Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Pitanja, predlozi, kritike...

+16
mikana
zozefin
helenna27
Ezelfans^^*
S.N.O.B
beatoff
mine
Jovana ECOE
Eysanica
SmizLa
User007
lux94
sofy911
Bazzer93
Mina Love
Jelenak
20 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Pitanja, predlozi, kritike...

Sub Maj 26 2012, 00:38
First topic message reminder :

U ovom topiku nas slobodno:

- pitajte (ako imate problem prilikom postavljanja slika, avatara, potpisa, otvaranje novih tema i slično)
- kritikujte (sta vam se to ne svidja u radu foruma, primedbe na moderatore i slično)
- predlažite nove kategorije/forume (otvaranje novih zanimljivih kategorija i foruma na forumu)
- potražujte (gde šta možete pronaći od serija/filmova/muzike)


Vaša Brbljaonica  Hi


Poslednji izmenio Eysan dana Sub Feb 09 2013, 05:38, izmenjeno ukupno 1 puta

zozefin
zozefin
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 236
Points : 236
Datum upisa : 10.11.2013
Hobiji : sakupljac leptira
Omiljeni citat : ljubila sam jagnje ujeo me vuk

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Ned Sep 07 2014, 00:20
Bas lepo s njegove strane.
Ja njih mnogo volim,nju i nisam nesto do Merhmeta a njega od Ljubav i kazna.
Bas mi je zao sto su se razveli stvarno.
I znima me kakva joj je ova nova serija.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Ned Sep 07 2014, 01:41

Cure, nastavite čavrljati o ovakvim i sličnim temama na temi Brbljaonica pa Trač rublika ili na temi Burčin i Murata. Ova tema je za pitanja forumaša u vezi foruma kad su neke nejasnoće.

Neću brisati ništa samo nastavite u Brbljaonici slobodno. Pozdrav cure
zagrljaj
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Ned Sep 07 2014, 08:41
Izvinjavam se, hvala na razumevanju. poklooon
zozefin
zozefin
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 236
Points : 236
Datum upisa : 10.11.2013
Hobiji : sakupljac leptira
Omiljeni citat : ljubila sam jagnje ujeo me vuk

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Ned Sep 07 2014, 11:50
Sorry
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Pon Sep 08 2014, 20:11

Sve je ok, normalno je grešiti a tu smo mi da uputimo. smajlic
jasminalozic1@hotmail.com
jasminalozic1@hotmail.com
Broj poruka : 4
Points : 4
Datum upisa : 08.03.2017

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Pet Mar 10 2017, 10:10
Da li ima iko linkove za filmove i serije gdje glumi ozcan denis
Npr. Film ya sonra ili ikinci sans
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Pet Mar 10 2017, 14:22
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Da li ima iko linkove za filmove i serije gdje glumi ozcan denis
Npr. Film ya sonra ili ikinci sans


Već sam vam u privatnoj poruci odgovorila i poslala link, nešto od starijih filmova možete pogledati na sajtu [You must be registered and logged in to see this link.]

Film "Ikinci Sans" jos uvek nema nigde, jer je tek skoro imao premijeru u Turskoj.
jasminalozic1@hotmail.com
jasminalozic1@hotmail.com
Broj poruka : 4
Points : 4
Datum upisa : 08.03.2017

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Pet Mar 10 2017, 15:58
Hvala pogledala sam film Ya sonra
Ne snalazim se naj bolje pa sam zato pisala na vise mjesta jer nisam bila sigurna da li sam poslala u svakom slucaju hvala za link
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Pet Mar 10 2017, 22:02
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Hvala pogledala sam film Ya sonra
Ne snalazim se najbolje pa sam zato pisala na vise mjesta jer nisam bila sigurna da li sam poslala u svakom slucaju hvala za link

Pretpostavila sam, sve je u redu. Slobodno pitajte šta god vam treba ili vam nije jasno. Nema na čemu, tu smo da pomognemo. dhjdg
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Sre Feb 14 2018, 16:23
[You must be registered and logged in to see this link.] Ovde je tema za pitanja u vezi svega što te interesuje (pročitaj prvi post).

Ne znam zaista gde ima i da li ima prevod serije Deniz. Nešto nisam upratila da neko tu seriju prati ovde na forumu.
wildjacks
wildjacks
Broj poruka : 43
Points : 44
Datum upisa : 24.07.2016

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Sre Feb 28 2018, 21:25
moja pitanja: kako da resim ova tri problema?
1. Ne zelim da mi obavestenja stizu na mail. To sam u postavkama "otkacila" onako kako je predvidjeno, no svejedno - kad neko postavi komentar na temi gde sam i ja, meni se u pojavi poruka u mailu. A to znaci i u telefonu, tako da mi se nepotrebno gomilaju pisma.
2. Kad se odjavim, vidim i dalje svoje ime " Dobro dosli wildjacks", dakle ostajem prijavljena. To mi ne odgovara, naravno. Prijavicu se opet kad budem imala kakav komentar ili zelela da nesto procitam, ne bih stalno.
3. Ne znam da sa profila ili nekih postavki udjem u forum, tj. neku temu, Kako se to radi? Ono "Skoci na forum" ne vidim ako sam na profilu itd... samo kad sam na temama.
Verovatno nisam sve pronasla i ukapirala, treba mi pomoc. fdgsfg
wildjacks
wildjacks
Broj poruka : 43
Points : 44
Datum upisa : 24.07.2016

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Sre Feb 28 2018, 21:35
Evo odmah dodatak. Uspela sam da se odjavim, pronasla na drugom mestu dugmence  ooo yeeee , tako da pitanje broj 2 otpada.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Čet Mar 01 2018, 05:31
wildjacks ::moja pitanja: kako da resim ova tri problema?
1. Ne zelim da mi obavestenja stizu na mail. To sam u postavkama "otkacila" onako kako je predvidjeno, no svejedno - kad neko postavi komentar na temi gde sam i ja, meni se u pojavi poruka u mailu. A to znaci i u telefonu, tako da mi se nepotrebno gomilaju pisma.
2. Kad se odjavim, vidim i dalje svoje ime " Dobro dosli wildjacks", dakle ostajem prijavljena. To mi ne odgovara, naravno. Prijavicu se opet kad budem imala kakav komentar ili zelela da nesto procitam, ne bih stalno.
3. Ne znam da sa profila ili nekih postavki udjem u forum, tj. neku temu, Kako se to radi? Ono "Skoci na forum" ne vidim ako sam na profilu itd... samo kad sam na temama.
Verovatno nisam sve pronasla i ukapirala, treba mi pomoc. fdgsfg


U desnom uglu kad otvorite Notifications, pa See all the notification imate opciju da odštiklirate opciju za mail. Tu vam je podesavanje i sami birate sta zelite da vam stize na mail a sta zelite da vam stize u toolbaru.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Da, odjavljujete se na poslednju ikonicu ispod naslovnog covera foruma ili u toolbaru dobro došli. Kad želite da se ponovo prijavite, otvoriće vam se prozor sa prijavi se.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ili ovde u toolbaru
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kod ovog trećeg pitanja, nešto ne razumem. Kako mislite sa profila da uđete na forum? Kao registrovan tj prijavljen član na forumu, vidite sve teme na forume. Pojasnite mi malo bolje ovo treće pitanje.
wildjacks
wildjacks
Broj poruka : 43
Points : 44
Datum upisa : 24.07.2016

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Čet Mar 01 2018, 16:00
Hvala Jelenak. Vidim sad te ikonice, toliko su sitne da ih nisam ranije primetila.
U vezi treceg pitanja, naravno da kad se ulogujem ulazim na forum i teme, ali kad odem na profil, odatle ne znam da se vratim, gde da kliknem. Sad sam i to primetila (opet ono sitno) i nece biti problema. Slikala sam opcije ispod profila, tu ima sve... ali i dalje odjavljivanje ne ide preko toga, zato sam pitala. To ne radi, ali srecom radi ono drugo  fgas

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne dobijam vise poruke na email, pa se nadam da sam to dobro sredila. Hvala puno na instrukcijama.

ps: ako bude kakve izmene izgleda foruma, ne bi bilo lose povecati te vazne ikonice. Mozda nekome isto bude problem kao i meni.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Čet Mar 01 2018, 22:53
wildjacks ::Hvala Jelenak. Vidim sad te ikonice, toliko su sitne da ih nisam ranije primetila.
U vezi treceg pitanja, naravno da kad se ulogujem ulazim na forum i teme, ali kad odem na profil, odatle ne znam da se vratim, gde da kliknem. Sad sam i to primetila (opet ono sitno) i nece biti problema. Slikala sam opcije ispod profila, tu ima sve... ali i dalje odjavljivanje ne ide preko toga, zato sam pitala. To ne radi, ali srecom radi ono drugo  fgas

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne dobijam vise poruke na email, pa se nadam da sam to dobro sredila. Hvala puno na instrukcijama.

ps: ako bude kakve izmene izgleda foruma, ne bi bilo lose povecati te vazne ikonice. Mozda nekome isto bude problem kao i meni.

Aha, pa kada ste na vasem profilu i kada zelite da izadjete odatle, onda najjednostavnije kliknite na cover (sliku) foruma i vratice vas na pocetak, tj na forum sa svim temama. Ili druga opcija kliknite na prvu ikonicu Prijem i vratice vas na pocetak, na forum.

Ja sam probala odjavu i preko toolbara i preko ikonice ove sitne, i kod mene funkcionisu obe. Jedino ukoliko ste automatski zapamtili sifru na pretrazivacu preko kojeg ulazite na forum pa da onda tu bude problem. Ali bi trebalo da vas odjavi kada kliknete na bilo koju ikonicu odjavi me. Sto se tice uvecanja tih malih ikonica, to nazalost ova verzija foruma ne dozvoljava. To je jedina mana ove verzije, te sitne ikonice koje ne mogu da se promene. Ja sam pokusava na milion nacina ali nece. Ne nerviraju me sto su male, nego sto se u desing ne uklapaju sa forumom. tuzan

Slobodno, sve sto vam nije jasno i treba pomoc pitajte. Tu smo uvek da pomognemo nsfg
purpurna
purpurna
Broj poruka : 50
Points : 64
Datum upisa : 13.02.2018
Omiljeni citat : Ne čini drugom, šta ne želiš sebi

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Čet Mar 01 2018, 23:28
Evo, imam pitanje, kako stavit avatar fdgsfg -hvala
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Pet Mar 02 2018, 01:16
purpurna ::Evo, imam pitanje, kako stavit avatar fdgsfg  -hvala

Vrlo jednostavno. U toolbaru Dobro dosli (ovo iznad cover slike, ispred notifikacija) kliknete i otvorice vam se opadajuci prozor, i videcete opciju Izmeni svoj profil. Kad tu kliknete, otvorice vam se novi prozor u kome uredjuje vas profil. U vodoravnom meniju videcete ikonicu AVATAR da pise i tu kliknite. Ponudice vam opciju da uploadujete sliku sa vaseg racunara ili da izabere neke koju nudi sam forum. smajlic
purpurna
purpurna
Broj poruka : 50
Points : 64
Datum upisa : 13.02.2018
Omiljeni citat : Ne čini drugom, šta ne želiš sebi

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Pet Mar 02 2018, 23:25
Hvala, evo snašla sam se dhjdg
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Sub Mar 03 2018, 00:30
purpurna ::Hvala, evo snašla sam se dhjdg

Super. Ako želite da promenite neku drugu sa vašeg računara da postavite, samo kliknite na ikonicu kao sa slike, ili postavite meni ovde ili pošaljite na PP i ja ću vam postaviti. Nikakav problem. nsfg

[You must be registered and logged in to see this link.]
anonimen
anonimen
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 64
Points : 65
Datum upisa : 25.03.2018

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Ned Apr 22 2018, 19:32
Nisam znao gde da pisem, sta je sa sajtom, nije li trebalo samo nekoliko dana da ne radi?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Uto Apr 24 2018, 19:47
anonimen ::Nisam znao gde da pisem, sta je sa sajtom, nije li trebalo samo nekoliko dana da ne radi?

Kad bude, biće.
Sponsored content

Pitanja, predlozi, kritike... - Page 3 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike...

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu