu ne bi bilo nekih većih prepreka, ono sitni problemčić, ja ne bi oko toga previše dramila, al ovaj paket što ga je AA dobio on mi je sad enigma. Što, tko i zašto. Što paket sadrži, i kakvo on značenje tj. njegov sadržaj ima za AA.

Eto šta da ti kažem još sam pod dojmom kraja, vrte mi se filmovi po glavi, il nas zbilja navlače nekom gluposti ili serija prelazi u horor.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Nov 24 2017, 22:02
Hvala [You must be registered and logged in to see this link.] sto si mi prenela utiske vole se

Tacno sam znala da ce ono biti kraj... uzas.. 4fg4sdfg

Tek sad sam usla u kucu pa cu kasnije pogledati na preskoke i javljam ti mjfk
Pogledacu malo i sta Ruskinje pisu....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Nov 25 2017, 01:03
Ne mogu veceras da odgledam epizodu, ali sam malo citala Ruskinje. One uglavnom pisu da je ono san i Eylulin kosmar..........

''Dobre vesti nakon uzasnog kraja. Zvanicni kanal pise da su se Ali i Eylul vencali, tako da je sve ovo samo Eylulin kosmar.''
Pa sad videcemo....
Cekam da Ruskinje sutra prevedu pa da odgledam bar scene Eylul i Alija...

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Nov 26 2017, 19:55
''Covjek koji je usao u moj zivot i pretvorio ga u bajku, ostavio me je u nocnoj mori kada je otisao.''

A meni je [You must be registered and logged in to see this link.] ostao ogroman upitnik iznad glave??????

Predivne scene Eylul i Alija gde je on samo jos jednom dokazao da je zaista savrsen muskarac, ali sto se ostalog tice, prvi put znam da nista ne znam.
Rat izmedju Sinana i Sulejmana je vec svima uocljiv, da je cak Sulejman rekao Aliju i Eylul sve vezano za onu kobnu operaciju njene bake. Eylulin komentar na to je bio da ne zeli takve ljude u svom zivotu... Kad je takav prema rodjenom sinu, kakav onda tek moze biti prema nama...
Sinan odhebao Nazli, od rada u bolnici nista jer ne moze on o tome da odlucuje vec upravni odbor. Ova krene da se folira u fazonu kako ce odluka biti Alijeva, ali je ovaj dotuce.... Ali Asaf nije partner u bolnici.... partner je Eylul Erdem.... Zato onda kokos nadobudno stane pred Ey sa pitanjem zar me se toliko plasis.... Nemoj da si tako samouverena. Ali me je toliko voleo, i da ga onda nisam napustila on me nikada ne bi pustio.... I onda opet kofa hladne vode za budalu, uz lomljenje prstiju koje je pre toga dobila  patos

Bila mi je koma scena na pocetku kad idu njegovoj kuci a Eylul spava... Njega zove Alp i folira da prica sa ocem, a onda se ona budi i pita kakvo dete........Eto canim, dok si ti spavala, dobili smo dete patos

Sta drugo da ti kazem canim..... cekamo fragi merhaba
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Nov 27 2017, 10:08
[You must be registered and logged in to see this link.] evo čitam ovaj podebljani dio i meni sad ništa nije jasno. Što nam to poručujue misli Ko je otišao??? Ali??? Da li je uopće otišao??? Zašto Ey ima noćnu moru??? Kako misli otišao???? Evo i meni ništa nije jasno. Nekako sam stoposto sigurna da je onoj zadnji dio ep. kad se Ey budi san. Samo me sad zanima što to smjeraju s AA, jer ovo sigurno nešto nagovješćuje, prvo onaj paket što ga je dobio, a sad i ova Ey izjava.

Vidim da se vrte i neke slike kako AA sprovodi policija gshs pretpostavljam da će se neko pojavit iz AA prošlosti koji će ga teretit za nešto, e sad što je to nešto vidi ćemo fdgsfg možda nam fragi štogod pojasni misli

Inače da se osvrnem na ep. njih dvoje zaista prekrasni, u svim scenama. Uživancija ih je gledat. Ljubav koju AA pruža zaista je vanserijska.
Sinan i Sulejman su totalno zaratili, s tim da se lik Sinana lagano mijenja, čini mi se da polako postaje ljudskiji, i ja sam skontala da je on Nazli rekao da je ne može primit u bolnicu jer Ey o svemu odlučuje. I ako sam dobro skontala čini mi se da pije neke tablete za srce, možda ga je bolest navela da preispita svoju savjest i svoje postupke, pa počme drugačije gledat na stvari oko sebe.

Dakle, što očekivat? Da li će nam Nazli još kidat živce i do kada? Tko je posalo paket i što je u njemu? Zašto je on zanačajn i koju tajnu krije? Što je to u Alijevoj prošlosti bilo da ga policija privodi?? Zašto Ey kaže da je voljeni muškarac otišao???? Gdje bi AA mogao otići??? U zatvor??? Jer ja ne mogu razumjet zašto bi ovakav AA ikad napustio Ey.

Dakle tisuću pitanja, bez odgovora. Čekamo fragi možda bude šta jasnije kafa
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 27 2017, 10:47
[You must be registered and logged in to see this link.] canim gde si videla te fotke da Alija privodi policija???

Ne znam sta se krije iza toga, ali sam obratila paznju na taj deo sa paketom i pratila sam Alijev izraz lica dok ga otvara... Ucinilo mi se kako se uozbiljio, ali onda se pojavila Eylul na stepenistu i on u tom trenutku menja izraz lica u osmeh i zaboravlja na paket. Zasto bas tog dana da se pojavi? I prisutnima u kuci je bilo cudno da se paket pojavljuje kao vencani poklon, a samo su oni znali za ovo iznenadjenje. Ali sad ispade da je znala i Nazli jer je bas nasla pravi trenutak da posalje onu fotku...
Sto se tice samog kraja i ja mislim da je san i da ce nam u sledecoj epizodi popuniti prazninu od onog plesa do odlaska u spavacu sobu... Sve sto Eylul vidi kad se kao budi je previse horor da bi bilo istina, krv razmazana po celoj sobi, znaci nema sanse da je java.... Jedino ako ta njena nocna mora nije vezana za ono o cemu ti govoris, fotke na kojima privode Alija, jer to bi za nju stvarno bio kosmar. Razmisljam sta bi to moglo da bude i jedino mi pada na pamet ona njegova greska iz proslosti zbog koje je napustio doktorski posao i postao profesor... A opet sa druge strane, od tada je proslo vise od deset godina i zasto bas sada da neko to vadi iz naftalina....??
Ostaje nam jedino da sacekamo fragi, mozda nam tada bude bar malo jasnije.

U svakom slucaju meni je najbitnije da se izmedju njih dvoje nije nista desilo i da su se konacno vencali, a za sve drugo cemo lako. Zanima me jos samo ako su se stvarno vencali da li je Eylul videla onu fotku ili su to od nje sakrili. Licno bih volela da jeste, jer Nazli ne bi imala vise nikakav adut u rukama... mada ga nema ni sada jer Ali je dokazao svoju ljubav i ona je u ovoj prici istrosena.
Za Sinana nesto ne verujem da se popravio, on radi sve samo da bi kontrirao Sulejmanu. Svi su u cudu zbog te njegove promene, ali Selim je lepo rekao... jeste promenio se, ali jos uvek ne znam da li je to dobro ili lose...
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Nov 27 2017, 11:35
Evo [You must be registered and logged in to see this link.]

E sad je li policija radi njega, ili on kao liječnik nešto radi, pojma nemam.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 27 2017, 18:03
Eeee [You must be registered and logged in to see this link.] pa videla sam tu fotku, ali ovako corava uopste nisam skontala da ga privode.....

Sta li su sad zapetljali.............
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 27 2017, 22:30

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Nov 28 2017, 08:53
[You must be registered and logged in to see this link.] ko je sad ovaj??? Majke ti ga mile ja još nisam gledala seriju koroz koju je prohujalo ovoliko glumaca, skoro pa sam i zaboravila ko su svi 4fg4sdfg

Znači ovaj poznaje AA, a AA ne poznaje njega???? A Selim ga poznaje fdgsfg Prvo mi je palo na pamet da nije Ziyin sin iz nekog braka jer turci to štancaju, da i ne znaju di su im sve dica, ona po potrebi isplivaju, jer o Ziyi ne znamo ništa niti o njegovom životu, al zašto bi on onako volio AA koji ajmo reć nije mu ništa, a ne bi volio i skrbio se za svog rođenog sina. Znači to mi pada u vodu, al onda mi proradi kliker ona scnea di AA biva kriv za smrt onog nekog lika na operaciji pa je i zbog toga bio napustio medicinu i postao profesor, da nije to dijete tog nekog roditelja, jer zašto bi u kutiji baš bio medicinski skalpel i sličica malog djeteta fdgsfg nešto mi to govori da su možda na taj način povezani. I uopće mi se ne sviđa ovaj lik, nešto ima mračno u njemu, sigurno nije došao da AA bude kum na vjenčanju.
I šta znače one riječi krivouste lude Ey, da će izgorit. Joooj ovi turci zbilja od najromantičnije serije koja može bit naprave takve spletke i nebulozne zaplete da se prosto bojim što još možemo očekivat, dovoljan mi je samo onaj kraj prošle ep. pa da se zapitam kojeg vraga više gledamo ove turske ludosti.

Btw, od svega onoga što sam ti obećala još nisam ništa počela gledat, šta zbog nedostatka vremena (stislo me na poslu) a i zbog gubitka volje za nekom novom tuskom serijom. Jednostavno ne mogu se natjerat da nešto počmem gledat, ovih nekih par serija koje sam počela gledat nakoh HS su me totalno ubile u pojam i sve sam odustala, ništa me ni glumački ni scenaristički nije prikovalo za laptop gshs al još živim u nadi da će se pojavit nešto što ću zavolit kafa

Neyse, čekamo drugi fragi od otkucaja da vidimo što smjera ovaj novi lik iako ne očekivam ništa dobro fdgsfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Nov 28 2017, 18:55
Ni meni [You must be registered and logged in to see this link.] nista nije jasno, sem da ovaj lik nije ovde slucajno niti je dosao iz dobre namere. Cudno je to da ga Sulejman poznaje a Ali nema pojma ko je. Jedino mi je sad mozda malo jasnije sta bi moglo da bude, jer sadrzaj kutije ukazuje na nesto sto ima veze sa nekom operacijom u proslosti. Tip je psiho u najavi i ocito je tu zbog Alija i da ima pik direktno na njega. Evo sad citam Ruskinje koje kazu da bi drugi fragi trebao da izadje sutra, i da ce se Ali naci u velikoj opasnosti u 22 epizodi. Zakljucak iz svega je da od vencanja nece biti nista. Pored ovog psihica imamo jos i ludu Nazli koja bi i da nije njega kopala i rukama i nogama da do vencanja ne dodje. Ali mi je Oguz legenda kad joj kaze ono eveeeet... patos
E sad ona luda Nesrin i njene pretnje... Kao da je to nesto cudno posle svega sto smo od nje videle. Ono zlostavljanje Eylul u detinjstvu je bio stravican prizor, pa mi je zato zagrljaj nje i onog svinjskog oca jos ogavniji. Milsim da su te pretnje i kletve vezane za Ipek koja verovatno i dalje ima isti stav, da ne zeli da je vidi, pa na koga ce se bolesnica istresti nego na Eylul. Verovatno joj je ona kriva jer ludaca sigurno misli kako i Eylul ima udela u ovakvom Ipekinom ponasanju.
Cekamo sad fragi pa nam mozda nesto jos otkriju, ali po svemu sudeci ne ceka nas nista lepo ni pozitivno 4fg4sdfg

Jedna nova

I jedna sa seta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Nov 29 2017, 01:39
Predivan klip vole se