Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10099
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Hayat Sırları

taj Pon Okt 02 2017, 18:07
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

TAJNE ŽIVOTA

Žanr: Drama
Scenario: Mahinur Ergun ("Milost", "Pesma života")
Režija: Murat Džan Oguz
Kanal emitovanja: Star Tv / Uskoro
Uloge: Ahmet Mumtaz Tajlan, Ekin Koč, Hazar Urgučl, Devrim Jakut, Olgun Tokeru

Opis: Ovo je priča puna ljubavi i toplote koliko i opasnosti. Priča o porodici Kuzgun koja je godinama na svojim plećima krila tajne koje će jednog dana pasti na njihovo gnezdo poput bombe. S jedne strane ćemo svedočiti strastvenoj i tajanstvenoj ljubavi koja nanosi bol Buraku i Seher. A s druge strane porodičnoj atmosferi porodice Kuzgun koja živi u Hajat apartmanima i ima svoj restoran.

Poslednji put izmenio Jelenak dana Pet Okt 27 2017, 01:23, izmenio ukupno 2 puta

buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 51
Datum upisa : 18.12.2017

Re: Hayat Sırları

taj Pet Dec 22 2017, 19:57
[You must be registered and logged in to see this link.] ::I ja jedva cekam sledecu epizodu ooo yeeee

Sad kad je Burak saznao da on i Seher imaju cerku nista ga vise ne moze zaustaviti. Narocito ako ovo dvoje pokusaju da je izvedu iz zemlje. A za Ajsen i njega se ne sekiram, nije Burak od onih sinova kojima mamice mogu da komanduju. Ona nije mogla da ga zaustavio ni kad mu je ukinula finanisje, niti bilo sta sto ona ucini ima uticaja na njega. Barem je on to mnogo puta dokazao. Najbolji momenat mi je bio kad Seher dolazi kod Ajsen na vrata, a onda se iza nje pojavljuje Burak... ma skocila sam sa stolice od radosti. Ili kad je bez blama napustio veceru jer je Ajsen posvala i Tubu...Zato je ova serija potpuno drugacija od drugih koje sam do sada  gledala, jer se glavni junaci ne ponasaju po ustaljenom sablonu.
Evo sad sam tek pocela da gledam epizodu kod Ruskinja i vec sam se ismejala Hakanu.... Dobro vece ja dosao patos  
Ali Mustafa je odrzao odlican govor posle toga kada je ostao sam u sobi sa Inci.... Moj brat je umro mlad i nje stigao da bude otac...  Nije uspeo da drzi za ruku svoju voljenu niti da vidi svog sina.... Udaljio je od sebe jedinu zenu koja ga je iskreno volela... Umro je a nije ostavio iza sebe ni grob ni uspomene.... A zbog koga? Zbog mene! Mene! I ja sad treba da okrenem ledja Mustafinom sinu, je li tako? Je li tako, Inci? Ako to dete zeli da ja budem njegov otac.... Ja cu to i biti. To je moj dug.

Eto tek je pocetak a ja sam se vec i nasmejala i raspekmezila, pa mi je zato jos zalije sto Turci nisu imali sluha za jednu ovako fenomenalnu seriju. Budale, sta drugo reci....

Odoh da gledam dalje jndgjn

Pa i meni se zato sviđa, nema nekog bespotrebnog preseravanja. Sad kad mi je Ali zabrljao dobro, mogu ti reći da mi je Burak najdraži muški lik trenutno, baš momak na mjestu. Njegova ljubav prema Seher je predivna, a pored toga je dobar, iskren, vjeran, romantičan, jednom riječju divan. hmjjf

Hakan mi je mnogo simpatičan, mislim da svima polako prirasta za srce, njegov odnos sa Širin, Seher, Kemalom i Indži je već divan, obožavam njihovo zadirkivanje. A Mustafin govor je 100% ispravan, najmanje što može da učini za Hakana, kad već neće da mu ispriča istinu, je da ga primi u svoju porodicu i pokuša da mu bude otac. Pade mi na pamet, da li bi Hakanova majka provalila da je Mustafa Hasan kad bi ga vidjela? Možda tako i riješe cijelu situaciju. Sigurna sam da ćeš se presmijati na scene sa Širin. lol!
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1548
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pet Dec 22 2017, 20:44
Hakan i Sirin su mi biser ove epizode patos
Za njega sam na pocetku mislila da je neki psihic, ali mi je drago sto sam se prevarila. Toliko ih je zavoleo i toliko se trudi da bude deo njihove porodice da mi ga je sa jedne strane bilo zao, a sa druge me je posteno nasmejao. U njemu je toliko proradio osecaj pripadnosti da je odmah zauzeo zastitnicki stav prema Sirin, i na kraju se randevu pretvori u okupljanje Kuzgun naslednika patos A Sirin se izblamirala za sve pare... Narucila cvece sa posvetom izmisljenog obozavoca, a na kraju ga platio onaj koga je htela da impresionira patos Kemal i Hakan su tek posebna prica, ali na kraju ce i Kemal morati da popusti.
Hakan pokusava da nadoknadi vreme sa ocem koje je propustio misleci da su ostala deca dobila sve ono sto on nije, ali se ispostavilo da Mustafa ni svojoj deci nije priustio mnoge stvari za kojima Hakan cezne. Ne znam sta ce se desiti kada se Hakanova majka jednom sretne sa Mustafom i Inci, ali Hakan sve ovo sada radi bez njenog znanja. Ona misli da je on poslovno van Istambula i da je smesten u nekom hotelu.
Svidja mi se i sto Tuba nije neka psihoticarka pa da kao u drugim serijama bude produzena ruka odvratne Ajsen, vec se ispostavilo da je jedna sasvim normalna devojka. Iskreno joj se dopao Kemal i nije imala pojma da je on Seherin brat, ali je ljubomorna Banu uspela da okrene situaciju u svoju korist i napravi od Tube ono sto nije. Ispalo je da je znala za Seher i da je ciljano birala Kemala da bi se iz osvete priblizila njenoj porodici. Dok sa druge strane Ajsen sve to otvoreno radi, ali niko jos ne konta njene prave namere. Bitno da je nabacila onom svom potrcku Incinom bratu da Burak nema nameru da se zeni i da je sve ovo sa Seher samo zahebancija. Donela je Mustafi novac ali sa uslovom da budu partneri, a on novac u panisci sakrio u rernu i sve do poslednje novcanice izgorelo 4fg4sdfg

Slazem se za Buraka.... Predivan nsfg
Napustila ga je u trenutku kada su bili najsrecniji i najzaljubljeniji, osam godina joj nije bilo ni traga ni glasa, a on ni jednog trenutka nije imao u glavi da je kazni zbog patnje koju je preziveo. Jedino sto on zeli jeste da konacno sazna ZASTO, jer oseca da se iza njenog odlaska krije nesto jako ozbiljno sto nju i dan danas muci. Ona mu je dok su setali indirektno rekla razlog, da u neku ruku treba da joj bude zahvalan sto ga je napustila jer danas ne bi bio to sto jeste, ovako uspesan u onome sto voli, ali on joj u to nije poverovao.... Ko joj koga ostavlja da bi onaj ostavljeni imao uspesnu buducnost? Ali istina je na zalost i zahvaljujuci njegovoj mamici bas to sto mu je rekla....

Ali kad smo kod predivnih muskih likova onda moram da spomenem i Barisa iz Nasa prica nsfg
Kako on voli Filiz pa to je diFnooo dhjdg  a uz to i nacin na koji je prihvatio njenu bracu i sestru sto ga samo cini jos vecim u mojim ocima vole se

I jos jedna moja preporuka.... Mali zlocini ( Ufak tefek cinayetler )... to obavezno moras da pogledas!
Fenomenalna serija i nesto sasvim drugacije od onoga sto smo navilkli kod Turaka. Ako ne gledas od srca ti je preporucujem smajlic
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Dec 22 2017, 22:38
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Hakan i Sirin su mi biser ove epizode patos
Za njega sam na pocetku mislila da je neki psihic, ali mi je drago sto sam se prevarila. Toliko ih je zavoleo i toliko se trudi da bude deo njihove porodice da mi ga je sa jedne strane bilo zao, a sa druge me je posteno nasmejao. U njemu je toliko proradio osecaj pripadnosti da je odmah zauzeo zastitnicki stav prema Sirin, i na kraju se randevu pretvori u okupljanje Kuzgun naslednika patos A Sirin se izblamirala za sve pare... Narucila cvece sa posvetom izmisljenog obozavoca, a na kraju ga platio onaj koga je htela da impresionira patos Kemal i Hakan su tek posebna prica, ali na kraju ce i Kemal morati da popusti.
Hakan pokusava da nadoknadi vreme sa ocem koje je propustio misleci da su ostala deca dobila sve ono sto on nije, ali se ispostavilo da Mustafa ni svojoj deci nije priustio mnoge stvari za kojima Hakan cezne. Ne znam sta ce se desiti kada se Hakanova majka jednom sretne sa Mustafom i Inci, ali Hakan sve ovo sada radi bez njenog znanja. Ona misli da je on poslovno van Istambula i da je smesten u nekom hotelu.
Svidja mi se i sto Tuba nije neka psihoticarka pa da kao u drugim serijama bude produzena ruka odvratne Ajsen, vec se ispostavilo da je jedna sasvim normalna devojka. Iskreno joj se dopao Kemal i nije imala pojma da je on Seherin brat, ali je ljubomorna Banu uspela da okrene situaciju u svoju korist i napravi od Tube ono sto nije. Ispalo je da je znala za Seher i da je ciljano birala Kemala da bi se iz osvete priblizila njenoj porodici. Dok sa druge strane Ajsen sve to otvoreno radi, ali niko jos ne konta njene prave namere. Bitno da je nabacila onom svom potrcku Incinom bratu da Burak nema nameru da se zeni i da je sve ovo sa Seher samo zahebancija. Donela je Mustafi novac ali sa uslovom da budu partneri, a on novac u panisci sakrio u rernu i sve do poslednje novcanice izgorelo 4fg4sdfg

Slazem se za Buraka.... Predivan nsfg
Napustila ga je u trenutku kada su bili najsrecniji i najzaljubljeniji, osam godina joj nije bilo ni traga ni glasa, a on ni jednog trenutka nije imao u glavi da je kazni zbog patnje koju je preziveo. Jedino sto on zeli jeste da konacno sazna ZASTO, jer oseca da se iza njenog odlaska krije nesto jako ozbiljno sto nju i dan danas muci. Ona mu je dok su setali indirektno rekla razlog, da u neku ruku treba da joj bude zahvalan sto ga je napustila jer danas ne bi bio to sto jeste, ovako uspesan u onome sto voli, ali on joj u to nije poverovao.... Ko joj koga ostavlja da bi onaj ostavljeni imao uspesnu buducnost? Ali istina je na zalost i zahvaljujuci njegovoj mamici bas to sto mu je rekla....

Ali kad smo kod predivnih muskih likova onda moram da spomenem i Barisa iz Nasa prica nsfg
Kako on voli Filiz pa to je diFnooo dhjdg  a uz to i nacin na koji je prihvatio njenu bracu i sestru sto ga samo cini jos vecim u mojim ocima vole se

I jos jedna moja preporuka.... Mali zlocini ( Ufak tefek cinayetler )... to obavezno moras da pogledas!
Fenomenalna serija i nesto sasvim drugacije od onoga sto smo navilkli kod Turaka. Ako ne gledas od srca ti je preporucujem smajlic

Da, Hakan je i mene prijatno iznenadio. A scene sa Širin su tako dobro odrađene, glumica je fantastična. Pa još kraljica izmislila da joj se momak zove Serpil, kako sam shvatila to je ime više žensko. Izblamirala se za medalju, na kraju i Murat shvatio. patos

Meni su Tuba i Kemal slatki, iako mi je ona od početka iritantna zbog Buraka. Vidjelo se da joj se Kemal stvarno sviđa, mada sam i ja posumnjala da je sve namjerno odradila kad joj je Kemal sve sasuo u lice, čudna mi je bila njena reakcija, ponašala se kao neko ko je kriv i otkriven. A Banu mi je žao, kako se zatreskala u Kemala, a skroz je u friend zoni jadnica, ovaj je i ne primjećuje.

Kako će Mustafa da se izjede zbog Ajšeninog novca, ali nadam se da će i on da sazna šta je gospođa uradila Seher. Onda ne samo da mu neće biti krivo zbog para, nego će joj i bombu bacit`u neotvoreni kafić sa sve gospođom unutra. sreca

Sve što si nabrojala i povrh svega to što 8 godina nije prebolio curu koja ga je ostavila sms porukom bez ikakvog objašnjenja i nestala. Pa još snimi film o njihovoj ljubavi u nadi da će ona da odgleda film, da se naljuti i da ga tuži zbog narušavanja privatnosti, samo da bi je opet vidio. Ah, što ti je prava ljubav...dhjdg

Ja sam ti prvoklasni manijak, naiđe mi period kad mi se gledaju turske serije i onda fino prečešljam ovo more sapunica u potrazi za dobrom serijom, maratonski sve odgledam, pa i dobrih i smeća i patetike, svega se nagledam. Našu priču sam pratila sa merakom do 12. ep. otprilike, onda sam se nešto ohladila i ne mogu se natjerati da nastavim. Ne znam koliko će se držati originalne priče (Shameless), ali ako budu pratili original, onda Bariš i Filiz nisu zajedno na kraju. A u pravu si, njegova ljubav prema Filiz je baš divna, a i glumca volim. Hazal me malo nervira iskreno, u svakoj ulozi mi je slična. Kao Filiz me strašno podsjeća na Ferihu, imam osjećaj da bi neka druga glumica bolje dočarala lik.

Mali zlocini ( Ufak tefek cinayetler ) - pratim naravno, neobična serija. smajlic Mislim da je i ona rađena po američkoj seriji. Gledam je bez prevoda, ali što ti je dobra serija, i bez prevoda ti drži pažnju. Glumci tamo su mi odlični svi do jednog, iako me glumica što glumi Oju pomalo iritira, ne volim je još otkako je glumila Lejlu u KLP. Nekako mi je bez harizme. A Merta Firata obožavam, šmeker. hgnjd
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Dec 22 2017, 23:37
Zbog Buraka i Seher mi je najzalije sto se serija uskoro zavrsava, jer ako cemo iskreno, nisu uspeli ni da razviju njihovu ljubavnu pricu u sadasnjosti na pravi nacin. Hemija izmedju njih je odlicna, ali dok se sve ovo oko male raspetlja vec ce i kraj serije i za mnogo toga cemo ostati uskracene.
Tuba je i mene nervirala na pocetku zbog Buraka, ali posle one vecere kod Ajsen ona nije imala vise nikakvih pretenzija prema njemu. Devojka otpklakala svoje, shvatila da je gotovo i nastavila zivot dalje. Banu je ta koja joj je zbog ljubomore namestila igru i time je udaljila i od Kemala. Kemal se bas zatreskao, ali njega blokira cinjenica da je ona Burakova bivsa devojka. Inace je Banu inicirala i frku izmedju Kemala i Buraka, jer je Buraka ostavila u ubedjenju da je Tuba namerno izabrala Kemala jer je Seherin brat, pa je ovaj dosao da mu skrene paznju na Tubu, a Kemal skocio na njega i optuzio ga kako tom govorancijom samo pokazuje da zeli da bude i sa Seher i sa Tubom u isto vreme. Banu izgleda fino i slatko, ali me se ove igrice uopste nisu dopale. Ne moze se muskarac dobiti na silu tako sto ces da eliminises svaku zenu koja pokaze interes za njega.

Sto se tice Nase price tu smo na istom. I ja sam je sa gustom gledala nekih desetak epizoda, ali sada gledam samo na preskoke i to uglavnom Baris/Filiz scene. On mi je toliko divan da sam odusevljena nacinom na koji on nju voli. A i on kao glumac mi je odlican u svakom pogledu... i glumackom i onom fizickom drt

Znaci i ti gledas Zlocinke sreca
Pa zasto onda ne bacis komentar i na toj temi?? Ja sam odusevljena i pravo mi je osvezenje posle onih klasicnih turskih tema i zapleta.... Ne mogu da verujem da nema tejzi i mahalusa, pa kao da sam u zoni sumraka patos

I sad glavno pitanje.... Zasto gledas bez prevoda????
Prevedeno je 8 epizoda i serija se redovno prevodi...
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Dec 23 2017, 00:57
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Zbog Buraka i Seher mi je najzalije sto se serija uskoro zavrsava, jer ako cemo iskreno, nisu uspeli ni da razviju njihovu ljubavnu pricu u sadasnjosti na pravi nacin. Hemija izmedju njih je odlicna, ali dok se sve ovo oko male raspetlja vec ce i kraj serije i za mnogo toga cemo ostati uskracene.
Tuba je i mene nervirala na pocetku zbog Buraka, ali posle one vecere kod Ajsen ona nije imala vise nikakvih pretenzija prema njemu. Devojka otpklakala svoje, shvatila da je gotovo i nastavila zivot dalje. Banu je ta koja joj je zbog ljubomore namestila igru i time je udaljila i od Kemala. Kemal se bas zatreskao, ali njega blokira cinjenica da je ona Burakova bivsa devojka. Inace je Banu inicirala i frku izmedju Kemala i Buraka, jer je Buraka ostavila u ubedjenju da je Tuba namerno izabrala Kemala jer je Seherin brat, pa je ovaj dosao da mu skrene paznju na Tubu, a Kemal skocio na njega i optuzio ga kako tom govorancijom samo pokazuje da zeli da bude i sa Seher i sa Tubom u isto vreme. Banu izgleda fino i slatko, ali me se ove igrice uopste nisu dopale. Ne moze se muskarac dobiti na silu tako sto ces da eliminises svaku zenu koja pokaze interes za njega.

Sto se tice Nase price tu smo na istom. I ja sam je sa gustom gledala nekih desetak epizoda, ali sada gledam samo na preskoke i to uglavnom Baris/Filiz scene. On mi je toliko divan da sam odusevljena nacinom na koji on nju voli. A i on kao glumac mi je odlican u svakom pogledu... i glumackom i onom fizickom drt

Znaci i ti gledas Zlocinke sreca
Pa zasto onda ne bacis komentar i na toj temi?? Ja sam odusevljena i pravo mi je osvezenje posle onih klasicnih turskih tema i zapleta.... Ne mogu da verujem da nema tejzi i mahalusa, pa kao da sam u zoni sumraka patos

I sad glavno pitanje.... Zasto gledas bez prevoda????
Prevedeno je 8 epizoda i serija se redovno prevodi...

Slažem se, ja sam očekivala još njihovih scena iz prošlosti ako ćemo pravo, a ono ispade da će i sadašnjost da sklepaju na brzaka. Šteta stvarno. Za Banu si u pravu, ponaša se kao klasična ljubomorna jednostrano zaljubljena tinejdžerka, ali mislim da u suštini nije loša. Samo je jedna od onih žena koje ne razmišljaju mnogo, nego ih emocije vode i rade gluposti, a čini se i da je malo emotivno labilna. gjsgn

Pa vidiš da se uključujem malo pomalo na svaku. merhaba Stvarno jeste neobično za Turke da snime skroz modernu seriju bez mahale, mahalača i pretjerivanja u glumi zarad komedije (što me uvijek iznervira). Samo još da vidimo hoće li zadržati ovaj nivo kvaliteta do kraja. Ali stvarno mi izgleda kao da serija ima već smislenu/napisanu priču, kao da se scenario ne piše u hodu u zavisnosti od rejtinga, jer kad god se serija po takvom scenariju radi, uprskaju prije ili kasnije.

Uvijek prvo probam da nađem seriju sa prevodom, ako nađem, onda je sajt pun virusa. Onda se ja iznerviram, odem fino na you tube, odgledam seriju ko čovjek (uglavnom sve skapiram, ponešto i ne). A i ove serije što izlaze jednom nedjeljno se ne prevode odmah, što znači da mora da se čeka, a ja sam toliko nestrpljiva osoba, da opet završim na you tube. Ali ima to svojih prednosti, sve bolje razumijem jezik. gfr Sad šalu na stranu, možeš li mi poslati link serije sa prevodom? što me sramota
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 23 2017, 01:11
[You must be registered and logged in to see this link.]  CANIM pa sto ne vices.... Sad cu ti na temi serije ostaviti link grupe koja prevodi i linkove do sada prevedenih epizoda    smajlic

Taman kad se ova serija zavrsi da se prebacimo i na druge teme  merhaba
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Dec 23 2017, 01:19
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.]  CANIM pa sto ne vices.... Sad cu ti na temi serije ostaviti link grupe koja prevodi i linkove do sada prevedenih epizoda    smajlic

Taman kad se ova serija zavrsi da se prebacimo i na druge teme  merhaba

Ja to tako, čekam da me neko pita. lol! što me sramota Hvala ti, srce si! love

Važi, vala uključiću se još i na Ufak Tefek... hsfghs
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 23 2017, 01:23
[You must be registered and logged in to see this link.] ::

Ja to tako, čekam da me neko pita. lol! što me sramota  Hvala ti, srce si!  love

Važi, vala uključiću se još i na Ufak Tefek... hsfghs

Ubuduce nemoj da cekas vec slobodno pitaj sve sto te zanima smajlic

Postavila sam linkove na temi i sad mozes da uzivas u prevodu... nsfg

Ako imas nekih nedoumica u vezi ove ovde serije koju niko ne prevodi slobodno pitaj. Ja gledam kod Ruskinja pa mi je to kao da gledam sa prevodom
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Dec 24 2017, 17:45
Izašao drugi fragi! Biće gusto, malu su odveli, Burak ljut na Seher što je krila da imaju ćerku, Mustafa i Indži saznaju da imaju unuku... Seher neće biti nimalo lako, kako se čini, svi će biti ljuti na nju osim Kemala. Od Širin očekujem da je jedno vrijeme zove komšinice Seher. patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Dec 24 2017, 20:05
Novosti za ljubitelje serije Hayat Sirlari!

Serija se nastavlja, ali moramo da prihvatimo neke ''zrtve''. Od sada serija nece ici u svom udarnom terminu vec se pomera u kasniji termin, 22:15.
Na njenom mestu u udarnom terminu ce se naci nova serija ''Gresi moga oca''

Sad cu [You must be registered and logged in to see this link.] da potrazim fragi kod Ruskinja  ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Dec 24 2017, 21:42

Inci: Sta je sa tim detetom?
Kemal: Seher, moramo da im kazemo.
Inci: Sta oni skrivaju od mene?
Kemal: Oni moraju da znaju.
Burak: Kako je to moguce? Kako?!
Prijatelj: Sta cekas Burak? Devojka je izgubila svoje dete. I sada da prestane da ga trazi?
Burak: Unistila je zivote mnogih! A posebno zivot tog malog deteta!
Seher: Malena moja, kada bih mogla da te zagrlim. Izgleda ce sada biti teze sada kada sam te pronasla /teze nego kada sam te trazila.
Burak: Seher! Kako si mogla da sakrijes nasu cerku?!
Mustafa: Sta?
Inci: Kakva cerka, momce? Kakva Seher, o cemu ti pricas?
Burak: Seherina cerka, tvoja unuka, moja cerka!

Buraku bi bilo bolje da pokuca na mamina vrata, kad vec govori o tome ko je kome unistio zivot kafa
Ali mi Seher uopste nije jasna. Hajde sto je bila naivna pa ju je Ajsen preveslala ko polsednju glupacu, ali ono njeno bezanje od Buraka kasnije??? Ponasala se kao da joj je licno on uradio nesto strasno i neoprostivo, a momak u svemu tome potpuno cist i ispravan. Sad je sasvim logicno sto on njoj ne moze da oprosti. A Ajsen ce se opet izvuci kao nevina i neobavestena....
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Dec 25 2017, 01:04

Inci: Sta je sa tim detetom?
Kemal: Seher, moramo da im kazemo.
Inci: Sta oni skrivaju od mene?
Kemal: Oni moraju da znaju.
Burak: Kako je to moguce? Kako?!
Prijatelj: Sta cekas Burak? Devojka je izgubila svoje dete. I sada da prestane da ga trazi?
Burak: Unistila je zivote mnogih! A posebno zivot tog malog deteta!
Seher: Malena moja, kada bih mogla da te zagrlim. Izgleda ce sada biti teze sada kada sam te pronasla /teze nego kada sam te trazila.
Burak: Seher! Kako si mogla da sakrijes nasu cerku?!
Mustafa: Sta?
Inci: Kakva cerka, momce? Kakva Seher, o cemu ti pricas?
Burak: Seherina cerka, tvoja unuka, moja cerka!

Buraku bi bilo bolje da pokuca na mamina vrata, kad vec govori o tome ko je kome unistio zivot kafa
Ali mi Seher uopste nije jasna. Hajde sto je bila naivna pa ju je Ajsen preveslala ko polsednju glupacu, ali ono njeno bezanje od Buraka kasnije??? Ponasala se kao da joj je licno on uradio nesto strasno i neoprostivo, a momak u svemu tome potpuno cist i ispravan. Sad je sasvim logicno sto on njoj ne moze da oprosti. A Ajsen ce se opet izvuci kao nevina i neobavestena....

U potpunosti se slažem. Mislim da će ona sad malo za Burakom da trči. On je ovdje stvarno najmanje kriv i reakcija mu je sasvim opravdana. Imala je 1000 prilika da mu ispriča, ponašala se kao da se to njega uopšte ne tiče, a u međuvremenu cijelo vrijeme igra toplo/hladno igricu sa njim. Danas se ponaša kao da su u vezi, sjutra kao da je prevario sa 1o djevojaka istovremeno, a on jadnik pojma nema o čemu se radi i kako da se ponaša. Ipak, da mu je rekla u startu, vjerovatno bi Burak sve odmah ispričao majci, a onda bi se ona pobrinula da ne nađu malu i da je niko ne poveže sa otmicom, usput bi vjerovatno glumila kako je požrtvovano traži i krivila Seher za sve. Ovako je bar uhvaćena na djelu i iznenada.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Dec 25 2017, 10:00

U potpunosti se slažem. Mislim da će ona sad malo za Burakom da trči. On je ovdje stvarno najmanje kriv i reakcija mu je sasvim opravdana. Imala je 1000 prilika da mu ispriča, ponašala se kao da se to njega uopšte ne tiče, a u međuvremenu cijelo vrijeme igra toplo/hladno igricu sa njim. Danas se ponaša kao da su u vezi, sjutra kao da je prevario sa 1o djevojaka istovremeno, a on jadnik pojma nema o čemu se radi i kako da se ponaša. Ipak, da mu je rekla u startu, vjerovatno bi Burak sve odmah ispričao majci, a onda bi se ona pobrinula da ne nađu malu i da je niko ne poveže sa otmicom, usput bi vjerovatno glumila kako je požrtvovano traži i krivila Seher za sve. Ovako je bar uhvaćena na djelu i iznenada.

Za ovo si potpuno u pravu. Mala bi vec bila negde na drugom kraju sveta i pitanje je da li bi joj ikada usli u trag. Ovako je jos dobro i ispalo da im je cerka kod Burakove rodjake, jer Burak vec zna da su planirali odlazak u Australiju. U svakom slucaju sve se napokon saznalo i sad mogu zajedno da je traze a nadam se da ce uskoro i Ajsen dobiti ono sto zasluzuje. Jedino se bojim da on sad ovako slupan ne padne pod mamin uticaj pa da ga jos ubedi kako je Seher u ono vreme sama odustala od deteta. Ali kako god, to je ne opravdava sto Burak ne zna za cerku i sto ju je godinama smatrao samo rodjakom.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Dec 25 2017, 15:48
Danas je posljednji dan snimanja serije "Tajne zivota".
[You must be registered and logged in to see this image.]

Fotografije iz 9.epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Dec 25 2017, 20:38
Sadrzaj 9. epizode

Seher pronalazi Zeynu!
Dok Burak pokusava da prezivi sok da je Zeyna njegova cerka, Mustafa odlazi na cudan nacin. Mustafa ima tajnog zastitnika.
Seher je odlucna da zatrazi od otmicara Zeyne da joj poloze racune.
Hoce li Burak prihvatiti cinjenicu da je Seher skrivala cerku od njega?

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 415
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Čet Dec 28 2017, 19:53
:warning1 Posto 10.januara pocinje nova serija "Ocevi gresi" sa Kadirom i Melisom, ova serija se premesta u novi dan emitovanja a to je nedelja 14.januar od 20h!
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Dec 28 2017, 21:44
Nisam jos odgledala sinocnu epizodu, ali vidim da su Ruskinje odusevljene i kazu da je najbolja epizoda do sada.
- Neverovatna serija! Neverovatna kolicina emocija koje se ne mogu opisati recima!
Gluma glavnih aktera je toliko sjajna da i bez prevoda moze da se razume i oseti sva bol i ocaj Buraka i Seher
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Dec 28 2017, 21:52
Evo i fragija za 10. epizodu

Kuzguni u soku, Burak uzasno ljut i razocaran... ali Ajsen ce konacno dobiti ono sto zasluzuje po dupetu
Cekam prevod kod Ruskinja, ali ova sto je cuvala Seherino dete izgleda propevala, prodala malu za ogromnu lovu. Kakav gad od zene, i ona i Ajsen u paketu mad72
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Dec 28 2017, 21:55
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Evo i fragija za 10. epizodu

Kuzguni u soku, Burak uzasno ljut i razocaran... ali Ajsen ce konacno dobiti ono sto zasluzuje po dupetu
Cekam prevod kod Ruskinja, ali ova sto je cuvala Seherino dete izgleda propevala, prodala malu za ogromnu lovu. Kakav gad od zene, i ona i Ajsen u paketu mad72

Jao, ja sad počeh da je gledam. Baš sam uzbuđena. ooo yeeee Odoh, pa javljam utiske. jndgjn
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Dec 28 2017, 22:53
Evo i ja se sad spremam da odgledam epizodu. Sinoc sam odgledala samo poslednju scenu i stvarno je fenomenalna  aminujem

'' 9. epizoda je zavrsena.... Nemam reci! Po prvi put cu reci da sam seriju gledala otvorenih usta i bez daha. Uspela sam i da se nerviram i da se slatko nasmejem. Poslednja scena me je doslovno ubila. Ekinova gluma fantasticna! Generalno, moja ocena 10 od 10''

Na zalost Turci nisu imali sluha ni ukusa za ovu seriju koja je za mene jedna od boljih koje sam gledala. Ali kod njih ocigledno prolaze samo mahala i mafijanje kafa
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Dec 29 2017, 00:03
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Evo i ja se sad spremam da odgledam epizodu. Sinoc sam odgledala samo poslednju scenu i stvarno je fenomenalna  aminujem

'' 9. epizoda je zavrsena.... Nemam reci! Po prvi put cu reci da sam seriju gledala otvorenih usta i bez daha. Uspela sam i da se nerviram i da se slatko nasmejem. Poslednja scena me je doslovno ubila. Ekinova gluma fantasticna! Generalno, moja ocena 10 od 10''

Na zalost Turci nisu imali sluha ni ukusa za ovu seriju koja je za mene jedna od boljih koje sam gledala. Ali kod njih ocigledno prolaze samo mahala i mafijanje kafa

Mene prekinuše, još malo pa ću na miru kao čovjek da je odgledam. Ali odgledah fragi za 10. ep. Ah... Ne mogu da kažem da nije očekivano. Izgleda da se epizoda emituje tek 14. januara. 4fg4sdfg Uništiše nas praznici. ha ha ha
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Dec 29 2017, 06:50
[You must be registered and logged in to see this link.] Stvarno si u pravu, epizoda 10 od 10! Baš emotivno, priznajem da sam par puta i suzu pustila. što me sramota Sad malo bolje razumijem Seher, sve joj se skupilo jadnici. Razumijem i zašto mu nije rekla da je trudna. Mlada studentkinja, nesigurna, bez ičije podrške, nije čak ni u njegovu ljubav bila sigurna, ona je mislila da se on više neće vratiti iz Amerike, da će je ostaviti i zaboraviti, razgovor sa majkom vješticom samo joj je potvrdio sumnje, pa kad se na to dodaju još i hormoni, jasno mi je što ga je napustila.

Razumijem i Buraka, opravdano se ljuti i još je u šoku. Ali se ipak nadam da će se brzo dozvati pameti i da će da shvati da su i Seher, i on i Zejnep, žrtve bolesnog uma njegove majke. Nadam se da će da pokuša da razumije Seher, ipak je ona ovdje najviše propatila. Ova Ajšen je takva kučka, od svih manijakalnih majki turskih serija, ona mi je pri vrhu liste. Ni trunke kajanja, ništa! Svi voljeni su je ionako napustili, samo bih voljela da joj zviznu i jednu dobru zatvorsku kaznu, da se opet ne izvuče kao i obično.

Posljednja scena je baš potresna. Burak jadan stao, ne zna da li da nasrne prvo na Seherin restoran ili majkin kafić. Ipak majka izvuče deblji kraj. kafa

Širin kralljica Meni je ona sjajna, rado bih se s njom družila!
Murat: Ionako si slatka.
Širin: Slatka sam?
Murat: Naravno da si slatka debeljuco. patos
A donijela mu iklere greote, još kaže kao iz topa Ja sam ih pravila! ha ha ha Obožavam je!
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 30 2017, 00:44
Kakva epizoda aminujem aminujem aminujem

Sinoc sam odgledala malo vise od pola i sad cu da nastavim, ali ono sto sam do sad videla je stvarno 10 od 10 aminujem

Ovo je najbolji dokaz da se u samo jednoj epizodi moze razjasniti mnogo toga bez nepotrebnog smaranja i razvlacenja. [You must be registered and logged in to see this link.]  slazem se s tobom za Ajsen, definitivno na vrhu liste najvecih kucki i psihoticnih majki u turskim serijama. Ta zena jednostavno unisti sve sto dotakne i nista joj nije sveto. Hajde sto mrzi Seher, ali ona je unistila zivot rodjenom sinu, jedno neduzno dete ostavila bez bioloskih roditelja, a usput unistila zivot sestricini i njenom muzu. A onda bez blama i trunke osecaja krivice dize rep i odlazi. Ako vam trebam, znate gde mi je kuca.... Ja stvarno ne znam koju bih kaznu smislila za jedno takvo djubre od zene. Unajmila zena detektiva da prati Seher da ovoj slucajno ne bi palo na pamet da krene za Burakom u Ameriku. A onda sok kad sazna za Seherinu trudnocu i detektiv dobija zadatak da je tek sad ne ispusta iz vida. I od tad se na Seherinu nesrecu sve kockice polako slazu u vesticinu korist. Kamo srece da je u ono vreme bar Kemalu rekla za trudnocu i dete, ne bi dozivela da joj zena koja ju je naziva sestrom zabije noz u ledja. Vestica joj dosla sa vrecom para i jos ispricala pricu po kojoj Burak ne zeli ni Seher ni dete, i kako ce ona svojoj unucici da obezbedi blagostanje i usput gleda kako joj odrasta pred ocima. Ma ja bih i Merjem i Ajsen u istu zatvorsku celiju pa da jedna drugoj kosu cupaju svaki dan. Prevarile su Seher i Buraka, a onda i sestricinu koja sve ove godine misli da je usvojila Merjemino dete. Ajsen falsifikovala sve pa cak i DNA test po kome je Zeyno cerka Meryem i Hajdara. I sad sok i raspad sistema za sve. Ali lepo joj rece zet, ako se ispostavi da je sve ovo sa Seher istina, on ce je licno unistiti. Ne znam kako ce se postaviti dalje ali je lepo rekao i zeni, Hajdar se odrekao deteta, ali Burak sigurno nece.
Kakva samo preemotivna scena kad Seher prilazi cerki a Burak u potpunom soku i neverici. I predobar razgovor njega i Orhana na obali. Naterao ga je da shvati da ne moze sve gledati kao Seherinu krivicu, seti se kakav si bio u ono vreme, leteo si u oblacima....da bi Burak na kraju i sam rekao da je zasluzio da ga Seher ostavi jer nije mogao da je zastiti ni kad je pre koji minut plakala pred tek pronadjenom cerkom. Lepo ga je Orhan pitao i za brak, da li si ga uopste planirao u ono vreme, na sta Burak kaze da nije razmisljao o tome jer su bili na pocetku veze ali da bi se sve promenilo da mu je rekla..... a u tome i jeste kvaka. Ona je bas zato i nestala, da ne bude kamen spoticanja njegovim snovima...
Sve vreme sam imala znak pitanja nad glavom zasto je Seher pobegla i tako lako odustala od Buraka, mislila sam da je bila mlada i naivna pa je lako nasela na vesticinu pricu, ali sad su stvari mnogo jasnije. Htela je da mu kaze, ali on pocinje prvi da prica i sav je u oblacima dok prica o novcu za film koji je pronasao, o poznatim scenaristima, filskim festivalima, i kao slag na tortu odlazak u Ameriku... Ok, ima i nje u tim planovima, jer kaze kako ce njihov zivot biti predivan, ali to je bio njegov zivot i njegovi snovi koje bi ona srusila da mu je rekla e ja sam hamile... I onda kad on sav u oblacima odlazi iz restorana ona samoj sebi govori...Ti se vise neces vratiti, zaboravices na mene.... Priznajem da sam se i ja rasplakala....Rekla mu je to i sada dok su posle svega sedeli u restoranu, eto, postao si poznat i uspesan... Tako da sad kada su stvari jasnije potpuno je razumem zasto je nestala i sakrila trudnocu. Razumem i njega sto je ovako ljut i slupan, jer godinama mu je pred ocima bila devojcica za koju nije imao pojma da mu je cerka. Pa kad kaze Orhanu da su se oni spremali da odu na drugi kraj sveta i da se moglo desiti da je nikad vise ne vidi. Ali ja cekam kada ce svoj bes usmeriti na ono djubre od majke jer se desava ono cega smo se plasile. Merjem je pod pritiskom priznala da dete nije njeno, ali je krivicu prebacila na Seher. Ostavila joj je dete na cuvanje a onda samo nestala i prestala da dolazi. Ajsen je naravno jedva docekala pa jos ima obraza da pateticno kaze Buraku sa onom svojom odvratnom facom kako je eto ona njemu kriva za sve a ona jadna neduzna. Ali na srecu nisu svi popili njenu pricu, jer prvi Kemal kaze da ovo nikako ne moze biti slucajnost, a to isto misli i sestricinin muz. I naravno, cim je Kemal spomenuo zakon, policiju i sudski proces, i Merjem i Ajsen skacu kako je to nepotrebno. U svakom slucaju, dobro je da Burak i Seher imaju uz sebe Orhana i Kemala kao 2 glasa razuma.

Jaoooo Sirin patos  Prvo ono sa kolacima, a onda Sirin kuvarica patos  Ja imam dobro srce, ne znam da li je od ljubavi ili od gladi patos

Hmmmm... i ko li je onaj lik sto stiti Mustafu  fdgsfg

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 30 2017, 01:00
Prevod fragija

Sirin: Ti i Burak abi imate dete?
Seher: Da... Tata stvarno...
Inci: Prvo ode i napravi dete sa nepoznatim, a onda ode na univerzitet da studira. Ne, nemam vise cerku.
Seher: Zato sam godinama bezala od tebe.
Burak: Od ovog trenutka mi smo samo Zeynini roditelji. Nasa prica je zauvek zavrsena.
Seher: Oni koji su ucinili da sve ovo prezivim, zavrsice u zatvoru.
Policajac: Ajsen Ozer?
Ajsen: Da, ja sam.
Policajac: Morate da krenete sa nama.
Merjem: Za mene je ovo kraj.
Kuca gospodje Ajsen je nasa. Cena za 12 minuta snimanja je 1 milion.
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Dec 30 2017, 20:47
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Kakva epizoda aminujem aminujem aminujem

Sinoc sam odgledala malo vise od pola i sad cu da nastavim, ali ono sto sam do sad videla je stvarno 10 od 10 aminujem

Ovo je najbolji dokaz da se u samo jednoj epizodi moze razjasniti mnogo toga bez nepotrebnog smaranja i razvlacenja. [You must be registered and logged in to see this link.]  slazem se s tobom za Ajsen, definitivno na vrhu liste najvecih kucki i psihoticnih majki u turskim serijama. Ta zena jednostavno unisti sve sto dotakne i nista joj nije sveto. Hajde sto mrzi Seher, ali ona je unistila zivot rodjenom sinu, jedno neduzno dete ostavila bez bioloskih roditelja, a usput unistila zivot sestricini i njenom muzu. A onda bez blama i trunke osecaja krivice dize rep i odlazi. Ako vam trebam, znate gde mi je kuca.... Ja stvarno ne znam koju bih kaznu smislila za jedno takvo djubre od zene. Unajmila zena detektiva da prati Seher da ovoj slucajno ne bi palo na pamet da krene za Burakom u Ameriku. A onda sok kad sazna za Seherinu trudnocu i detektiv dobija zadatak da je tek sad ne ispusta iz vida. I od tad se na Seherinu nesrecu sve kockice polako slazu u vesticinu korist. Kamo srece da je u ono vreme bar Kemalu rekla za trudnocu i dete, ne bi dozivela da joj zena koja ju je naziva sestrom zabije noz u ledja. Vestica joj dosla sa vrecom para i jos ispricala pricu po kojoj Burak ne zeli ni Seher ni dete, i kako ce ona svojoj unucici da obezbedi blagostanje i usput gleda kako joj odrasta pred ocima. Ma ja bih i Merjem i Ajsen u istu zatvorsku celiju pa da jedna drugoj kosu cupaju svaki dan. Prevarile su Seher i Buraka, a onda i sestricinu koja sve ove godine misli da je usvojila Merjemino dete. Ajsen falsifikovala sve pa cak i DNA test po kome je Zeyno cerka Meryem i Hajdara. I sad sok i raspad sistema za sve. Ali lepo joj rece zet, ako se ispostavi da je sve ovo sa Seher istina, on ce je licno unistiti. Ne znam kako ce se postaviti dalje ali je lepo rekao i zeni, Hajdar se odrekao deteta, ali Burak sigurno nece.
Kakva samo preemotivna scena kad Seher prilazi cerki a Burak u potpunom soku i neverici. I predobar razgovor njega i Orhana na obali. Naterao ga je da shvati da ne moze sve gledati kao Seherinu krivicu, seti se kakav si bio u ono vreme, leteo si u oblacima....da bi Burak na kraju i sam rekao da je zasluzio da ga Seher ostavi jer nije mogao da je zastiti ni kad je pre koji minut plakala pred tek pronadjenom cerkom. Lepo ga je Orhan pitao i za brak, da li si ga uopste planirao u ono vreme, na sta Burak kaze da nije razmisljao o tome jer su bili na pocetku veze ali da bi se sve promenilo da mu je rekla..... a u tome i jeste kvaka. Ona je bas zato i nestala, da ne bude kamen spoticanja njegovim snovima...
Sve vreme sam imala znak pitanja nad glavom zasto je Seher pobegla i tako lako odustala od Buraka, mislila sam da je bila mlada i naivna pa je lako nasela na vesticinu pricu, ali sad su stvari mnogo jasnije. Htela je da mu kaze, ali on pocinje prvi da prica i sav je u oblacima dok prica o novcu za film koji je pronasao, o poznatim scenaristima, filskim festivalima, i kao slag na tortu odlazak u Ameriku... Ok, ima i nje u tim planovima, jer kaze kako ce njihov zivot biti predivan, ali to je bio njegov zivot i njegovi snovi koje bi ona srusila da mu je rekla e ja sam hamile... I onda kad on sav u oblacima odlazi iz restorana ona samoj sebi govori...Ti se vise neces vratiti, zaboravices na mene.... Priznajem da sam se i ja rasplakala....Rekla mu je to i sada dok su posle svega sedeli u restoranu, eto, postao si poznat i uspesan... Tako da sad kada su stvari jasnije potpuno je razumem zasto je nestala i sakrila trudnocu. Razumem i njega sto je ovako ljut i slupan, jer godinama mu je pred ocima bila devojcica za koju nije imao pojma da mu je cerka. Pa kad kaze Orhanu da su se oni spremali da odu na drugi kraj sveta i da se moglo desiti da je nikad vise ne vidi. Ali ja cekam kada ce svoj bes usmeriti na ono djubre od majke jer se desava ono cega smo se plasile. Merjem je pod pritiskom priznala da dete nije njeno, ali je krivicu prebacila na Seher. Ostavila joj je dete na cuvanje a onda samo nestala i prestala da dolazi. Ajsen je naravno jedva docekala pa jos ima obraza da pateticno kaze Buraku sa onom svojom odvratnom facom kako je eto ona njemu kriva za sve a ona jadna neduzna. Ali na srecu nisu svi popili njenu pricu, jer prvi Kemal kaze da ovo nikako ne moze biti slucajnost, a to isto misli i sestricinin muz. I naravno, cim je Kemal spomenuo zakon, policiju i sudski proces, i Merjem i Ajsen skacu kako je to nepotrebno. U svakom slucaju, dobro je da Burak i Seher imaju uz sebe Orhana i Kemala kao 2 glasa razuma.

Jaoooo Sirin patos  Prvo ono sa kolacima, a onda Sirin kuvarica patos  Ja imam dobro srce, ne znam da li je od ljubavi ili od gladi patos

Hmmmm... i ko li je onaj lik sto stiti Mustafu  fdgsfg

Amin na tvoj post. ok

Možda griješim, ali mislim da je Seher u pravu što Buraku nije rekla da je trudna, potpuno je razumijem. Ne bi ga ona ostavila tek tako, nego joj je sigurno tada djelovao nepouzdano,
da su mu karijera i snovi na prvom mjestu. Sama je rekla, dok nije odgledala film nije ni znala koliko je njegova ljubav prema njoj jaka, to što je mislila da će je zaboraviti i da se neće vratiti iz Amerike pokazuje samo koliko je bila nesigurna u njegovu ljubav. Da mu je rekla, vjerovatno ne bi otišao u Ameriku, a pitanje je kako bi se sve odvijalo sa snimanjem filma. Dijete zahtijeva odgovornost, često i odricanje od snova, a on je bio novopečeni režiser sa velikim snovima i planovima, koji još uvijek nije zarađivao od toga. Kako je i sam rekao, bio je u oblacima, a da mu je rekla da je trudna, pao bi sa tog oblaka i tresnuo na zemlju, ne bi znao šta ga je snašlo. Seher studira, on ni sebe ne može da izdržava nego ga majka finansira, i to ne normalna majka koja bi ga podržala u bilo kakvoj situaciji, nego majka koja bi ga ucjenjivala novcem kad god joj ne bi bio po volji. Mislim da bi bio primoran da radi nešto sasvim deseto i postao bi ogorčen zbog uništenih snova i pitanje je šta bi se desilo sa njim i Seher i njihovom ljubavlju u takvim okolnostima. Mada je ovo možda glupa priča, šta bi bilo kad bi bilo.

U redu je što je trenutno ljut, ali mislim da treba da mućne malo glavom i pokuša da shvati Seher, da se stavi malo na njeno mjesto. Njena najveća greška je što je slijepo vjerovala Merjem i nije nikome rekla da ima ćerku, ali kako je jadnica mogla i da nasluti da će joj se sve ovo desiti. I kao što si i rekla, nadam se i ja da će konačno da usmjeri sav bijes na pravu adresu, a to su kučka majka i pohlepna Merjem. Shvatam da je još u šoku, ali od napijanja, očajavanja i cijepanja slika nema ništa, treba da se trgne i zajedno sa Seher da da sve od sebe da što prije pravno dokažu da je Zejnep njihova, a onda i da je polako, uz stručnu pomoć, pripremaju da joj kažu da su joj roditelji. Ok, prevaren je, Seher mu ništa nije rekla, razočaran je, ali sad kad sve zna nema izgovora, neka preuzme svoj dio odgovornosti već jednom, jer vremena za gubljenje nema.

Kemal i Arhan su mi sjajni! Arhan me je baš prijatno iznenadio, toliko ima razumijevanja za Seher, nadam se da će što prije uticati na Buraka. Možda treba da se pojavi neki delija i zainteresuje se za Seher, pa da vidimo koliko bi trajalo ono "naša priča je zauvijek završena". kafa

I mene su zaitrigirali. Da nije Mustafa ipak živ?   misli Mislim da će klupko da se odmota sad kad je Selma vidjela da je Hakan kod "oca", doći će im ona na vrata i provaliće da je Mustafa ustvari Hasan. Kakvi su Turci, ovaj za amidžu misli da mu je otac, Ferhat u SBA za oca misli da je daidža, haos! lool

Širin i špageti. patos
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu