Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10099
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Hayat Sırları

taj Pon Okt 02 2017, 18:07
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

TAJNE ŽIVOTA

Žanr: Drama
Scenario: Mahinur Ergun ("Milost", "Pesma života")
Režija: Murat Džan Oguz
Kanal emitovanja: Star Tv / Uskoro
Uloge: Ahmet Mumtaz Tajlan, Ekin Koč, Hazar Urgučl, Devrim Jakut, Olgun Tokeru

Opis: Ovo je priča puna ljubavi i toplote koliko i opasnosti. Priča o porodici Kuzgun koja je godinama na svojim plećima krila tajne koje će jednog dana pasti na njihovo gnezdo poput bombe. S jedne strane ćemo svedočiti strastvenoj i tajanstvenoj ljubavi koja nanosi bol Buraku i Seher. A s druge strane porodičnoj atmosferi porodice Kuzgun koja živi u Hajat apartmanima i ima svoj restoran.

Poslednji put izmenio Jelenak dana Pet Okt 27 2017, 01:23, izmenio ukupno 2 puta

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 257
Datum upisa : 26.04.2017

Re: Hayat Sırları

taj Pet Dec 01 2017, 18:52
[You must be registered and logged in to see this link.] dhjdg pročitala i sve jasno ko dan, ti si pravo srce nsfg

Danas sam u nekoj strci, a i viroza me neka pere tako da mi nije do ničega. Ova naša serija je baš super i baš sam se zainteresirala kafa

Znači sve sam skontala, samo me još zanima ova Banu, i kakva je njena veza s Ajsen, na koji način su povezani.
Aj kad odgledaš ovu 5 prepričaj, pa ćemo se bacit na komntiranje.

A sadd odoh pogledat Otkucaje ako budem mogla, jer kao što sam rekla viroza me neka drma a i cijeli tjedan mi je bio strašno naporan, nekako imam osjećaj da ću zaspat.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1548
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pet Dec 01 2017, 23:39
Samo ti meni [You must be registered and logged in to see this link.] prvo ozdravi, a za ostalo cemo lako nsfg

A sad Banu i Kemal....

Banu je zatreskana u Kemala to se vidi iz aviona, sto bi se reklo vec znaju i ptice na grani, pa tako i cela Kuzgun porodica. Zato su svi od reda bili protiv Kemalovog partnerstva sa njom. Svi su mu ukazivali na istu stvar, da je ona samo zaljubljena u njega, i sta ce biti kad je to prodje. Njega je to naravno vredjalo jer misli da ima kvaliteta kao kuvar, a i nije bas spreman da prihvati tu pricu o njenoj zaljubljenosti.
Ona je 7 godina starija od njega, razvedena i ima cerkicu. Ali njen najveci problem je kreten od oca koji bi i posle razvoda da je drzi pod papucom. Cak je i njen sofer tatin spijun, pa ga je otpustila u prvoj epizodi jer joj se smucila oceva kontrola.
Videla si kako se taj kreten od oca poneo prema Kemalu kad je dosao u posetu Banu, ustvari da je na silu odvede kod lekara jer taj dan nije dosla na posao navodno zbog bolesti. Tatica ga cak nije pustio da udje u kucu, pa je prvo ocitao bukvicu Banu, a onda i njega ponizo. Nju napadne sta ce muskarac u njenoj kuci, a njega onda pita zato je uopste dosao. Kemal kaze da je dosao kao prijatelj a onda se pokrene prica o partnerstvu. Tu mu kreten kaze kako njegovu cerku ne bi ni pogledao da nije bogata ( cime je i nju ponizio kao da je bezvredno smece ), a onda pita Kemala koliko je para ulozio u to partnerstvo. Kemal kaze kako ulaze svoj trud i znanje, na sta se ovaj samo ironicno nasmeje i
nastavi sa ponizavanjem dok nije izasla Banu da ga zaustavi.
Onda si videla da mu je Mustafa kasnije dao pare da ulozi i podrzao ga u tom partnerstvu.
Banu je inace prijateljica sa Burakom i onim njegovim najboljim prijateljem ( zaboravih kako se zove ) ali nisam se bas udubljivala od kad i kako.
Ovu poslednju epizodu jos nisam odgledala, ali koliko sam videla onako na preskoke, Kemal je bacio oko na Tubu sto se Banu uopste nije dopalo. Bice i tu frke, pa se bojim da bi i ona mogla da bude kamen spoticanja za Buraka i Seher, jer ako se to simpatisanje nastavi bice joj u interesu da Tuba ponovo bude sa Burakom.

To bi bilo to za sada.... Kad odgledam 5. epizodu sve cu ti lepo prepricati.... A ti sto pre ozdravi dhjdg

[You must be registered and logged in to see this image.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Dec 03 2017, 18:33
Fotke iz 2. fragija za 6. epizodu koji je pusten sinoc na Star Tvu ali jos uvek nije objavljen
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Dec 04 2017, 20:44
Sadrzaj 6. epizode

Hakan ce doci kod Mustafe i reci ''Ti si moj otac.'' Tokom sastanka sa Hakanom, Kemal ce reci Inci da je Ismet ubijen pre nego sto je dosao po novac. Inci, videvsi da Mustafa ima pistolj, misli da je Ismeta ubio njen muz. Medjutim, Mustafa je prateci Kemala nejasno video ko je ubio Ismeta. Sumnjajuci u akcije svog muza, Inci ce poslati Zafera da ga prati. Hakan posle susreta sa Mustafom odlazi kuci u vrlo uznemirenom stanju. Nastavice da krije od majke sve sto se izdogadjalo. Sledeceg dana, Hakan ce saznati da je Mustafa sakrio od porodice istinu o njemu sto ce ga jos vise razbesneti. Ucinice poslednji korak u tom pomracenom stanju uma.

Burak, lutajuci ulicama Istambula, priseca se proslosti i nastavice da dokazuje svoju ljubav prema Seher. Burak ce napraviti korak ka poboljsanju odnosa sa majkom i podrzace je tokom razvoda. Izaci ce na veceru. Medjutim, Ayshen ima lose iznenadjenje za svog sina.
Umorna od tereta tajni, Seher ce dobiti odlican trag vezan za nestalu cerku. Seher sada nije sama. Kemal koji je saznao istinu podrzace je u ovom teskom periodu.
Burak koji je dosao u posetu Seher, videce svoju majku u tom kraju i tako saznati da je ona kupila kucu.
Da bi unistila mir Kuzgun porodice, Aysen ce nastaviti da koristi Zafera, a sa druge strane nastavice da se dobro odnosi prema Mustafi. Melek pocinje da bude ljubomorna na muza zbog njegove bliskosti sa Aysen. Zahvaljujuci Aysen, porodica Kuzgun saznaje da je Seher u proslosti bila u vezi sa Burakom.

Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Dec 05 2017, 16:29
Radujem se novoj ep. ooo yeeee nažalost ne mogu je gledat live, kasnit ću doma, al nadam se da neću puno izgubit, jer oni i tako imaju one reklame koje traju samu vječnost 4fg4sdfg

Ovaj ozet nam ne otkriva puno, osim što nam daje kratke crtice kuda će ep ići. Nadam se da će ep biti puno zanimljivija i da će nas s nečim pošteno iznenadit kafa

Njih dvoje prekrasni vole se
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Dec 07 2017, 10:47
Ne znam [You must be registered and logged in to see this link.] da li si gledala sinoc, ali na zalost rejting u totalu je vise nego ocajan 4fg4sdfg

Nesto su bolji u AB ( 3,35 ) i ABC ( 3.11 ), ali i tu je pad u odnosu na proslu epizodu.

Steta, stvarno steta jer je serija mnogo bolja nego sto pokazuju ove brojke, ali hbg... turci ipak vise vole pistolje i mafijanje... mad72

Njih dvoje su predivni nsfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Čet Dec 07 2017, 12:28
Izdrzace jos dve epizode, posto sa 8 epkom zavrsavaju. Steta stvarno. 😔

Sent from Topic'it App
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Dec 07 2017, 12:54
Meni je stvarno zao  gshs  jer je serija odlicna. Toliko tajni je zagrebano da je tek sad trebalo sve polako da se rasplice. Kako ce oni to resiti u 2 epizode nikako mi nije jasno...

Na zalost jos jedna dobra serija za koju publika nije imala sluha tuzan

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Dec 07 2017, 17:21
Koliko je samo dobrih serija bilo zrtva rejtinga 4fg4sdfg Sve zahvaljujuci turskoj hiper produkciji, stancaju serije na svaka dva meseca, ko na pokretnoj traci.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 09 2017, 22:12
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Dec 09 2017, 22:16
Serija se zavrsava 8 epizodom, znaci 20.decembra finale. 😔

Sent from Topic'it App
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Dec 11 2017, 12:07
Eto ti ga na 4fg4sdfg a šta me idu ove turske serije, šta god da počmem gledat ono ode u mp3 ma nemoj

Znači kraj, šteta a ja se taman zalufala, i [You must be registered and logged in to see this link.] mi se objasnila kad ono krah 4fg4sdfg

Očito se ja i turci po senzibilitetu više ne podudaramo, a i mislim da ću malo odomorit od njih jndgjn

E da [You must be registered and logged in to see this link.] nisam uspila još odgledat prošlu ovih dana ću, nadam se da će bar sad smišljeno odradit kraj pa da bar ove zadnje 2-3 ep uživam.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Dec 12 2017, 17:52
Nisam ni ja [You must be registered and logged in to see this link.] jos odgledala proslu epizodu. Sad kad znam da su ostale jos dve do kraja i ne zuri mi se previse. Turci i njihov ukus, sta reci....

Ja sam pocela juce da gledam Mali zlocini i serija je fenomenalna!!!
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Dec 12 2017, 20:28

Nadam se da ce Seher konacno reci Buraku tajnu i da ce seriju smisleno privesti kraju. Ne znam kako ce to uspeti da sabiju u 2 epizode, ali hajde da se nadam da ce biti tako. Ozet daje nade za takav zavrsetak.

Sadrzaj 7. epizode

Seher, Kemal i Shirin napustaju kucu. Hoce li Mustafa reci istinu?
Dolazak Hakana pada kao bomba na porodicu Kuzgun. Mustafa ce ili reci istinu ili prihvatiti Hakana kao sina. Seher, Kemal i Shirin misleci da je Mustafa izdao njihovu majku, u besu ce napustiti kucu. Burak ce im predloziti da ostanu kod njega. Ovaj dogadjaj ce zbliziti Buraka i Seher. Jednooki nema nameru da se smiri i ima novi plan da dobije novac od porodice Kuzgun. Seher ce dobiti odlicne vesti od Yashana i jedan je korak blize izgubljenom detetu.

nsfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 16 2017, 02:22
Nigde nema najave da je ovo finalna epizoda....

Auuu kakav sok...  dre
Seher ce ostati u ubedjenju da je Burak sve vreme znao, a on ocigledno nema pojma da mu je ovo cerka. Ali Ajsen sigurno zna jer sve ovo nije slucajno. Sad su ga bas zakuvali...........
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Dec 18 2017, 19:14
Seija ipak zavrsava 11. epizodom

J: Hoce li dati novac?
I: Mustafa, sta je s tobom?
* Uzalud ce ga dati.
M: Nista. Nista strasno.
K: Mom zetu je potrebno 200 hiljada lira.
M: Sta je to?
A: 200 hiljada lira. Ali imam jedan uslov.
X: Ona ce doneti nesrecu u nasu kucu.
Y: Sta cemo da radimo? Da li postoji neki izlaz?
X: Ima Metine, ima.
I: Da li se desilo ono sto mislim?
M: Boze moj, Boze moj...Dosao sam do kraja puta.
I: Mustafa, nikako...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Dec 18 2017, 19:23
Sadrzaj 8. epizode

Seher konacno pronalazi svoju cerku!

Hakan se preselio u kucu porodice Kuzgun. Deca objavljiju rat Hakanu, iako si Indzi i Mustafa pomireni sa novonastalom situacijom.
Kada je Seher tako blizu svoje cerke, vidi da je okruzena ljudima koje poznaje. Seher je u soku.
Sa kakvim je ljudima Zeyna bila tolike godine?

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Dec 18 2017, 19:27
Sada počinje novi krug serija posle NG, a vec im se nedelja oslobađa pošto Mesečari završavaju. Videćemo koju će jos završiti jer imaju nove serije u najavi koje treba da počnu. Jedna od njih je Očevi gresi sa Kadirom i Melisom.
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 51
Datum upisa : 18.12.2017

taj Čet Dec 21 2017, 03:55
Odlična je nova epizoda. Presmijala sam se! Širin kralljica , ja je obožavam. Kad god ludača kaže Indži tejze, presmijem se. A tek scena sa cvijećem i večerom. lool Burak i Seher preslatki, kao i uvijek. vole se Očigledno je da on ne zna da je mala njegova i Seherina ćerka, da je sve zakuvala gospođa sociopata majka, samo što će Seher vjerovatno da misli da je i on umiješan u sve. Ostaje nam da vidimo kako će da razmrse zamršeno, ali ja sam baš prijatno iznenađena. Ovakav obrt nisam očekivala (barem ne prije fragija), eto i Turci su uspjeli da me iznenade. gargaretg Glumci su stvarno odlični, svi do jednog. Meni je i Hakan baš simpatičan, samo želi da upozna oca, a znajući cijelu priču, baš mi ga je žao. Ona Ajšen je stvarno bolesna kučka na kvadrat, šta reći...

Sad jedva čekam srijedu. Šteta što nema više ovakvih serija, originalnih za promjenu. Ne mogu da vjerujem da je ovako slaba gledanost. Zašto ljudi više vole jedne te iste dosadne, kliše i patetične limunade? misli
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Dec 21 2017, 10:37
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Odlična je nova epizoda. Presmijala sam se! Širin  kralljica , ja je obožavam. Kad god ludača kaže Indži tejze, presmijem se. A tek scena sa cvijećem i večerom. lool  Burak i Seher preslatki, kao i uvijek. vole se  Očigledno je da on ne zna da je mala njegova i Seherina ćerka, da je sve zakuvala gospođa sociopata majka, samo što će Seher vjerovatno da misli da je i on umiješan u sve. Ostaje nam da vidimo kako će da razmrse zamršeno, ali ja sam baš prijatno iznenađena. Ovakav obrt nisam očekivala (barem ne prije fragija), eto i Turci su uspjeli da me iznenade. gargaretg  Glumci su stvarno odlični, svi do jednog. Meni je i Hakan baš simpatičan, samo želi da upozna oca, a znajući cijelu priču, baš mi ga je žao. Ona Ajšen je stvarno bolesna kučka na kvadrat, šta reći...

Sad jedva čekam srijedu. Šteta što nema više ovakvih serija, originalnih za promjenu. Ne mogu da vjerujem da je ovako slaba gledanost. Zašto ljudi više vole jedne te iste dosadne, kliše i patetične limunade? misli

Ni ja ne mogu da verujem da je gledanost ovako slaba. Cak je rejting i pao u odnosu na proslu epizodu sto mi je stvarno van pameti nakon onakvog fragija

Cekam da Ruskinje postave prevedenu epizodu, ali na osnovu onoga sto sam videla onako na preskoke epizoda je stvarno bila odlicna. Steta sto Turci to nisu prepoznali, ali ja ionako nikada necu razumeti njihov ukus.
Odgledala sam pazljivo samo onaj trenutak kad Seher ugleda cerku a ona u Burakovom krilu... znaci strasno!!! Sumnjala sam da je Ajse umesana u slucaj sa nestalim detetom tako da se nisam previse iznenadila kad je ona u pitanju, ali Burak mi je bio potpuni sok. Da je on u kontaktu sa malom a pojma nema da mu je to cerka. Seher ce naravno s punim pravom povezati i njega kao maminog saucesnika, ali ja jedva cekam da on sazna istinu i gaduru odhebe onako kako zasluzuje. Njemu ionako malo treba kada je ona u pitanju i ne bi mu bilo prvi put da je precrta iz svog zivota. Strasno koliko je ta zena bolesna da je mogla svoje rodjenoi unuce da lisi roditelja. Ne znam ko su ovi ljudi koje Zeyna smatra roditeljima, ali ocigledno je da su jako blisko povezani sa Aysen i Burakom, pa valjda ova misli da je time oprala ono sto je uradila. Pruzila je maloj prelep zivot, a uz to je i Buraka smestila u njenu blizinu... Jedva cekam rasplet ove situacije, ali se jos vise radujem onome sto ce snaci Aysen kad i Burak sazna kakvu je gadost uradila. On je poludeo i na pomisao da je uticala na Seherin nestanak, ali kad se na to doda i ovo sa detetom, bice joj bolje da se iseli iz Istambula. Znam da Turci vole te kolektivne oprostaje na kraju serije, ali zao ovo jednostavno nema oprostaja.

Slazem se za odabir glumaca. Svi do jednog pun pogodak!! Odlicni!!!

buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 21 2017, 14:46
[You must be registered and logged in to see this link.] ::

Ni ja ne mogu da verujem da je gledanost ovako slaba. Cak je rejting i pao u odnosu na proslu epizodu sto mi je stvarno van pameti nakon onakvog fragija

Cekam da Ruskinje postave prevedenu epizodu, ali na osnovu onoga sto sam videla onako na preskoke epizoda je stvarno bila odlicna. Steta sto Turci to nisu prepoznali, ali ja ionako nikada necu razumeti njihov ukus.
Odgledala sam pazljivo samo onaj trenutak kad Seher ugleda cerku a ona u Burakovom krilu... znaci strasno!!! Sumnjala sam da je Ajse umesana u slucaj sa nestalim detetom tako da se nisam previse iznenadila kad je ona u pitanju, ali Burak mi je bio potpuni sok. Da je on u kontaktu sa malom a pojma nema da mu je to cerka. Seher ce naravno s punim pravom povezati i njega kao maminog saucesnika, ali ja jedva cekam da on sazna istinu i gaduru odhebe onako kako zasluzuje. Njemu ionako malo treba kada je ona u pitanju i ne bi mu bilo prvi put da je precrta iz svog zivota. Strasno koliko je ta zena bolesna da je mogla svoje rodjenoi unuce da lisi roditelja. Ne znam ko su ovi ljudi koje Zeyna smatra roditeljima, ali ocigledno je da su jako blisko povezani sa Aysen i Burakom, pa valjda ova misli da je time oprala ono sto je uradila. Pruzila je maloj prelep zivot, a uz to je i Buraka smestila u njenu blizinu... Jedva cekam rasplet ove situacije, ali se jos vise radujem onome sto ce snaci Aysen kad i Burak sazna kakvu je gadost uradila. On je poludeo i na pomisao da je uticala na Seherin nestanak, ali kad se na to doda i ovo sa detetom, bice joj bolje da se iseli iz Istambula. Znam da Turci vole te kolektivne oprostaje na kraju serije, ali zao ovo jednostavno nema oprostaja.

Slazem se za odabir glumaca. Svi do jednog pun pogodak!! Odlicni!!!

Turci idu iz krajnosti u krajnost, primaju se ili na patetiku od 500 epizoda ili na mafijaške priče. A šteta, imaju i dobru produkciju i dobre glumce...

Kako sam shvatila, ova cura je Burakova sestra od tetke, ćerka Ajšenine sestre i, ako sam dobro razumjela, seli se uskoro u Australiju sa malom (vjerovatno je i to Ajšen sredila, jer je rizik veliki otkako se Seher pojavila). Ne mogu da vjerujem da takva majka postoji, pa još tvrdi da voli sina. Ovo neko ni najvećem neprijatelju uradio ne bi. tuzan Ali izbor glumice je dobar, toliko je iritantna da bih je prebila. kafa Nadam se da će neko napokon prevesti seriju, rado ću je pogledati i sa prevodom.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Dec 21 2017, 19:29
Turci stvarno imaju cudne kriterijume, ali sto se mene tice ja te njihove krimi/mafijaske serije zaobilazim u sirokom luku. Pokusala sam par puta da gledam ali nisam kliknula sa tim zanrom serija na njihov nacin, zato cim vidim da se zaplet vrti oko osveta raznoraznih vrsta, ubice, mafijoze i ostale gluposti, odmah se preorjentisem na nesto drugo.  

I meni se ucinilo da je ona zena kod koje je Zeyna neki blizak rod Buraku, ali nisam se udubljivala jer cekam da pogledam detaljnije kod Ruskinja.
Ajsen kao majka je ne daj Boze nikome, ali glumica je stvarno odlicna. Gledala sam je u dosta serija i svaku ulogu je odradila vrhunski. Mada su ovde svi na vrhuncu zadatka i ne znam koga bih pre izdvojila.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Dec 21 2017, 23:20
Odlican fragi  ok

Seher: Zeyno. Nasla sam te.
Aysen: Ocemu ona govori, naziva je svojom cerkom?
Burak: Zejno je moja cerka?
Seher: Tvoja cerka, Burak.
Rodjaka: Burak, sta govori ta zena? Ovu devojcicu sam ja rodila.
Seher: Ja nikuda ne idem dok je ne uzmem!
Rodjak: Sta se ovde desava?
Prijatelj: Ovo je jako lose.
Rodjaka: Cini mi se da vi gresite.
Seher: Onda sta govori ova fotografija?
Burak: Ispostavilo se da sam godinama svoju cerku smatrao za rodjaku.
Seher: Ne trazi odgovore kod mene. Pronasla sam svoju cerku koju trazim godinama. Pronasla sam cerku koju je otela tvoja majka.
Burak: Moli se Bogu da sve ovo ne bude istina.
Rodjak: Ako ova situacija dodje u policiju?
Rodjaka: Niko ne moze da uzme moju cerku od mene.

Ajsen ga je nahebala od Buraka i taj momenat jedva cekam. Ovi naravno ubrzavaju odlazak iz zemlje da se ne bi dokazalo da cerka nije njihova. Kamo srece da je Seher poslusala Kemala kada joj je govorio da mora da kaze istinu Buraku, i da onda zajedno traze svoju cerku. Ali sad kad i Burak konacno zna istinu, ni Australija nije dovoljno daleko....
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 21 2017, 23:55
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Odlican fragi  ok

Seher: Zeyno. Nasla sam te.
Aysen: Ocemu ona govori, naziva je svojom cerkom?
Burak: Zejno je moja cerka?
Seher: Tvoja cerka, Burak.
Rodjaka: Burak, sta govori ta zena? Ovu devojcicu sam ja rodila.
Seher: Ja nikuda ne idem dok je ne uzmem!
Rodjak: Sta se ovde desava?
Prijatelj: Ovo je jako lose.
Rodjaka: Cini mi se da vi gresite.
Seher: Onda sta govori ova fotografija?
Burak: Ispostavilo se da sam godinama svoju cerku smatrao za rodjaku.
Seher: Ne trazi odgovore kod mene. Pronasla sam svoju cerku koju trazim godinama. Pronasla sam cerku koju je otela tvoja majka.
Burak: Moli se Bogu da sve ovo ne bude istina.
Rodjak: Ako ova situacija dodje u policiju?
Rodjaka: Niko ne moze da uzme moju cerku od mene.

Ajsen ga je nahebala od Buraka i taj momenat jedva cekam. Ovi naravno ubrzavaju odlazak iz zemlje da se ne bi dokazalo da cerka nije njihova. Kamo srece da je Seher poslusala Kemala kada joj je govorio da mora da kaze istinu Buraku, i da onda zajedno traze svoju cerku. Ali sad kad i Burak konacno zna istinu, ni Australija nije dovoljno daleko....

Aaaaa odličan! Hvala za prevod! fgnsfg E vala neka nahebe već jednom, zaslužila je. Jedva čekam srijedu! ooo yeeee Baš mi je drago što Seher nije otišla odatle u šoku i sa svojim sumnjama (kao što bi se desilo u 95% turskih serija), super što se pojavila! Sestra od tetke krade dijete bratu od tetke, nadam se da će ih neko spriječiti da napuste zemlju. A i ako ih ne spriječi niko, valjda sad kad Burak zna tražiće ćerku zajedno sa Seher. Samo se nadam da će da joj povjeruje i da zla majka ne izmisli nešto na brzinu i obrlati sina. Iskreno se nadam da priča neće ići u tom pravcu.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Dec 22 2017, 00:37
I ja jedva cekam sledecu epizodu ooo yeeee

Sad kad je Burak saznao da on i Seher imaju cerku nista ga vise ne moze zaustaviti. Narocito ako ovo dvoje pokusaju da je izvedu iz zemlje. A za Ajsen i njega se ne sekiram, nije Burak od onih sinova kojima mamice mogu da komanduju. Ona nije mogla da ga zaustavio ni kad mu je ukinula finanisje, niti bilo sta sto ona ucini ima uticaja na njega. Barem je on to mnogo puta dokazao. Najbolji momenat mi je bio kad Seher dolazi kod Ajsen na vrata, a onda se iza nje pojavljuje Burak... ma skocila sam sa stolice od radosti. Ili kad je bez blama napustio veceru jer je Ajsen posvala i Tubu...Zato je ova serija potpuno drugacija od drugih koje sam do sada  gledala, jer se glavni junaci ne ponasaju po ustaljenom sablonu.
Evo sad sam tek pocela da gledam epizodu kod Ruskinja i vec sam se ismejala Hakanu.... Dobro vece ja dosao patos  
Ali Mustafa je odrzao odlican govor posle toga kada je ostao sam u sobi sa Inci.... Moj brat je umro mlad i nje stigao da bude otac...  Nije uspeo da drzi za ruku svoju voljenu niti da vidi svog sina.... Udaljio je od sebe jedinu zenu koja ga je iskreno volela... Umro je a nije ostavio iza sebe ni grob ni uspomene.... A zbog koga? Zbog mene! Mene! I ja sad treba da okrenem ledja Mustafinom sinu, je li tako? Je li tako, Inci? Ako to dete zeli da ja budem njegov otac.... Ja cu to i biti. To je moj dug.

Eto tek je pocetak a ja sam se vec i nasmejala i raspekmezila, pa mi je zato jos zalije sto Turci nisu imali sluha za jednu ovako fenomenalnu seriju. Budale, sta drugo reci....

Odoh da gledam dalje jndgjn
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu