Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Yüz Yüze

taj Čet Sep 28 2017, 20:56
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

LICE U LICE

Žanr: Krimi drama
Režiser: Osman Taşçı
Producenti: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Scenario: Ethem Özışık
Muzika: Toygar Işıklı
Emitovanje: Uskoro na kanalu Show Tv
Uloge: Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Taner Ölmez, Ece Çeşmioğlu, Özgür Emre Yıldırım, Başak Daşman, Rüzgar Aksoy, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Celal Öztürk, Kirkor Dinçkayıkçı, Kağan Uluca, Fikret Urucu

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Yüz Yüze

taj Pet Okt 06 2017, 22:19
Oooooo bije mala pa rastura. Ima ovde da bidne sudar svetova kad se ovo dvoje ispodovataju krez A meni sve nesto neprijatno patos

A Loknica bez loknica je i ovakav :reew
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Pet Okt 06 2017, 23:18
Bome u turskoj žene sve više i više karatišu patos , u zadnje  vrijeme to im dođe ko dobro jutro, nešto se opasno navukle na karate kid patos ovo je već druga serija u kojoj žene mlate ko VanDam ha ha ha

Neka, neka meni draže da biju, neko da mi cmizdre ma nemoj

Ah ah  Loknica ljub i bez lok je nice dre
Evo prevedeni fragi
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 385
Datum upisa : 15.04.2016

taj Pet Okt 06 2017, 23:30
Uh, uh...ovaj njegov osmeh i što bi Hulija rekla mene nema.   gjsgn  dre  Iv Ma ovo i da bude najveća glupost ja je gledam zbog njega u ovom crnom odelu i ovog osmeha i pogleda.  jaooooo Još će biti i vragolast: Čuo sam da žene vole ambiciozne muškarce.  Iv  lol!
Za sad ovo deluje dobro, biće puno akcije, nadigravanja, još ako njih dvoje kliknu kao par biće odlično.

Ajde karate, ali ona u onoj haljini kakve pokrete napravi, kao da je Wonder Woman.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Okt 06 2017, 23:42
Avijenda ::Uh, uh...ovaj njegov osmeh i što bi Hulija rekla mene nema.   gjsgn  dre  Iv Ma ovo i da bude najveća glupost ja je gledam zbog njega u ovom crnom odelu i ovog osmeha i pogleda.  jaooooo Još će biti i vragolast: Čuo sam da žene vole ambiciozne muškarce.  Iv  lol!
Za sad ovo deluje dobro, biće puno akcije, nadigravanja, još ako njih dvoje kliknu kao par biće odlično.

Ajde karate, ali ona u onoj haljini kakve pokrete napravi, kao da je Wonder Woman.

Ma on oduzima i pamet i tlo pod nogama vole se :reew
I meni se ovo sve skupa za sada sviđa, iako sam malo skeptična prema turcima i njihovim "akcijama" turpija nokte
A o WW pandurki, što reć, osim da bi joj pozavidio i Brus Lee jer on je mlatio bos, a ona u štiklama i to 12-tici lool

Al prožvakat ću ja i nju i štikle i šamaranja svih vrsta samo da gledam rupice i osmjeh vole se
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Okt 06 2017, 23:56
Ma ja sam odlepila načisto. Birkan me je oborio sa nogu kao Kerima - učenjak, povučen, romantik, nezainteresovan za sve oko sebe...šta će mi uraditi u ulozi Džihangira, nisam pametna. U ulozi lošeg momka, sa ovim vragolasti osmehom...ma meni već nije dobro.
Nije ova Hulija bila blesava. dhjdg
[You must be registered and logged in to see this image.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Okt 07 2017, 01:03
Kiky22 ::

Ma on oduzima i pamet i tlo pod nogama vole se :reew
I meni se ovo sve skupa za sada sviđa, iako sam malo skeptična prema turcima i njihovim "akcijama" turpija nokte
A o WW pandurki, što reć, osim da bi joj pozavidio i Brus Lee jer on je mlatio bos, a ona u štiklama i to 12-tici lool

Al prožvakat ću ja i nju i štikle i šamaranja svih vrsta samo da gledam rupice i osmjeh vole se

lool lool
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Okt 07 2017, 01:09
Ja sad naidjoh na neki tekst o Serloku i Arsenu Lupenu, i kao da sam procitala opis Dzihangira. Ne sumnjam da ce i on biti ovakav: ARSEN LUPEN nije običan lopov. On krađu shvata kao jednu vrstu igre, i to prefinjene. Uvek je na strani pravde, pažljivo bira svoje žrtve vodeći računa da ne ošteti nevine. Razbojnik čestitog obraza koji pleni šarmom i elegancijom - on je DŽENTLMEN-LOPOV.
A podseca me i na neke junake iz knjiga Nore Roberts, ako je neka od vas citala mozda i zna na koje knjige, tj. junake mislim.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Okt 11 2017, 21:06
Evo nova najava i konačno datum - 19.10.

Ja moram da priznam da sam bila skeptična nakon prvog fragija, ali sad se baš radujem i jedva čekam da ovo krene. Birkan će oduvati sve ovom ulogom, ne sumnjam u njega ni malo. U ovom fragiju je maestralan. dhjdg jkt02 Kako ume da glumi bes, a istovremeno i nežnost, patnju uverili smo se još u PŽ, u KSvŠ je pokazao da ume da bude i zlikovac, tako da će mu uloga Dzihangira odlično sesti. ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Okt 11 2017, 21:18
Serija znaci ide cetvrtkom, hbg bas nemam srece..

Kuckam s moba pa nisam jos pogledala fragi, ali ne sumnjam u Birkana..

E bem ti moju srecu a tako sam se radovala live gledanju
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Okt 11 2017, 21:26
Na žalost ni ja neću moći ovu prvu da gledam live. Radim drugu smenu, tako da eto ostaje da ti i ja naknadno ovo odgledamo. A meni će tako biti i svake druge nedelje. Ali dobor, taman da odgledamo bez reklama. krez ma nemoj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Okt 11 2017, 22:08
[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM ti ces bar moci svake druge nedelje, a ja nikad. Cetvrtkom sam uvek druga smena gshs Ali bar cemo svake druge nedelje moci zajedno da nadoknadjujemo gradivo nsfg

Sad sam pogledala fragi i ovo deluje odlicno. Iskreno, ja nisam neki preveliki ljubitelj ovakvih serija, ali Birkan deluje premocno. Ne samo fizicki vec pre svega glumacki. Kakva je ovo samo promena u odnosu na lik Kerima, koji je ovom liku susta suprotnost. Zato Birkanu kapa dole za ovakvu transformaciju aminujem

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Okt 11 2017, 22:37
Evo i prevedene najave

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Okt 13 2017, 01:48
Jos 6 dana....

Evo i fotkica iz prve epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Okt 13 2017, 02:14
Cccc.... znaci ovaj bandit je krivi sto nam je Loknica bez loknica  ljutasam
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Okt 13 2017, 15:07
Aaaaa odlične fotkice girl dance kako mi jedničak na ovaj trećoj izgeda nesretno i usamljeno ko mali ostavljeni pasić gshs , pravo mu treba njezna ženska rukica ma nemoj

Čeka se čeka četvrtak kafa i to live merhaba žao mi je što nećete bit samnom, al pogledat ću ja još koji put i s vama mjfk
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Okt 13 2017, 15:44
Aaaa [You must be registered and logged in to see this link.] CANIM ovaj prvi cetvrtak sam sa vama ooo yeeee  Napravila sam citavu pometnju da promenim smenu ali prvu epizodu ne smem da propustim girl dance
Znam da cu se posle nervirati sto ne mogu da vam se pridruzim, ali cu obavezno isto vece odgledati reprizu pa da mozemo zajedno da komentarisemo merhaba
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Okt 13 2017, 15:59
ModestyM ::Aaaa [You must be registered and logged in to see this link.] CANIM ovaj prvi cetvrtak sam sa vama ooo yeeee  Napravila sam citavu pometnju da promenim smenu ali prvu epizodu ne smem da propustim girl dance
Znam da cu se posle nervirati sto ne mogu da vam se pridruzim, ali cu obavezno isto vece odgledati reprizu pa da mozemo zajedno da komentarisemo merhaba

zagrljaj bravo

Ma genijalna si, i baš me obradova. Mala al slatka ekipica se ponovo okuplja ziveli ponovo će bit dobre zeze a i dobrih kometara okk

Znači mi spremne ko zapete puške f4sg4ds6g aj nadam se da nas turci neće hladnom vodom zalit vbcbv

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Pet Okt 13 2017, 18:04
Super su ove slikice iz prve epke, jedva čekam četvrtak i live gledanje ooo yeeee dhjdg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Okt 13 2017, 22:13
Kiky22 ::

Ma genijalna si, i baš me obradova. Mala al slatka ekipica se ponovo okuplja  ziveli  ponovo će bit dobre zeze a i dobrih kometara  okk

Znači mi spremne  ko zapete puške  f4sg4ds6g aj nadam se da nas turci neće hladnom vodom zalit  vbcbv

dhjdg

Nisam mogla da propustim druzenje s vama makar u prvoj epizodi, kad vec kasnije nema sanse da stignem na pocetak. Stalno sam druga smena cetvrkom, s tim sto sam svake druge nedelje do 20h pa mogu da stignem bar na pola epizode. U svakom slucaju cemo se druziti i komentarisati zajedno  merhaba

Jedva cekam cetvrtak sreca

Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Okt 15 2017, 20:11
O Cihangiru
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lider, napadač, misteriozan, pametan, savestan.
Neka deca moraju odmah da odrastu. Cino je, takođe, morao.

I peta najava

Meni ovo deluje baš obećavajuće. Ovaj prvi fragi mi je jako zanimljiv i već nagoveštava da će ovo biti ozbiljna priča, sa dobrim replikama, a sviđa mi se i kako su predstavili likove - jako interesantno. I na ovim promo posterima ovo dvoje baš deluju kao par, videćemo kako to biti i u seriji, ali imam osećaj da će tu sevati varnice na sve strane (prvo one prožete mržnjom i željom za osvetom, a onda i one ljubavne)
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Okt 15 2017, 20:38
Slazem se [You must be registered and logged in to see this link.]. Vec po ovim najavama se vidi da ce ovo biti jedna ozbiljna prica, i mnogo dublja od ovoga sto vidimo u najavama.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Okt 16 2017, 11:07
Odlično, za sada mi se sve viđa  kafa

Koliko vidim u ovom fragiji, sve počinje od pljačke banke, koja je izgleda bila neuspješna misli (Đino se htio dočepat sefa koji vjerojatno krije tajnu o smrti njegovog oca ) nešto je krenulo po zlu , čini mi se da je kolateralna žrvta  brat od Selihe i čini mi se Zeynepin zaručnik  misli  i tu počinje  sudar svjetova  plete  

dobro i promoviraju seriju, sviđa mi se ovaj način di svakog lika pojedinačno opisuju i daju neke naznake njegovog karaktera  ok

Osobno mi se sviđaju i svi ženski likovi (bar ovo što vidim u najvama), volim ovakve likice koje  neće samo u štiklicam paradirat i zabacivat glavu da bi namistile kosu  hsfghs  pogotovo ova Yesim djeluje zanimljivo, mali odmak bar meni  strhsf

Naleti na ovo kod ruskinja, prognoze mogućih parova krez
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 16 2017, 11:52
Hmmmm pa po ovome sto Ruskinje prognoziraju ispade da ce nas ostrigani u startu imati konkurenciju. Inace osim Birkana i Sinem jedino mi je jos poznat ovaj mali pod 3. Gledala sam ga u MC i bio je odlican. Drago mi je da je dobio jednu ozbiljniju ulogu u odnosu na ono tamo. Svi ostali su mi nepoznati, ali to mi i nije bitno. Kad sam svojevremeno pocela da gledam KVP ni jedan glumac mi nije bio poznat, a serija me odusevila. I usput je izbacila na povrsinu dva mlada glumca kojima su to bile prve serijske uloge, fenomenalne Farah i Arasa.
Sto se tice ove serije rekla sam vec da nisam ljubitelj ovakve tematike na tr nacin, ali ako ovo bude bar priblizno kao Poyraz ja cu biti zadovoljna. Ne mislim kopija, vec sa istom onom dozom humora koja sve one teske teme cini lakse svarljivim. Isto tako se nadam da ce i glavni par biti odlican kao i tamo, jedino me nervira sto ovaj scenarista voli tragicne krajeve. Ali hajde da se nadamo da ce u ovoj seriji iskociti iz klisea. Tupavo mi je da gledam seriju gde vec unapred ocekujem nesrecan zavrsetak.
Sve ovo za sada deluje jako dobro i vidi se da je dosta ulozeno u promociju i da je produkcija odlicna. U Birkana ni majmanje ne sumnjam jer je vec dokazao da je glumcina, kao o onaj mali koga sam vec spominjala. Sinem nisam nigde gledala sem sto sam citala traceve, ali iz ovih najava i ona mi uliva optimizam. Mislim da joj je ova uloga odlicno legla.
Sad samo ostaje da sacekamo cetvrtak ......
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Okt 19 2017, 11:09
Cure moje cekam vas veceras  hgnjd