Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Yüz Yüze

taj Čet Sep 28 2017, 20:56
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

LICE U LICE

Žanr: Krimi drama
Režiser: Osman Taşçı
Producenti: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Scenario: Ethem Özışık
Muzika: Toygar Işıklı
Emitovanje: Uskoro na kanalu Show Tv
Uloge: Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Taner Ölmez, Ece Çeşmioğlu, Özgür Emre Yıldırım, Başak Daşman, Rüzgar Aksoy, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Celal Öztürk, Kirkor Dinçkayıkçı, Kağan Uluca, Fikret Urucu

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Yüz Yüze

taj Pet Sep 29 2017, 22:21
Sad jos ona njegova prakljaca da zaigra sa Kenanceton, pa da uz picence razmenjuju iskustva patos

Ali salu na stranu, opako deluju na onim promo fotkama....
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Pet Sep 29 2017, 22:33
Ma naravno šalu na stranu, zaista su lijepi onako na posterima krez iako ja opet moram priznat da meni fali loknica, šta mogu zbilja mi je puno, puno muževniji s kosicom, i ima neku osobnost, ovako zbrican mi se gubi u  moru sličnih frajera hgnjd iako ja njega volim svakako. hmjjf

Malo prije sam opet bacila pogled na promo slike, nema šta lipi su obadvoje, al opet klasika. Eto trebalo mi je par sati i već sam počela žugat po starom običaju. Nekako već viđeno, ili ja tražim previše gshs
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 29 2017, 22:45
Ne trazis ti [You must be registered and logged in to see this link.] previse, vec nas je PZ navikla na nesto drugacije pa nam sad sve deluje klise koji smo mnogo puta vec gledale. Barem to vazi za mene koja imam podugacak staz i mnogo odgledanih serija iza sebe. Vec sam pocela da prepoznajem scene koje su copy paste iz neke druge serije i sve mi je nekako predvidivo. Njih dvoje su stvarno boom na ovim promo fotkama, ali Kerim i Hulija su bili nesto posebno i tesko da ce ih neko u tome nadmasiti. Bojim se da ce ovo biti igra macke i misa koja je vec mnogo puta vidjena, jer sama najava navodi na tako nesto, dok su nas Kerim i Hulija navikli da su konstantno zajedno i da ne cekamo njihove scene bas na kapaljku. Ok, ovo je potpuno drugi tip serije, ako je prica dobra moze da drzi paznju, ali ipak su okosnica price njih dvoje... Licem u lice, i onda se tu mora dobro poraditi na njihovom odnosu. Mogu ja Loknicu da gledam kako god, sa njom ili bez nje, ali opet je sve interesantnije ako izmedju glavnog para klikne dobra hemija.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Sep 29 2017, 22:58
Evo čitam kod arapkinja, da su valjda uvatili Sinemku i Kenu kako izlaze od doktora, i ondmah su počela nagađanja da je trudna krez mislim čisto sumnjam jer žena ne bi prihvatila ovaj projekt, a i da je bože mili, nije trudna žena invalid ma nemoj

Imaš pravo [You must be registered and logged in to see this link.] nije lako se prebacit nakon PŽ na nešto drugo, a i nije lako sad Birkana zamislit a da nije Kerim, iako je ovo sad uloga sušta suprotnost Kerimu. Meni osobno ne smeta, dapače jedna čekam da ga vidim kao bandita i mangupa sreca ona mi je trenutno manje bitna, al kao što kažeš bilo bi ljepo da njih dvoje kliknu i da nam pruže neku novu kemiju, veći je gušt gledat.
Evo dok ovo pišem kroz glavu mi prolazi Burcu tj Hulija i ona njena crna perika, kako bi ona samo sve razbucala kao policajka, a tek njih dvoje u klinču, sve bi letilo na sve strane ha ha ha

Al da ne budem nepravedna, možda i Sinemka pokaže svoje glumačke sposobnosti, a njih dvoje zajedno me osvoje smajlic
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 384
Datum upisa : 15.04.2016

taj Pet Sep 29 2017, 23:07
Posle PŽ teško da će nama bilo šta biti dobro. Nisam odgledala puno turskih serija, ali evo i meni je već dosta toga već viđeno. Iskreno nisam nešto posebno oduševljena ovim žanrom, mislim da će to biti onaj tip serije koji ću moći da gledam i uživam (volim ja taj tip krimići, akcija), ali mislim da to neće biti kao sa PŽ da kao pomahnitala jurim kući i odlažem sve obaveze da bih mogla da odgledam live epizodu, pa onda prevedenu i to ko zna koliko puta. U Birkana i njegovu glumu ne sumnjam ni tren, biće on odličan kriminalac, kad treba strog, a prema onima koje voli mekog srca. Pretpostavljam da nije njega ovu seriju ne bih ni počinjala. Za glavnu junakinju ne znam šta da kažem, nisam je nigde gledala, pa neka ona samo lepo klikne sa Birkanom i biće super. Mene kao gledaoca već imaju, pa ćemo za dalje videti.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Sep 30 2017, 00:20
Avijenda ::Posle PŽ teško da će na dobro.ma bilo šta biti Nisam odgledala puno turskih serija, ali evo i meni je već dosta toga već viđeno. Iskreno nisam nešto posebno oduševljena ovim žanrom, mislim da će to biti onaj tip serije koji ću moći da gledam i uživam (volim ja taj tip krimići, akcija), ali mislim da to neće biti kao sa PŽ da kao pomahnitala jurim kući i odlažem sve obaveze da bih mogla da odgledam live epizodu, pa onda prevedenu i to ko zna koliko puta. U Birkana i njegovu glumu ne sumnjam ni tren, biće on odličan kriminalac, kad treba strog, a prema onima koje voli mekog srca. Pertpostavljam da nije njega ovu seriju ne bih ni počinjala. Za glavnu junakinju ne znam šta da kažem, nisam je nigde gledala, pa neka ona samo lepo klikne sa Birkanom i biće super. Mene kao gledaoca već imaju, pa ćemo za dalje videti.

1. Definitivno ok
2.  Da budem iskrena nisam ni ja. Obozavam krimice, forenziku, detektivske knjige, filmove i serije, ali to mora biti jako dobro da bi mi zadrzalo paznju. Sa Turcima se tu bas nisam nasla na istoj talasnoj dizini, par njih sam zapocela i vrlo brzo odustala. Krenu fino a onda se radnja pretvori u nasilje koje je meni licno negledljivo, glupavi i nerealni zapleti, a policija glupa da je ono blam nad blamovima. Ne sumnjam da ce njemu super leci ova uloga, ali svojevremeno sam isto tako zbog jednog glumca pocela da gledam seriju ovog tipa, ali me posle par epizoda ni on nije mogao zadrzati uz ekran. Ne bih sad da budem pesimista pre nego sto je serija i pocela, ali Turci su se posle uspeha nekih serija ovog tipa naglo prebacili sa porodicnih drama na serije sa krimi tematikom, i bojim se da ce jedna drugu pojesti. Kadirova serija je sinoc krenula i koliko sam shvatila iz opisa i ona ima neke veze sa mafijom, Ibraina je isto tog tipa, Arasova takodje, a evo sad i ova Birkanova..... Zato prica mora biti jako dobra da bi bilo koja od njih imala publiku uz sebe.
3. Takodje. U moru drugih serija koje su vec pocele ili su u najavi, sigurno ne bih izabrala krimic na turski nacin. Ovo cu gledati za sada samo zbog Birkana.
4. Slazem se. Prica i jeste vezana za njih dvoje, tako da je jako bitno da kliknu kao par.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Sep 30 2017, 00:34
Kiky22 ::Evo čitam kod arapkinja, da su valjda uvatili Sinemku i Kenu kako izlaze od doktora, i ondmah su počela nagađanja da je trudna krez mislim čisto sumnjam jer žena ne bi prihvatila ovaj projekt, a i da je bože mili, nije trudna žena invalid ma nemoj

Imaš pravo [You must be registered and logged in to see this link.] nije lako se prebacit nakon PŽ na nešto drugo, a i nije lako sad Birkana zamislit a da nije Kerim, iako je ovo sad uloga sušta suprotnost Kerimu. Meni osobno ne smeta, dapače jedna čekam da ga vidim kao bandita i mangupa sreca ona mi je trenutno manje bitna, al kao što kažeš bilo bi ljepo da njih dvoje kliknu i da nam pruže neku novu kemiju, veći je gušt gledat.
Evo dok ovo pišem kroz glavu mi prolazi Burcu tj Hulija i ona njena crna perika, kako bi ona samo sve razbucala kao policajka, a tek njih dvoje u klinču, sve bi letilo na sve strane ha ha ha

Al da ne budem nepravedna, možda i Sinemka pokaže svoje glumačke sposobnosti, a njih dvoje zajedno me osvoje smajlic

I meni ce biti najteze da se iskljucim iz lika Kerima koji sam obozavala i presaltam se ne samo na drugaciji muski lik, vec i da se naviknem na neku drugu glumicu pored Birkana.  To mi je uvek najveci problem kad se vezem za neke likove, ali ako serija bude dobra i njih dvoje kliknu kao par, onda ce mi i to presaltavanje biti brze i lakse. Jedino tako cu moci da se uzivim i ne poredim ovaj par sa Kerimom i Hulijom mada ce to biti jako tesko jer njih dvoje su neponovljivi. Ali super mi izgledaju na ovim promo fotkama tako da cu im dati sansu jer mi se cini da ce tu biti jako dobra hemija. Pade mi na pamet ona 16. epizoda PZ i Kerim loknica u akciji  :reew , pa sad kad pustim masti na volju i zamislim ga u ovoj potpuno drugacijoj ulozi, joza mafijoza..... jooooooj.... vec mi nije dobro  patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Sub Sep 30 2017, 09:12
Kzlar, ne brinite se za pricu i scenario. Scenarista serije je Ethem, on je pisao Pojraza Karajela. Ko je gledao seriju, sve mu je jasno o kakvom scenaristi je rec. Covek pise inteligentne dijaloge, zaplete i sve to prozete dozom humora. Bacite pogled na neku epku Pojraza, i videcete i same. On trenutno radi i seriju Soz (Obecanje) koja je najgledanija ubedljivo. Dobro, doduse to je tematika serije koju turci vole (rodoljubiva, za drzavu i otadzbinu) ali je puno hvale odlicnom pricom. Ja ne volim takav tip serija, pa je nisam ni pocinjala gledati.

Posto su Loknica i Sinemka vec glumili pre 6-7 godina u Male tajne, ne sumnjam u hemiju. E sad da li ce je biti kao sa Hulkom, to cini mi se tesko. To je vec i do samih glumica, kod nekih se to prosto vidi, valjda kliknu iz prve, poklopi se puno toga a kod nekih ne, ali sasvim korektno odrade posao. Neka oni nas ubede u onome sto glume i ja zadovoljna. ma nemoj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Sep 30 2017, 09:50
Ja sam gledala Poyraza i serija mi je bila extra  ok  Cak sam gledala i live, a onda sam zbog jedne druge serija usporila tempo i na kraju odustala. Dijalozi stvarno jesu genijalni, mafijoze kojima sam se odvaljivala od smeha, glavni par koji je odlican.... i taman kad sam htela da nastavim gde sam stala procitam da je tragican kraj... Ali ako ova serija po duhu bude poput Poyraza i ako nas Birkan i Sinemka ubede u tu svoju ljubav ( a ima prostora da tu prsti krez ) i ja cu biti zadovoljna turpija nokte
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 384
Datum upisa : 15.04.2016

taj Sub Sep 30 2017, 11:37
Poyraz je serija koju već neko vreme planiram da počnem da gledam. Čula sam da je serija stvarno odlična i da je glavni junak posebna priča. Kraj možda jeste tragičan, ali po onome što sam pročitala izgleda da drugačije nije moglo ni da bude, tako da ću možda u skorije vreme ugrabiti malo vremena da je odgledam. Ja stvarno ne sumnjam da će ovo biti dobra serija, u ovom žanru uvek ima dosta materijala da se napravi dobra priča i da svaka epizoda bude zanimljiva. Još ako stvarno bude imala dobrih dijaloga, zapleta i uz to dobru ljubavnu priču, onda im ne gine uspeh - a ja evo već trljam ruke. A za Birkana i Sinemku se nadam da će dobro funkcionisati, jer na ovim promo slikama stvarno deluju odlično, pa se nadam da će to preneti i na seriju.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Sep 30 2017, 15:46
Ja cu jos malo ostat skeptica ( cisto radi sebe da se poslije ne bi razocarala) bacila sam pogled na par scena Birkana i Sinemke od prije par godina u Malim tajnama i eto ostala razocarana. Necu vise gledat, nista ja tamo nisam vidila da bi sad gajila neki optimizam vida dobre kemije jer je tamo nisam vidila, a bome ni glumu pa ni jedno ni drugog. Birkan je na srecu glumacki napredovao i to krupnim koracima. E sad za Sinemku ne znam jer je nisam vidila vise nigdi, al ovo sto sam vidila u Male tajne meni se ne svida. Al zato mi se svidio onaj drugi glumac mislim da se zove Kadir il nesto slicno. On mi je bas zapeo za oko i idem ga istrazivat smajlic
Dakle, bolje da nista nisam gledala i bila u euforiji i iscekivanju serije, ovako sam sad malo splasla. Sto se tice scenarija nadam se daje tako kao sto kazete, jer sigurno se razumijete u turski dizi svijet pa vam tu vjerujem kad kazete da scenario pise neko ko je od zanata. Vidim i po drugim forumima da ga hvale. Aj sretno im bilo, a i nama s njima.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Sep 30 2017, 15:57
Oooo [You must be registered and logged in to see this link.] Canim nisi ni ti blesava, mislim na Kadira  ma nemoj  Ja sam to dobro istrazila  girl dance  Obavezno pogledaj Fatih Harbiye, ili kako su kod nas preveli Pitanje casti. Ja sam je par puta odgledala, a partnerka iz serije mu je sad vec i supruga u RL. Tad su se na snimanju zaljubili i ljubav traje i dalje. Meni je serija cok dobra, a njegov lik jedan od najboljih muskih likova koji sam gledala. Uvek ga uzimam za primer kako se treba boriti za voljenu zenu.
Inace pre neki dan mu je krenula nova serija, [You must be registered and logged in to see this link.] je otvorila temu.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Sep 30 2017, 16:12
Znači tako fdgsfg odmah sam ja zapazila da tip ima dara, osim što odlično izgleda bome i odlično glumi hmjjf O pa da znaš da i hoću pogledat tu seriju,(s obzirom da trenutno ne pratim ništa značajnije bacit ću se na gledanje te) a bome ću da pogledam tu novu. Znači otvorena je i tema, ma odlično. Eto išla pogledat Birkana u Male tajne a završila na Kadiru. patos brate tip me izbacio iz cipela, kako je karizmatičan, i pravo ima neki muški stav uf uf eto upeca se skroz.

Pa dobro [You must be registered and logged in to see this link.] ima li još koji macan da sam ga ja  upecala, a da ga ti još prije nisi prisvojila patos ako se dobro sjećam osim Birkana, koji nas je spjio, tu je još Mehmed Gunsur, a sad Kadir patos a vjerojatno kad ja još malo pročačkam turski dizi biće još koji macan patos  Šalu na stranu, al zbilja se kvalitenta gluma može odmah uočit, bez obira na vanjski izgled.
Odoh malo past oči na Kadiru(mislim uživat u njegovoj glumi patos ), i daj  molim te napiši koja je to njegova nova serija, obavezno ću da bacim pogled hmjjf
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Sep 30 2017, 16:27
[You must be registered and logged in to see this link.] canim sta da ti kazem, sudeci da nam je isti ukus moracemo svoje muske zakljucavati u podrumu  patos

Ali ove turske macane delimo to smo se vec dogovorile  hmjjf
Obavezno pogledaj onu Kadirovu koju sam ti preporucila neces se pokajati  smajlic

Babamın Günahları mu se zove nova serija

Poslednji izmenio ModestyM dana Sub Sep 30 2017, 19:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Willow
Broj poruka : 36
Datum upisa : 10.05.2017

taj Sub Sep 30 2017, 19:02
Ako Ethem piše, ovo bi se moglo gledati, pošto mi je Soz sjajna serija, jedino nju i sada gledam i odavno nisam gledala bolju tursku. krez
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Sep 30 2017, 19:05
Dok Kadirova pocne, odgledacu korejski original pa cemo znati prate li turci original ili ce i tu seriju uraditi po svom a od korejaca uzeti samo kostur, tj ideju za pricu.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Sep 30 2017, 19:16
[You must be registered and logged in to see this link.] Canim, pa zar ti jos uvek sumnas u Turke i njihovu doslednost patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Okt 02 2017, 18:40
Ufff taj pogled :reew

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 02 2017, 19:00
Sve sto duze posmatram ove promo fotke, Sinemka mi je sve manje odbojna kao Birkanova partnerka. Imam neki feeling da ce ovde biti jako dobra hemija.
(Dok mi se ona Ibrina plasticarka i dalje uopste ne dopada 4fg4sdfg )
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Okt 02 2017, 20:25
ModestyM ::Sve sto duze posmatram ove promo fotke, Sinemka mi je sve manje odbojna kao Birkanova partnerka. Imam neki feeling da ce ovde biti jako dobra hemija.
(Dok mi se ona Ibrina plasticarka i dalje uopste ne dopada [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] )

Moram teska srca priznati, i kod mene je isti slucaj. 😁

Sent from Topic'it App
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 02 2017, 20:39
Ona Ibrina mi deluje toliko plasticno da ne mogu ni da zamislim neku hemiju. Mozda gresim ali za sad mi je takav utisak, hemija iz fragija nula bodova. Mislim da su totalno omasili u izboru partnerke, al ajde da vidimo, mozda nas utisak i prevari...

Ali zato su mi ovo dvoje sve bolji
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Okt 02 2017, 21:05
Jos cemo je i zavoliti do kraja serije, kako smo krenule patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 02 2017, 21:07
Aaaa.... jes vidla.... sad  kad nam jos postane omiljena glumica patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Okt 05 2017, 22:58
Dok serija ne krene i ne bude malo vise informacija, evo jos malo promo fotkica

Sef na mafiju  hgnjd

A sve vise verujem i u hemiju izmedju njih dvoje
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Okt 06 2017, 20:49

Bogami bije Sinemka ko sveti Ilija patos

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu