Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Hayat Sırları

taj Pon Okt 02 2017, 18:07
[You must be registered and logged in to see this link.]

ŽIVOTNE TAJNE

Žanr: Drama
Scenario: Mahinur Ergun ("Milost", "Pesma života")
Režija: Murat Džan Oguz
Kanal emitovanja: Star Tv / Uskoro
Uloge: Ahmet Mumtaz Tajlan, Ekin Koč, Hazar Urgučl, Devrim Jakut, Olgun Tokeru

Opis: Ovo je priča puna ljubavi i toplote koliko i opasnosti. Priča o porodici Kuzgun koja je godinama na svojim plećima krila tajne koje će jednog dana pasti na njihovo gnezdo poput bombe. S jedne strane ćemo svedočiti strastvenoj i tajnstvenoj ljubavi koja nanosi bol Buraku i Seher. A s druge strane porodičnoj atmosferi porodice Kuzgun koja živi u Hajat apartmanima i ima svoj restoran.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: Hayat Sırları

taj Pon Okt 02 2017, 18:16
Promo fotke:

Inače, Ekin i Olgun su već zajedno igrali u seriji pre 3 godine "Moje ime je Gultepe". Ta je serija išla na kanalu D, i dan danas me još uvek duša boli zašto su je ukinuli nakon 7 boluma. Imali su rejting preko 3% ali tad je kanal D bio poznat po tome da ukidaju seriju i te godine su mnoge serije neslavno završile. Ova serija je imala dušu, imala je odlične glumce (Džemile i Soner iz KVP) i odličnu priču, tešku priču. Radnja je tek krenula u pravom smeru i samo su je ukinili. Dusa me boli i dalje placee

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pet Okt 06 2017, 22:15
Cini mi se da ovo nece biti lose, mada se likovi kao Bajram i Mahir nikada nece ponoviti bas kao ni Hulija i Kerim. Ali bar cemo ponovo imati njih dvojicu na istom mestu, a ja u njihovu glumu ne sumnjam. Devrim mi je bila extra kao Mihriban u CvG, a Hazar sam gledala vec u 3 serije i u svakoj je bila odlicna a sve drugaciji likovi, mada mi je kao Sinem u KG bila najbolja. U svakom slucaju mnogo bolja glumica od njanjave Ozge koja je uvek na istu foru. Ekin mi je za sada nepoznat, ali kad si ti [You must be registered and logged in to see this link.] spomenula da je igrao u Sulji pocinjem da vrtim film i mislim da ga se secam, mada ja tu seriju nisam gledala sem kad slucajno naletim dok menjam kanale.
Kad krene serija sigurno cu pogledati par epizoda pa ako mi se dopadne furam dalje...

Ja na zalost nisam gledala "Moje ime je Gultepe", a imala sam nameru bas zbog Sonera i Cemile, ali bas kad sam se nakanila da gledam, oni je ukinuse. Stavila sam je na cekanje, ali uvek naidje neka nova i ova nikad nije dosla na red.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 16 2017, 23:19
Ovo mora da bude dobro ooo yeeee

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Okt 17 2017, 00:00

Meni se najave dopale. Nekako su pitke i tople, takav su mi utisak ostavile. Iskreno, jedva cekam da pocne. Volim Ekina i svidja mi se kompletna ekipa glumaca. ljub Zelim im srecu i uspeh serije.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 204
Datum upisa : 26.04.2017

taj Uto Okt 17 2017, 12:50
Samo da se predbilježim kafa Bayram babu i Mahira ne propuštam ni pod razno naocare pa ćemo vidit gdje će me odvest :treptrep
[You must be registered and logged in to see this link.] baci pogled fgnsfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Okt 19 2017, 10:59
Meni ovo deluje odlicno, sto kaze [You must be registered and logged in to see this link.] ima neku toplinu koja mene licno mnogo podseca na PZ  nsfg  Ne samo zbog Bajrama i Mahira koji bude nostalgiju, vec jednostavno imam takav osecaj dok gledam ove najave. A da ne pricam o uvodnoj spici gde u prvi plan upada ono most production, sto mi odmah izaziva neku pozitivu i nostalgiju za onom nasom serijom. Svi glumci su mi poznati i znam da su odlicni, tako da je to jos jedan veliki PLUS. I sad da budem do kraja iskrena, mislim da ce me ova serija ipak privuci mnogo vise nego Birkanova... Njegovu gledam obavezno to se podrazumeva, ali ova je vise bliska onome sto ja volim smajlic

[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM, baci pogled obavezno mjfk
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

Juče u 23:36
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu