Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
aleksandran11
aleksandran11
Broj poruka : 1
Points : 3
Datum upisa : 09.03.2018

Novi clan Empty Novi clan

Pet Mar 09 2018, 20:13
Ja sam novi clan! Hvala na prijemu. Zivim u Beogradu. Volim da gledam turske serije. Nadam se da ce mi biti zabavno. Pozdrav svima!!!
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novi clan Empty Re: Novi clan

Pet Mar 09 2018, 20:58
aleksandran11 ::Ja sam novi clan! Hvala na prijemu. Zivim u Beogradu. Volim da gledam turske serije. Nadam se da ce mi biti zabavno. Pozdrav svima!!!

Dobrodosla. fgnsfg welcomeeee

Hoce, sigurno. Mi smo mala ali odlicna ekipa koja se jako lepo druzi na forumu.
Slobodno sve sto ti ne bude jasno ili se slabije snalazis pitaj, tu smo za pomoc.

Pozdrav kissiccccc
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Novi clan Empty Re: Novi clan

Pon Mar 26 2018, 00:23
aleksandran11 ::Ja sam novi clan! Hvala na prijemu. Zivim u Beogradu. Volim da gledam turske serije. Nadam se da ce mi biti zabavno. Pozdrav svima!!!

Dobro došao welcomeeee

Sigurno ćeš pronaći teme koje te interesuju i pridružiti nam se u komentarisanju.
Sponsored content

Novi clan Empty Re: Novi clan

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu