Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Cansu Dere Vol.1

+7
tacatac
Sunci
Melly
S.N.O.B
Majček
Jovana ECOE
Jelenak
11 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Cansu Dere Vol.1

Sub Maj 26 2012, 01:03
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]


Cansu Dere je turska glumica i model rođena 14.10.1980. godine u Ankari.

Školovala se u Izmiru, a studirala je i Sveučilište za arheologiju u Istanbulu.

Bila je Miss Turske 2000. godine, no turska vlada joj je zabranila odlazak na finalni izbor, jer se održavao na Cipru u grčkom dijelu Nicosie. Kao model, nosila je revije najpoznatijih turskih modnih dizajnera kao što su Hakan Yildirim, Cengiz Abazoglu, Umit Unal, Arzu Kaprol i Ozlem Suer, a i nastupila je i na nekoliko modnih revija u Parizu 2002. i 2003. godine.

U glumačkoj karijeri ostvarila je nekoliko protogonističkih uloga u serijama Sila, Guz Yangini, Metro Palas i Ezel, te u filmovima Son Osmanlı Yandım Ali i Acı Ask.

Filmografija:

Muhtesem Yuzyil (2012)
El Yazisi (2011)
Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (2011)
Yahsi bati (2010)
Ezel (2009)
Aci ask (2009)
Sila (2006)
Son osmanli yandim ali (2006)
Kabuslar Evi (2006)
Guz Yangini (2005)
Alacakaranlik (2005)
Metro palas (2004)


Poslednji izmenio Jelenak dana Ned Apr 26 2015, 23:44, izmenjeno ukupno 1 puta

S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Ned Feb 17 2013, 22:29
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
tacatac
tacatac
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Points : 52
Datum upisa : 14.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Feb 19 2013, 19:46
Opet neka anketa i opet Carica vodi: [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Feb 19 2013, 19:57


obavljena gradjanska duznost okk
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Feb 19 2013, 21:14
I to ubjedljivo vodi. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Sre Feb 20 2013, 23:32
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Feb 21 2013, 17:24


[You must be registered and logged in to see this link.]

nova fotka sa istangrama, carica je u Austriji jaooooo
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Feb 21 2013, 21:29
Nova slike.

Zermatt-Švicarska

Nije Austrija ipak. smajlic

[You must be registered and logged in to see this image.]
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Feb 26 2013, 01:44
Intervju, jun 2011. (hvala dragoj forumašici sambth)



Najveći kompliment sam dobila od Tuncela

Ezel zauzima važno mesto u vašoj karijeri,dva dana je ostalo do kraja.Kako se osećate povodom toga?

Iskreno,još uvek nisam svesna da je kraj,ali naravno da sam tužna što se sve završava.Jer,dve godine sam radila sa ovim timom a takav tim će se teško opet ponoviti.Za dve godine,nije bilo nijedne rasprave,svađe.Zbog toga sam mnogo srećna.

Kako ste se osećali kada ste prvi put pročitali scenario?

Kada sam prvi put pročitala scenario,rekla sam da je Eysan kocka,ali iskreno,bilo bi mi mnogo žao da ju je igrao neko drugi.Ona mi je pre svega pomogla da mnogo napredujem i da se razvijam,u glumačkom smislu. Neverovatna je magija ove serije... Prošle godine sam razgovarala sa prijateljicama Burçin Terzioğlu i Berrak Tüzünataç i rekla sam im koliko im želim jedan ovakav projekat,a onda se desilo da su nam se pridružile ove sezone.

Toliko likova,i svaki lik ima svoju priču,svaki je tako dobro razrađen.To se dešava po prvi put u ovoj industriji?

Ezel zaista ima takvu privilegiju.Bez svih ovih likova,bez njihovih životnih priča,ne bi bilo isto,ne bi bilo moguće bazirati 100 minuta samo na dva lika.Zbog toga sam odlazila na set svaki dan,čak i ako bi moje scene snimala samo dva dana u nedelji,toliko je bilo zanimljivo,a sve je još lepše kada je odličan timski rad.

Nakon svake epizode publika ostane zadivljena karakterizacijom likova,prinuđeni su da dosta razmišljaju i rešavaju zagonetke kako bi pratili njihov razvoj?

Ja sam ostala zadivljena još posle prvog čitanja.Pročitala sam scenario za prve dve epizode i odmah sam nazvala ljude iz Ay Yapim-a sa pitanjem „Gde je treća,četvrta epizoda?“ Kerem Deren i Pınar Bulut su dve talentovane i fenomenalne osobe.Rekli smo „Ovaj posao moramo uraditi“.Uspeli smo kao tim.

Postoji li sličnost između života Eysan i Cansu Dere?

Hvala Bogu,ne!Eysanin život je jako težak.Preživela je toliko ozbiljnih trauma,najveću kada je morala da se suoči sa tim pitanjem,sestra ili njen voljeni.Neka Bog nikome ne podari takav život.

Šta čini Eysan posebnom?

Mislim da do sada nije napisan tako kompleksan i „šaren“ lik.Obično su glavni ženski likovi u serijama predstavljeni ili kao žrtve ili dobre devojke čistog srca.Nijedna osoba nije samo loša ili samo dobra.Svaki čovek ima svoju mračnu stranu i zbog te svoje raznovrsnosti u karakteru Eysan je posebna.

Kako bi ocenila način na koji si odigrala Eysan?

Nije moje da o tome govorim.Ali Tuncel Kurtiz mi je rekao „Toliko si ubedljiva.Kada te gledam,vidim samo Eysan i ne mogu da zamislim da je igra neko drugi.To je najvažnije“ Na seriji je radilo toliko dobrih glumaca i kada pored svih njih dobijem ovakav komliment,to je neverovatno.Na ovu ulogu sam mnogo ponosna.

I ranije ste igrali sa Kenanom İmirzalıoğluom.Kako ocenjujete saradnju u Ezelu?

Stalno komentarišemo jedno drugo na setu.“Vau,kako je to odigrano“ ili „Kako je to dobro uradio“. Ne samo Kenen i ja međusobno,već mišljenja razmenjujemo svi zajedno.

Nije ti teško što si jedina žena među četiri jaka muška karaktera?

Na setu nije vršena podela na žene i muškarce.Koncentrisala sam se na to šta mogu da naučim od svakoga od njih.

Jesi li bila uzbuđena zbog činjenice što su se ekipi u ovoj sezoni priljučila nova imena?

Naravno ... Bila sam mnogo srećna kada sam čula da će Kenana Birkana igrati Haluk Bilginer.Raditi sa njim je jako uzbudljivo...Naravno,ne smememo zaboraviti ni velika imena koja su od početka u projektu. Sadece Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte sahnemiz olmadığı için onu göremedim(najbitniju nisam umela da rastumačim ).

Kako je tvoja porodica gledala na seriju?Kako je tvoja majka komentarisala pojedine scene?

Posle scene na aerodoromu,kada me Yigit ošamari,mama me je zvala da pita „Je li te stvarno udario?“ Rekla sam joj „Da me je tako udario,nedelju dana ne bih mogla da dolazim na set,odmah bih mogla da tražim odmor“(smeh)

Da li je snimanje tokom ove dve sezone uticalo na tvoj društveni život?

Nisam naročito društvena.Izađem na ručak ili večeru sa ekipom sa seta,a volim i da ostanem u kući.

U prošloj epizodi,Cengizovi postupci su me zaprepastili.Nijedna žena ne želi da je neko voli na taj način?

Cengizova ljubav prema Eysan nije zdrava ljubav.Yigit Özşener je odlično preneo tu emociju na ekran.Poslednji,očajnički korak mu je bio da je psihički uništi.Scena je veoma impresivna,odlično je snimljena.Neću biti skromna kada je to u pitanju.

Koja scena je ostavila najači utisak na tebe?

Scena kada Eysan izbaci sestru na ulicu i dok ona stoji pred vratim,Eysan mora da donese odluku.Za mene,ta scena je bila tako teška,da nisam mogla u potpunosti da se izborim sa njom čak ni dok smo je snimali.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Feb 26 2013, 02:16



odlican intervju okk
tacatac
tacatac
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Points : 52
Datum upisa : 14.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Feb 26 2013, 18:57
HVALA ZA PREVEDENI INTERVJU okk
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Sre Feb 27 2013, 03:06


Sökmen Gaye te je otkrio na jednoj plaži.I danas smo na plaži,spremaš se za snimanje.Šta se promenilo od tada?

Oh,vraćamo se u prošlost.Bila je to 1997.godina,tek sam završila srednju školu.Postavljali su mi već ovo pitanje.Porasla sam od tada (smeh).Mnoge stvari su se promenile,promenila sam školu,počela sam da se bavim modelingom,nastavila sa glumom.

Već sa 17 si morala da doneseš krupne odluke,da li si se pokajala?


Onde sam gde želim da budem.Prvi izbor mi je bila arheologija i zaista sam to veoma želela.Ali onda je modeling postao ono što me čini srećnom pa sam nastavila njime da se bavim.Volim svoj posao i imam veliki luksuz u životu da radim ono što volim.Ne želim da mi posao liči na nesrećan brak.Radim posao koji volim,koji je pri tom jedan od plaćenijih.To je najveća moguća šansa i morate znati da je cenite.

Prvo Sila,sada Ezel.Radila si veoma uspešne projekte,jesu li to bili planirani izbori,sticaji srećnih okolnosti?

Postoje pozitivne i negativne strane svakog posla,ali čovek na kraju uvek poveruje svom instiktu.Naravno,neki od mojih projekata su veoma uspešni,dok npr. sa filmovima nisam imala puno sreće(ovaj deo mi nije logican ljutko ).Najvažnije je da radite sa pravim ljudima i tada uspeh neće izostati.

Ekipi se pridružila Berrak Tüzünataç koja će tumačiti lik Bade.Hoće li Eysan pokazati zube?

Za Eysan je ovo bilo neophodno.Navikla je da se ceo svet okreće oko nje,igra razrađenu igru.Ovo će dosta uticati na nju.Neke ljubavi će se rasplamsati,neke će se ugasiti.Ne znamo kako će se završiti priča sa Ezelom i Eysan,ali zasigurno da će nastati haos. Bade još uvek nije svesna u šta se upustila (smeh).

Radiš sa dva velikana,Halukom Bilginerom i Tuncelom Kurtizom.


Sa Tuncelom sam radila još u Sumraku,igrao je mog oca.On je veoma posebna osoba za mene.Proveli smo toliko vremena iza kamere,još značajnije su mi bile scene koje smo snimali zajedno.Pored njega osećam da ima još toliko toga da prođem i da vidim u ovom poslu.

Da li ti je sada dao neke savete?

Rekao mi je da moja gluma ima svoj poseban jezik a to je najlepša stvar koju vam neko može reći.

Dobro,a Haluk Bilginer?

Veoma ljubazan i prijateljski nastrojen a to mnogo znači.

Čuli smo da imaš veoma interesantne planove za vikend,šta ćeš raditi?

(Smeh)Ovog vikenda ću skakati padobranom sa visine od 3000 metara.To želim već jako dugo,sanjam o tome još otkako sam probala paraglajding.

Kada si probala paraglajding?

Pre pet godiina,ali nisam preterano uživala.Veoma je mirno,treba mi više uzbuđenja.A ova situacija donosi dosta adrenalina.Ne plašim se visine,ali ipak nikad ne znaš šta sve može da se dogodi kada skačeš sa visine od 3000 metara.

Reci nam više detalja,gde ćeš skočiti?

Idem u jedno mesto blizu Izmira.Slobodan pad traje 25 sekundi,potom se otvara padobran i lagano se spuštaš dok uživaš u pogledu na Efes

Izbegavaš da komentarišeš novinske natpise.Godinama te povezuju sa Kenanom.Šta imaš da kažeš povodom toga?


Da.Godinama(smeh).Kenan i ja se poznajemo 6 godina.Uživamo na poslu i na to se koncentrišem.A nekada nas sve ovo i zabavlja.Prijatelj me je nazvao pre neki dan i strašno se smejao povodom jednog naslova koji je pročitao:“S kim je Cansu Dere došla kući? A) Uluç Bayraktar, b) Kenan İmirzalıoğlu,c) Riza Kocaoglu“ Ne razumem šta ljudima sve može da padne na pamet samo zato što mi je neko došao u kuću.Zbog toga bih volela da pitam,gde treba da se sastajem sa kolegama? a)u parku, b) u kafiću, c) u teretani, d) ništa od ponuđenog? Možda ne žele da uopšte razgovaram sa svojim kolegama (smeh)

[You must be registered and logged in to see this link.]

by sambth sa ezel.forumcroatian.com
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Feb 28 2013, 13:07
46 minuta Ezel ekipe. Iza kamera smajlic

[You must be registered and logged in to see this link.]
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Feb 28 2013, 15:10
[You must be registered and logged in to see this image.]
tacatac
tacatac
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Points : 52
Datum upisa : 14.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Feb 28 2013, 20:08
hvala hvala hvala
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Feb 28 2013, 22:24
ne znam je li novijeg izdanja . Cansu i Gökhan ALTINIŞIK (igrao mladog Ibrahima u MY)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Feb 28 2013, 23:11


u ovoj haljini mi je prelepa ... slika iz promo 1 sezone Ezela jaooooo

[You must be registered and logged in to see this link.]
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pet Mar 01 2013, 22:32
Cansu je u Danskoj, Kopenhagenu

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Sub Mar 02 2013, 00:19
[You must be registered and logged in to see this link.]


Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Sub Mar 02 2013, 00:27
[You must be registered and logged in to see this link.]

S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Sub Mar 02 2013, 19:15
Još malo Ezelovaca zagrljaj

Ismail Cem Awards 2010. Od 12:50 pa od 25:50 min

[You must be registered and logged in to see this link.]


Blistal isu ovdje ,Carica posebno jaooooo
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Ned Mar 03 2013, 15:42

Nova fotkica sa Istagrama ...

[You must be registered and logged in to see this link.] jaooooo
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Ned Mar 03 2013, 18:05
MediaCat, januar 2013. jaooooo

[You must be registered and logged in to see this image.]
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Ned Mar 03 2013, 20:59
[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio S.N.O.B dana Pon Mar 04 2013, 20:21, izmenjeno ukupno 1 puta
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pon Mar 04 2013, 20:17
Cansu će svoje slike s Instagrama pustit u prodaju a sve u humanitarne svrhe za pomoć siromašnima i oboljelima ,najprije djeci.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Stvarno lijepo od nje.

Nadam se da se mediji ne igraju s ovakvim stvarima .
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pon Mar 04 2013, 22:20


[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Cansu Dere Vol.1 - Page 11 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu