Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10496
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Siyah Beyaz Aşk

taj Sre Sep 06 2017, 20:50
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

CRNO BELA LJUBAV

Zanr: Drama
Uloge: Ibrahim Celikkol, Birce Akaly

Opis: Ferkatu treba doktor da ga održi živog. Iz tog razloga, njegovi putevi se ukrštaju sa doktorkom Asli, koja se posvetila isceljenju ljudi. Kao crno i belo, oni su dvoje ljudi nespojive suprotnosti.

Ferhat je zaboravio da voli. Ispunjen gnevom, spreman je da oduzme ljudski život. Asli je lekar. Puna ljubavi. Posvetila je svoj život ljudima i njihovom izlečenju. Njihovi putevi se ukrštaju, njihove ruke se susreću... Jedna je spremna da uzme život, a druga da spase život. Rađa se nemoguća ljubav. Ali, ljubav leći, ona menja, ona čisti. Asli odvedena na silu na imanje, kako bi spasila čoveka, biva svedok nečega što nije trebala videti. Ferhatov ujak Namik, naizgled dobročudan čovek, ustvari je ubica. Naručuje njeno ubistvo. Ferhat, u trenutku kada je treba ubiti, pruža joj šansu pod jednim uslovom. Uslovom koji će promeniti Aslin a i njegov život. Posle nemilih događaja, njihovi životi se menjaju iz korena.

Poslednji izmenio Jelenak dana Sub Jan 27 2018, 20:33, izmenjeno ukupno 1 puta

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 584
Datum upisa : 15.04.2016

Re: Siyah Beyaz Aşk

taj Sre Dec 27 2017, 17:15
Joj ja se i juče i danas pitam gde je više fragi za 12. ep., zaboravila sam da će zbog pauze sigurno i to da kasni. 4fg4sdfg Promene su mogle da se primete kako je novi scenarsita došao. Uopšte mi nije jasno kako to da čas jedni pišu, čas drugi, to je po meni kao i sa piscima knjiga, svako ima neki svoj stil, i čemu sad menjanje onih koji su krenuli sa ovom pričom od starta? fdgsfg Ja seiskreno nadam da će se ova Ferhatova "ljubavnica", još koji put pojaviti, da malo začini seriju, tj. da donese još malo zdrave ljubomore kod Asi, ali i to samo ako misle da bude nešto u granicama normale, a ne sad da dobijemo neke sapuničarske momente. Nadam se da [You must be registered and logged in to see this link.] neće ispuniti i tvoja predviđanja, pa da se ispostavi da je ona Aslina izgubljena sestra (mada je kod Turaka sve moguće), to bi mi bilo baš ružno, da Ferhat bude sa dve sestre. Ne sumnjam i da će se ta priča oko Asline majke i sestre razjasniti u seriji (ko zna kakva je tu pozadina i priča), ali neka budu malo kreativniji i neka tu naprave nešto zanimljivije. Ja bih iskreno volela da vidim malo priču i iz prosšlosti (o Ferhatu u vojsci, zatvoru, kako je krenuo sa tetovažom i sl. - Mehamet je imao taj dobar spoj prosšlosti i sadašnjosti, tako da bi to moglo da im posluži kao primer).
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Datum upisa : 18.12.2017

taj Sre Dec 27 2017, 17:52
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Joj ja se i juče i danas pitam gde je više fragi za 12. ep., zaboravila sam da će zbog pauze sigurno i to da kasni. 4fg4sdfg Promene su mogle da se primete kako je novi scenarsita došao. Uopšte mi nije jasno kako to da čas jedni pišu, čas drugi, to je po meni kao i sa piscima knjiga, svako ima neki svoj stil, i čemu sad menjanje onih koji su krenuli sa ovom pričom od starta? fdgsfg Ja seiskreno nadam da će se ova Ferhatova "ljubavnica", još koji put pojaviti, da malo začini seriju, tj. da donese još malo zdrave ljubomore kod Asi, ali i to samo ako misle da bude nešto u granicama normale, a ne sad da dobijemo neke sapuničarske momente. Nadam se da [You must be registered and logged in to see this link.] neće ispuniti i tvoja predviđanja, pa da se ispostavi da je ona Aslina izgubljena sestra (mada je kod Turaka sve moguće), to bi mi bilo baš ružno, da Ferhat bude sa dve sestre. Ne sumnjam i da će se ta priča oko Asline majke i sestre razjasniti u seriji (ko zna kakva je tu pozadina i priča), ali neka budu malo kreativniji i neka tu naprave nešto zanimljivije. Ja bih iskreno volela da vidim malo priču i iz prosšlosti (o Ferhatu u vojsci, zatvoru, kako je krenuo sa tetovažom i sl. - Mehamet je imao taj dobar spoj prosšlosti i sadašnjosti, tako da bi to moglo da im posluži kao primer).

Najmanje što taj drugi scenarista treba da uradi je da ne odstupa od likova. Ja ne govorim turski, ali eto kolika je razlika u Ferhatovom govoru kad sam je i ja primijetila, to mi sad baš smeta. Kao da gledam englesku seriju i lik odjednom bez razloga počne govoriti američkim akcentom. 4fg4sdfg Snimaš seriju, a u toku snimanja mijenjaš scenariste, dan i vrijeme emitovanja, ostalo je još samo glumce i naziv serije da promijene. Izgleda su se pogubili malo, kao da ne znaju kuda sve ovo vodi. Tako da mislim da nam ne ginu sapuničarski momenti i onda za kraj tragedija. A baš bih voljela da me prijatno iznenade.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Dec 27 2017, 18:20
Ja od kako mi se Pesma života dhjdg završila, nikako da naiđem na neku Tursku seriju koja će me zaokupiti od početka do kraja. Počinjala sam više njih (Otkucaji srca, Merjem, Fi i još neke starije serije), ali sve mi nekako posle par epizoda postane dosadno, jer scenarsisti izgube kompas, pa ubacuju sve i svašta i onda skroz izgubim interesovanje. Ovo je serija koju posle dužeg vremena gledam i nisam odustala posle 5. ep., nego evo jedva čekam da vidim šta će biti dalje, pa se iskreno nadam da će nastaviti u dobrom ritmu i da me neće razočarati. lutfen
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Dec 27 2017, 18:51
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Ja od kako mi se Pesma života dhjdg  završila, nikako da naiđem na neku Tursku seriju koja će me zaokupiti od početka do kraja. Počinjala sam više njih (Otkucaji srca, Merjem, Fi i još neke starije serije), ali sve mi nekako posle par epizoda postane dosadno, jer scenarsisti izgube kompas, pa ubacuju sve i svašta i onda skroz izgubim interesovanje. Ovo je serija koju posle dužeg vremena gledam i nisam odustala posle 5. ep., nego evo jedva čekam da vidim šta će biti dalje, pa se iskreno nadam da će nastaviti u dobrom ritmu i da me neće razočarati. lutfen

I ja isto tako, mada mi je Hayat sirlari baš dobra, a i Ufak tefek je neobična. To su trenutno jedine dvije serije koje su mi zanimljive i čije epizode gledam bez preskakanja scena. A kod ostalih odgledam samo scene sa glavnim parom. Inače više volim slow burn romance nego instaljubav na prvi pogled, zato su mi Asli i Ferhat interesantni, zato i gledam seriju. A moram da pohvalim i muziku, ima par baš dobrih melodija. Šteta što nisu objavili zvanični soundtrack, neke ne mogu uopšte da nađem. tuzan
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 131
Datum upisa : 10.05.2017

taj Sre Dec 27 2017, 20:11
Cukur je turska verzija Kuma, nije klasična mafijaška priča, jer u pozadini se mnogo toga dešava, korupcija, građevinska mafija, zanimljivije je urađena, plus Aras je rođen za ulogu. :D
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Čet Dec 28 2017, 14:31
Kzlar, evo novih informacija od ruskinja. Izgleda da ce Mehmed ici sredom, a ne ponedeljkom. Ukoliko je tako, onda serija ostaje u starom terminu.

Sent from Topic'it App
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 14:48
Odlično, neko je ipak donio pametnu odluku. smajlic
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 16:07
Evo najave za 12. epizodu. love

Šta li piše u onoj poruci? Sad će Ferhat u jurnjavu kako bi spasio Asli. Ono u telefonu piše ASK, ako sam dobro videla. dhjdg dre
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 441
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Čet Dec 28 2017, 19:59
Devojke, evo prevedene najave. Ukljucite prevod u desnom uglu na ikonicu CC

buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 20:11
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Evo najave za 12. epizodu. love

Šta li piše u onoj poruci? Sad će Ferhat u jurnjavu kako bi spasio Asli. Ono u telefonu piše ASK, ako sam dobro videla. dhjdg dre

Super najava, preslatki su! dhjdg I ja sam mislila da je Ask, ali ipak je Asli. Ranije je bila memorisana kao Doktor hanum. fgas
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 20:24
Što čini ljubav! Čovjek sam sebe u lavabou davi. patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Dec 28 2017, 20:26
Da oladi ludu glavu patos
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 20:47
[You must be registered and logged in to see this link.] ::

Super najava, preslatki su! dhjdg  I ja sam mislila da je Ask, ali ipak je Asli. Ranije je bila memorisana kao Doktor hanum. fgas

Ja ovo jedva čekam. Ferhat u akciji spašavanja, a ona 100% sigurna u njega. Kaže ovom malom na pitanje ko je ovo - videćeš uskoro ko je, predstaviće ti se. hahah i ona je skroz luda ooo yeeee dhjdg

buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 21:00
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Da oladi ludu glavu patos

Koliko je on zaljubljen siroma . dhjdg Drugi iz frustracije lome vaze, ogledala, vilice... Ali originalno, nema što. aminujem
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 21:08

Ja ovo jedva čekam. Ferhat u akciji spašavanja, a ona 100% sigurna u njega. Kaže ovom malom na pitanje ko je ovo - videćeš uskoro ko je, predstaviće ti se. hahah i ona je skroz luda ooo yeeee dhjdg

I ja! A presmijala sam se "sad ćeš ti da vidiš" stavu. kralljica Da je ovo američka serija, Ferhat bi nam odavno bio spešl ejdžent fbi ili cia. hgnjd  Aslan, Ferhat Aslan. lool
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Dec 28 2017, 21:19
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Drage naše devojke, posle poslatog određenog broja poruka na forumu, mi naše vredne forumašice nagrađujemo tako što ste sad počasni članovi grupe Sweet friend. Čestitamo! Baš nam je drago što ste se aktivirale i što učestvujete aktivno u komentarisanju. nsfg zagrljaj
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 21:35
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Drage naše devojke, posle poslatog određenog broja poruka na forumu, mi naše vredne forumašice nagrađujemo tako što ste sad počasni članovi grupe Sweet friend. Čestitamo! Baš nam je drago što ste se aktivirale i što učestvujete aktivno u komentarisanju. nsfg zagrljaj

Zatečena sam sad. gargaretg Hvala puno, divne ste! dhjdg Super mi je da dijelim utiske sa vama, jer niko koga znam ne gleda turske serije, barem ne ove koje ja gledam.

hvala još jednom!
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 21:53
Bravo [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.], nadam se da će ova serija biti još inspirativnija i da će ovde biti još mnogo komentara. Ili da će biti još novih kvalitetnih serija, gde ćemo se družiti. sreca

U to ime jedan lep kolaž i Ferhatovo potapanje glave. ha ha ha nsfg
[You must be registered and logged in to see this image.]
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 22:05
Jao divne ste sreca prijatno iznenađenje, hvala Vam hmjjf nadam se još ljepšem druženju ljub
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 22:09
Iznenadila me je malo najava, prvo što je Asli odlučila da otkrije tajnu, inače Turci znaju da razvlače ovakve misterije, a drugo, nisam mislila da će se tako brzo vratiti Ferhatu, možda to ubrzavaju, jer žele više da uključe u priču Ebru mafijašicu, a za to im je potrebno, da se Ferhat i Asli udruže i naravno najbolji dio kad Ferhat juri, znači ima samo tako da nalupa onog malog. ooo yeeee
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 22:26
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Bravo [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.], nadam se da će ova serija biti još inspirativnija i da će ovde biti još mnogo komentara. Ili da će biti još novih kvalitetnih serija, gde ćemo se družiti. sreca

U to ime jedan lep kolaž i Ferhatovo potapanje glave. ha ha ha nsfg
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hvala, i ja se nadam! ooo yeeee A epizodu jedva čekam, baš su me prijatno iznenadili najavom. Baš me interesuje kako će Ferhat da reaguje kad zgnječi malog kao bubicu i oslobodi Asli, da li će da je zagrli ili poljubi, ili će da je ščepa za ruku i vikne "E sad fino objasni poruku"! Toliko mogućnosti ima, ko će čekati 2 nedjelje... fgas A nadam se da ćemo ubrzo vidjeti i Namikovu dženazu, čovjek ima facu lasice, baš ga ne podnosim nikako. Gospodin se ženi i čeka bebu, a sinu, kome izigrava ujaka i koga je pretvorio u hladnokrvnog ubicu i natjerao ga da se odrekne sebe i porodice da bi gospodinu odrađivao sve prljave poslove, ne da ni da pogleda Asli! Koji licemjer! ljutasam
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 22:31
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Iznenadila me je malo najava, prvo što je Asli odlučila da otkrije tajnu, inače Turci znaju da razvlače ovakve misterije, a drugo, nisam mislila da će se tako brzo vratiti Ferhatu, možda to ubrzavaju, jer žele više da uključe u priču Ebru mafijašicu, a za to im je potrebno, da se Ferhat i Asli udruže i naravno najbolji dio kad Ferhat juri, znači ima samo tako da nalupa onog malog.  ooo yeeee

Sweet friend ziveli I mene su iznenadili pozitivno i jedva čekam da ih vidim kao dream team, Boni i Klajd, Bond i đevojka mu. lool Ne bih voljela da Ebru naudi Džemu, ali sa onim nenormalnim buljavim očima i ne tako lijepim namjerama, imam osjećaj da će da mu dođe glave.
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 22:37
"Bond i đevojka mu" patos prejako, sad ću to stalno povezivati sa njima :D
Vjerovatno da hoće tuzan, kao da gledam da će Džem da zagine zahvaljjući njoj glava o zid a što je najgore ja nju nikako ne mogu da shvatim ozbiljno oci ispadaju možda da je neka druga glumica...
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 22:50
[You must be registered and logged in to see this link.] ::"Bond i đevojka mu" patos prejako, sad ću to stalno povezivati sa njima :D
Vjerovatno da hoće tuzan, kao da gledam da će Džem da zagine zahvaljjući njoj glava o zid  a što je najgore ja nju nikako ne mogu da shvatim ozbiljno oci ispadaju možda da je neka druga glumica...

A Namik turski doktor No. ha ha ha

Pa nadam se da je glupa kao što je Ferhat okarakterisao (parfem u špijunaži). lol! I da će Džem kao iskusni polismen da je provali na vrijeme.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 23:00

A Namik turski doktor No. ha ha ha  

Pa nadam se da je glupa kao što je Ferhat okarakterisao (parfem u špijunaži). lol!  I da će Džem kao iskusni polismen da je provali na vrijeme.

I ja se tome nadam. Mada, po svemu sudeći izgleda da samo Ferhat vidi da ona "ne miriše" na dobro. Njega izgleda samo Namik uspeva da navodi na pogrešan trag i da ga onako sluša. glava o zid Tako da bih i ja volela da mu skoro bude dženaza, ali biće to sigurno samo naša nadanja. Baš je odvratan, sebičan majmun. Ne znam otkud i onolika osećanja prema Idil i kao ovom detetu koje nosi. Šta li će mu ona izmisliti kako bi se opravdala što je abortirala? :123265977:
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu