Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
OBAVEŠTENJE: MOLIMO NOVE REGISTROVANE ČLANOVE DA SE UKLJUČE U KOMENTARISANJE NA FORUMU, JER NEAKTIVNE ČLANOVE BRIŠEMO. smajlic

Share
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9215
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Brusko

taj Ned Mar 23, 2014 1:12 am
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

B r u s k o

USKORO na PRVA TV!

„ Brusko“ predstvalja romantičnu ali i strastvenu ljubavnu priču.

Ljubav dvoje mladih, Ahila sa Kipra i Meline sa Krita, može da se zasniva na vanvremenskoj priči o Romeu i Juliji. Ujedno sa ovom vezom, još dve ljubavne priče će da se otkriju na majstorki način, pune mračnih tajni i jakih strasti.
Sa ovom nezakonitom ljubavnom pričom, gledaoci će imati prilike da putuju na Krit, kao i na Kipar, prisećajući se običaja koji daju seriji identitet i karakterističnost još od prve epizode.
Snimanja se dešavaju u prirodnim, scenskim mestima kao što su polja vinove loze kiparskog zemljišta, slikovitim sokacima prelepog grada Hanja, bogataškim kućama Nikozije, uzbudljivim plažama Krita.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Epizode se nakon emitovanja postavljaju na sajtu Prve Tv.

Poslednji izmenio Jelenak dana Uto Maj 06, 2014 1:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta

seeni
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 522
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Re: Brusko

taj Čet Maj 08, 2014 8:30 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] ::
Jao meni je svaka epka bolja od prethodne a maestralna Defne je legenda sa svojim komentarima i biserima  patos 

Senči, i ja sam tako shvatila da je pao keks, da su oni osetili neku privlačnost, neku strast i dobro od te večeri videli smo da nije ništa isto, krenulo je neko zaljubljivanje a sad ispada da nije bilo keksa a oni ležali goli u krevetu  :2478963: Šta je tu bilo ja mislim da ni oni sami ne znaju  lol!   Ahil mi je postao miljenik, tako je spretan, snalažljiv i pored svega zna šta želi dok je Melina počela da mi ide na živce. Mislim znam da niko nije nevin i cvećka ali ići metodom "napad je najbolja odbrana" to rade samo krivci koji pokušavaju na neki način da opravdaju sebe i ono što rade. Ja sam mislila da će ona biti malo inteligentnija, da će igrati igru a ona obična glupača ispada. Ona Defne što je bila to što jeste u prošlosti pokazala više mozga od Meline. Melina ne zna šta hoće, ne ume da se nosi sa situacijom sa time što je snašlo. Obična glupača ispada.

E ne znam koliko si ti odgledala (sigurno više od mene), ja sam tek 7 i ne slažem se s tobom.
Ahil mi je previše napadan. Šta on ustvari hoće? da završe posao? avanturu? Jer ona je udata on ima ženu?
S druge strane ona da je bila jača ne bi ostala s Sifisom nakon svega što joj je uradio (ono oko abortusa), ali ona se ipak držala onog poznatog, jer ako je već tada razočarao zašto ga nije ostavila? (I koliko uopće oni imaju godina?)
Ja nju razmuijem, potpuno, valjda se ja nisam zaljubila u Ahila pa racionalnije razmišljam. Da ja budem pijana s nepoznatim frajerom, pri tome imam muža, i da sretnem tog frajera, i da je on povezan s mojim mužem, ja bi prvo umrla od straha, ne znam, sramote, i još da me taj lik na startu nenormalno slijeće, spopada, proganja, priča o nekoj ljubavi, ja bi pobjegla. Eto iskreno. To sam pisala i kada sam gledala Ljubav i Kaznu kad se Savaš tako sav zaljubljen pojavio i počeo "napadati" Yaso,, te spike o nekoj ljubavi nakon jedne noći. Tako da ja Melinu razumijem, takve smo mi žene, neodlučne, mi razmišljamo a muškarci baš i ne,.

I zanimljivo mi je da su sve (mlađe) ženske u seriji završile fakultete a niti jedna ne radi.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Čet Maj 08, 2014 8:48 pm
Ja stigla do 44.epizode na jubjubito  :2478963: 

Ali me nervira, ona je neodlučna celo vreme i tek popušta tamo u 20 epizodi pred Ahilom. Mislim, nije ni Sifis cvećka, pre 3 godine je video ovu devojku sa kojom ima dete i spavao sa njom jer se navodno posvađali on i Melina pa ovaj odmah u zagrljaj druge ali ona je celo vreme neodlučna, uopšte ne razmišlja racionalno. Ne zna šta hoće, kao da hoće da se opere od te noći a opet je vuče strast, nešto prema Ahilu. Ma đavolska je to igra. Ahil je korektiniji od nje, rizikuje i on, mada ona više jer je toliko dugo sa Sifisom i sve pokušava da opravda metodom "napad je najbolja odbrana", a svesna je da je i ona grešila, ušla prevarom u brak.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Maj 09, 2014 1:58 am
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Maj 23, 2014 8:44 pm

Cele nedelje nisam gledala ništa na yt i sad sam i zaboravila do koje sam epke stigla  :2478963: 
seeni
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 522
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

taj Pet Maj 23, 2014 8:48 pm
Ja kako je bila sva ova frka s poplavama nisam imala želju da gledam serije, nemam je niti sada, tako da sam se i od Bruska ohladila...Nije mi do njihovih kolektivnih švalerancija dok ljudi ostaju bez ičega....Brusko ostaje za neka bolja vremena.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Maj 23, 2014 9:04 pm

Iz istog razloga i ja nisam gledala ali nisu ni emitovali. Sad nešto poludeh, ne mogu više da slušam ove političare, sve jedno te isto pričaju a jadan narod nagrabusio.
Una_88
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 19
Datum upisa : 08.05.2014
Omiljeni citat : “Shine with all you have. When someone tries to blow you out, just take their oxygen and burn brighter.”
― Katelyn S. Irons

taj Uto Maj 27, 2014 8:20 pm
Evo i mene da vam se pridruzim... odgledala 16 epizoda, jedva cekam dalje. Serija mi se bas sviđa, pravo osvježenje za ovo ljeto, navodi na grijehe, samo ne mogu skontati jesu ovi Apoloni niski ili je ona Anastazija puno visoka  misli  Ahileo ako je i nizak nema veze jer mnogo sam odvrtjela za njim i njegovom osobnošću   jaooooo 

Sifis lijep, ali mi se njegova uloga ne sviđa, sav mi je marioneta od Anastazije, a pomalo i od ujaka, nije mi bas izgrađen karakter. Melina mi je lijepa, samo neodlučna i nesigurna, nadam se da će u narednim epizodama postati snažniji karakter jer navijam za ljubav između nje i šarming Ahilea.  love 

Kristina - užas iz svakog ugla gledanja, ona Kikiriki isto tobe tobe. Nektarije mi je sav bubbly face, nije mi bas sazreo, ali za koju godinu mislim da cu i njega da ganjam   ooo yeeee  

Raspisala se ja, ali stvarno osvojila me serija, volim sto je radnja ovako brza, tako da ovog ljeta osim sto cu da se muvam po Grckoj, posebno Kipru, cu da se i druzim s vama  poklooon  
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Maj 27, 2014 10:04 pm

Evo 17.epizode

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Maj 27, 2014 10:10 pm
Evo i mene da vam se pridruzim... odgledala 16 epizoda, jedva cekam dalje. Serija mi se bas sviđa, pravo osvježenje za ovo ljeto, navodi na grijehe, samo ne mogu skontati jesu ovi Apoloni niski ili je ona Anastazija puno visoka  misli  Ahileo ako je i nizak nema veze jer mnogo sam odvrtjela za njim i njegovom osobnošću   jaooooo 

Sifis lijep, ali mi se njegova uloga ne sviđa, sav mi je marioneta od Anastazije, a pomalo i od ujaka, nije mi bas izgrađen karakter. Melina mi je lijepa, samo neodlučna i nesigurna, nadam se da će u narednim epizodama postati snažniji karakter jer navijam za ljubav između nje i šarming Ahilea.  love 

Kristina - užas iz svakog ugla gledanja, ona Kikiriki isto tobe tobe. Nektarije mi je sav bubbly face, nije mi bas sazreo, ali za koju godinu mislim da cu i njega da ganjam   ooo yeeee  

Raspisala se ja, ali stvarno osvojila me serija, volim sto je radnja ovako brza, tako da ovog ljeta osim sto cu da se muvam po Grckoj, posebno Kipru, cu da se i druzim s vama  poklooon  

Una canim  zagrljaj 
Mi smo se stacionirale na Kipru i pored Ahila i ne mrdamo  :2478963:  A jes lep i šarmantan kao Bog. Negde sam pročitala da je visok 180 cm a glumica koja igra Melinu da je 165. I meni Anastazija deluje dosta visoko a za nju nisam ništa našla koliko je visoka.

I meni je serija legla i prija, pravo letnje osveženje koje navodi na greh  lol!  Ama kako sam videla ovog Apolona od Ahila tako sam se uljubila odmah  Iv 

Una_88
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 19
Datum upisa : 08.05.2014
Omiljeni citat : “Shine with all you have. When someone tries to blow you out, just take their oxygen and burn brighter.”
― Katelyn S. Irons

taj Ned Jun 01, 2014 11:01 pm
Hvala ti canim za informacije  zagrljaj 

Znaci 1.8, tamam ja sam zadovoljna iako volim jos malo visočije, kod njega je karakter itekako nadoknadio tu visinu, a koliko sam frcila zbog njega ne moram ni da pisem, pravu virtuelnu romansu prozivljavam s njim. Zanima me hocel' Melina da otkrije Ahileu ko je kriv za sabotazu vina, ovo u 20-oj je bilo nakon godinu dana i nemam dojam kao da mu je to otkrila ili su me ove hot scene obunale pa sam to propustila.  d1vfsdfv 
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Jun 01, 2014 11:29 pm
Hvala ti canim za informacije  zagrljaj 

Znaci 1.8, tamam ja sam zadovoljna iako volim jos malo visočije, kod njega je karakter itekako nadoknadio tu visinu, a koliko sam frcila zbog njega ne moram ni da pisem, pravu virtuelnu romansu prozivljavam s njim. Zanima me hocel' Melina da otkrije Ahileu ko je kriv za sabotazu vina, ovo u 20-oj je bilo nakon godinu dana i nemam dojam kao da mu je to otkrila ili su me ove hot scene obunale pa sam to propustila.  d1vfsdfv 

Ništa mu nije rekla za sabotažu vina. Sve nešto mislim da neće ni da mu kaže.  misli 
zozefin
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 236
Datum upisa : 10.11.2013
Hobiji : sakupljac leptira
Omiljeni citat : ljubila sam jagnje ujeo me vuk

taj Ned Jun 01, 2014 11:49 pm
Ovo su zaista bile vrele scene,uh,kako je dobar,bas osvaja ;)
Cudno je stvarno sto je precutala sabotazu ali verovatno ce kroz seriju ili uceniti sifisa ili otkriti ahilesu.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jun 17, 2014 1:08 am

Cure, jel se gleda serija?
Ja sve sitno trepćem, meni svaka epizoda sve zanimljivija od prethodne. Ahileo je pored toga što je bombonica i cok dobar muškarac. Melina me je toliko na početku nervirala a on mi je bio sasvim ok i dalje mi je ok. Nemam zamerki.

Inače, u Grčkoj je završena 1 sezona. Ahileo i Melina su se venčali a on je u nekom intervjuu najavio nove likove u 2 sezoni. Niko nije umro, ubijen da ne strahujemo ko kog turskih dizi  :2478963: 

zozefin
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 17, 2014 2:18 am
Kaddd su se vencali? U kojoj epizodi je to? Ja ne mogu da verujem,ili su se vencali privatno ;)
zozefin
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 17, 2014 2:18 am
Ahileo je opasan smeker sav je seksi peksi mamcan
zozefin
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 17, 2014 2:19 am
Macan je trebalo da pise ;)
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jun 17, 2014 2:11 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Kaddd su se vencali? U kojoj epizodi je to? Ja ne mogu da verujem,ili su se vencali privatno ;)

U zadnjoj epizdi su se venčali  sreca 
Baci pogled canim, evo link.

zozefin
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jun 17, 2014 3:05 pm
Joooj sad cemo opet cekati tri meseca za novu sezonu!
A bas su zabavni ;)
Batalila sam turke skroz,ne znam sta se tamo desava ama uopste od narin i firata ;)
zozefin
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 18, 2014 1:35 am
I ja ne nadjoh vencanje tuzan
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Jun 19, 2014 3:31 am

Joj što me nerviraju ovi sa Prve, što nam driblaju živce i nema serije već dva dana  glava o zid 
Ne znam u čemu je problem, vidim idu po dve epizode one Marikruz i Odbačene (indijsko sranje) a uveliko najavljuju tursku Ljubav,vera,nada koja nikako da počne u terminu Fatmagul koja se završila prošle nedelje. Nešto ih koči ili će menjati termin serijama, ko zna. A Milost su otkupili i ja se iskreno nadam da će nju emitovati a ne ovu što najavljuju.
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 286
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Uto Jul 22, 2014 8:36 pm

Kako su prebacili seriju u jutarnji termin ja ne skoro pa i ne gledam. Ali ogledam kad stignem na net, tj na sajtu Prve. Malo mi sad idu na zivce ovo dvoje dok se pomire. Mislim vise mi Melina ide na zivce, jer sad joj Sifis dobar kad joj Ahil ne odgovara, mislim ne moze mu oprostiti a lepo joj je reko sta je drugo trebao da uradi. Mislim ne opravdavam ga, rekli su mu da se nece lako izvuci, da ga cekaju dugo godina zatvora i nije hteo da je povredi pa joj je rekao da je ne voli. Samo mu nije trebala ona predstava sa Evridiki. Ali je dobro procenio, nju jedino pare interesuju. I da, slatki su mi Dafni i Markos, a i eto on je imao prljavu proslost, drogirao se. Bio je narkoman ali se izvukao jer mu je prijatelj nastradao ili cura, nisam skotnala, danas sam nesto gledala. Ona mala Stefanija je bas slatka, jako lepa devojcica.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Sep 14, 2014 2:29 am

Druga sezona u Grčkoj počinje 28.septembra cureeee.

dolcevita13
Broj poruka : 410
Datum upisa : 29.08.2014
Godina : 24
Omiljeni citat : “Gledaj na svaki novi dan kao na čudo, jer on to i jeste. Pomisli samo kakva iznenađenja možemo da doživimo svakog trenutka.” – Paulo Koeljo

taj Ned Sep 14, 2014 9:58 am
Ovu seriju obozavam,muzika i predeli su divni.

Sifis mi je najzgodniji od svih,iako mu je uloga uzasna. :2478963:
Samo sa Stefanijom pokazuje lepsiju stranu.
Dusice. zagrljaj
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Sep 15, 2014 9:54 am

I ja je obožavam, kako sam videla prvu epku kad je počela skroz me kupili i priča i Ahileo ljub

Muzika i uopšte Grčka i Krf i Kipar to tek da ne pričam. Na živce mi ide Sifis, kao sad pati jel te jer je zaslužan za Melinin abortus, koliko je to zlo od čoveka da nakon svega što zna koliko želi dete da joj to uradi. Ahhhh zlooo jedno. besan
dolcevita13
Broj poruka : 410
Datum upisa : 29.08.2014
Godina : 24
Omiljeni citat : “Gledaj na svaki novi dan kao na čudo, jer on to i jeste. Pomisli samo kakva iznenađenja možemo da doživimo svakog trenutka.” – Paulo Koeljo

taj Sre Sep 17, 2014 2:49 pm
Serija je jako zanimljiva,Dafni je carica. sreca
Ona i Dimitra su po meni najbolje.Ostali su uzas,narocito Melina,jako me nervira. :2478963:
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu