Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Noćni život u vašem gradu Empty Noćni život u vašem gradu

Ned Mar 23 2014, 02:07

E pa cure i momci da vas čujemo, kakav je noćni život u vašem gradu?
Gde izlazite, kako birate mesto za izlazak i slično? Pišite nam i koja su to najbolja mesta za probod, vaše preporuke a i iskustva. Podelite sva vasa iskustva i utiske vezane za izlaske - bilo da vas idealan provod podrazumeva djuskanje uz neku dobru muziku, bilo da je vas izbor dobra klopa u nekom finom restoranu ili vece u mirnom (ili manje mirnom) kaficu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
dolcevita13
dolcevita13
Broj poruka : 410
Points : 418
Datum upisa : 29.08.2014
Godina : 31
Omiljeni citat : “Gledaj na svaki novi dan kao na čudo, jer on to i jeste. Pomisli samo kakva iznenađenja možemo da doživimo svakog trenutka.” – Paulo Koeljo

Noćni život u vašem gradu Empty Re: Noćni život u vašem gradu

Pet Sep 26 2014, 16:58
Ja volim da izlazim,ima dosta dobrih mesta u Beogradu i Nisu,tako da sam uvek na razlicitim mestima. ooo yeeee
Juce sam bila u Klubu -Restoranu "Villa Maska",odusevila sam se.Vrlo lepo mesto.
Volim i Caffe bar Izlog,imaju vrlo lep ambijent.
A pre dva dana sam bila u Kontra Baru,inace je tada bilo vece koktela.
Uvek se rado vracam kafani Moja bivsa,jedan od najboljih provoda je kod njih.
okk
dolcevita13
dolcevita13
Broj poruka : 410
Points : 418
Datum upisa : 29.08.2014
Godina : 31
Omiljeni citat : “Gledaj na svaki novi dan kao na čudo, jer on to i jeste. Pomisli samo kakva iznenađenja možemo da doživimo svakog trenutka.” – Paulo Koeljo

Noćni život u vašem gradu Empty Re: Noćni život u vašem gradu

Pon Dec 15 2014, 19:38
Kafic Vrt je moje omiljeno mesto za izlazak.Sve je lepo sredjeno i dobro je sto rade samo do ponoci(da se ja pitam,radili bi 24 sata,kad udjem zelim da ostanem zauvek)
Takodje i kafic Firma nije los ali mi se ne svidjaju njihove svirke uzivo. :gtnsdfgn:

Od restorana idem samo u kineske (ponekad i u italijanske),a omiljeni medju njima mi je restoran Dva stapica. :25379867896785
Od italijanskih volim restoran Etna.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Noćni život u vašem gradu Empty Re: Noćni život u vašem gradu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu