Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Çukur

taj Uto Sep 26 2017, 01:58
[You must be registered and logged in to see this link.]

Jama

Zanr: Krimi drama
Tv kanal: SHOW TV
Produkcija: Ay yapim (Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu)
Režija: Sinan Öztürk
Scenarij: Gökhan Horzum
Uloge: Aras Bulut Iynemli, Dilan Deniz Cicek, Ercan Kesal, Rıza Kocaoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Kubilay Aka

Opis: Yamaç (Aras Bulut İynemli) se jednog dana nakon incidenta u susjedstvu, a unatoč očevom neodobravanju, želi udaljiti od opasnog života svoje obitelji i napustiti kuću. Kada svirajući muziku sebi kroji sudbinu, pred njim se pojavi Sena (Dilan Deniz Çiçek). Ona je kćer bivšeg policajca koja napušta dom jer se smatra odgovornom za smrt majke i brata (ili sestre). Strastvenu ljubav Sene i Yamaça, koja se proteže ulicama Pariza, upropaste loše vijesti Yamaçove majke Sultan (Perihan Savaş), nakon kojih se on vraća obitelji u Istanbul. Kažu da će serija biti priča o dva brata i osveti, a ličit će na Ezela.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: Çukur

taj Uto Sep 26 2017, 02:02
Oficijalni opis serije na Ranini

Danas sam procitala kod ruskinja, insajderka informacija kaze da ce serija krenuti polovinom oktobra na Show Tv. Icice navodno ponedeljkom, isto ko Icerde.

Posto je dosta glumaca iz Insajdera, ovo im moze doneti dobar rejting ali i ne. Moze biti mac sa dve ostrice. Hajde videcemo, sve u svemu svidja mi se ovo, bacim pogled.

Aras Bulut İynemli, zvijezda Ay yapimove serije Çukur koja će ići na Show TV, je za potrebe novog lika promijenio imidž. İynemli se četiri mjeseca spremao za ulogu kako bi u Çukuru glumio najmlađeg sina obitelji Koçovalı, nerazboritog (smionog) i buntovnog Yamaça. Preko dana je kemičar, a preko noći solista u rok sastavu i nastupa po klubovima, zbog čega je glumac koji će utjeloviti Yamaça ošišao kosu. Također se pripremao za opasne akcijske scene i uzimao sate solo pjevanja.

By Mina

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

taj Čet Okt 05 2017, 22:15

[You must be registered and logged in to see this image.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 16 2017, 21:55
Prva najava 1. epizode
Willow
Broj poruka : 36
Datum upisa : 10.05.2017

taj Sre Okt 18 2017, 15:39
Slutim da će biti hit smajlic, imala sam takav osjećaj i za Soz i na kraju serija je među najpopularnijima. krez
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

Juče u 03:02
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

Juče u 19:06
Sadržaj 1. epizode [You must be registered and logged in to see this link.]

Čukur, izgrađen od strane Idrisa Kočovali, srce je Istanbula, i to je sam Istanbul. Na ovom području vaš život nije ugrožen. Radeći kao hemičar preko dana a noću je roker, Jamač je pobegao iz ove mahale pre mnogo godina. Život mladog čoveka se menja posle susreta sa Senom. Iako će ovo dvoje mladih proživeti strastvenu ljubav, u Čukuru Vartola će podići stvarnu oluju. U ovoj oluji naćiće se i Jamač, koji je napustio svoju mahalu i ostavio Čukur u prošlosti. Na kraju, svi se na kraju vraćaju u Čukur.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

Juče u 19:12
Ne znam kakva ce biti prica dalje, ali mene ove prve najave mnogo podsecaju na Ozcanov film Su ve Ates... Strasna ljubavna prica koja zapocinje negde daleko,  ali mracne tajne ostale negde u Turskoj.... Cak su mi i neke scene njih dvoje kao prekopirane.
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu