Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Avg 17 2015, 15:40
4. novembra je ceremonija dodela prestižne nagrade "Altin Kelebek" ili u prevodu "Zlatni leptir". Ove godine nominovani su i mladi glumci. U 15 kategorija dosadašnjih, ove godine je dodata još jedna kategorija "Rising Stars" ili u prevodu "Zvezda ka usponu". U toj kategoriji nagrađene su mlade tri dame, pred kojim je tek karijena a to su Deniz Nilay (Selin iz "Ponovo ljubav"), Bensu Soral (Asli iz "Male slatke lažljivice") i Hande Ercel (Selin iz "Gunešine kćeri").
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Avg 20 2015, 20:50

Od septembra na kanalu D jos jedna nova serija.

[You must be registered and logged in to see this link.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 21 2015, 09:51
Taman sam pomislila gde će više sa tim serijama kad vidim da je dnevna serija. Ići će svakog radnog dana, sem subote i nedelje.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 21 2015, 12:16
Hebeš nagradu kada je dobije Selin, mislim ono, oni stvarno nemaju ozbiljne nagrade za serije kao za filmove, ono bez veza, štela i sl? Cura je prelijepa ali ona ni G od glumice nije, ali očito je Pantenovo lice a on je glavni spozor...mislim ono....
Glavne nagrade će dobiti oni koji imaju najjače veze. Ay yapim se istrošio s Karadayi (sve su im sredili što su mogli) a drugog aduta nemaju, tako da je moguće da će drugi pokrenuti svoje veze.
Voljela bih da dobiju ovi iz Karagul iako nisam gledala niti jednu epizodu, oni idu već 4 godine, ali nešto im ne daju nagrade kao ayyapimovcima.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 21 2015, 16:06

Vala to si upravi [You must be registered and logged in to see this link.], Karadajevci su dobili sve sto se dobiti moze.
Eto, izmislise i kategoriju za mlade talente samo da dobije nagradu lol!
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 21 2015, 19:06
Evo izašlo par promo slika za novu seriju Hatirla Gonul (pišu na instagramu da će ići na Staru ne znam samo gdje će i nju ugurati)
Grocke Bahladir mi je avion, jedna od najzgodnijh turskih glumica, Engin mi se ne sviđa (ne volim plave muškarce još kad puste bradu ali ovdje mi izgleda tamno pa je podnošljiv, nadam se da će se farbati). Onur Saylak se sredio i neprepoznatljiv je.Ako bude zadovoljavajuća gledanost možda i pogledam prvu epizodu, nemam pojma o čemu se radi, ali privlači me
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 21 2015, 19:17
Moguće je da će opet Berg dobiti nagradu (leptira) za najbolju glumicu, Panten sponzor a ona je njihovo zaštitno lice.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 21 2015, 20:49

Volim ja Berg ali meni je ona prosecna glumica, daleko da je naj naj. Imala je ona vise srece nego talenta, igrala pored Kene a hteli mi da priznamo ili ne, kad imas njega za partnera, prolaz ti je zagarantovan. Neyse, videcemo ko ce dobiti. Nemam favorita nesto, samo da nije Tuba patos
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 21 2015, 23:00
Po čemu je Keno bolji od nje, čovjek je sagradio ime i karijeru na istim likovima? Berg je dobra glumica, na stranu to što me nervira ovo ayyapimovsko guranje, pa i samog Kene, pa Serenay, Cagataya, ta četvorka je pobrala sve nagrade, samo Tubu i Engina su zapostavili. Vjerujem da će sledeće sezone žariti i paliti Brko a i Cagatay s nagradama, samo ako im serije budu imale i solidnu gledanost,
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Avg 22 2015, 02:51

Senči, pa ne možemo da kažemo da nije, glumi ga vala jesu to isti likovi, ali glumi. Ja bih njega jako volela da vidim u drugačijim ulogama od Kara Mahira i Ezela, da pokaže malo da može i drugačije likove glumiti a može (film "Uzun hikaye"). E sad a i sinonim je za uspeh serije, visoko se kotira. Obezbedio sebi dovoljno reputacije da može da bira. Sećaš se priča kad je krenulo pisanje ko će mu biti partnerka dal Berg il Tuba i on navodno nije hteo Tubu, reko da sa njom neće nikad raditi. Dal je on to stvarno izjavio ili ne, al nama tako predstavljeno. A boga mi i ljubi ruku Erdoganovoj hanumi, tako da obezbedio je on sebi guzicu ma nemoj U ćuzu da ide neće za marelice lol!
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Avg 22 2015, 07:46
Engin mi je postao drag od serije Put zivota, imao je odlican lik
i jako dobro je to odigrao, cak sam i bila iznenadjena. Inace mi nije bio
medju omiljenim glumcima, narocito nakon Casti.
Razocarana sam sto ce igrati sa Gokce, ne idu mi fizicki zajedno.
Ona meni nije niti lepa, niti zgodna. A ni glumom me nije osvojila.
Pretpostavljam da ce biti udata za ovog starijeg, onda se Engin vraca kao njen bivsi..
Verovatno cu ovo preskociti iako sam planirala da pratim njegovu novu seriju kafa
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Avg 22 2015, 14:54
Nominirani za Altin Kelebek:

En İyi Dizi
Medcezir (Star Tv)
Paramparça (Star Tv)
Karadayı (Atv)
Aşk Yeniden (Fox Tv)
Poyraz Karayel (Kanal D)

En İyi Kadın Oyuncu
Bergüzar Korel (Karadayı)
Serenay Sarıkaya (Medcezir)
Burçin Terzioğlu (Poyraz Karayel)
Tuba Büyüküstün (Kara Para Aşk)
Nurgül Yeşilçay (Paramparça)

En İyi Erkek Oyuncu
Çağatay Ulusoy (Medcezir)
Kenan İmirzalıoğlu (Karadayı)
Erkan Petekkaya (Paramparça)
Engin Akyürek (Kara Para Aşk)
İlker Kaleli (Poyraz Karayel)

En İyi Çocuk Oyuncu
Ataberk Mutlu (Poyraz Karayel)
Beren Gökyıldız (Kocamın Ailesi)
Emir Berke Zincidi (Küçük Ağa)

En İyi Komedi Dizisi
Aşk Yeniden (Fox Tv)
Güldür Güldür (Show Tv)
Kardeş Payı (Star Tv)
Seksenler (Trt 1)
Zengin Kız Fakir Oğlan (Trt 1)

En İyi Komedi Kadın Oyuncu
Ayşe Kökçü (Kardeş Payı)
Demet Evgar (Bir Kadın Bir Erkek İki Çocuk)
Güldür Güldür Tüm Oyuncular
Özge Özpirinçci (Aşk Yeniden)
Seda Bakan (Kardeş Payı)

En İyi Komedi Erkek Oyuncu
Ahmet Kural (Kardeş Payı)
Murat Cemcir (Kardeş Payı)
Emre Karayel (Bir Kadın Bir Erkek İki Çocuk)
Eser Yenenler-İbrahim Büyükak-Oğuzhan Koç (Bana Baba Dedi)
Güldür Güldür Tüm Oyuncular

En İyi Dizi Müziği
Alpay Göltekin-Zeynep Alasya (Dirilliş Ertuğrul)
Ayşe Önder-İntizar (Paramparça)
Cem Özkan (Kocamın Ailesi)
Toygar Işıklı (Medcezir)
Volkan Akahmet-İnanç Sanver-Aydilge (Kiraz Mevsimi)

En İyi Yönetmen
Ali Bilgin (Medcezir)
Cevdet Mercan (Paramparça)
Çağrı Vila Lostuvali (Poyraz Karayel)
Uluç Bayraktar-Cem Karcı (Karadayı)

En İyi Senaryo
Ece Yörenç-Melek Gençoğlu (Medcezir)
Ersoy Güler-Ramazan Demirli-Gülbike Sonay-Üte Aylık-Eda Tezcan (Aşk Yeniden)
Ethem Özışık-Ertan Kurtulan (Poyraz Karayel)
Yıldız Tunç (Paramparça)

En İyi En Yakışan Çift
Defne&Ömer (Kiralık Aşk)
Ali&Selin (Güneşin Kızları)
Zeynep&Fatih (Aşk Yeniden)
Elif&Ömer (Kara Para Aşk)
Öykü&Ayaz (Kiraz Mevsimi)

Poyraz će dobiti neku nagradu 100% jer je serija koja ide na Kanalu D a Kanal D prenosi dodjelu. Uglavnom Tuba mi bode oči među glumicama, kakav je Ilker glumac ne znam, ostalo ok. Voljela bi da nagrade dobiju ovi iz Paramparce, Poyraza i Ask Yeniden, prije svega što su oni iz malih produkcija.
Glasala sam naravno za Nurgul, Paramparcu, Erkana (nema Ozcana šteta), njihovu muziku jer je pjesma divna, i scenario (iako mi se ne sviđa ali dosta više Ece i Melek i ovih copy/paste scenaristica), za Cevdeta nisam, najljepši par Bugra i Ozge [You must be registered and logged in to see this link.]

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Avg 22 2015, 15:18

Ilker je engleska skola glume, Senci. ma nemoj
On je tako zavrsio nesto i dugo ziveo u Londonu i odlicno govori engleski.

Ja da se pitam ja bih sve nagrade dala ekipi serije Pojraz Karajel. E sad sa ovim spiskom ne znam, mozda sve pokupi Paramparca i KAradayi ponovo. fdgsfg
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Avg 25 2015, 19:14
Ne gledam PK, ali navijam za njih. Ne samo sto dolaze iz manje produkcije,
nego sto nisu Ay yapim, koji ga pretera. Nemoguce da im je bas svaka serija
nominovana iz ove sezone, a sigurno je tako bilo i prosle, ne znam, ne pratim toliko te nagrade..
Narocito KPA koja je kiksnula sa rejtingom samo tako.
Moram da primetim da su fino zaobisli Kara ekmek, ali nije ni bilo mesta,
dok stanu sve iz Ay yapima, pola liste zauzeto.. Svakako su zasluzili nominaciju
za scenario, mada je i Ozlem odradila odlican posao sa likom Asije. A ne mogu
da ne pomenem i Ushana, koji je glumac i po kafa
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Avg 29 2015, 14:42

Ova nova Cansuina serija navodno ici ce ponedeljkom.

[You must be registered and logged in to see this link.]

P.S Joooj jos nije izasla najava a oni vec znaju kad ce ici serija. 4fg4sdfg
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Avg 29 2015, 17:38
Pa moguće je da će ponedjeljkom, to je već tradicija da Ay yapimove serije idu na ATV-u ponedjeljkom. Baš me zanima kako će poći, ima jaku konkurenciju Gunešine kćeri koje kupe mlađu publiku, Paramparcu koja iako će možda biti slabija nego na početku ipak neće biti totalni propast jer ima svoju publiku. Tako da će biti teško ovoj seriji. Ali od toliko serija nema sada dobrog dana.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Avg 29 2015, 20:47

Ovi sa kanala D su pametan potez napravili, prebacili su GK pre pocetka Paramparce, da naviknu publiku. Mada, pitanje opet koliko im i to moze biti garancija, ali eto bar nesto rade.

Videcemo, ocekujem uskoro i taj fragi za njenu seriju.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Avg 30 2015, 08:46
Samo se nadam da će joj Birkan ili neko drugi biti partner a ne MAA. Ja nisam neki fan od Cansu ali draga mi je pa eto jedva čekam i ja da vidim kakva će joj serija biti. Nekako su škrti s informacijama, ono ako već nemaju cast ili neće otkriti to, ne otkrivaju ništa drugo.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Sep 01 2015, 13:44
Zbog ove slike na twiteru od strane nase Une, nastao je pravi haos medju fanovima, fanice MAA je hoce ponovo sa njim a arapkinje sa Ibrom.  patos  Sve u svemu, ja bih ovu kombinaciju jako volela da gledam, mislim da bi tu prstalo od hemije. Ibro je daleko bolji glumac od MAA.

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Sep 01 2015, 13:55
Ne znam da li je bolji glumac, ali svakako mi nije antipatičan kao MAA. Ali oni se stvarno moraju potruditi napraviti dobru priču jer niti jedan od ovih glumaca, pa i sama Cansu, nije od onih koji će privući publiku da zbog njih pogledaju seriju (bar prvu epizodu), mislim na tursku publiku (kao što su Erkan ili Kenan) . Ay yapim uzima glumce koji su inostrano popularni jer računaju na to da će seriju bar prodati.
Kada vidim kolike se frke prave oko partnera, koliko nagađanja, pogađanja, navijanja, ja valjda pratila uvijek Nurgul i s njenim serijama nikad nije bilo toga, tu se odmah znalo sve načisto. I za Paramparcu čim se pojavila prva špekulacija da je ona Erkanu partnerica on je odmah na tw potvrdio to. Da li je to do glumaca, do produkcije ili čega već ne znam.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Sep 01 2015, 14:15

Malo projekata iza sebe ima ali svaka uloga mu je bila razlicita i sve je odlicno izneo. Ume da pokaze bol, ljubav, zaljubljenost, ljutnju, bes... sve mu se na licu vidi. Baci pogled na Merhamet, pa na Sadece Sen film pa Reakcija, svaka uloga razlicitog karaktera. Nije skolovan glumac, ali pojedini sa akademije mu vodu ne mogu doneti. Ne glumi skolski po sablonu, nije krut, drven vec se unese u lik i iznese ga.

E sad da se vratim na seriju, dosta sam hvalila mog Ibru :D
Dobro je to sto AY Yapim nije tako zahtevan oko rejtinga, jer realno na ATV i nemaju neku udarnu seriju. Do prosle sezone tj juna su imali Karadayi i to je to. Tako da bi trebalo oko serije da se potrude, da navuku publiku dobrom pricom pa kako bude.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Sep 01 2015, 15:17
Gledala sam ja njega kao Džemila u Iffet i svidjela mi se njegova gluma tu, ubijedio me da je bolesnik, Merhamet me nije privukao, bez obzira na lijepu Ozge, a Sadece Sen, tu glumi s Belicim ako se ne varam, a na nju sam alergična.
Bacit ću pogled ako bude partner od Cansu, ustvari bacit ću pogled na tu seriju ko god joj bude partner osim MAA (neki su mi glumci antipatični sami od sebe, drugi mi omrznu zbog fanova a jedan od tih je i MAA)
Nadam se da će biti moderna priča jer mi Cansu nije za ulogu provincijalke (previše ima manekenski izgled i držanje), ali nadam se da neće biti hladna serija, tipična ayapimovska, neka bude životna, s zanimljivim likovima, koji znaju biti i smiješni i simpatični i dosadni, a ne samo sterilni kao što je slučaj u većini njihovih serija (ili previše dobri, bore se za pravdu, ili pokvareni pretjerano). Eto ja napisala svoje želje, možda ih neko i pročita hahahaha
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Sep 01 2015, 15:26

Ja ocekujem neku modernu, zivotu, jaku pricu. Eto nesto kao Merhamet moderno a dobro, jako. Steta sto te Merhamet nije privukao, odlicna je serija. Tako da slazemo se u zeljama :agsfgbs: Samo da krenu da snimaju po nasem scenariju ih gde bi im kraj bio love
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Sep 02 2015, 14:07
Kanal D najavio finale dvije ljetne serije Kalbim Ege'de Kaldı i Yazın Öyküsü. Završit će se 13. finalnom epizodom. Kakva je bila gledanost prve ne znam, ove druge nije loša, mislim pozicija ali slabi su procenti pa su valjda procijenili da neće dobro proći kada počne sezona. [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Sep 12 2015, 21:25

İbrahim Çelikol i Belçim Bilgim opet skupa ali ovaj put u seriju produkcije Endemol.
Serija ce navodno krenuti u decembru.

Belçim će glumiti udatu ženu koja je dečji doktor, a İbrahim jakog i neustrašivog biznismena. Ko će glumiti Belçiminog muža još se ne zna.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 10 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu