Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Ufak Tefek Cinayetler

taj Pon Nov 27 2017, 00:59
[You must be registered and logged in to see this link.]

MALI ZLOČINI

Datum premijere: 24. oktobar 2017
Završetak emitovanja: *
Ukupan broj epizoda: *
Kanal premijernog emitovanja: Star tv
Scenarista: Merič Adžemi
Režija: Ali Bilgin, Deniz Jorulmazer
Produkcija: Ay Yapim
Žanr: drama
Uloge: Gokče Bahadir, Mert Firat, Aslihan Gurbuz, Tulin Ozen, Jildiraj Šahinler, Bade Iščil, Ferit Aktug, Selim Bajraktar, Tansu Biček

Opis: Ovo je priča o mračnim tajnama između četiri žena i četiri muškaraca, strastvenoj ljubavi, lažima i nadmetanju bez kraja. Njihov rat će biti sve oštriji kako se priča odvija.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: Ufak Tefek Cinayetler

taj Pon Nov 27 2017, 01:02
Od ove serije sam ocekivala fijasko, ali me potpuno iznenadila. Imaju odličan rejting, preko 5%. Serija je totalno u američkom fazonu, nešto poput Očajnih domačica i Opakih služavki.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Nov 29 2017, 14:55
Sadržaj 6. epizode

Veličanstveni povratak Olje...

Čini se da se ekipa žena,  između kojih već dugi niz godina ni voda nije potekla, počinje da se raspada?

Vreme je za delovanje! Olja se vratila nazad i zasukla rukave. Sada baca bombu u jaku žensku ekipu. Olja za jedni noć ruši ženski savez, koji godinama nije povređen. Arzu, Merve i Pelin se razdvajaju i postaju neprijatelji jedna drugoj. Skandal između Pelin i Merve vredi videti. Obe strane pokušavaju da otuđe jedne druge iz ekipe. S dolaskom Burdžu, situacija se nadalje pogoršava. Arzu konačno počinje da deluje kako bi spasila svoj dom. Oni koji su smatrali Arzu pasivnom i glupom, očekuju šokantni događaji.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1389
Datum upisa : 05.03.2017

taj Uto Dec 12 2017, 17:55
Ovu seriju sam zaobilazila jer me nije nesto preterano privukla, ali sad posle odgledane dve epizode, moj naklon do poda. Kakva serija aminujem aminujem
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Dec 13 2017, 20:21
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Dec 13 2017, 21:27
Prevod fragija

Edip: Svima dobra vece!
Edip: Kako je lepo da smo se skupili ovde, zar ne, ljubavi?
Oja: Da.
Oja: Zasto si to uradio? Da bi im dokazao svoje pravo? Da budu ponosne na ono sto su uradile u gimnaziji?! Mi... Mi smo im svojim sopstvenim rukama pomogli da se izvuki od grize savesti! Zasto? Zasto, Edip? Ne razumem! Moj mozak to ne prihvata! Zasto?!
Edip: On je opasan. U njemu je skrivena nekakva tajna.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

Juče u 04:09
[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM ovu seriju moras, ali moras da pogledas!!!

U jednom dahu sam pogledala 7 prevedenih epizoda, sad kod Ruskinja gledam osmu i ne mogu da docekam utorak....... Prva serija posle PZ koja me je oborila... Jednom recju fenomenalna aminujem
Nadina Batić
Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.12.2017

Juče u 20:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Jedva čekam novu epizodu i druženje sa svima
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

Juče u 20:25
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Jedva čekam novu epizodu i druženje sa svima

welcomeeee

Naravno da cemo se lepo druziti  nsfg
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 254
Datum upisa : 26.04.2017

Juče u 20:55
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM ovu seriju moras, ali moras da pogledas!!!

U jednom dahu sam pogledala 7 prevedenih epizoda, sad kod Ruskinja gledam osmu i ne mogu da docekam utorak....... Prva serija posle PZ koja me je oborila... Jednom recju fenomenalna aminujem

[You must be registered and logged in to see this link.] kad ti kažeš onda moram hmjjf

Valjda je neće brzo ukinut patos jer dok ja nešto počmem gledat ono ode u mp3 patos

Stignem te ja brzo i tako više ništa ne gledam od tuskih čuda, pa imam vremena ma nemoj

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

Juče u 22:59
[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM stvarno ti od srca preporucujem ovu seriju jer je fenomenalna! Rejting je odlican tako da ovde nema sanse razmisljati o ukidanju. Svi koji su je do sada pogledali dele moje odusevljenje tako da se sigurno neces pokajati. Serija ide utorkom i super mi se uklopila za live gledanje, tako da od sledece nedelje krecem u euforiju kao sa PZ.
Jedva cekam da pogledas i da cujem tvoje utiske merhaba  a onda se valjda nadjemo i na live gledanju nsfg

Predobar klip nase drage Grete  nsfg

Jos kad bi nam se i [You must be registered and logged in to see this link.] pridruzila, ali ona je nas izgleda skroz zaboravila tuzan

[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM zagrljaj
cuperak
Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.12.2017

Danas u 10:26
Jedva vas nadoh ooo yeeee ali serija je super pa se nadam i da ce druzenje biti takvo ooo yeeee
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

Danas u 10:52
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Jedva vas nadoh ooo yeeee ali serija je super pa se nadam i da ce druzenje biti takvo ooo yeeee

welcome

Naravno da cemo se lepo druziti sreca

Ja sam sinoc odgledala 8. kod Ruskinja i jedva cekam utorak, ili bar drugi fragi. Ne znam sta je Edipu bilo u glavi, ali ovo sto je uradio definitivno prelazi granice njihovog dugogodisnjeg prijateljstva. Ukanali on Oju posteno 4fg4sdfg

Drago mi je sto se polako okupljamo na ovoj temi jer je serija stvarno super  ooo yeeee
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu