Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Samac u braku Empty Samac u braku

Ned Sep 08 2013, 23:05
[You must be registered and logged in to see this image.]

SAMAC U BRAKU



Žanr: drama, romansa
Uloge: Miloš Biković, Brankica Sebastijanović, Vesnu Stanojević, Vanju Milačić, Slobodana Ćustića, Dusanku Stojanović Glid, Igora Pervić idr.

Opis: Uspešni mladi advokat Radmilo već je godinama zaljubljen u lepu Beograđanku Ljiljanu. Uprkos tome što je najpoželjniji neženja svog malog grada, on odoleva svim primamljivim bračnim ponudama, i ostaje odlučan u nameri da baš Ljiljana bude njegova žena. Sa druge strane, Ljiljana sanjari o braku sa Momčilom koji u presudnom trenutku pokazuje svoje pravo lice i odbija da se oženi Ljiljanom, ismevajući je. Tako ona iz čistog prkosa pristaje da se uda za Radmila, i oni zajedno odlaze u palanku, gde ih očekuju mnogi radoznali i sumnjičavi pogledi. Dok Radmilo ne može da dočeka prvu bračnu noć i sakrije ljubav i strast koju oseća prema svojoj mladoj ženi, za nju je to noćna mora i trenutak u kome će mu priznati da ga ne voli i da ne može da bude njegova žena. Za Radmila je to veliki udarac, ali on moli Ljiljanu da ostane sa njim u palanci tri meseca predstavljajući pred svima njihov brak kao srećan, dok on ne smisli način da se taj odnos okonča bez skandala, tako da nijedna strana ne bude povređena i oštećena. Ljiljana pristaje, jer je to najmanje što može da učini za njega posle onoga što mu je priredila. Kako to već biva, tokom ta tri meseca među njima ipak počinju da se razvijaju emocije, i susret koji je počeo burnom svađom i odbijanjem polako prerasta u veliku i pravu ljubav, čiji je najveći izazov da odoli zamkama koje prete od ljubomrnih i nezadovoljnih ljudi čije je jedino zadovoljstvo da ugroze tuđu sreću.




Ja se iskreno radujem ovome! ooo yeeee 


Poslednji put izmenio abandoned2829 dana Uto Apr 28 2015, 16:49, izmenio ukupno 5 puta
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Ned Sep 08 2013, 23:51

Baš sam htela da pitam jel Šotra reditelj pa sam pročitala da nije. To je Mir-Jam, to su njene priče koje liče donekle jedna na drugu. Volela sam Ranjenog orla i dosta njenih knjiga pročitala ali ove se ne sećam iskreno.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Pon Sep 09 2013, 00:07
Ma to da, njene price su slicne, ali svi smo prosli "fazu" njenih romana. :D Ja jos volim da ih citam kad imam slobodnog vremena, ovu imam kuci, skoro sam je citala. Nije Sotra reziser, videcemo da li ce to biti dobro ili lose...
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Pon Sep 09 2013, 00:22

Kao srednjoškolka sam ih čitala jer jel te tada smo bili u fazi maštanja, zaljubljivanja, verovanje da postoji princ na belom konju lol! 
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Pon Sep 09 2013, 00:40
Ja nisam odavno izasla iz srednje skole i jos verujem u konja... Pardon, princa. izvini
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Pon Sep 09 2013, 01:19


Verujemo canim sve dok jednog dana ne dođe konj .....pardon princ njegovo visočanstvo patos 
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Uto Mar 25 2014, 14:09
Jeste gledali prvu epizodu?
Meni je bas fino legla.
Jedva cekam drugu okk 
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Ned Mar 30 2014, 14:20
Druga jos bolja epizoda. kafa 
Bikovic mi je sve sigurniji u svojoj ulozi,
ima takve izraze lica kao da se stvarno uziveo u ulogu Radmila.
Brankica mi je bolja nego u 1.epizodi.
Imali su bas dobrih scena, iako sve ide malo zbrzano,
kako bi stalo u 8 epizoda.

Najveci utisak meni je ostavila recenica,, Jel ja sad treba da vam izigravam tatu?" :541f65g1nf: 

I malo gifova
[You must be registered and logged in to see this image.]
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Ned Mar 30 2014, 18:24
Ja sam samo 1 ep odgledala, ne sviđa mi se Brankičina gluma, mnogo se prenemaže.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Ned Mar 30 2014, 18:29
Bolja je u drugoj epizodi. smajlic 
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Ned Mar 30 2014, 18:41
Meni se dopala i druga epizoda. Sviđa mi se što ima i komičnih momenata i što su neki delovi iz knjige skraćeni, ovako je možda za televizijski format ipak bolje. A što se tiče Brankice, meni ne smeta njena gluma. Ipak je mnogo bolje odglumila od Ivane Jovanović u seriji "Greh njene majke". Kad se samo nje setim sve ostale su mi odlične glumice. A ipak je i na početku karijere, ovo joj je tek druga uloga, vremenom će se i glumiti bolje, verujem.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Uto Apr 01 2014, 18:35
Najava 3.epizode

Dogovor između Ljiljane i Radmila ne funkcioniše na idealan način jer se pojavljuju mnogobrojne prepreke koje pogoršavaju ionako zategnutu situaciju između njih. U gradu se pojavljuje Ljiljanina nekadašnja ljubav Momčilo, a njegov susret sa Radmilom biće veoma buran... U sveže oženjenog advokata i dalje je beznadežno zaljubljena maturantkinja Tatjana kao i komšinica Dara koja ne bira način da dođe do Radmila...
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Sre Apr 30 2014, 20:10
Serija počinje i u BiH na FTV subotom mislim u 21 h.

Ja gledam seriju, i sviđa mi se. Gledala sam sve ekranizacije do sada, najviše mi se sviđa Ranjeni Orao, a najmanje Greh njene majke. Romane sam čitala, nekada davno da ih se ni ne sjećam pa tako da ne poredim seriju s romanom.
Sviđa mi se glumac koji glumi Radmila, i priznajem zbog njega gledam. Stvarno momak glumi. Glumica što glumi Ljiljanu je lijepa ali ne sviđa mi se njena gluma, pogotovo pomiješana s karakterom njenog lika u prvim epizodama.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Samac u braku Empty Re: Samac u braku

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu