Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Hayat Sırları

taj Pon Okt 02 2017, 18:07
[You must be registered and logged in to see this link.]

TAJNE ŽIVOTA

Žanr: Drama
Scenario: Mahinur Ergun ("Milost", "Pesma života")
Režija: Murat Džan Oguz
Kanal emitovanja: Star Tv / Uskoro
Uloge: Ahmet Mumtaz Tajlan, Ekin Koč, Hazar Urgučl, Devrim Jakut, Olgun Tokeru

Opis: Ovo je priča puna ljubavi i toplote koliko i opasnosti. Priča o porodici Kuzgun koja je godinama na svojim plećima krila tajne koje će jednog dana pasti na njihovo gnezdo poput bombe. S jedne strane ćemo svedočiti strastvenoj i tajanstvenoj ljubavi koja nanosi bol Buraku i Seher. A s druge strane porodičnoj atmosferi porodice Kuzgun koja živi u Hajat apartmanima i ima svoj restoran.

Poslednji put izmenio Jelenak dana Pet Okt 27 2017, 01:23, izmenio ukupno 2 puta
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: Hayat Sırları

taj Pon Okt 02 2017, 18:16
Promo fotke:

Inače, Ekin i Olgun su već zajedno igrali u seriji pre 3 godine "Moje ime je Gultepe". Ta je serija išla na kanalu D, i dan danas me još uvek duša boli zašto su je ukinuli nakon 7 boluma. Imali su rejting preko 3% ali tad je kanal D bio poznat po tome da ukidaju seriju i te godine su mnoge serije neslavno završile. Ova serija je imala dušu, imala je odlične glumce (Džemile i Soner iz KVP) i odličnu priču, tešku priču. Radnja je tek krenula u pravom smeru i samo su je ukinili. Dusa me boli i dalje placee

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1389
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pet Okt 06 2017, 22:15
Cini mi se da ovo nece biti lose, mada se likovi kao Bajram i Mahir nikada nece ponoviti bas kao ni Hulija i Kerim. Ali bar cemo ponovo imati njih dvojicu na istom mestu, a ja u njihovu glumu ne sumnjam. Devrim mi je bila extra kao Mihriban u CvG, a Hazar sam gledala vec u 3 serije i u svakoj je bila odlicna a sve drugaciji likovi, mada mi je kao Sinem u KG bila najbolja. U svakom slucaju mnogo bolja glumica od njanjave Ozge koja je uvek na istu foru. Ekin mi je za sada nepoznat, ali kad si ti [You must be registered and logged in to see this link.] spomenula da je igrao u Sulji pocinjem da vrtim film i mislim da ga se secam, mada ja tu seriju nisam gledala sem kad slucajno naletim dok menjam kanale.
Kad krene serija sigurno cu pogledati par epizoda pa ako mi se dopadne furam dalje...

Ja na zalost nisam gledala "Moje ime je Gultepe", a imala sam nameru bas zbog Sonera i Cemile, ali bas kad sam se nakanila da gledam, oni je ukinuse. Stavila sam je na cekanje, ali uvek naidje neka nova i ova nikad nije dosla na red.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 16 2017, 23:19
Ovo mora da bude dobro ooo yeeee

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Okt 17 2017, 00:00

Meni se najave dopale. Nekako su pitke i tople, takav su mi utisak ostavile. Iskreno, jedva cekam da pocne. Volim Ekina i svidja mi se kompletna ekipa glumaca. ljub Zelim im srecu i uspeh serije.
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 254
Datum upisa : 26.04.2017

taj Uto Okt 17 2017, 12:50
Samo da se predbilježim kafa Bayram babu i Mahira ne propuštam ni pod razno naocare pa ćemo vidit gdje će me odvest :treptrep
[You must be registered and logged in to see this link.] baci pogled fgnsfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Okt 19 2017, 10:59
Meni ovo deluje odlicno, sto kaze [You must be registered and logged in to see this link.] ima neku toplinu koja mene licno mnogo podseca na PZ  nsfg  Ne samo zbog Bajrama i Mahira koji bude nostalgiju, vec jednostavno imam takav osecaj dok gledam ove najave. A da ne pricam o uvodnoj spici gde u prvi plan upada ono most production, sto mi odmah izaziva neku pozitivu i nostalgiju za onom nasom serijom. Svi glumci su mi poznati i znam da su odlicni, tako da je to jos jedan veliki PLUS. I sad da budem do kraja iskrena, mislim da ce me ova serija ipak privuci mnogo vise nego Birkanova... Njegovu gledam obavezno to se podrazumeva, ali ova je vise bliska onome sto ja volim smajlic

[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM, baci pogled obavezno mjfk
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Okt 21 2017, 23:36
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Okt 24 2017, 13:44
Serija pocinje 01.novembra u 20h na StarTv! 🤗🤗🤗

Sent from Topic'it App
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Okt 25 2017, 20:35
Kako su mi lep par ovo dvoje ljub

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Okt 27 2017, 01:27

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Nov 04 2017, 01:53
Da li je neko gledao prvu epizodu?

Ja jos nisam odgledala, ali vidim da je rejting na zalost jako los.... gshs  Na nivou Seven ne Yapmaz sto je po meni porazavajuce. Doduse imaju tu nesrecu da sredom ide Diriliş Ertuğrul koji vuce ogroman broj gkedalaca i ima neverovatan rejting, 12,98 a 93. epizoda aaaaaaaaa

Mozda su zato krenuli agresivnije... vec 3 fragija za sledecu epizodu

Ne znam da li ce neko uopste prevoditi ovu seriju??

Evo ga prevod kod Ruskinja
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Nov 05 2017, 01:14
Jos nisam planirala odgledala prvu epku al najave jesam. Citala sam komentare cura koje su gledale, kazu malo dosadna ali kako je tek prva epka onda sasvim normalno, polako ulaze u pricu. Doduse jos uvek ne znam radnju, sem ovo iz najava i opisa ali pretpostavljam da ce su kriju neke tajne iz proslosti koje ce se postepeno otkrivati. Ako ne ubace neku dinamiku, bojim se da nece dugo izdrzati sa ovim rejtingom. Odgledacu epku do srede, pa cu detaljnije iskomentarisati.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Nov 05 2017, 01:18
Ja sam planirala veceras da bacim pogled kod Ruskinja, ali sam se zagledala u Otkucaje pa ne znam da li cu uspeti i ovo da odgledam a da ne zaspim. Mozda radnja deluje sporo kad se gleda bez prevoda, jer kad dodje prevod utisak je uvek drugaciji, ali sa ovako losim rejtingom nisam bas neki optimista. Mada ja nikada necu razumeti Turke i njihov ukus...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Nov 05 2017, 16:51
Odgledala sam epizodu kod Ruskinja i mogu vam reci da je ovo odlicno ok

Serija ima mnogo potencijala i ja sigurno nastavljam sa gledanjem. Pun kofer porodicnih tajni, a u ovoj prvoj epizodi je samo zagrebano po povrsini.
Ovo je definitivno serija koja mora da se gleda sa prevodom i zato me ne cudi sto je nekima bila mozda dosadna, ali meni je ovako prevedena drzala paznju od prve do poslednje sekunde. Toliko je pitanja bez odgovora, i mnogo cvorova koje tek treba raspetljati.

Od koga Mustafa bezi i od koga se krije 35 godina?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kakvu tajnu krije Seher? Zasto je ostavila Buraka samo jednom SMS porukom i nestala bez traga? Zasto ga je ostavila u trenutku kada su bili najsrecniji par na svetu?

Ko je dete koje je nestalo pre pet godina, a za kojim ona ocajnicki traga do dan danas?

''Seher. Ja hocu da znam samo jedno. Reci mi zasto si me ostavila.''

Tu je jos i Kemal, sin koji je umoran od zivota po ocevim pravilima... Talentovani mladi kuvar kome otac ne dozvoljava ni da pridje kuhinji njihovog porodicnog restorana....
Banu, vlasnica restorana u kome Kemal radi kao glavni kuvar i koja ne krije da je zaljubljena u njega... Razvedena, majka jedne devojcice i sedam godina starija od Kemala....
Mladja sestra koja je ocigledno jedina upoznata sa pricom Seher i Buraka, i koja u panici bezi prvi dan s posla kada se iznenada nadje sa njim oci u oci.....
Burakova majka, samoziva isfrustrirana bogatasica koja krivi Seher za sve lose sto se desilo u Burakovom zivotu... U losim odnosima i sa muzem i sa sinom....
Tuba, devojka sa kojom je Burak sada u vezi.... Seher je njega ovde videla prvi put posle mnogo godina, ali ne i on nju....a pored njega neka druga...
Burak je inace reziser i njegov prvi film je ustvari ekranizacija njihove ljubavi, i u nazivu nosi njeno ime...

Gledajuci film, Seher je ponovo prozivela pricu svoje velike ljubavi

Susret posle mnogo godina

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] obavezno bacite pogled na ovu seriju. Ima onu neku toplinu koju sam na isti nacin osetila i dok sam gledala PZ .... smajlic
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 06 2017, 19:46
Evo ga i 4. fragi
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Nov 07 2017, 00:37
Sadrzaj 2. epizode

Burak trazi od Seher odgovore iz proslosti, jer jos uvek ne moze da zaboravi svoju veliku ljubav. Seher koja pati zbog straha da bi njena tajna mogla da izadje na videlo, pokusava da se drzi sto dalje od Buraka. Mustafa je sateran u cosak zbog mogucnosti da njegova strasna tajna iz proslosti moze biti otkrivena. Tajna Kemalove profesije je otkrivena i tako su svi Mustafini planovi za sina propali. Ajse koja je mislila da se resila Seher jos pre mnogo godina, saznaje da se ona ponovo vratila u zivot njenog sina, i nanosi veliki udarac njoj i njenoj porodici.

Iz prosle epizode... Kemalovi specijaliteti koji su ''odusevili'' tata Mustafu.... patos  Ovde ni on sam ne zna sta je napravio patos
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 396
Datum upisa : 15.04.2016

taj Uto Nov 07 2017, 13:00
[You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] mi je dala predlog za ovu seriju pa ću svakako baciti pogled. Najave me nisu nešto privukle, ali gde da ne dam šansu Bajri i Mahiru nsfg dhjdg - oni su me kupili u PŽ tako da svaki njihov naredni projekat planiram da pogledam. Ove nedelje sam ponovo druga, pa možda za vikend stignem da bacim pogled na ovu seriju i na Jamu.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Nov 07 2017, 18:15
Evo iz svog iskustva ti kazem [You must be registered and logged in to see this link.] da tim najavama za nove serije uopste ne treba verovati. Ja sam od letos do sad zapocela stvarno mnogo serija i ispostavilo se da sam odustala bas od onih cije su mi najave bile najprimamljivije, a zakacila sam se za one za koje sam mislila da me nicim ne mogu zainteresovati. Zato je sto se mene tice najbolje zapoceti neku seriju bez ikakvog predznanja, pa ako bar malo klilnes sa prvom epizodom odgledas jos koju posle toga i tu se stvari iskristalisu. Ili te zainteresuje ili te toliko smori da imas sve manju volju za gledanjem. Ja recimo sa Ibrinom serijom uopste nisam kliknula i odustala sam posle druge epizode, ali to ne znaci da nekome nije super. Meni na zalost nije i uopste nemam zelju da proveravam da li se nesto popravilo. Mozda bacim pogled kad bude prevedeno vise epizoda ili kad se serija zavrsi, ali sada sigurno ne. Doduse tu mi ni najave nisu bile preterano primamljive ali sam seriji ipak dala sansu, dok se recimo sa Nasom pricom desilo suprotno. Najave me nisu previse privukle, ali sam posle odgledane prve epizode znala da je to to, i evo sad sam opasno navucena na tu seriju. Ali sam isto tako na temi te serije napisala da se nikada ne bih ovako zakacila da nisam pocela da je gledam od pocetka i da sam sudila samo na osnovu najava za seriju ili fragija za epizode. Ma ne da se ne bih zakacila nego bih je jos i zaobisla u sirokom luku, a sad jedva cekam svaku sledecu epizodu.

Sto se tice OVE serije tu sam kliknula jos kod prve najave. Ne da sam sad bas pala na doope, ali sam osetila da ima ono nesto sto bi moglo jako da mi se dopadne. I evo ispostavilo se da nisam pogresila. Ne znam sta ce se desiti kasnije, ali ova prva epizoda mi je drzala paznju od pocetka do kraja. Ni jedan dosadan momenat ili smaranje koje bih premotala. Pa sad kad razmislim oni fragiji za najavu serije i nisu mogli da budu drugaciji. Sve se vrti oko porodicnih tajni tako da su nas prakticno samo upoznali sa likovima i dali kratke nepovezane delice iz prve epizode. Ali mi se jako dopala atmosfera iz tih fragija i ta neka toplina koju sam osetila. Ne znam kako bih to opisala, ali jako me je sve to podsetilo na PZ...
Prva epizoda mi se dopala, ali tek posle par epizoda cu moci da kazem nesto vise, jer ovo je samo uvod i tek su malo zagrebali i po tajnama i po likovima....

Mahir i Bajro fenomenalni u sta nisam ni sumnjala girl dance
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Nov 07 2017, 21:46
- Tata, mozemo li malo da porazgovaramo?
- O cemu cu sa tobom da razgovaram, za ime Boga?
- Tata! Cak i da pronadjem lek za rak, u tvojim ocima cu biti niko!
- Onda pronadji lek za sebe!

- Devojka koju ludo volis, iznenada mestaje.
- Svaka velika ljubav ima svoj vrhunac... Kada dodjes do te tacke, cak ni ljubav ne moze spasiti ljubav.
- Sta onda raditi? Ne voleti tako jako?
- Ako krenes na taj put sa pravom osobom - voli, naravno!

Tajna je sacuvana samo na jednoj fotografiji... Sta se to strasno desilo u njihovoj mladosti?

Gospodo, jedan od vas ima veliki problem sa mnom ...

Jos fotki iz 2. epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Nov 09 2017, 00:48
Popularna pevacica Sıla uradila je pesmu specijalno za seriju "Tajne zivota". Pesma pod nazivom "Bring It Back" (GetirGeri) snimljena je specijalno za ovu seriju, a reci je napisala sama Sıla.

''Ti trazis nestalo dete, zar ne?''

''Niko ne zna odakle je dosla ova melalhonija duboko u meni, secanje na to koliko sam je voleo.''

''Reci zasto si me ostavila i zatvoricu ovu temu.''

Dve najsebicnije zene u ovoj seriji. Osim novca i licnog ponosa nista ih vise ne zanima.

Prvi fragi za 3. epizodu
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Nov 09 2017, 20:52
Reyting u totalu za mrvicu bolji u odnosu na prvu epizodu, ako se to uopste moze nazvati nekim bitnim poboljsanjem... Doduse nesto su bolji u AB i ABC ( 3,55 i 3,54 )

Meni je prva epizoda bila dobra, a veceras cu da odgledam i drugu kod Ruskinja pa cu mozda moci malo bolje da procenim. Ali ako cemo realno, ni PZ nije imala nikada spektakularan rejting ( uvek tu negde izmedju 3 i 4 ) pa joj uopste nije nedostajalo kvaliteta. Cak sta vise  nsfg

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Nov 11 2017, 02:37
Odgledah i drugu epizodu kod Ruskinja...

Neke tajne su ipak isplivale na povrsinu. Ne bas do kraja, ali su zagrebane dublje ispod povrsine i sad su neke stvari bar malo jasnije...
Naizgled obicna porodica, nista manje ni vise srecnija od drugih, ali su zato mnogo nesrece i patnje naneli drugima...

Mutafa i Inci Kuzgun..... Zabili noz u ledja zeni od koje se i dan danas kriju, on svojoj trudnoj devojci koju je napustio zbog Inci, ona najboljoj prijateljici koju je izdala zbog Mustafe... Jedino mi jos nije jasno ko je cetvrta osoba na pozuteloj fotografiji koju cuvaju i Selma i njih dvoje. I ko je Ismet, covek bez jednog oka zbog koga Mustafa drhti kao prut?!
Hakan, Mustafin sin koga nikada nije upoznao, sada je momak koji krece u osvetnicku potragu za ocem. Odrasato je sa pricom da mu je otac nastradao u saobracajnoj nesreci, ali kako kaze, ceo zivot je osecao da ga lazu. Sada je pozutela fotografija probudila jos vecu sumnju, koji je od ta dva muskarca na fotografiji njegov otac?  I Selma je tako posle mnogo godina resila da mu pokaze trag.... Mustafa Kozgun... Trag koji nije bas lako pratititi, ali mu sudbina vec sledece jutro dovede na put obe polusestre na jednom mestu.... ''Seher, da li se tvoja majka zove Inci?'' Za nju sok, za njega bingo.... ''Unisticu tvoj  mir, Mustafa Kozgun.''

Seher Kozgun.... Pre osam godina ostavila Buraka, a pre sedam bila u poodmakloj trudnoci....Pobegla iz Istambula i na putu za Ankaru poslala mu samo SMS iz aviona da ga ostavlja. Nastavila da studira pravo skrivajuci trudnocu od cele porodice.... Dete kasnije ostavila na cuvanje porodici kod koje je stanovala, a onda i oni i dete nestaju bez traga. Od tada pocinje njena potraga za cerkom, ali i dalje ostaje misterija zasto je ostavila Buraka?! Pitanje koje njega sve ove godine ubija isto koliko i njen sadasnji odgovor da se vise ne seca. Da li se i tu krije neka nerazjasnjena misterija, ili je u pitanju samo ljudski faktor.... Prva osumnjicena Burakova luda majka.... kafa
Najnoviji trag u potrazi za cerkom odvodi Seher u Adanu, ali joj tu sudbina opet na put stavlja Buraka... Ili je sudbina ucinila da Burak bas tu pocne da otkriva Seherinu tajnu i konacno dobije odgovor na pitanje zasto ga je ostavila.... i da li je ta tajna nesto sto je i deo njega??!!

**Stani, stani. Stizu gosti koji su dosli kod predsednika.
B: Kakvi su to gosti?
** To je tajna. Oni traze nestalo dete. Jedan od stanovnika sela je jos davno oteo bebu. Iz Istambula dolazi jedan advokat. Ona ce se sastati sa tom porodicom. Ti nista ne govori i ostani tu sa strane. Ova situacija je kao u bioskopu. A, evo dosla je.

I tako Burak i Seher ponovo oci u oci....

S: Sta ti radis ovde Burak?
B: Trazimo mesto za snimanje filma. Zato smo dosli. Stvarno sam jako iznenadjen.
S: (sama sa sobom) Kako je ovo moguce? Ili on mozda zna?
B: Ti trazis nestalo dete? Je li tako?
Koji samo sok i strah na njenom licu....

Slucajnost? Ili je ipak sudbina umesala prste..... ??!!
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Nov 12 2017, 11:01

O: Kemal je video jednookokg.
I: Sta?
I: Gde si ga video? O cemu ste razgovarali? Sta ti je rekao?
S: Sta skrivate od nas?
M: Boze, Boze!
B: Videli smo se, brate. Udahnuo sam njen miris. Kao da sam se ponovo rodio. Ali ona je jako nesrecna, znas li to?
S: O Boze, pomozi mi.
B: I ako ti ne zelis, ja sam uvek ovde.
- Unisticu tu kucu (porodicu). Rasparcacu je na komade.
H: Potreban mi je asistent.
* Kako to da uradim?
H: Zelim Sirin Kuzgun.
Upoznacu vas malo bolje, porodico Kuzgun.
J: Kako si, gospodjo Inci? Godine vas nisu previse izmenile...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 13 2017, 19:45
Kratak sadrzaj 3. epizode

Ajsen namerava da se zauvek resi Seher tako sto preti da ce Kuzgune isterati iz kuce.
Seher se srece sa Burakom u Adani, gde je otisla u potrazi za cerkom.
Hakan ce napraviti planove sa Sirin kada otkrije da je Mustafa Kuzgun otac koji ga je odbacio. Ali jos uvek ne zna u kakav je problem usao.
Tegkez ce traziti nesto od Kuzguna.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma: