Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Babamın Günahları

taj Sre Sep 27 2017, 18:08
[You must be registered and logged in to see this link.]

OČEVI GRESI

Žanr: Drama, triler
Produkcija: ANS
Scenarista: Ahmet Saatčioglu
Producent: Abdulah Oguz
Uloge: Kadir Dogulu, Melisa Sozen, Gökçen Bilge Çiftçi

Opis:
Život Zejne zavisi od Ozanove besmtrnosti

Junak, kojeg će odigrati Kadir Dogulu (Ozan), osoba je koja radi prljave poslove za mafiju. Priča počinje kako Ozan preuzima krivicu za ubistvo koje nije počinio. On to radi zbog života njegove voljene - kako Ješim ne bi bila ugrožena. Tako je budućnost Ozana i Ješim izuzetno različita. Ozan plaća za ono što nije uradio i već dugi niz godina ne zna da ima ćerku. Radi ćerkinog lečenja, Ješim se pojavljuje prvi put posle mnogo godina ispred Ozana. Zejnin život je u Ozanovim rukama. Za transplataciju koštane srži, Ozan mora biti zdrav.Zejno je smrtonosto bolesna od leukemije. Na dan kada Ozan daje krv, on se "nalazi" već usled drugog ubistva, koje takođe nije počinio... Samo ovog puta ima jak razlog, žrtva nije on već njegova ćerka Zejno. Kako bi spasio život svoje ćerke, Ozan će bežati dve nedelje od policije kako bi pronašao pravog ubicu i spasio ćerku.

Serija je rimejk korejske serije "Two weeks".

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Babamın Günahları

taj Sub Sep 30 2017, 19:15
Ja sve vreme razmisljam odakle mi je poznata ova glumica i tek sad mi klikne gargaretg
[You must be registered and logged in to see this image.]

Moram ovu seriju staviti na spisak za gledanje zbog Kadira, mada me tematika bas nesto i ne privlaci. I u prosloj seriji se ganjao sa mafijozama i serija nije bas slavno prosla... Cak sta vise, lagani potop. Nadam se da ce ova biti bolja i uspesnija ok
Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu