Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9976
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Yüz Yüze

taj Čet Sep 28 2017, 20:56
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

LICE U LICE

Žanr: Krimi drama
Režiser: Osman Taşçı
Producenti: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Scenario: Ethem Özışık
Muzika: Toygar Işıklı
Emitovanje: Uskoro na kanalu Show Tv
Uloge: Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Taner Ölmez, Ece Çeşmioğlu, Özgür Emre Yıldırım, Başak Daşman, Rüzgar Aksoy, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Celal Öztürk, Kirkor Dinçkayıkçı, Kağan Uluca, Fikret Urucu

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1258
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Yüz Yüze

taj Čet Okt 19 2017, 22:10
Odlicna epizoda  ok
[You must be registered and logged in to see this image.]

C: Cuo sam da zene vole ambiciozne muskarce
S: To vazi samo za zene koje su nesigurne

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 231
Datum upisa : 26.04.2017

taj Pet Okt 20 2017, 10:10
Biću kratka, nemam sad vremena za dublju anallizu, al mene su kupili. Sinoć odgledala ep. i jedva čekam prevod.
Cino i njegova banda od običnih lopova igrom sudbine postaju suučesnici i to dva ubojstva i pljačke. E sad iako i prvo i drugo nije niti planirano niti namjerno učinjeno ipak je ubojstvo, a da stvar bude gora na duši imaju i svog prijatelja kojeg pokapaju da bi prekrili trag. Malo me to muči jer ovo nije nit malo bezazleno, i sad što da očekujem i čemu da se nadam. Kako da se razvije neka ljubavna priča kad su okolnosit skoro pa nemoguće. Al opet s druge strane to me i fascinira i navlači kako će se sve rasplest.
Što se tiče likova cijela ova Cinova banda i njegovi prijatelji su mi enigma, i jedva čekam da se polako sa svima njima počmem upoznavat. Trenutno mi najviše pažnje uzima Tatar, imam neki osjećaj da će on bit jako jako zanimljiv. I u najavi su ga opisali kao psiho/luđak, ja bi prije rekla po naški ludonja, jer on i Cino su nerazdvojni od djetinjstva i ako sam dobro shvatila on je Cinu bio brat, prijatelj i podrška u svakom slučaju, al lik mi je ono baš zanimljiv.
Što se tiče glume i glumaca Birkan ih sve jede za doručak, kako dobro čovik glumi aminujem  znala sam da me neće razočarat, al eto opet me ugodno iznendio. Doduše moram priznat da su i ostali bili na nivou, sad ću ja opet spomenut Tatara, al tip zbilja dobor iznosi tog "luđaka".
Moram spomenit i muziku, odlična dobro su izabrali pogotovo kad se stvara napetost scene muzika je tu vrhunska. Što se tiče pandurke-snajke još uvijek sam ni tamo ni vamo. Scena tekwandoa mi je bila najbolja, iako malo too much, al progledala sam kroz prste. Čini mi se da i ona nosi duboku traumu, čak bi rekla da je bila silovana ili bar na neki način napastvovana u svom životu, jer ono ribanje sa sebe mi upućuje na to. Njjih dvoje za sada nije da su mi kliknuli, al ovo i nije serija u kojoj očekivam da se to dogodi. Čini mi se da će tek sad počet da se razvija njihov odnos od kad ona dođe u mahalu.
Sve u svemu ja zadovoljna tghs
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 396
Datum upisa : 15.04.2016

taj Pet Okt 20 2017, 10:20
Ja sinoć nisam mogla da gledam, sačekaću sa prevodom, jer sam videla vaše komentare da je za razumevanje nekih stvari definitivno potreban prevod. Tako da jedva čekam. Rejting za prvu ep. nije neke i baš sam iznenađena, jer su imali odličnu i orginalnu najavu. Ali verujem da će to iz ep. u ep. biti sve bolje. U svakom slučaju ja jedva čekam da odgledam ovu prvu ep., pa se nadam da će prevod do sutra izaći. A za drugu ep. sam tu za live gledanje.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Okt 20 2017, 11:45
Evo preveden fragi ooo yeeee

Cure iz dazzlinga javljaju da će uskoro cijela 1 ep bit prevedena ooo yeeee i kažu da će ubuduće prevodit girl dance

rejting im i nije nešto
13. s 3,29% u totalu i 11. mjesto s 3,05% u AB je zaista slab rezultat gshs al biće bolje, osijećam kafa
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Okt 20 2017, 12:14
Cetvrtkom ide Nas a prica koja je jako gledana tako da pored te serije i nisu imali sansu za bolji rejting. Turci vole te mahalske porodicne price, a ova nasa je nesto potpuno drugacije i sto se mene tice daleko bolja po kvalitetu. Mislim na onaj kompletan utisak, prica, muzika, produkcija....Gledam i tu drugu seriju pa zato mogu da poredim. Meni je i Nasa prica jako dobra serija, ali nema onaj intrigantni momenat zapleta. Klasicna pirodicna drama sa finom dozom humora. Licem u lice je jedna ozbiljna prica sa jako intrigantnim zapletom koji se ne moze ni porediti. A za te njihove rejtinga mi se bas fucka. PZ nije nikada imala bog zna kakav rejting, cak sta vise dosta slab za njihova merila, a ja je ne bih menjala ni za jednu drugu seriju!

[You must be registered and logged in to see this link.] canim javljaj ako pre nas naletis na prevod. Da odgledamo pa da lepo iskomentarisemo jer ovakve serije se tesko mogu razumeti bez prevoda.

"Danas zena moze ubiti coveka brze od metka"

Meni se cini Djordjino da si ti vec ubiVen patos
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Okt 20 2017, 12:24
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Cetvrtkom ide Nas a prica koja je jako gledana tako da pored te serije i nisu imali sansu za bolji rejting. Turci vole te mahalske porodicne price, a ova nasa je nesto potpuno drugacije i sto se mene tice daleko bolja po kvalitetu. Mislim na onaj kompletan utisak, prica, muzika, produkcija....Gledam i tu drugu seriju pa zato mogu da poredim. Meni je i Nasa prica jako dobra serija, ali nema onaj intrigantni momenat zapleta. Klasicna pirodicna drama sa finom dozom humora. Licem u lice je jedna ozbiljna prica sa jako intrigantnim zapletom koji se ne moze ni porediti. A za te njihove rejtinga mi se bas fucka. PZ nije nikada imala bog zna kakav rejting, cak sta vise dosta slab za njihova merila, a ja je ne bih menjala ni za jednu drugu seriju!

[You must be registered and logged in to see this link.] canim javljaj ako pre nas naletis na prevod. Da odgledamo pa da lepo iskomentarisemo jer ovakve serije se tesko mogu razumeti bez prevoda.  

"Danas zena moze ubiti coveka brze od metka"

Meni se cini Djordjino da si ti vec ubiVen patos

ok Slažem se sa tobom. A ovo je tek prva ep. i ja ozbiljno očekujem da se i rejting iz ep. u ep. popravlja.

A Cino, mi se sa ovim svojim izjavama sve više i više sviđa. Iv
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Okt 20 2017, 17:16
[You must be registered and logged in to see this link.] ::

ok  Slažem se sa tobom. A ovo je tek prva ep. i ja ozbiljno očekujem da se i rejting iz ep. u ep. popravlja.

A Cino, mi se sa ovim svojim izjavama sve više i više sviđa. Iv

Eeee i meni je to genijalno. Lik od koga to niko ne bi ocekivao izgovara ovakve reci. Kao uvijeno, a ustvari direkt u metu  ma nemoj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Okt 21 2017, 02:51
Reyting po turskim merilima nije bas najbolji, ali na drustvenim mrezama su pobedili glavnog konkurenta

Muzika je fenomenalna  aminujem  aminujem

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Okt 21 2017, 14:28
Maloj Huliji se ova scena hic ne dopada patos

Inace, bacila sam na brzaka oko kod Ruskinja i sad mi je jos jasnije zasto onakve sokirane face kad vide ko je iznajmio radnju. Njihov dogovor je bio da tu radnju niko ne sme da iznajmi jer su u njoj sakrili oruzje, kad ono ni manje ni vise nego ONA....
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Sub Okt 21 2017, 14:51
Prva epizoda sa ENGLESKIM PREVODOM

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dazzling tim je najavio da ce seriju prevoditi, tako da bice uskoro i na nasem prevedena epka.
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Okt 22 2017, 16:05
Odgledala sam sad prvih sat vremena serije i mogu da kažem da mi se sviđa. Volim ovaj žanr, ali sam bila skeptična kada su Turci u pitanju, mada vidim da je ovo odrađeno na visokom nivou. Sviđa mi se kako počinje, kako se prebacuju iz scene u scenu, a i priča je za sad zanimljiva. Birkan mi je odličan, za Sinemku ne znam šta da kažem, onako nisam nešto oduševljena, ali možda je to i zbog toga što baš obraćam pažnju na to kako glumi zbog komentara koje sam pročitala o njoj. Ona scena sa borbom u onoj haljini mi je za sad jedino loše što sam videla, mada i onda kada joj je bilo loše i kad joj je bilo muka, pa kad ono koluta očima, više mi delovalo kao da doživljava orgazam, nego kao da joj je stvarno loše. Naravno takvo njeno stanje sigurno će biti opravdano nekom pričom iz prošlosti, jer je zbog jednog poljupca u ruku imala problem kao da je silovana (a najverovatnije će se ispostaviti i da jeste). Džino će imati ozbiljan zadatak da je opusti i očito izleči od te strašne rane. Vidim da u ovoj seriji nema skrivanja i zamagljivanja brendova i alkohola, i na početku pored turskog imamo i eng.jezik, tako da je po meni i to znak da je ovo serija koja će pretendovati da osvoji publiku van turskog podneblja. Ostatak možda odgledam večeras ili sutra u toku dana, ali ovih prvih sat vremena su mi ok i Džino onako sav u crnom baš moćan, zamalo onome da otkine nos. Kakav način da sazna da mu otac nije bio prestupnik i izdajica, a skoro ceo život ga je i on sam za isto smatrao - kako li će se samo zbog toga osećati.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Okt 22 2017, 16:13
Znaci prevedena epizoda.. Hvala [You must be registered and logged in to see this link.] nsfg
Nemam sad vremena da odgledam ali ako su tebi takvi utisci sigurna sam da ce nam se misljenje poklopiti smajlic Meni je epzioda iz bez prevoda bila odlicna tako da prevod moze samo da je digne jos par lestvica gore
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Okt 23 2017, 15:50
Evo konačno sam odgledala celu ep., i ne bih da mračim, ali na osnovu ove prve ep. ja ovde sem nekog tragičnog - tužnog kraja ne očekujem ništa drugo. Počelo je ovo sa dve (tri, ako uzmemo i onog što je pao sa stepenica) smrti mladih i dobrih ljudi. Ona ubila jednog njegovog prijatelja, a Tatar Alija. I moram da priznam da mi je žao i jednog i drugog, ovaj Ali mi je za ovih par mnuta koliko je bio u seriji bio baš simpatičan i suze su mi se skupile u očima u onom trenutku kada doktor kaže da je preminuo, isto tako mi je bilo žao i Mustafu, odnosno Tatarova patnja zbog njegove smrti (ovaj glumac je to olično odglumeo). Džihan sad pored griže savesti što je osudio i odrekao se oca, na duši sada nosi i smrt jednog nevinog čoveka i smrt svog prijatelja. Ne znam ni šta da kažem, pod utiskom sam ove dve smrti i evo već posle prve ep. sam spremna za nesrećan kraj.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Okt 23 2017, 17:34
Znači [You must be registered and logged in to see this link.] imamo isti doživljaj 4fg4sdfg i ja sam gore navela da mi najviše smetaju ove tri smrti i to odmah na početku serije e sad bez obrzira kako su se dogodile, smrti su hebi ga gshs i sad što očekivat misli da budem iskrena ne znam jer Đinova banda od običnih lopova postaje banda koja je zakrvavila ruke. A pravda, već znamo kad tad sustiže fdgsfg

Al da ne crnimo, i dalje mislim da ova serija ima potencijala i to mnogo, recimo mene zanimaju svi ovi likovi pojedinačno svi oni imaju neku svoju priču da se naslutit da su te priče vrlo interesanten. Što se tiče Đina i pandurke i nisam osjetila neki poseban fludi,al dobro ovo i nije serija u kojoj bi on ili ona zblesili kad bi se vidili. Očekivam tek sad njihov zaplet, iako ovo sada djeluje nemoguće, ona je puna rana, on je pun rana, a uz to i jedno drugom kopaju jamu 4fg4sdfg al možda će baš zbog toga ta ljubav bit zanimljiva i intrigantna misli

Od sitnih lopova, postaju banda zamrljana krvlju, pandorina kutija se otvorila, povratka nema e sad meni osobno ne smeta da su pozitivci negativci, al nekako ne bih volila da ovo nastavi ovim tempom pa da svaku ep imamo novu smrt e pa sad bila ona namjerna ili slučajna, ne sviđa mi se.
E da užasno mi smeta način na koju su ukopali Mustafu, jasno mi je da moraju prikrit trag, al ono mi je grozno, nekako to ne mogu nikako probavit gshs
I ko zna što onaj prst u formalinu znači u sefu, ko bi to čuvao fdgsfg
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Okt 23 2017, 18:21
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Znači [You must be registered and logged in to see this link.] imamo isti doživljaj 4fg4sdfg i ja sam gore navela da mi najviše smetaju ove tri smrti i to odmah na početku serije e sad bez obrzira kako su se dogodile, smrti su hebi ga gshs i sad što očekivat misli da budem iskrena ne znam jer Đinova banda od običnih lopova postaje banda koja je zakrvavila ruke. A pravda, već znamo kad tad sustiže fdgsfg

Al da ne crnimo, i dalje mislim da ova serija ima potencijala i to mnogo, recimo mene zanimaju svi ovi likovi pojedinačno svi oni imaju neku svoju priču da se naslutit da su te priče vrlo interesanten. Što se tiče Đina i pandurke i nisam osjetila neki poseban fludi,al dobro ovo i nije serija u kojoj bi on ili ona zblesili kad bi se vidili. Očekivam tek sad njihov zaplet, iako ovo sada djeluje nemoguće, ona je puna rana, on je pun rana, a uz to i jedno drugom kopaju jamu 4fg4sdfg al možda će baš zbog toga ta ljubav bit zanimljiva i intrigantna misli

Od sitnih lopova, postaju banda zamrljana krvlju, pandorina kutija se otvorila, povratka nema e sad meni osobno ne smeta da su pozitivci negativci, al nekako ne bih volila da ovo nastavi ovim tempom pa da svaku ep imamo novu smrt e pa sad bila ona namjerna ili slučajna, ne sviđa mi se.
E da užasno mi smeta način na koju su ukopali Mustafu, jasno mi je da moraju prikrit trag, al ono mi je grozno, nekako to ne mogu nikako probavit gshs
I ko zna što onaj prst u formalinu znači u sefu, ko bi to čuvao fdgsfg

Definitivno, slažem se 100% sa tobom. serija definitivno ima potencijala i ja nastavljam da gledam, jer ovde osim tih pojedinačnih priča ovih sporednih likova, mislim da će biti jako interesantno kako će i jedno i drugo da kopaju jamu i da otkrivaju tajne, on o smrti svog oca, a ona o ovom sad zločinu, a čekam i da vidim šta se to njoj desilo u prošlosti.
Nakon odgledane cele ep. moram i ja da priznam da ni meni ovo dvoj ekao par nisu kliknula, a i Sinemka (Seliha ili Selija, čini mi se da ona izgovara svoje ime na ovaj drugi način) me nije baš oduševila svojom glumom, ali valjda će se popraviti ili ću ja više morati da zažmurim na scene sa njom. Ovi ostali glumci su mi dobri. Kao što sam rekla Tatar mi je naterao suze na oči dok je kopao grob i onako brisao suze, a dobra mi je bila i ova Alijeva verenica. Sve u svemu, meni se sviđa imaju stvarno potencijala za jako dobar zaplet, pa čak i ako kraj ne bude srećan (a po meni ne mora uvek da bude), sve ovo može da se odradi sa puno smisla i orginalnosti, tako da se na kraju sve kockice lepo poslože. Nadam se i da sve ep. neće trajati ovoliko dugo, da ne bude da otežu ep. nepotrebnim scenama - bolje neka bude kratko, ali slatko (kvalitetno). ma nemoj
I kao što reče onaj jedan član bande (još im svima nisam zapamtila imena gargaretg gshgh ) oni su ovom pljačkom promenili tok svoje sudbine, i sad nema nazad, kad su tu gde već jesu onda neka i nastave, makar da otkriju tajnu oko Džinovog oca i ko zna šta još.
Ko zna kome pripada taj prst, ali nekako imam osećaj da će i on biti povezan sa policijom.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 23 2017, 22:50
Opaaa.... jos dve najave !!!!

Ne videh ko je pogodjen, Seliha ili Zejnep....??!!

Na zalost ja jos nisam stigla da odgledam epizodu, ali i bez prevoda je jasno da ovde nema sanse da bude srecnog kraja.....Tako je kako je ali bar znamo na cemu smo i necemo ocekivati nemoguce. Slazem se s vama da serija ima potencijala, a vremenom mozda i njih dvoje kliknu, mada meni ni za sada nisu losi. Mozda zato sto on vuce taj deo price pa mi uz njega ni ona ne izgleda tako lose. Svi likovi su mi odlicni, a sudeci po fragijima i prica se sve vise zapetljava... Odlicna serija sto se mene tice
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Okt 25 2017, 20:37

Sutra nova epizoda a ja jos nisam pogledala prvu sa prevodom 4fg4sdfg
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Okt 25 2017, 21:05
Sram te bilo, zapustila si loknicu.A on rastura, glumcina ipo.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Okt 26 2017, 11:13
To znaci [You must be registered and logged in to see this link.] canim da i mene treba sram da bude... ni ja jos nisam stigla da odgledam Loknicu s prevodom gshs  
Ali znas koliko ga volEm i da cu to sigurno da nadoknadim. Veceras na zalost nista od live gledanja, ali cu zato bar da nadoknadim propusteno.

Super sto su postavili epizdu na yt
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Okt 26 2017, 11:25
Fotkice iz 2. epziode
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Okt 26 2017, 14:18
[You must be registered and logged in to see this link.] zabušantice ma nemoj zar i ti sine Brute ha ha ha

Nažalost ni ja neću bit večeras live, iskrsle neke obveze 4fg4sdfg morat ću i ja u reprizu. Al nema veze pogledat ću kad dođem kući onako na miru, ako ne budem skroz umorna merhaba

Al i prevod epizoda ide brzo, tako da nema puno praznog hoda. U svakom slučaju očekivam puno od ove serije jkt02
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Okt 26 2017, 16:03
[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] pa šta je ovo, zar ću sama da gledam? gshs Razmišljam se i ja onda da li da gledam live ili da sačekam sa prevodom?
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Okt 26 2017, 16:49
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] pa šta je ovo, zar ću sama da gledam? gshs Razmišljam se i ja onda da li da gledam live ili da sačekam sa prevodom?

A šta da ti kažem, volila bi da mogu da gledam, al eto, uvijek se nešto nacrta što mi promjeni planove, s tim da mi se ovo dogodilo s HS odrebatila bi sve redom, tamo sam unaprijed utorak precrtavala za svih ma nemoj a ovi me još nisu toliko obuzeli, pa ih mogu preskočit bez neke velike traume. naocare
Još se ovi trebaju kod mene dokazat da bi ja trčala doma da ih gledam, bez obzira i na loknicu. Moram priznat da sam malo u dilemi s ovim njegovim likom, nisam baš načistu s njegovim postupcima,al tek se zahuktava, vidjet ćemo gdje će nas to sve odvest ,k.lčjhikhndbn
Ti gledaj, pa nam reci jel nam se isplati odmah gledat bez prevoda ili nam je svejedno pa da čekamo s prevodom mjfk
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Okt 26 2017, 17:27
[You must be registered and logged in to see this link.] identičan slučaj je i kod mene. Zato se i ja premišljam da li da gledam live i da se mučom da protumačim šta su rekli ili da radim nesto pametnije, pa onda sa vama da odgledam prevedenu ep. Serija mi se svidja i stvarno ima potencijal, o Birkanu sta reci, on meni samo da stoji kao kip i meni je uzivanje da ga gledam, a on pored svega toga vrhunski glumi pa je uživanje 100-procentno. Sinemka me nije oduševila, ali to nije razlog da ne gledam seriju, tako da ću za live da razmislim, ali prevedenu gledam 100%. Mislim da je i bolje da se ne vezujem za neku seriju, kao što je to bilo sa PŽ jer tada osim što mi je ceo utorak bio podredjen iščekivanju i gledanju ep.dešavalo se da mi je mozak po ceo dan bio okupiran sa HulKer i šta će se dešavati. Ludo skroz, ali eto toliko su me okupirali, pa mi sad i lakše pada kad znam da neku seriju mogu, a i ne moram da odgledam, veće da, kao što bi ti rekla, odgledam to laganini sa prevodom.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Okt 26 2017, 17:54
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] drage moje ja sam jos u startu rekla da necu moci da gledam live jer mi cetvrtak nikako ne odgovara. Stalno sam druga smena, s tim sto svake druge nedelje mogu da stignem na pola epizode, ali onda je bolje sacekati prevod nego gledati ovako nepovezano. Ovo je u svakom slucaju jedna od onih serija gde je neophodan prevod i nije bas za teletabis gledanje. Ja cu taman veceras da odgledam prvu s prevodom i da iskuckam utiske..

dhjdg
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu