Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

Meryem

taj Uto Jul 11 2017, 23:39
[You must be registered and logged in to see this image.]

Meryem

Žanr: Drama
Uloge: Furqan Andich, Aicha Ayshin Turan, Cemal Toktash
Režiser: Mustafa Şevki Doğan
Scenario: Meryem Gyultabak, Ilka Gurs Emre Özdür
Produkcija: TMC Film
Producent: Erol Avcı
Početak: Uskoro na Kanal D

Opis: Jedna kisna noc promenice zivote troje ljudi.... Merjem, koja je da bi zastitila coveka koga voli priznala zlocin koji nije pocinila. Tuzilac Oktaj, koji je za moc i karijeru spreman da ucini sve. Savas, koji zeli da osveti smrt svoje voljene. Na ovom putu pravde Oktaj ima snagu, a snaznom coveku Savasu je potrebna pravda. Za sve postupke ova dva coveka najvise ce ispastati Merjem. Sve do trenutka dok ljubav ne uspostavi ravnotezu....

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

Re: Meryem

taj Uto Jul 11 2017, 23:52
Bice ovo jedna teska drama, ali mala Ayça Ayşin Turan je odlicna glumica tako da mislim da tu nece biti promasaja. Gledala sam je u Karagulu i Ozcanovom filmu Slatka i opasan.

Furkan Andıç  ( Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler, Tatlı İntikam... )
Cula sam za ove serije u kojima je igrao ali ih nisam gledala...

Willow
Broj poruka : 36
Datum upisa : 10.05.2017

taj Sre Jul 12 2017, 09:19
Serija je rimejk koreanske Secret Love [You must be registered and logged in to see this link.] smajlic
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Sre Jul 12 2017, 20:30

Da, serija je rimejk korejske Secret Love i kazu cure koje su je gledale da je fenomenalna serija. Po onome sto sam videla, nisu mi ovi zuti glumci ruzni, mozda bacim pogled na korejski original a u turskoj verziji mi se nesto ne svidja odabir glumaca. Hajde, videcemo kad pocne. fdgsfg
Willow

taj Sre Jul 12 2017, 20:36
Gledala sam i ja, nije loša serija, mada sama ta tema maltretiranja glavne junakinje od strane glavnog lika, ne leži mi to, mada Turcima će to odgovarati, oni nemaju problema sa abusive elementima u priči. misli
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Sre Jul 12 2017, 20:56
Willow ::Gledala sam i ja, nije loša serija, mada sama ta tema maltretiranja glavne junakinje od strane glavnog lika, ne leži mi to, mada Turcima će to odgovarati, oni nemaju problema sa abusive elementima u priči. misli

Da, da ovo je prava stvar za Turke. Zrtvovanje, patnja, tuga, bol, maltretiranje... Ni ja to ne volim pogotova kad sve to zensko podnosi ali posto sam odgledala Doctors, priviricu i ovde.

Mene je ova radnja potsetila na Dobar mladic, rusi su isto odradili korejski rimejk. I tamo se momak zrtvuje zbog devojke, koja je bila previse ambiciozna i igrom slucaja ubila nekog lika.
Willow

taj Sre Jul 12 2017, 21:05
Da, nerviraju me takve i slične teme, ali kako vidim mnoge su popularne.

Zvuči mi poznato Dobar mladić, mislim da sam možda i gledala. smajlic
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jul 12 2017, 23:30
I ja sam sinoc prvo pomislila da ovo savrseno odgovara Turcima. Sto vise nasilja i maltretiranja to bolji rejting. Meni se vec dize kosa na glavi kad pomislim kako ce to da izgleda u njihovoj reziji, tako da nisam sigurna da cu ovo moci da gledam. Da je to film sa ovom tematikom ok, odgledas ta dva tri sata, ali da me razvlace 20-50 epizoda gde je svaka sledeca novo mrcvarenje, neka hvala. Previse sam se ja toga kod njih nagledala... Ali opet nikad se ne zna, mozda serija stvarno bude dobra..
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jul 21 2017, 15:01
Serija pocinje 2. avgusta, evo prve najave prve epizode

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jul 21 2017, 15:24
Bas sam pogledala korejski original, jer su je cure koje gledaju puno nahvalile seriju. Super je serija, glavna junakinja me je zbog svoje dobrote i naivnosti nervirala do besvesti, punih 10 epizoda kad se konacno osvestila i progledala. Ali njen lik je takav, previse dobra da se zbog voljene osobe zrtvovala. Zrtvuje se zbog momka, koji je postao tuzilac i skoro poceo da radi kako ne bi izgubio sve sto je postigao. Sto je najgore on joj i presudjuje, pet godina zatvora za ubistvo cure u saobracajnoj nesreci. Inace, on je vozio kola te kisne noci kad nije video curu jer je kamion naleteo na njih i skrenuvsi sa puta ocesljao i curu. Kad je izaso, on je video da je ona mrtva ali njoj nista nije rekao vec su otisli. Tek posle par dana kad je ona popravila auto, dolazi policija po nju i odvodi je da da izjavu. I tu guska kaze da je ona vozila auto. Sve ostalo isprica kako je bilo, da su prilikom okretanja auta udarili u bure jer su bili radovi na putu i prizna da je ona vozila. Ubrzo je osude, ona u zatvoru sazna da je trudna i rodi tamo dete. Ta cura koja je stradala bila je cura ovom glavnom. On je iz bogate porodice, predsednik porodicne kompanije. Igrom slucaja, ona je radila kao zamenski vozac i jedne veceri je dobila poziv da ide nekog pijanog da odveze a to je bio on. A istog tog dana posto je preko dana radila na naplatnoj rampi kao inkasant, kad je on prosao ostavio joj je prsten umesto novac da plati. Prsten koji je dao curi koju je trebao da ozeni po obecanju, zbog kompanije. Meni je njegov lik super, luckast tip skroz i jako inteligentan. Jako potseca na Vlada iz VMLj. Sjebo se skroz posle te cure i opstao je jedino tako, uspeo da prezivi tako sto je nju ganjao, i iz te osveta rodila se ljubav. Ona sebe krivi sto nije videla da su je udarili, jer je ne bi tako ostavila. Ovaj njen verenik pocinje da radi kod njega u kompaniji i ovaj glavni krece da sumnja, nije mu se dopao kao tip. I on krece polako da otkriva detalje iz te noci, ona posle par god izlazi i bukvalno biva njegov pas. Pokusava da joj otvori oci ali ona slepica ne vidi.

Sve u svemu, super je dramica. Stvarno me je mnogo potsetila na VMLj i na Vlada i Veru. Steta sto je rusi ne odrade, to bi bio pravi rimejk. Citam kod ruskinja, turci su nadodali puno toga, pa izmedju ostalog i ljubavnicu koju ima njen verenik. Toga ovamo nije bilo.

Poslednji izmenio Jelenak dana Sre Jul 26 2017, 18:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Willow

taj Pet Jul 21 2017, 15:43
Serija je baš dobra, ali strahujem kako će to Turci odraditi.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jul 21 2017, 15:46
Willow ::Serija je baš dobra, ali strahujem kako će to Turci odraditi.

Pa vec su izmenili likove. Oni samo uzmu kostur price a samih likova se uopste ne pridrzavaju. Tako je meni i turska VMLj bila negledljiva. Samo prva epka je bila ista, a sve ostalo nigde veze.
Willow

taj Pet Jul 21 2017, 15:48
Šta je VMLJ? smajlic
Znam da rade, ali šteta tako dobru priču da upropaste, a sve slutim da hoće ili će da krene dobro kao većina njihovih serija, a kasnije propast kao potonuće Titanika. krez
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jul 21 2017, 15:53
Vrati moju ljubav je ruski rimejk korejske Bad Love / Cruel Love

Korejska najava
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ruska najava
Willow

taj Pet Jul 21 2017, 16:03
Hvala za info, a znam za ovu rusku, nisam gledala, ali sladak je glavni glumac. krez
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Jul 26 2017, 18:26
Evo prevela sam opise likova:

Derin Berker
Savaševa drugarica iz detinjstva. Mnogo godina je zaljubljena u Savaša, ali kako ga ne bi izgubila, primorena je da tu ljubav krije. Zbog ljubavi je sposobna na sve.

Gočlo Tekiner
Sin žene koja radi u vili porodice Sargun. Odrastao je sa Savašem, pa je tako on njegov brat, prijatelj, desna ruka. Posle smrti Sevinč zajedno će sa Savašem da traži ubicu i prati razvoj procesa suđenja.

Burdžu Aktar
Inspektor, koja pokušava da obavlja svoj posao časno i pošteno. Tvrdoglava je i ne odobrava kršenje zakona. Ona će imati aktivnu ulogu u seriji.

Beliz Bilen
Uspešna i bogata, advokat za brakorazvodne parnice. Tajna ljubavnica tužioca Oktaja. Čeka kada će se Oktaj rastati sa Merjem i bude samo njen. Zbog ljubavi i pod Oktajevim uticajem postaje deo priče, ispunjen lažima.

Oktaj Šahin
Dugo vremena je bio Merjemin voljeni. U noći pre inauguracije tužioca doživljava nesreću. Uprkos činjenici da je bio za volanom, on se slaže da Merjem preuzme krivicu. Sposoban je za prevare i obmane kako bi se zaštitio, i u stanju je da uraadi sve za novac i moć. Veoma je ambiciozna osoba.

Savaš Sargun
Naslednik porodice Sargun. Skroman i pošten čovek. Njegov svet se ruši kada mu voljena Sevinč i nerođeno dete poginu u nesreći koju su napravili Okraj i Merjem. Sada je njegov jedini cilj osveta. Ne voli laži i igru, uvek je za istinu.

Merjem Akča
Potpuno nevin lik u ovoj priči. Radi u pekari svog oca. Nema nikoga, sem oca i svog momka - tužioca Oktaja. Ona preuzima krivicu njenog verenika na sebe i njen miran i jednostavan život se menja dramatično. Ona je sačuvala za sebe jednu veliku tajnu, i uprkos svim lažima, nastavlja da živi.

Korejski original

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jul 31 2017, 23:39
Sadrzaj 1. epizode

Oktaj konačno postaje tužilac. Merjem je uzbuđenja zbog poziva za večeru od čoveka kojeg voli, misleći da će je zaprostiti. Savaš Sargun, naslednik vodećeg holdinga "Sargun" takođe se priprema da zaprosi svoju devojku.

Njegov otac je protiv, što njegov sin želi da oženi Sevinč. Međutim, Savaš nije čovek koji će zbog očeve volje da se odrekne svoje ljubavi. Ta noć počeće kišom i transformisaće njihove živote.

Auto kojim upravlja Oktaj udara u auto Savaševe verenice i ostavlja je na mesto nesreće da umre. Zabrinuta zbog karijere svog voljenog Oktaja, Merjem ne znajući da je žena ubijena, preuzima krivicu na sebe. Savaš koji sada vidi Merjem kao ubicu žene koju je voleo, zaklinje se da će joj od života napraviti pakao.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Avg 05 2017, 07:53
Nisam odgledala epizodu, ali vidim da se po rejtingu nisu proslavili. Cak sta vise jako lose. 2,31 u totalu sto je najlosije od svih ovih novih serija.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Avg 07 2017, 21:26

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Avg 09 2017, 14:01
Meni se korejska mnogo dopala i ovaj rimejk ni priblizno dobar nije. Cak su i karakter likova turci promenili.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 10 2017, 16:57
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 16 2017, 23:52
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Avg 20 2017, 20:39
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Avg 21 2017, 18:35
Evo linka za gledanje korejskog originala ove serije

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 24 2017, 01:40

[You must be registered and logged in to see this link.] canim hvala za link. Ovu originalnu verziju cu obavezno odgledati. Odgledala sam za sada pola prve epizode i odlicna je...
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu