Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9976
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Yüz Yüze

taj Čet Sep 28 2017, 20:56
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

LICE U LICE

Žanr: Krimi drama
Režiser: Osman Taşçı
Producenti: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Scenario: Ethem Özışık
Muzika: Toygar Işıklı
Emitovanje: Uskoro na kanalu Show Tv
Uloge: Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Taner Ölmez, Ece Çeşmioğlu, Özgür Emre Yıldırım, Başak Daşman, Rüzgar Aksoy, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Celal Öztürk, Kirkor Dinçkayıkçı, Kağan Uluca, Fikret Urucu

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 396
Datum upisa : 15.04.2016

Re: Yüz Yüze

taj Sub Nov 04 2017, 17:59
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] cure ja bi baš volila da ste pogledale i sad me baš zanima da li sam samo ja tog mišljena da su Birkan i Sinemka najslabije karike. Kod nje mi se ne sviđa ništa, ima neki prazni pogled u kojem ja nikako ne mogu uvatit nikakvu emociju, a i on pored nje mi blijedi. Njiih dvoje zajedno nula bodova. Birkanu mi ova frizura i ovaj gard nikao ne pašu, nije me kupio kao lopov, sitni kriminalac. Skroz mi je neuvjerljiv, ja njega zbilja volim i znam da je dobar glumac, al ovde  mi jednostavno nešto ne štima. I sad mi pravo žao što još nema epizoda da me razuvjeri u ovo moje mišljenje. Što se tiče Sinemke ona mi je bila potpuna nepoznanica, a eto nakon ovoga bi volila da mi je to i ostala. Potpuno mi je neuvjerljiva, i uopće ne vidim da ona može da iznese neku ulogu inspektorice osvetnice koja će se putem osvete zaljubit.
Al zato mi se čini da su svi ostali likovi i te kako puni potencijala i ja bi ih volila gledat.
Ma nema ova serija nikakvu šansu, glavni par nula bodova. Žao mi je radi Birkana, al nije se ni on proslavio ovom ulogom. Zbilja cure pogledajte, sad sam baš radoznala.

E da [You must be registered and logged in to see this link.] čula sam i za jednu i za drugu seriju. Za ovu Cukur vidim da je puna nasilja i neke mafije, a ja baš nisam lik za to, a za ovu drugu nisam se baš puno informirala, ako baciš pogled javi da znam valja li išta.

Odgledaću ja drugu ep. sigurno, samo nekako ne mogu da se nateram da počnem, ali ja uopšte ne sumnjam u tvoj sud. ma nemoj Po stranu Birkan i njegova odlična gluma, ali u paru sa Sinemkom mi se nimalo ne sviđa (pa i taj njegov glumači talenat pada u vodu), nema tu nikakve privlačnosti i makar malo neke energije. A ona kao glumica mi je očajna - istina ocenjujem je samo na osnovu jedne ep., ali ona kod mene nije izazvala nikakvu emociju, a čini mi se da su onim njenim pokušajima plača pokušali da izazovu neku empatiju kod publike, ali evo meni kao ženi ono njeno ponašanje (pokušaj da izgleda kao žrtva, povređena i slomljena) i kolutanje očima je bilo baš nekako bljaaak bljak uprkos tome što znam da se iza toga krije neka užasna priča. gargaretg
Za ovu Jamu sam videla neke gifove i vidim da je prava mafijaška, ali mi se svideo glavni glumački par, a vidim i da ima kiss-a već u startu i provokativnijih scena, pa sam iznenadjena da su to već stavili na startu, kad se obično kod Turaka na kiss čeka po 6-10 ep. minimum. A glumi i Mehmet i Babur iz Milosti, pa bih i zbog njih bacila pogled da vidim kakvi su.
Za ovu Ibrinu vidim da je loše počela, ali da se polako popravljaju, pa ćemo videti. Možda nateram sebe da pogledam neku ep.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1258
Datum upisa : 05.03.2017

taj Sre Nov 08 2017, 22:07
Serija se vise ne vraca na male ekrane. ''Tatar'' objavio na svom inst.
[You must be registered and logged in to see this image.]
.... a Ruskinje i Arapkinje prenele
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu