Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10099
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Siyah Beyaz Aşk

taj Sre Sep 06 2017, 20:50
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

CRNO BELA LJUBAV

Zanr: Drama
Uloge: Ibrahim Celikkol, Birce Akaly

Opis: Ferkatu treba doktor da ga održi živog. Iz tog razloga, njegovi putevi se ukrštaju sa doktorkom Asli, koja se posvetila isceljenju ljudi. Kao crno i belo, oni su dvoje ljudi nespojive suprotnosti.

Ferhat je zaboravio da voli. Ispunjen gnevom, spreman je da oduzme ljudski život. Asli je lekar. Puna ljubavi. Posvetila je svoj život ljudima i njihovom izlečenju. Njihovi putevi se ukrštaju, njihove ruke se susreću... Jedna je spremna da uzme život, a druga da spase život. Rađa se nemoguća ljubav. Ali, ljubav leći, ona menja, ona čisti. Asli odvedena na silu na imanje, kako bi spasila čoveka, biva svedok nečega što nije trebala videti. Ferhatov ujak Namik, naizgled dobročudan čovek, ustvari je ubica. Naručuje njeno ubistvo. Ferhat, u trenutku kada je treba ubiti, pruža joj šansu pod jednim uslovom. Uslovom koji će promeniti Aslin a i njegov život. Posle nemilih događaja, njihovi životi se menjaju iz korena.

Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 100
Datum upisa : 10.05.2017

Re: Siyah Beyaz Aşk

taj Sub Dec 23 2017, 18:04
Da li neko zna ko prevodi seriju? Vidim da ima nekakvih problema oko prevoda, pa me zanima hoćemo li i dalje moći gledati sa prevodom? smajlic
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 450
Datum upisa : 15.04.2016

taj Sub Dec 23 2017, 20:38
Ja stvarno ne znam. Ja gledamna SaPrevodom.net, ali videla sam i da Movtex ima. Nisam videla, ni čula da ima nekih problema sa prevodom. Nadam se da ih neće biti. lutfen

Evo slika sa seta - mladi Ferhat.
[You must be registered and logged in to see this image.]

A Ibri je stvarno legla ova uloga, gledajte vi ovaj stav.  ljub

I jedno dobro poređenje.
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Dec 23 2017, 20:43
Onda je vjerovatno neka pogrešna informacija. smajlic

Da, odavno nisam gledala ovako dobru mušku ulogu, a mnogo sam serija pogledala, nisam znala da u sebi krije takav glumački talenat, plus stvarno su mu pogodili ulogu, a i lijepo je gledati razvoj lika, a ne samo da ga dobijemo na gotovo. krez Kad smo kod toga da li si gledala Jamu, još jedna serija koju pratim, a Aras ne da da dobro glumi, kao da je pisano za njega. krez
lol! sad će me ovo uvijek podsjetiti kad budem gledala Ljepoticu i zvijer. krez
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Dec 23 2017, 20:56
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Onda je vjerovatno neka pogrešna informacija. smajlic

Da, odavno nisam gledala ovako dobru mušku ulogu, a mnogo sam serija pogledala, nisam znala da u sebi krije takav glumački talenat, plus stvarno su mu pogodili ulogu, a i lijepo je gledati razvoj lika, a ne samo da ga dobijemo na gotovo. krez Kad smo kod toga da li si gledala Jamu, još jedna serija koju pratim, a Aras ne da da dobro glumi, kao da je pisano za njega. krez
lol!  sad će me ovo uvijek podsjetiti kad budem gledala Ljepoticu i zvijer. krez

Nisam gledala, ali sam odgledala par ep. Insajdera i Kako vreme prolazi gde je on čini mi se takođe imao jako dobre uloge. A ko zna možda na kraju odgledam i Jamu i druge dve pomenute. ma nemoj
Što se tie prevoda, nadam se da stvarno neće biti problema sa prevodom, vidim da serija polako ali sigurno beleži sve veću gledanost i privukla je pažnju neobičnom pričom i stvarno fascinantnim Ferhatovim likom. Čak su izgleda i Španci otkupili prava. Ako ako i bude nekih problema, onda nam ne gine, pod hitno na časove turskog jezika - neki ubrzani kurs. krez Ili kofere u ruke i pravac Turska da na licu mesta naučimo. ooo yeeee Gde da ne razumemo one Ferhatove, a i Asline zajedljive pošalice.
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Dec 23 2017, 21:05
Insajder je odlična i tamo je pokazao talenat, tačnije on je uvijek bio sjajan glumac i zasluženo je dobio svoju seriju. Nadam se da ćeš baciti pogled. krez
Da, svi se polako zaljubljuju u seriju, a kad se sjetim komentara da neće od toga biti ništa, a slutila sam uspijeh, mene osjećaj nikad ne vara kad su serije u pitanju. krez
Još bolje ako ih prodaju u Latinsku Ameriku, možda serija postane poznata kao Kara Para Ask, ona ima kultni status tamo. krez
Hahah nego šta, ja sam već pronašla neku stranicu sa engleskim prevodom, za svaki slučaj. krez
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Ned Dec 24 2017, 22:32
Moguća je promena termina serije, pošto kanal D planira da u sadašnji termin (ponedeljak) ubaci Mehmeta, a da ova serija ide subotom. Mislim, nemam reči 4fg4sdfg
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Dec 24 2017, 22:40
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Moguća je promena termina serije, pošto kanal D planira da u sadašnji termin (ponedeljak) ubaci Mehmeta, a da ova serija ide subotom. Mislim, nemam reči 4fg4sdfg

Neće valjda. nene Pa neka odaberu neki drugi dan, ovi su se taman izborili za svoju poziciju ponedeljkom i to pored kakve konkurencije. Mislim da promenom termina mogu samo da unište ovu seriju, a i više sa tim njihovim osvajačima i istorijskim serijama - misle da će tom tematikom (i sa glavnim glumcem) beležiti bolji rejting ponedeljkom od Ibrine serije. mad72 oklagijaa
Mislim meni realno odgovara bilo koji dan, ali mislim da će tako izgubiti veliki broj Turske publike.
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Dec 24 2017, 22:41
aaaaaaaaa jesu oni normalni, serija napokon postala popularna i odlično se kotira na društvenim mrežama, a oni bi u subotu, pa mogu odmah da je ukinu, još pored Soza i Cukur se izborila za svoje gledaoce, strašno, a nemam neki osjećaj da će Mehemt proći dobro, loš tajming za takvu seriju.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1548
Datum upisa : 05.03.2017

taj Ned Dec 24 2017, 22:56
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Moguća je promena termina serije, pošto kanal D planira da u sadašnji termin (ponedeljak) ubaci Mehmeta, a da ova serija ide subotom. Mislim, nemam reči 4fg4sdfg

Kako canim subotom? Pa zar Subotom ne ide Fazla?
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Dec 24 2017, 23:11
[You must be registered and logged in to see this link.] ::

Kako canim subotom? Pa zar Subotom ne ide Fazla?

Fazla ide na Star, ovi su na kanal D.

Ma promena termina im uopšte ne treba. Apsolutno se slažem sa vama, serija se baš izborila na društvenim mrežama i rejtingom da bi je sad pomerali. Ali kanal D očigledno tipuje na Mehmeta kao bombu sa rejtingom, ali ja iskreno mislim da neće ta serija doživeti neki uspeh.  
Ono što mene nervira je što, nažalost, produkcija ne može ništa. Odluku o ukidanju ili promeni termina donosi samo televizija, i niko drugi. Ali kako su se ovi sa kanala D fino ogradili, kao neće menjati odluku u vezi serije (a to se odnosi u fazonu nećemo je ukinuti), već ćemo joj promeniti termin. Kreteni! glava o zid

Rukovodstvo kanala D potvrdilo je da neće promeniti svoje planove u vezi serije "Crno bela ljubav". Serija će promeniti dan emitovana zbog velike premijere serije "Mehmed: Osvajač sveta". Novi dan emitovanja još nije definisan, pretpostavlja se da će to biti možda subota."
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1548
Datum upisa : 05.03.2017

taj Ned Dec 24 2017, 23:27
[You must be registered and logged in to see this link.] ::
Fazla ide na Star, ovi su na kanal D.

Na taj momenat sam potpuno zaboravila .... Thanks
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Dec 25 2017, 22:01
Ispostavi se onaj zagrljaj samo mašta. gshs Mada ne znam nizašto sam se ponadala da će onaj zagrljaj biti stvarnost, ipak je još rano za onakvo pokazivanje emocija, posebno sa Ferhatove strane. Moraće tu još mnogo toga da protekne, da se otkrije i desi, da bi on nju onako zagrlio i ljubio u kosu/vrat. gshs kafa Sad samo da čekam prevod, da vidim da li će mi se utisak o ep. promeniti, jer mi je ovo bilo malo dosadnjikavo, a i reklame su me ubile u pojam,nene  pa ne znam da li ću više uživo i da gledam.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Dec 25 2017, 22:16
Jeste mašta, ali je bilo lepo, mada kratko. ljub
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

I sad da čekamo dve nedelje. kafa dhjdg
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Dec 25 2017, 22:17
Nemam ja ništa protiv slow burn romance, samo da to ne razvuku previše ili ubrzaju, a da nema smisla, ako im padne na pamet da ukinu seriju. Svi su u fazonu da je serija pravo iznenađenje i sad ne znaju šta da rade sa njom. lol!
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Dec 25 2017, 22:20
Ah ja pomislila pao kiss 😍🤗

Sent from Topic'it App
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Dec 25 2017, 22:21
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Nemam ja ništa protiv slow burn romance, samo da to ne razvuku previše ili ubrzaju, a da nema smisla, ako im padne na pamet da ukinu seriju. Svi su u fazonu da je serija pravo iznenađenje i sad ne znaju šta da rade sa njom. lol!

haha neka je ona u ovom terminu, baš im lepo ide. ooo yeeee  Ni meni ne smeta da se ovde sve polako krčka i onda dođe na svoje mesto. Bolje da sve ide lagano i realno, nego da mi odmah tu padaju zagrljaji, i da cveta ljubav na prvi pogled.

Izgleda da ćemo se mi načekati dok ne padne taj neki pravi kiss. 4fg4sdfg
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Dec 25 2017, 22:33
To si u pravu, ako pogledamo Aslin i Ferhatov lik i ako želimo neku realnu i dobru priču, ne gine im lagano upoznavanje i međusobno razumijevanje i sve će to biti super, samo ako scenarist ne poludi i ne krene da piše one tipične neboluzne turske preokrete. krez
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Dec 25 2017, 22:35
[You must be registered and logged in to see this link.] ::To si u pravu, ako pogledamo Aslin i Ferhatov lik i ako želimo neku realnu i dobru priču, ne gine im lagano upoznavanje i međusobno razumijevanje i sve će to biti super, samo ako scenarist ne poludi i ne krene da piše one tipične neboluzne turske preokrete. krez

Pu, pu daleko bilo. Toga se kod Turaka najviše plašim, a imaju oni stvarno taj običaj da svim mogućim nebulozama unište seriju koja ima dobar potencijal. 4fg4sdfg nene A imam osećaj da će tako nešto i uraditi, ako promene dan emitovanja i kad im gledanost bude zbog toga pala. 4fg4sdfg
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Dec 25 2017, 23:21
Daleko, daleko bilo, zadnji primjer toga je bila serija Olene Kadar, upropastili mi divnog Engina. tuzan
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 51
Datum upisa : 18.12.2017

taj Uto Dec 26 2017, 21:30
Ćao svima! fgnsfg Odgledah i ja ovih 10 epizoda, a mrzim kad odgledam objavljene epizode i onda dobijam priču na kašičicu i strepim kakve nebuloze spremaju u zavisnosti od rejtinga. Iskreno, zanimljiva mi je samo priča glavnog para, tako da samo njihove scene i gledam, ostali su mi baš dosadni. Sviđa mi se hemija glavnog para, ideja serije je dobra, ima potencijala, ali mislim da im produkcija i nije baš najbolja.

Ferhatov lik mi se sviđa, neobičan je i kompleksan, mada moram da primijetim da mi Ibrahim izgleda malo čudno (pogotovo kako serija odmiče), starije izgleda, ili je samo smršao, ne znam ni sama, ali faca mu je nekako čudna. Glumu ne dovodim u pitanje naravno, odličan je. Čini mi se i da je akcenat promijenio, da u početku serije nije pričao ovako (sad mi zvuči kao Kuzey iz KG-a), ili je možda počeo više da priča pa mi je to tek sad privuklo pažnju, ne znam.

Aslin lik mi nije loš, duhovita je, uspijeva čak i Ferhata da nasmije. Obično je to samo uzdržan osmijeh, ali s obzirom na to da se on nikad ne smije i to je nešto. Ima mi tu par baš komičnih scena, kad je novinari ispred bolnice pitaju kako je prebrodila ranjavanje i operaciju muža, a ona mrtva ladna: "Žvakala sam žvaku", ili kad zeza Nijemog u autu: "Šta je bilo, što se smiješ simpatični? Glas te traži. Šta je bilo, je li ti se vratio glas?" lool Tako da mi je glumica simpatična, sve dok ne naiđu scene u kojima plače ili je uplašena, onda mi ton ide na mute. Iznerviraju me ti bespotrebni neartikulisani zvuci. Mislim da se bolje snalazi u komediji, odgledala sam par epizoda Udate i opasne, tamo se super snašla.

Ostalo je samo da priznaju sebi, a onda i jedno drugom, svoja osjećanja i da im se prepuste i dopuste sebi lijepu ljubavnu priču, iako mislim da će to ići malo teže sad kad je Ferhata pogodila riječima "Ako se desi da zavoliš nekog, nemoj, nikad nemoj da voliš, jer uništavaš sve koje voliš i koji te vole". Mislim da su te riječi baš uticale na njega i da će skupo da je koštaju. Bojim se da će kraj serije da bude tragičan. Već vidimo Ferhatovu promjenu, Asli ga je uveliko promijenila na bolje i tek će. Ali mislim da će na kraju neko da ga ubije ili će se on žrtvovati da spasi Asli, možda od manijakalne Ebru. Miriše mi na takav kraj. Mada sve je moguće, možda me i prijatno iznenade. Isto sam mislila i za seriju Kuzey Guney, pa sam se prevarila. Nadam se da se varam i za ovu.

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Dec 26 2017, 23:09
[You must be registered and logged in to see this link.] dobrodošla na temu. sreca Baš mi je drago što nas sve više ima na temi, pa ako nas serija izneveri, makar da druženje ovde bude zanimljivo i prijatno. ooo yeeee
Slažem se sa svim što si iznela u postu. Ibro je i smršao i ostario, a još i ona frizurica, pa mi je kao Pera Detlić. ha ha ha Ali izgleda da je to sve u službi uloge, jer po slikama na instagramu mogu da kažem da privatno baš vrhunski izgleda (nema te usukane face, onog crvenila oko očiju i sl.). Ali možda to i jeste poenta, da nam ga pokažu kao skroz iscrpljenog, kao nekog ko je skroz odustao od sebe, i onda korak po korak da dobijemo Ferhata koji neće skrivati svoj osmeh i koji će promeniti i svoj fizički izgled, počevši sa oblačenjem nečeg drugog sem crnog. I ja sam primetila taj njegov malo čudnij naglasak i sličnost sa Kuzejom, odnosno Kivancom, jer sam primetila da i on to po serijama često priča ...Ih vala, ili nešto tako slično, kad hoće nekog da skine sa vrata. misli
Nadam se samo da ih produkcija, ova pauza od dve nedelje i promena termina neće uništiti, jer je ova priča sa Ferhatovim likom baš zanimljiva, a i stvarno dobro funkcionišu FerAsl kao par - ima tu hemije. Slažem se i za ove sporedne likove, mene kad bi pitali i ja bih samo Asli i Ferhata gledala, jer samo oko njegovog lika može da se napravi odlična priča. Dobro smešni su mi i Abidin i Nemi, a i Džem.
Na žalost i ja mislim da će ova serija imati tragičan kraj. Posle onoliko ubistava, nekako mi ne ide da Ferhat za to ne dobije neku kaznu. gshs
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Dec 26 2017, 23:49
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] dobrodošla na temu. sreca Baš mi je drago što nas sve više ima na temi, pa ako nas serija izneveri, makar da druženje ovde bude zanimljivo i prijatno. ooo yeeee
Slažem se sa svim što si iznela u postu. Ibro je i smršao i ostario, a još i ona frizurica, pa mi je kao Pera Detlić. ha ha ha Ali izgleda da je to sve u službi uloge, jer po slikama na instagramu mogu da kažem da privatno baš vrhunski izgleda (nema te usukane face, onog crvenila oko očiju i sl.). Ali možda to i jeste poenta, da nam ga pokažu kao skroz iscrpljenog, kao nekog ko je skroz odustao od sebe, i onda korak po korak da dobijemo Ferhata koji neće skrivati svoj osmeh i koji će promeniti i svoj fizički izgled, počevši sa oblačenjem nečeg drugog sem crnog. I ja sam primetila taj njegov malo čudnij naglasak i sličnost sa Kuzejom, odnosno Kivancom, jer sam primetila da i on to po serijama često priča ...Ih vala, ili nešto tako slično, kad hoće nekog da skine sa vrata. misli
Nadam se samo da ih produkcija, ova pauza od dve nedelje i promena termina neće uništiti, jer je ova priča sa Ferhatovim likom baš zanimljiva, a i stvarno dobro funkcionišu FerAsl kao par - ima tu hemije. Slažem se i za ove sporedne likove, mene kad bi pitali i ja bih samo Asli i Ferhata gledala, jer samo oko njegovog lika može da se napravi odlična priča. Dobro smešni su mi i Abidin i Nemi, a i Džem.
Na žalost i ja mislim da će ova serija imati tragičan kraj. Posle onoliko ubistava, nekako mi ne ide da Ferhat za to ne dobije neku kaznu. gshs

I ja se radujem zbog druženja! girl dance

Ma da, što frizura i kilaža naprave od čovjeka! Nadam se da će mu se izgled mijenjati na bolje... A što se naglaska tiče, sjećam se da ga je neko u KG prokomentarisao, kao njime govore klošari, valjda je specifičan za određeni kvart Istanbula ili uličare, pojma nemam. Ima smisla, Kuzej je godinama bio u zatvoru, Ferhat u poravnom domu, vjerovatno ima neke veze. Bar sam ja to tako povezala. Ali mi je interesantno što sam to kod Ferhata primijetila tek prije par epizoda, ne mogu da se sjetim je li tako pričao od početka, a muka mi da se vraćam na prethodne epizode da provjeravam. fgas

Znajući Turke i njihovu logiku, ne bi me čudilo da sljedeća epizoda bude finalna, da nam serviraju neki bućkuriš na brzaka. Pa da Ferhat sazna ko mu je otac, sazna da je dobio sestrića, ubije splačinu Džunejta, uspije da poubija sve neprijatelje, pomiri se sa bratom, izigra se sa bratancem, napravi dijete Asli, oprosti majci i umre, sve za 2 sata. siroma

Btw, mrzim tragične krajeve. mad72
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Dec 27 2017, 01:06
Ipak provjerih na par klipova s početka serije, definitivno su mu promijenili naglasak posle par epizoda, baš se vidi razlika. Samo ne kapiram zbog čega. Turci ludi... Kakav je bio u prvoj i drugoj epizodi, bomba! hgnjd Ovaj Ibrahim je baš harizmatičan... dhjdg A i uloga mu je baš legla.

Pade mi na pamet jedna luda teorija. Asli je pominjala da ih je majka napustila i odvela sestru i da je ona i Džem više nisu vidjeli. Da ona Japrak tattoo majstor nije njena sestra? Možda nam tu spremaju zaplet, možda je to u onoj tajnoj fascikli. Ako ispadne tako, Ferhatu nimalo neće biti lako, jasno je da je i mala zaljubljena u njega. gjsgn
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Dec 27 2017, 15:53
Promijenio se scenarista poslije šeste epizode, osjeti se ta razlika, jer serija od sedme epizode ima drugačiji ton. smajlic Nadam se da stvarno neće zeznuti seriju i ostaviti da još malo uživamo u njihovoj romansi. smajlic
Btw da li iko gleda Cukur? smajlic
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Dec 27 2017, 17:02
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Promijenio se scenarista poslije šeste epizode, osjeti se ta razlika, jer serija od sedme epizode ima drugačiji ton. smajlic Nadam se da stvarno neće zeznuti seriju i ostaviti da još malo uživamo u njihovoj romansi. smajlic
Btw da li iko gleda Cukur? smajlic

Ja sam planirala da je odgledam, jer volim Arasa. Ali po fragijima vidim da su neka mafijaška posla, pa se kanim...
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu