Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Sre Mar 27 2013, 19:11


Evo jedne novine na forumu a to je muzički player sa pesmom dobrodošlice koji se nalazi na POČETNOJ / INDEX strani foruma, kao što ste mogli da čujete čim pristupite forumu.

Predlažem da nedeljno, odredjenog dana u nedelji menjamo pesmu dobrodošlice pa u ovom topiku možete predlagati pesme koje ne moraju biti pesme iz serija samo već sve pesme dolaze u obzir.

Svaki član može predložiti po 3 pesme pa ćemo sakupljati glasove i koja pesma ima najviše glasova biće pesma dobrodošlice za tu nedelju i tako svake nedelje.

Moj savet je da otprilike približno predlažemo pesme ili ime izvodjaca, bilo iz serije ili uopšte da bismo mogli da se dogovorimo i da svima bude prijatno na forumu.

Očekujem vaše predloge. kiss
Antonija
Antonija
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 123
Points : 123
Datum upisa : 29.12.2012

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Sre Mar 27 2013, 20:04
Koja krasna dobrodoslica! super
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Sre Mar 27 2013, 23:28
Jedva se snađoh kako i gde da isključim patos
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Sre Mar 27 2013, 23:37
Melly ::Jedva se snađoh kako i gde da isključim patos

E blago meni moje moderatorke patos

Hajde cure moje slušaj predloge za sledeću pesmu sreca
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Pet Mar 29 2013, 01:32
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Pet Mar 29 2013, 20:48


Jako mi se svidja muzika iz serije Kako vreme prolazi, eto pa moj predlog je muzika iz te serije. :2965836:

Oduševila sam se kada sam čula pesmu E&E iz serije.Nostalgija me odmah uhvatila neka pa sam morala par njihovih scena iz serije da pogledam, opet i opet jaooooo
Antonija
Antonija
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 123
Points : 123
Datum upisa : 29.12.2012

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Pet Mar 29 2013, 23:56
Moj predlog:



Maestralna scena dvoboja pracena prelepom muzikom. Sta mislite?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Sub Mar 30 2013, 16:21


Antonija draga ovo beše muzika iz scene kada su se Ramiz i Kenana obracunavali sa Kenanovim ljudima da bi spasili Azad, svaka cast na izboru.

Što se mene tiće može, šta kažu ostali? okk bravo za odabir
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Sub Mar 30 2013, 17:03
Evo moj predlog,a vaši mi se dopadaju :D

[You must be registered and logged in to see this link.]
Antonija
Antonija
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 123
Points : 123
Datum upisa : 29.12.2012

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Ned Mar 31 2013, 23:19
Eysan ::

Antonija draga ovo beše muzika iz scene kada su se Ramiz i Kenana obracunavali sa Kenanovim ljudima da bi spasili Azad, svaka cast na izboru.

Što se mene tiće može, šta kažu ostali? okk bravo za odabir


Da, to je Hendlova Sarabande, muzicka pozadina scene.
Lep pozdrav svima :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Čet Apr 04 2013, 23:04


Nova pesma dobrodošlice Sarabande :2965836:

Pa za par dana Hoscakal i sve ostale koje budemo predlagali, jedan po jedna.
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Pet Apr 05 2013, 02:13
Iv

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu Empty Re: Predlozi za pesmu dobrodošlice na forumu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu