Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Farma 4

taj Pon Mar 11 2013, 21:14
First topic message reminder :

F a r m a 4

Počinje 19. marta u 21h

Фарма је ријалити шоу који се емитује широм света.

Овај веома популарни шоу настао је као производ шведске продукцијске куће „Стрикс“. После великог успеха у матичној држави, „Фарма“ се преселила У Норвешку, потом и у Велику Британију, Француску, Шпанију, Италију, Мађарску, и још тридесетак земаља широм света.

Концепт је у свакој земљи веома сличан. Сваког понедељка бира се се „недељни газда“ који води фарму и заводи ред и дисциплину.

„Фарма“ је ријалити-шоу који је надмашио све рекорде гледаности у читавој Европи, не само због знатижеље како ће се познати снаћи у сеоским условима — већ и због свађа, туча, псовки и бизарних ситуација са којима се се фармери свакодневно суочавају.

У селу Лисовић, општина Барајево, на преко два хектара земље је изграђена фарма заједно са помоћним објектима као што су: свињац, штала, сеник, радионица, башта, кокошињац и тор, смешта се двадесетак познатих личности које се за нешто дуже од три месеца боре за награду од 100.000 евра, и на којем ће живети без струје, текуће воде, хранећи себе биљкама које ће сами и узгајати, и млеком и месом домаћих животиња о којима сами брину.

До данас су емитоване прва, друга и трећа сезона Фарме и све су ВИП формата.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: Farma 4

taj Uto Mar 26 2013, 02:22
Joj ja sam se veceras pokidala od smeha od Radojke i Duleta i njihovog oproštajnog plakanja patos

Ekremovi biseri od noćas kad im je došao Saša Popović i kompanija iz Granda:

Saša Popović pita Ekrema - " Znaš gde je Leskovav?, a Ekrem će " Prema Čačku " kfisdos onda "Jel ti govoriš engleski a ovaj ce šeset pet posto " lool

al hit večeri je bila definitivno nova reć u srpskom rečniku PROŠMIGOVANA ili prefigovana hteo pesnik reći :1254:
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

taj Uto Mar 26 2013, 02:25
patos patos patos To Charli !
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Mar 26 2013, 17:02

Canim šta smo mi gledala ako ja ovo nisam videla patos
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

taj Uto Mar 26 2013, 18:53
Opa bato, viđi ti naše ljepotice, al se udesila, ko za vašar...će bidne glavna plesačica na next Guča fest patos patos

Au canim, pa ovo je VELIKI propust, ni ja nisam ovo viđela patos Working-house, working-house..lol
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Uto Mar 26 2013, 18:56
Tarot: Seksi Sandra ima burnu prošlost, ali neću o tome! Nemaš baš dobru prošlost, ali ne mogu sad da pričam. Vidim ti dve, tri devojke koje pokušavaju da te prevare "Da. Mislim da je jedna malo šatirana, kao ti", rekao je Milan i opet nastavio kako je njena prošlost bila burna i da vidi neke veze, ali da ne želi to sada da joj priča.

"Vidim ti slovo N ili H, ne znam da li je ćirilica ili latinica. Neko ko će ti biti bitan, možda će ti se dete zvati na slovo N ili H", rekao je i dodao da joj je dečko dosta ljubomoran, ali da mu dosta znači.
Sandra ga je pitala da li to ona vidi žabu ili neku drugu životinju: "Vidiš, ova glave i buljave oči, šta je to?" Međutim, Tarot nije znao šta to znači. Sandra je zatim prokomentarisala da su joj svi, koji su joj gledali u šolju, rekli da će biti bogata i da će imati dosta para, kako kaže.
""Hoće li mi opstati ova veza?, pitala je Sandra.
"Hoće, ali ljudi su dosta ljubomorni, neko će hteti da ti poikvari to", zaključio je tarot.

http://www.kurir-info.rs/tarot-seksi-sandra-ima-burnu-proslost-ali-necu-o-tome-clanak-714152
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

stanija pokazuje svoje adute

taj Sre Mar 27 2013, 19:15
Kad ih imas sto da ih ne pokažeš, hous-working, haus...

Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

dan 8

taj Sre Mar 27 2013, 21:25
Ja stvarno ne znam zašto ljudi govore da ona ništa ne radi? Baš je vrednica...

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Mar 27 2013, 22:09

Riba dok je Ekrem gleda u dupe a previse je ocigledno da se namerno trti i prsi lol!
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Mar 28 2013, 17:38

Stanija dobila otkay kod Ekrema patos
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Čet Mar 28 2013, 22:38
"Ako budeš bio gazda ona će tebi opet doći " milan tarot... "ja nju mogu da iz*bem kad god hoću...ekrem.. patos patos patos lepe se za Ekija kako koja oseti da je ugrožena...ja o Glumici ne znam šta da mislim, žena je totalna anigma, nit smrdi nit miriše,,dobro se pravi luda !!
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

dan 9

taj Čet Mar 28 2013, 22:41

Eki majstor za ženske grudi... Nego nešto nam Era zatajio, više nije u centru pažnje...šta li će to biti...
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

žurkaaa

taj Čet Mar 28 2013, 22:45
Sutra na zurku kao gost , mozda ulazi Milica Pavlovic smajlic

BY fb stranica Farma 2013 - Reality show

Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Pet Mar 29 2013, 00:11
Dakle , Sexy Sandra je kaznjena tako sto ce morati da provede noc u kucici za izolaciju jer je pokusala da komunicira sa spoljnim svetom tako sto je radniku zadruge dala pismo koje je on trebao da preda onome kome je pismo bilo namenjeno. smajlic
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Pet Mar 29 2013, 02:52
Како се незванично шушка, изгледа да ће укућани имати сусрет треће врсте са Вендијем , бате шо :2478963:

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Mar 29 2013, 13:55

Vendi otkačila "Farmu", ulazi u kuću Velikog brata!?

Srpska folk pjevačica Vesna Vukelić Vendi umjesto na "Farmu", po svemu sudeći, ući će u kuću Velikog brata. Naime, Vukelićeva pregovara sa čelnicima producentske kuće "Emotion" i najvjerovatnije će se uskoro pojaviti na vratima ovog rijalitija.

Vendi je u ranijem izdanju "Farme" pomutila mozak Ekremu, ali je sad veoma ljuta što je on spominje kao odbačenu i što joj je našao zamjenu.

Ako se pojavi u Velikom bratu, folk pjevačica bi mogla da ima nekoliko meta u kući. U svakom slučaju, biće veoma zanimljivo jer su Maja Nikolić i Vendi u sukobu. Naravno, pod uslovom da Nikolićeva ne bude izbačena zbog nacionalističkih ispada, što je moguć scenario, kako za nju, tako i za Avu Karabatić.

Ukućani "Velikog brata" juče su dobili zadatak u okviru Vlade Velikog brata i moraju da uđu u EU, a da bi uspjeli moraju da neprestano pokreću vjetrenjaču koja se nalazi u dvorištu.

"Da bi Vlada Velikog brata uspjela, morate da se uvlačite zemljama Evropske unije, a posebno Holandiji. U okviru dnevnog zadatka, vjetrenjača mora konstantno da bude u pokretu. Ukoliko duže od 30 sekundi vjetrenjača ne radi, pali ste zadatak", pisalo je u pismu.

Danas se u kući Velikog brata održava Holandski dan i ukućani će raditi i jesti sve što i Holanđani.

http://www.haber.ba/showbiz/estrada/36729-vendi-otkacila-farmu-ulazi-u-kucu-velikog-brata.html

i gde će nam sad Vendi, šta će biti sa Vendijem patos
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Datum upisa : 13.11.2012

taj Pet Mar 29 2013, 15:10
večeras u kuću ulazi holandska kraljica, možda je Vendi ooo yeeee

Farmu ne gledam
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Mar 29 2013, 22:19

Holandska kraljica je ušla ali u VB i to je Maja Nikolić, ti pomešao nešto lol!
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

žurka žurka i šovovi (od reči ŠO)

taj Sub Mar 30 2013, 12:04
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Mar 30 2013, 15:36

Ekreme ja sam tvoja muza, boginja ... - Hebala te muza, sta je to patos
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

dan 11

taj Ned Mar 31 2013, 04:04
Duelisti ove nedelje su Danijel Alibabić i glumica Gordana Bjelica, koja je pokupila najviše glasova. Šta mislite da li će se spasiti glumica?
Iskreno to navijanje ko je odakle me nervira, ako je iz CG Danijel ovo nije evrovizija , svako se individualno takmiči za novčanu svotu!!

Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Ned Mar 31 2013, 13:20
A od strane publike je nominovan Zoran Jagodić - Rule , farmeri su izglasali Gordanu Bjelicu

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Mar 31 2013, 18:25

Mislim da ce Rule da ispadne ...
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

farma 4

taj Ned Mar 31 2013, 23:13
Ljubavni TROUGAO smajlic

Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Sre Apr 03 2013, 19:37
“Ko god da proziva mog Ekrema, ima 100 posto manje mozga od njega! Moj muž je velika gospoda za tog ...

Originalno objavljeno na stranici www.svet.rs/najnovije-vesti/milan-beko-iznervirao-igbalu-ko-god-proziva-mog-ekrema-ima-manje-mozga-od-njega © svet

http://www.svet.rs/najnovije-vesti/milan-beko-iznervirao-igbalu-ko-god-proziva-mog-ekrema-ima-manje-mozga-od-njega
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP

dan 15

taj Sre Apr 03 2013, 19:40
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu